NTZS

Sezona:
1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 2. NTK Inter Diskont 2 2 0 10:2 8 32:12 20 449:327 122 0 4   
2. 3. ŽNTK Maribor 2 2 0 10:5 5 34:19 15 510:435 75 0 4   
3. 4. NTD Kajuh-Slovan 2 2 0 10:5 5 32:23 9 528:471 57 0 4   
4. 5. NTK Kema Puconci I 2 2 0 10:6 4 36:27 9 628:556 72 0 4 1 
5. 1. ŠD SU I 1 1 0 5:0 5 15:2 13 185:119 66 0 2   
6. 6. NTK Savinja I 1 0 1 4:5 -1 17:19 -2 314:349 -35 0 0   
7. 7. NTK Krka I 2 0 2 5:10 -5 22:33 -11 444:522 -78 0 0   
8. 8. NTK Vesna 2 0 2 5:10 -5 20:34 -14 474:536 -62 0 0   
9. 9. NTK Xiom Muta 2 0 2 2:10 -8 13:31 -18 336:451 -115 0 0   
10. 10. NTS Mengeš I 2 0 2 2:10 -8 11:32 -21 340:442 -102 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 9. oktobra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont 5 : 0 NTK Xiom Muta D G Z
NTS Mengeš I 0 : 5 ŠD SU I D G Z
NTK Savinja I 4 : 5 NTK Kema Puconci I D G Z 15.10.2021
NTK Vesna 3 : 5 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Krka I 3 : 5 NTD Kajuh-Slovan D G Z
2. krog, sobota, 16. oktobra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 2 : 5 NTD Kajuh-Slovan D G Z
ŽNTK Maribor 5 : 2 NTK Krka I D G Z
NTK Kema Puconci I 5 : 2 NTK Vesna D G Z
ŠD SU I 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Inter Diskont 5 : 2 NTS Mengeš I D G Z
3. krog, sobota, 30. oktobra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Mengeš I 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Vesna 2 : 5 ŠD SU I D G Z 20.10.2021
NTK Krka I 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
4. krog, sobota, 6. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
ŠD SU I 17:00 NTK Krka I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Vesna D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Savinja I D G Z
5. krog, sobota, 13. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja I 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Vesna 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Krka I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 ŠD SU I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
6. krog, sobota, 20. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
ŠD SU I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Krka I D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Vesna D G Z
7. krog, sobota, 27. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Krka I 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 ŠD SU I D G Z
8. krog, sobota, 4. decembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 ŠD SU I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Krka I D G Z
9. krog, sobota, 11. decembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Krka I 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Vesna D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŠD SU I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
10. krog, sobota, 22. januarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
ŠD SU I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 NTK Savinja I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Vesna D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Krka I D G Z
11. krog, sobota, 29. januarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Krka I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
NTK Savinja I 17:00 ŠD SU I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
12. krog, sobota, 5. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Savinja I D G Z
ŠD SU I 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 NTK Krka I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
13. krog, sreda, 9. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
NTK Krka I 17:00 ŠD SU I D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
14. krog, sobota, 12. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Krka I D G Z
ŠD SU I 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
15. krog, sobota, 19. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema Puconci I 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 ŠD SU I D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Krka I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Savinja I D G Z
16. krog, sobota, 26. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Krka I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
ŠD SU I 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
17. krog, sobota, 12. marca 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU I 17:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Kema Puconci I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Krka I 17:00 NTK Vesna D G Z
18. krog, sobota, 19. marca 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Xiom Muta 17:00 NTK Krka I D G Z
NTK Vesna 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Savinja I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Kema Puconci I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 ŠD SU I D G Z
Preskoči na orodno vrstico