NTZS

Sezona:
3. SNTL za moške - zahod
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Neoodločeno Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 2. NTK Savinja III 8 5 2 1 43:20 23 149:84 65 2311:1902 409 0 12   
2. 1. ŠD Vrhnika 6 5 1 0 35:12 23 120:55 65 1765:1421 344 0 11   
3. 5. NTK Letrika 6 4 0 2 29:16 13 96:64 32 1559:1343 216 0 8   
4. 6. NTK Gorica 6 3 2 1 31:21 10 111:84 27 1877:1713 164 0 8   
5. 3. NTK Melamin 6 3 0 3 19:22 -3 65:76 -11 1153:1247 -94 0 6   
6. 4. NTK Arrigoni II 6 2 1 3 19:27 -8 75:94 -19 1513:1637 -124 0 5   
7. 7. NTK Krka II 6 2 0 4 19:26 -7 72:85 -13 1435:1433 2 0 4   
8. 8. NTK B2 II 6 1 0 5 14:30 -16 57:98 -41 1270:1512 -242 0 2   
9. 9. NTK Metlika 6 0 0 6 1:36 -35 5:110 -105 594:1269 -675 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 8. oktobra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Gorica D G Z Ekipa je prosta
NTK B2 II 2 : 6 NTK Melamin D G Z
NTK Krka II 1 : 6 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Metlika 0 : 6 NTK Arrigoni II D G Z
NTK Savinja III 6 : 3 NTK Letrika D G Z
NTK Krka II 4 : 6 NTK Arrigoni II D G Z
NTK Metlika 1 : 6 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Savinja III 5 : 5 NTK Gorica D G Z
2. krog, sobota, 22. oktobra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Letrika 6 : 3 NTK Gorica D G Z 14.10.2022
ŠD Vrhnika 6 : 3 NTK Savinja III D G Z
NTK B2 II 2 : 6 NTK Krka II D G Z
NTK Melamin 6 : 0 NTK Metlika D G Z
NTK Arrigoni II D G Z Ekipa je prosta
NTK Arrigoni II 5 : 5 NTK Savinja III D G Z
NTK B2 II 6 : 0 NTK Metlika D G Z
NTK Melamin 6 : 2 NTK Krka II D G Z
3. krog, sobota, 12. novembra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Krka II 6 : 0 NTK Metlika D G Z
NTK Savinja III 6 : 1 NTK B2 II D G Z
NTK Letrika 2 : 6 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Gorica 6 : 2 NTK Arrigoni II D G Z
NTK Melamin D G Z Ekipa je prosta
NTK Savinja III 6 : 0 NTK Melamin D G Z
NTK Letrika 6 : 0 NTK Arrigoni II D G Z
NTK Gorica 5 : 5 ŠD Vrhnika D G Z
4. krog, sobota, 26. novembra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD Vrhnika 6 : 0 NTK Arrigoni II D G Z
NTK B2 II 2 : 6 NTK Gorica D G Z
NTK Melamin 0 : 6 NTK Letrika D G Z
NTK Krka II 0 : 6 NTK Savinja III D G Z
NTK Metlika D G Z Ekipa je prosta
NTK B2 II 1 : 6 NTK Letrika D G Z
NTK Melamin 1 : 6 NTK Gorica D G Z
NTK Metlika 0 : 6 NTK Savinja III D G Z
5. krog, sobota, 10. decembra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja III D G Z Ekipa je prosta
NTK Letrika 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK Metlika D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Arrigoni II 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Letrika 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Krka II D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Arrigoni II 16:00 NTK B2 II D G Z
6. krog, sobota, 14. januarja 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Gorica D G Z Ekipa je prosta
NTK Melamin 10:00 NTK B2 II D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Arrigoni II 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Letrika 10:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Arrigoni II 16:00 NTK Krka II D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Savinja III D G Z
7. krog, sobota, 28. januarja 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Gorica 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK Savinja III 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Krka II 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Metlika 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Arrigoni II D G Z Ekipa je prosta
NTK Savinja III 16:00 NTK Arrigoni II D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK B2 II D G Z
NTK Krka II 16:00 NTK Melamin D G Z
8. krog, sobota, 4. marca 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Metlika 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK B2 II 10:00 NTK Savinja III D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK Arrigoni II 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Melamin D G Z Ekipa je prosta
NTK Melamin 16:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Arrigoni II 16:00 NTK Letrika D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Gorica D G Z
9. krog, sobota, 18. marca 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni II 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Letrika 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Savinja III 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Metlika D G Z Ekipa je prosta
NTK Letrika 16:00 NTK B2 II D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Savinja III 16:00 NTK Metlika D G Z
10. krog, sobota, 8. aprila 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja III D G Z Ekipa je prosta
NTK Krka II 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK Metlika 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK B2 II 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Arrigoni II D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK Letrika D G Z
NTK Krka II 16:00 NTK Gorica D G Z
NTK Melamin 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK B2 II 16:00 NTK Arrigoni II D G Z
Preskoči na orodno vrstico