SNTL 2019/2020

po 1. krogu, 21. septembra 2019
1. NTK Krka 0 0
2. NTK Arrigoni 0 0
3. NTS Mengeš I 0 0
4. NTK Inter Diskont 0 0
5. NTD Kajuh-Slovan 0 0
6. NTK Muta 0 0
7. NTK Savinja I 0 0
8. NTS Cornilleau Mengeš II 0 0
9. ŽNTK Maribor 0 0
10. NTK Kema I 0 0
11. ŠD SU 0 0
po 1. krogu, 21. septembra 2019
1. NTK Vesna 0 0
2. NTK Ilirija 0 0
3. NTK Melamin 0 0
4. PPK Rakek 0 0
5. NTK Kema II 0 0
6. NTK Sobota I 0 0
7. NTK Tempo 0 0
8. NTK Ptuj 0 0
9. NTK Logatec 0 0
po 1. krogu, 19. oktobra 2019
1. NTK Gorica 0 0
2. ŠD Vrhnika 0 0
3. NTK Sobota II 0 0
4. NTK Savinja II 0 0
5. NTK Metlika 0 0
po 1. krogu, 21. septembra 2019
1. NTK Preserje 0 0
2. NTK Arrigoni 0 0
3. NTD Kajuh-Slovan 0 0
4. NTK Inter Diskont 0 0
5. NTK Vesna 0 0
6. NTK Letrika 0 0
7. NTK Jesenice 0 0
8. ŽNTK Ljubljana 0 0
9. NTK Logatec 0 0
10. NTK Kema 0 0
po 1. krogu, 19. oktobra 2019
1. NTK Sobota 0 0
2. NTK Cirkovce 0 0
3. PPK Rakek 0 0
4. NTK Savinja 0 0

Koledar NTZS

  • september 2019
  • 14 sob
    čl
    Pokalno tekmovanje finalni del (celoten turnir), Maribor
    14. - 15.09.2019
  • 21 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 1. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 1. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 1. krog, Več mest
  • 22 ned
    čl
    1. OT za članice in člane, Logatec
  • 28 sob
    os
    29. Kajuhov turnir, Ljubljana
  • 29 ned
    ml
    1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
  • oktober 2019
  • 12 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 2. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 2. krog, Več mest
  • os
    1. OT MRNTZ, Rakek
  • 13 ned
    ml
    1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
    • september 2019
    • 21 sob
      re
      Odprti turnir Stična 2019, Stična
    • re
      Mednarodno odprto prvenstvo Radeče 2019, Radeče
    • 28 sob
      re
      4. Rekreativni ekipni turnir, Koper
    • oktober 2019
    • 05 sob
      re
      24. Memorialni odprti turnir Veteran, 14. Memorialni turnir Andreja Kastelica - Sove, Ljubljana
    • 19 sob
      re
      16. mednarodno prvenstvo Banja Luka 2019, Banja Luka (BIH - Bosna In Hercegovina)
    • re
      Crystal Cup - Rogaška 2019, Memorial Robi Tepeš, Rogaška Slatina
    • 26 sob
      re
      1. turnir za jakostno lestvico, Ljutomer
    • 27 ned
      re
      Tradicionalni mednarodni turnir Ljutomera, Ljutomer
    • november 2019
    • 16 sob
      re
      2. turnir za jakostno lestvico, Velike Lašče
    • 24 ned
      re
      10. Mednarodno prvenstvo občine Kamnik, Memorial Jožeta Hafnerja in Dragana Stankoviča - posamezno, Kamnik
    Preskoči na orodno vrstico