NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 3. NTK Tempo 3 3 0 15:7 8 57:32 25 989:861 128 0 6   
2. 4. NTK Ilirija 3 3 0 15:7 8 48:30 18 736:649 87 0 6   
3. 1. PPK Rakek 4 3 1 16:9 7 53:40 13 878:772 106 0 6   
4. 2. NTK Arrigoni 4 3 1 19:12 7 61:43 18 957:848 109 0 6   
5. 5. NTS Mengeš II 4 2 2 18:15 3 64:59 5 1239:1210 29 0 4   
6. 6. NTK Savinja II 4 2 2 16:15 1 61:61 0 1128:1150 -22 0 4   
7. 9. NTK Kema Puconci II 4 2 2 14:17 -3 50:64 -14 954:1077 -123 0 4   
8. 10. NTK Sobota 4 0 4 9:20 -11 40:64 -24 858:1004 -146 0 0   
9. 7. NTK Melamin 3 0 3 6:15 -9 32:45 -13 671:714 -43 0 0   
10. 8. NTK Ptuj 3 0 3 4:15 -11 20:48 -28 600:725 -125 0 0   
Razpored in rezultati krogov
3. krog, sobota, 13. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 10:00 PPK Rakek D G Z
NTS Mengeš II 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Savinja II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Kema Puconci II D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Sobota D G Z
NTS Mengeš II 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Savinja II 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Sobota D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Kema Puconci II D G Z
4. krog, sobota, 27. novembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema Puconci II 10:00 NTK Sobota D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Tempo D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Savinja II D G Z
NTK Arrigoni 10:00 NTS Mengeš II D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 16:00 NTS Mengeš II D G Z
NTK Arrigoni 16:00 NTK Savinja II D G Z
5. krog, sobota, 11. decembra 2021
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Mengeš II 10:00 NTK Savinja II D G Z
NTK Ptuj 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Sobota 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Kema Puconci II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Tempo 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Kema Puconci II 16:00 NTK Melamin D G Z
6. krog, sobota, 22. januarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Melamin 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Sobota 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Kema Puconci II 10:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Tempo 10:00 NTS Mengeš II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Savinja II D G Z
NTK Kema Puconci II 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Sobota 16:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTS Mengeš II D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Savinja II D G Z
7. krog, sobota, 5. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ptuj 10:00 NTK Tempo D G Z
NTS Mengeš II 10:00 NTK Sobota D G Z
NTK Savinja II 10:00 NTK Kema Puconci II D G Z
NTK Arrigoni 10:00 NTK Ilirija D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Savinja II 16:00 NTK Sobota D G Z
NTS Mengeš II 16:00 NTK Kema Puconci II D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Arrigoni 16:00 NTK Melamin D G Z
8. krog, sobota, 12. februarja 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
PPK Rakek 10:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Melamin 10:00 NTS Mengeš II D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Savinja II D G Z
NTK Kema Puconci II 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Sobota 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTS Mengeš II D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Savinja II D G Z
NTK Sobota 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Kema Puconci II 16:00 NTK Tempo D G Z
9. krog, sobota, 12. marca 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota 10:00 NTK Kema Puconci II D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Savinja II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTS Mengeš II 10:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Melamin D G Z
NTS Mengeš II 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Savinja II 16:00 NTK Arrigoni D G Z
10. krog, sobota, 19. marca 2022
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja II 10:00 NTS Mengeš II D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Arrigoni 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Sobota D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Kema Puconci II D G Z
NTK Arrigoni 16:00 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Sobota D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Kema Puconci II D G Z
Preskoči na orodno vrstico