SNTL 2019/2020

po 1. krogu, 14. decembra 2019
1. NTK Kema I 0 0
2. ŽNTK Maribor 0 0
3. NTS Cornilleau Mengeš II 0 0
4. NTK Savinja I 0 0
5. NTK Muta 0 0
6. ŠD SU 0 0
7. NTK Inter Diskont 0 0
8. NTS Mengeš I 0 0
9. NTK Arrigoni 0 0
10. NTK Krka 0 0
po 1. krogu, 23. novembra 2019
1. NTK Tempo 2 4
2. PPK Rakek 2 4
3. NTK Ptuj 2 4
4. NTK Melamin 2 2
5. NTK Ilirija 1 2
6. NTK Sobota I 2 2
7. NTD Kajuh-Slovan 1 0
8. NTK Logatec 2 0
9. NTK Vesna 2 0
10. NTK Kema II 2 0
po 1. krogu, 7. decembra 2019
1. NTK Metlika 0 0
2. NTK B2 0 0
3. ŠD Vrhnika 0 0
4. NTK Gorica 0 0
5. NTK Sobota II 0 0
6. NTK Savinja II 0 0
po 8. krogu, 23. novembra 2019
1. ŽNTK Ljubljana 8 16
2. NTK Arrigoni 8 14
3. NTD Kajuh-Slovan 8 12
4. NTK Vesna 8 10
5. NTK Logatec 8 8
6. NTK Kema 8 8
7. NTK Inter Diskont 8 6
8. NTK Letrika 8 4
9. NTK Jesenice 8 2
10. NTK Preserje 8 0
po 1. krogu, 19. oktobra 2019
1. NTK Cirkovce 2 4
2. NTK Savinja 2 2
3. NTK Sobota 2 2
4. PPK Rakek 2 0

Koledar NTZS

  • december 2019
  • 07 sob
    sn
    2. SNTL za ženske, 2. krog, Več mest
  • 08 ned
    čl
    1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
  • 14 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 10. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 10. krog, Več mest
  • 15 ned
    ml
    Kvalifikacije za ekipno DP za kadetinje in kadete, Novo mesto, Vrtojba, Maribor, Zalog
  • 21 sob
    ml
    Kvalifikacije za ekipno DP za mladince in mladinke
  • 22 ned
    os
    3. OT MRNTZ, Rakek
  • januar 2020
  • 11 sob
    ml
    Finale ekipno kadetinje in kadeti, Muta
    11. - 12.01.2020
  • 18 sob
    ml
    Finale ekipno mladinke in mladinci, Izola
    18. - 19.01.2020
  • 25 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 11. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 6. krog, Več mest
  • sn
    3. SNTL za moške, 4. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 11. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za ženske, 3. krog, Več mest
    • december 2019
    • 07 sob
      re
      15. odprti turni Sv. Barbara, Hrastnik
    • 15 ned
      re
      10. Mednarodno prvenstvo občine Kamnik, Memorial Polone Leskovec - dvojice in ženske posamezno, Kamnik
    • januar 2020
    • 11 sob
      re
      4. turnir za jakostno lestvico, Zagorje ob Savi
    • 25 sob
      re
      Tradicionalni Cenetov memorial, Velike lašče
    • februar 2020
    • 08 sob
      re
      Menihov memorial, Topolšica
    • 22 sob
      re
      5. turnir za jakostno lestvico, Trbovlje
    • marec 2020
    • 07 sob
      re
      6. turnir za jakostno lestvico, Nova Gorica
    • april 2020
    • 04 sob
      re
      7. turnir za jakostno lestvico, Ravne na Koroškem
    Preskoči na orodno vrstico