NTZS

Sezona:
1. SNTL za ženske
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . NTK Arrigoni 1 1 0 5:0 5 15:0 15 171:99 72 0 2   
2. . NTK Kema 1 1 0 5:0 5 15:4 11 214:145 69 0 2   
3. . ŽNTK Ljubljana 1 1 0 5:0 5 15:4 11 202:165 37 0 2   
4. . NTK Inter Diskont 1 1 0 5:1 4 16:6 10 230:165 65 0 2   
5. . NTK Vesna 1 1 0 5:1 4 16:7 9 239:210 29 0 2   
6. . NTK Letrika 1 0 1 1:5 -4 7:16 -9 210:239 -29 0 0   
7. . NTK Jesenice 1 0 1 1:5 -4 6:16 -10 165:230 -65 0 0   
8. . NTD Kajuh-Slovan 1 0 1 0:5 -5 4:15 -11 165:202 -37 0 0   
9. . NTK Preserje 1 0 1 0:5 -5 4:15 -11 145:214 -69 0 0   
10. . NTK Logatec 1 0 1 0:5 -5 0:15 -15 99:171 -72 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 21. september 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Preserje 0 : 5 NTK Kema D G Z
NTK Arrigoni 5 : 0 NTK Logatec D G Z
NTD Kajuh-Slovan 0 : 5 ŽNTK Ljubljana D G Z 25.09.2019
NTK Inter Diskont 5 : 1 NTK Jesenice D G Z
NTK Vesna 5 : 1 NTK Letrika D G Z
2. krog, sobota, 12. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 5 : 0 NTK Letrika D G Z
NTK Jesenice 0 : 5 NTK Vesna D G Z
ŽNTK Ljubljana 5 : 0 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Logatec 4 : 5 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Preserje 0 : 5 NTK Arrigoni D G Z
3. krog, sobota, 19. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Kema D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Preserje D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Logatec D G Z
NTK Vesna 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
NTK Letrika 17:00 NTK Jesenice D G Z
4. krog, sobota, 26. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTK Jesenice D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Letrika D G Z
NTK Logatec 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Preserje 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
5. krog, sobota, 2. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Kema D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Preserje D G Z
NTK Letrika 17:00 NTK Logatec D G Z
NTK Jesenice 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
6. krog, sobota, 9. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
NTK Logatec 17:00 NTK Jesenice D G Z
NTK Preserje 17:00 NTK Letrika D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Vesna D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
7. krog, sobota, 16. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Kema D G Z
NTK Vesna 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Letrika 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Jesenice 17:00 NTK Preserje D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Logatec D G Z
8. krog, sobota, 23. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTK Logatec D G Z
NTK Preserje 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Jesenice D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Letrika D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Vesna D G Z
9. krog, sobota, 7. december 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna 17:00 NTK Kema D G Z
NTK Letrika 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Jesenice 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Logatec 17:00 NTK Preserje D G Z
10. krog, sobota, 14. december 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTK Preserje D G Z
NTK Logatec 17:00 NTK Arrigoni D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Jesenice 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Letrika 17:00 NTK Vesna D G Z
11. krog, sobota, 25. januar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Letrika 17:00 NTK Kema D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Jesenice D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Logatec D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Preserje D G Z
12. krog, sobota, 1. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Preserje 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Logatec 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Jesenice 17:00 NTK Letrika D G Z
13. krog, sobota, 8. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Jesenice 17:00 NTK Kema D G Z
NTK Letrika 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Logatec D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Preserje D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Arrigoni D G Z
14. krog, sobota, 15. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Preserje 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Logatec 17:00 NTK Letrika D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Jesenice D G Z
15. krog, sobota, 22. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Kema D G Z
NTK Jesenice 17:00 NTK Logatec D G Z
NTK Letrika 17:00 NTK Preserje D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
16. krog, sobota, 7. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Letrika D G Z
NTK Preserje 17:00 NTK Jesenice D G Z
NTK Logatec 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
17. krog, sobota, 14. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 17:00 NTK Kema D G Z
ŽNTK Ljubljana 17:00 NTK Preserje D G Z
NTK Jesenice 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Letrika 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Vesna 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
18. krog, sobota, 28. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema 17:00 NTK Vesna D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Letrika D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Jesenice D G Z
NTK Arrigoni 17:00 ŽNTK Ljubljana D G Z
NTK Preserje 17:00 NTK Logatec D G Z
Preskoči na orodno vrstico