NTZS

Sezona:
3. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 2. NTK B2 I 4 4 0 20:6 14 66:30 36 961:764 197 0 8   
2. 3. NTK Logatec 4 4 0 20:7 13 64:31 33 947:666 281 0 8   
3. 1. NTK Savinja III 4 3 1 18:7 11 58:31 27 874:734 140 0 6   
4. 4. ŠD SU II 4 3 1 18:9 9 57:39 18 897:855 42 0 6   
5. 6. ŠD Vrhnika 4 3 1 17:11 6 63:41 22 961:903 58 0 6   
6. 5. NTK Krka II 4 2 2 12:14 -2 46:44 2 814:803 11 0 4   
7. 9. NTK Gorica 4 1 3 12:18 -6 48:64 -16 995:1074 -79 0 2   
8. 10. NTK Savinja IV 4 1 3 10:15 -5 39:56 -17 798:897 -99 0 2   
9. 7. NTK Metlika 4 1 3 11:17 -6 38:55 -17 724:860 -136 0 2   
10. 11. NTK Škofja Loka 4 1 3 11:18 -7 44:60 -16 904:963 -59 0 2   
11. 8. NTK Letrika 4 1 3 7:17 -10 33:55 -22 743:837 -94 0 2   
12. 12. NTK B2 II 4 0 4 3:20 -17 11:61 -50 502:764 -262 0 0   
Razpored in rezultati krogov
3. krog, sobota, 13. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Škofja Loka 10:00 NTK B2 I D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Letrika 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Savinja III 10:00 ŠD SU II D G Z
NTK Savinja IV 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Škofja Loka 16:00 NTK B2 II D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK B2 I D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Krka II D G Z
NTK Letrika 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK Savinja III 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Savinja IV 16:00 ŠD SU II D G Z
4. krog, sobota, 27. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK B2 I 10:00 ŠD SU II D G Z
NTK B2 II 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Metlika 10:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Krka II 10:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Škofja Loka 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK B2 I 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK B2 II 16:00 ŠD SU II D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Krka II 16:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Škofja Loka 16:00 NTK Letrika D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Gorica D G Z
5. krog, sobota, 4. decembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Letrika 10:00 NTK B2 I D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Savinja III 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Savinja IV 10:00 NTK Logatec D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Krka II D G Z
ŠD SU II 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Letrika 16:00 NTK B2 II D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK B2 I D G Z
NTK Savinja III 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Savinja IV 16:00 NTK Škofja Loka D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Metlika D G Z
ŠD SU II 16:00 NTK Krka II D G Z
6. krog, sobota, 11. decembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Metlika 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Škofja Loka 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK Savinja III 10:00 NTK Savinja IV D G Z
ŠD SU II 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK B2 I 10:00 NTK B2 II D G Z
7. krog, sobota, 22. januarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK B2 II 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK B2 I 10:00 NTK Krka II D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
ŠD SU II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Savinja III 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Savinja IV 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK B2 I 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK B2 II 16:00 NTK Krka II D G Z
ŠD SU II 16:00 NTK Škofja Loka D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Savinja IV 16:00 NTK Gorica D G Z
NTK Savinja III 16:00 NTK Letrika D G Z
8. krog, sobota, 29. januarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja III 10:00 NTK B2 I D G Z
NTK Savinja IV 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Gorica 10:00 ŠD SU II D G Z
NTK Letrika 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Škofja Loka 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Savinja IV 16:00 NTK B2 I D G Z
NTK Savinja III 16:00 NTK B2 II D G Z
NTK Letrika 16:00 ŠD SU II D G Z
NTK Gorica 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Škofja Loka 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Krka II D G Z
9. krog, sobota, 5. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK B2 I 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK B2 II 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Metlika 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Krka II 10:00 NTK Letrika D G Z
ŠD SU II 10:00 NTK Savinja III D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK B2 II 16:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK B2 I 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Krka II 16:00 NTK Gorica D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK Letrika D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Savinja III D G Z
ŠD SU II 16:00 NTK Savinja IV D G Z
10. krog, četrtek, 17. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU II 10:00 NTK B2 I D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK B2 II D G Z
NTK Savinja III 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Savinja IV 10:00 NTK Krka II D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Letrika 10:00 NTK Logatec D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK B2 I D G Z
ŠD SU II 16:00 NTK B2 II D G Z
NTK Savinja IV 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK Savinja III 16:00 NTK Krka II D G Z
NTK Letrika 16:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Logatec D G Z
11. krog, sobota, 12. marca 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK B2 I 10:00 NTK Letrika D G Z
NTK B2 II 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Škofja Loka 10:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Krka II 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Metlika 10:00 ŠD SU II D G Z
NTK B2 II 16:00 NTK Letrika D G Z
NTK B2 I 16:00 NTK Gorica D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Savinja III D G Z
NTK Škofja Loka 16:00 NTK Savinja IV D G Z
NTK Metlika 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Krka II 16:00 ŠD SU II D G Z
12. krog, sobota, 19. marca 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Krka II 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Škofja Loka D G Z
NTK Letrika 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Savinja IV 10:00 NTK Savinja III D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 ŠD SU II D G Z
NTK B2 II 10:00 NTK B2 I D G Z
Preskoči na orodno vrstico