NTZS

Sezona:
3. SNTL za moške - vzhod
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Neoodločeno Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTK Cirkovce 7 7 0 0 42:12 30 139:52 87 1984:1445 539 0 14   
2. 2. NTK B2 I Bendl 7 6 0 1 38:12 26 120:52 68 1717:1400 317 0 12   
3. 5. NTK Inter Diskont II 7 4 1 2 31:25 6 110:96 14 1891:1866 25 0 9   
4. 3. NTK Vesna II 7 4 0 3 29:25 4 101:93 8 1786:1794 -8 0 8   
5. 4. NTK Škofja Loka 7 3 1 3 30:28 2 107:99 8 1892:1867 25 0 7   
6. 6. NTK Savinja IV 6 1 0 5 14:33 -19 64:113 -49 1490:1712 -222 0 2   
7. 7. NTK Savinja V 6 1 0 5 9:34 -25 38:110 -72 1198:1518 -320 0 2   
8. 8. NTK Sobota II 7 0 0 7 18:42 -24 77:141 -64 1788:2144 -356 0 0   
Razpored in rezultati krogov
4. krog, sobota, 26. novembra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK B2 I Bendl 6 : 1 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Savinja IV 6 : 1 NTK Savinja V D G Z 03.12.2022
NTK Vesna II 3 : 6 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Sobota II 4 : 6 NTK Cirkovce D G Z
5. krog, sobota, 14. januarja 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota II 10:00 NTK B2 I Bendl D G Z
NTK Cirkovce 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Vesna II 10:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Savinja V D G Z
NTK Cirkovce 16:00 NTK B2 I Bendl D G Z
NTK Sobota II 16:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Vesna II 16:00 NTK Savinja V D G Z
6. krog, sobota, 28. januarja 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna II 10:00 NTK Sobota II D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Cirkovce D G Z
NTK Savinja IV 10:00 NTK B2 I Bendl D G Z
NTK Savinja V 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Sobota II D G Z
NTK Vesna II 16:00 NTK Cirkovce D G Z
NTK Savinja V 16:00 NTK B2 I Bendl D G Z
NTK Savinja IV 16:00 NTK Škofja Loka D G Z
7. krog, sobota, 4. marca 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota II 10:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Cirkovce 10:00 NTK Savinja V D G Z
NTK B2 I Bendl 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Škofja Loka 10:00 NTK Vesna II D G Z
NTK Cirkovce 16:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Sobota II 16:00 NTK Savinja V D G Z
NTK Škofja Loka 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK B2 I Bendl 16:00 NTK Vesna II D G Z
8. krog, sobota, 18. marca 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Škofja Loka 10:00 NTK B2 I Bendl D G Z
NTK Savinja V 10:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Vesna II D G Z
NTK Cirkovce 10:00 NTK Sobota II D G Z
Preskoči na orodno vrstico