NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Neoodločeno Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTK Sobota I 7 7 0 0 42:6 36 134:35 99 1791:1250 541 0 14   
2. 3. NTK Arrigoni I 7 6 0 1 37:18 19 125:66 59 1871:1487 384 0 12   
3. 2. NTS Mengeš Racketry II 8 4 1 3 35:28 7 120:111 9 2175:2058 117 0 9   
4. 6. NTK Kema Murexin II 7 4 0 3 30:26 4 113:106 7 1996:2011 -15 0 8   
5. 5. NTK Savinja Plasard II 8 3 1 4 35:31 4 129:118 11 2235:2195 40 0 7   
6. 4. NTK Xiom Muta 7 2 3 2 31:28 3 125:109 16 2148:2060 88 0 7   
7. 8. PPK Rakek 7 3 0 4 21:33 -12 89:109 -20 1702:1846 -144 0 6   
8. 9. NTK Ilirija 7 2 1 4 23:35 -12 75:122 -47 1557:1869 -312 0 5   
9. 7. NTK Ptuj 7 1 2 4 18:36 -18 71:120 -49 1600:1832 -232 0 4   
10. 10. NTK Logatec 7 0 0 7 11:42 -31 47:132 -85 1334:1801 -467 0 0   
Razpored in rezultati krogov
5. krog, sobota, 10. decembra 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Mengeš Racketry II 10:00 NTK Savinja Plasard II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Xiom Muta 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ptuj 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Xiom Muta 16:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Kema Murexin II D G Z
6. krog, sobota, 14. januarja 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota I 10:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Xiom Muta 10:00 NTS Mengeš Racketry II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Savinja Plasard II D G Z
NTK Ilirija 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTS Mengeš Racketry II D G Z
NTK Xiom Muta 16:00 NTK Savinja Plasard II D G Z
7. krog, sobota, 28. januarja 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ptuj 10:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Savinja Plasard II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTS Mengeš Racketry II 10:00 NTK Ilirija D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Arrigoni I 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTS Mengeš Racketry II 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Savinja Plasard II 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Arrigoni I 16:00 NTK Kema Murexin II D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Sobota I D G Z
8. krog, sobota, 4. marca 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
PPK Rakek 10:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTS Mengeš Racketry II D G Z
NTK Kema Murexin II 10:00 NTK Savinja Plasard II D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema Murexin II 16:00 NTS Mengeš Racketry II D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Savinja Plasard II D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Ptuj D G Z
9. krog, sobota, 18. marca 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ilirija 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Xiom Muta 10:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Sobota I D G Z
NTS Mengeš Racketry II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Savinja Plasard II 10:00 NTK Arrigoni I D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Kema Murexin II D G Z
NTK Xiom Muta 16:00 NTK Sobota I D G Z
NTK Savinja Plasard II 16:00 PPK Rakek D G Z
NTS Mengeš Racketry II 16:00 NTK Arrigoni I D G Z
10. krog, sobota, 22. aprila 2023
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja Plasard II 10:00 NTS Mengeš Racketry II D G Z
NTK Arrigoni I 10:00 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Kema Murexin II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Sobota I 10:00 NTK Ilirija D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Arrigoni I 16:00 NTK Xiom Muta D G Z
NTK Sobota I 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Kema Murexin II 16:00 NTK Ilirija D G Z
Preskoči na orodno vrstico