NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Neoodločeno Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTK Arrigoni I 13 10 2 1 73:30 43 249:117 132 3570:2744 826 0 22   
2. 2. NTK Cirkovce I 13 9 1 3 67:45 22 233:172 61 3827:3391 436 0 19   
3. 3. NTK Savinja KPM II 12 8 2 2 64:36 28 224:143 81 3579:3064 515 0 18   
4. 4. NTK Ptuj 13 8 2 3 69:46 23 245:188 57 4055:3757 298 0 18   
5. 5. NTK Savinja III 12 6 0 6 50:50 0 180:174 6 3101:3187 -86 0 12   
6. 6. PPK Rakek 13 6 0 7 44:58 -14 165:198 -33 3161:3315 -154 0 12   
7. 7. NTK Xiom Muta 12 2 3 7 46:65 -19 167:229 -62 3277:3621 -344 0 7   
8. 8. NTK Kema Murexin II 12 3 1 8 43:63 -20 159:220 -61 3119:3559 -440 0 7   
9. 9. NTK Ilirija 13 2 2 9 40:68 -28 134:227 -93 2780:3383 -603 0 6   
10. 10. NTK Vesna 13 2 1 10 38:73 -35 158:246 -88 3371:3819 -448 0 5   
Razpored in rezultati krogov
4. krog, sobota, 25. novembra 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni I 6 : 1 PPK Rakek D G Z
NTK Kema Murexin II 0 : 6 NTK Savinja KPM II D G Z 09.12.2023
NTK Xiom Muta 3 : 6 NTK Savinja III D G Z 09.12.2023
NTK Vesna 1 : 6 NTK Ptuj D G Z
NTK Ilirija 2 : 6 NTK Cirkovce I D G Z
NTK Kema Murexin II 6 : 3 NTK Savinja III D G Z 09.12.2023
NTK Xiom Muta 5 : 5 NTK Savinja KPM II D G Z 09.12.2023
NTK Vesna 3 : 6 NTK Cirkovce I D G Z
NTK Ilirija 4 : 6 NTK Ptuj D G Z
6. krog, sobota, 13. januarja 2024
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema Murexin II 4 : 6 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Arrigoni I 6 : 2 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 6 : 3 NTK Ilirija D G Z
NTK Savinja KPM II 6 : 3 NTK Ptuj D G Z 27.01.2024
NTK Savinja III 4 : 6 NTK Cirkovce I D G Z 27.01.2024
PPK Rakek 6 : 2 NTK Vesna D G Z
NTK Arrigoni I 6 : 2 NTK Ilirija D G Z
NTK Savinja III 4 : 6 NTK Ptuj D G Z 27.01.2024
NTK Savinja KPM II 5 : 5 NTK Cirkovce I D G Z 27.01.2024
8. krog, sobota, 9. marca 2024
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ilirija 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Xiom Muta 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema Murexin II 10:00 NTK Cirkovce I D G Z
NTK Arrigoni I 10:00 NTK Savinja KPM II D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Kema Murexin II 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Xiom Muta 16:00 NTK Cirkovce I D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Savinja KPM II D G Z
NTK Arrigoni I 16:00 NTK Savinja III D G Z
9. krog, sobota, 30. marca 2024
Domači Rezultat Gosti Odigrano
PPK Rakek 10:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Savinja KPM II 10:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Savinja III 10:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Cirkovce I 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Savinja III 16:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Savinja KPM II 16:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Cirkovce I 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Ilirija D G Z
10. krog, sobota, 13. aprila 2024
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Cirkovce I 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Savinja KPM II D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Xiom Muta 10:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Kema Murexin II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Savinja KPM II D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Kema Murexin II 16:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Xiom Muta 16:00 PPK Rakek D G Z
Preskoči na orodno vrstico