SNTL 2018/2019

po 14. krogu, 16. februarja 2019
1. NTK Krka 14 26
2. NTK Inter Diskont I 14 24
3. ŽNTK Maribor 14 22
4. NTK Kema I 14 16
5. NTK Arrigoni 13 12
6. NTS Mengeš I 13 10
7. NTK Savinja 14 10
8. NTS Cornilleau Mengeš II 14 10
9. NTD Kajuh-Slovan I 14 8
10. NTK Sobota 14 0
po 7. krogu, 9. februarja 2019
1. ŠD SU 12 24
2. NTK Muta 12 20
3. NTK Inter Diskont II 12 18
4. NTK Tempo 13 16
5. NTK Ptuj 13 14
6. PPK Rakek 13 12
7. NTK Melamin 12 10
8. NTK Vesna 13 8
9. NTK Križe 13 4
10. NTK Logatec 13 0
po 6. krogu, 9. februarja 2019
1. NTK Ilirija 9 18
2. NTK Kema II 9 12
3. NTK Cirkovce 9 10
4. NTD Kajuh-Slovan II 9 8
5. NTK Gorica 10 8
6. ŠD Vrhnika 10 6
7. NTK Metlika 10 4
po 14. krogu, 16. februarja 2019
1. ŽNTK Ljubljana 12 24
2. NTK Arrigoni 12 20
3. NTK Logatec 13 18
4. NTK Kema 12 14
5. NTD Kajuh-Slovan 12 12
6. NTK Vesna 13 10
7. NTK Letrika 13 10
8. NTK Jesenice 12 4
9. NTK Preserje 13 0

Koledar NTZS

  • februar 2019
  • 17 ned
    os
    40. Jakhlov memorial, Ljubljana
  • 23 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 15. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 8. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 15. krog, Več mest
  • 24 ned
    ml
    3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
  • marec 2019
  • 02 sob
    čl
    Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
    02. - 03.03.2019
  • 09 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 16. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 9. krog, Več mest
  • sn
    3. SNTL za moške, 7. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 16. krog, Več mest
  • 10 ned
    os
    2. OT Alpe-Adria, NTK Logatec
    • februar 2019
    • 16 sob
      re
      4. turnir za jakostno lestvico, Trbovlje
    • 23 sob
      re
      Mednarodni turnir Terme Čatež 2019 - Prehodni pokal Krešimir Fašaić, Čatež
    • marec 2019
    • 02 sob
      re
      5. turnir za jakostno lestvico, Zagorje
    • 16 sob
      re
      6. turnir za jakostno lestvico, Ravne na Koroškem
    • 23 sob
      re
      20. ekipni tunir Rudarska svetilka 2019, Hrastnik
    • 30 sob
      re
      7. turnir za jakostno lestvico, Nova Gorica
    • april 2019
    • 07 ned
      re
      8. Odprto prvenstvo občine Kamnik, Memorial Jožeta Hafnerja in Dragana Stankoviča, Kamnik
    • 13 sob
      re
      Državno prvenstvo za veterane in rekreativce, Kidričevo
    • maj 2019
    • 04 sob
      re
      10. tradicionalni turnir Šentjošt, Šentjošt
    • 17 pet
      re
      VIII International Sardinian Veterans, Bosa (ITA - Italija)
      17. - 19.05.2019
    Preskoči na orodno vrstico