NTZS

Sezona:
1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . NTK Krka 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
2. . NTK Arrigoni 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
3. . NTS Mengeš I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
4. . NTK Inter Diskont 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
5. . NTD Kajuh-Slovan 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
6. . NTK Muta 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
7. . NTK Savinja I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
8. . NTS Cornilleau Mengeš II 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
9. . ŽNTK Maribor 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
10. . NTK Kema I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
11. . ŠD SU 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 21. september 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 11:00 NTK Muta D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Arrigoni 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Muta D G Z
NTD Kajuh-Slovan 25.09.
18:00
ŠD SU D G Z 25.09.2019
2. krog, sobota, 12. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja I 11:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Muta D G Z
NTK Savinja I 17:00 ŠD SU D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Arrigoni D G Z
3. krog, sobota, 19. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 11:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Kema I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Muta 17:00 NTK Savinja I D G Z
4. krog, sobota, 26. oktober 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŽNTK Maribor 11:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Muta D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 ŠD SU D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTS Mengeš I D G Z
5. krog, sobota, 2. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 11:00 NTK Krka D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Muta 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
6. krog, sobota, 9. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 11:00 ŠD SU D G Z
NTK Kema I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Muta D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
7. krog, sobota, 16. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 11:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Kema I D G Z
ŠD SU 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Muta 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
8. krog, sobota, 23. november 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont 11:00 ŠD SU D G Z
NTK Kema I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Muta D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
9. krog, sobota, 7. december 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 11:00 NTK Kema I D G Z
ŠD SU 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Muta 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Arrigoni D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Krka D G Z
10. krog, sobota, 14. december 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Muta 11:00 ŠD SU D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Krka D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Muta 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
ŠD SU 18.12.
18:00
NTD Kajuh-Slovan D G Z 18.12.2019
11. krog, sobota, 25. januar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 11:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Muta 17:00 NTK Kema I D G Z
ŠD SU 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Krka D G Z
12. krog, sobota, 1. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Cornilleau Mengeš II 11:00 ŠD SU D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Muta D G Z
13. krog, sobota, 8. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan 11:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Muta 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
ŠD SU 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
14. krog, sobota, 15. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Krka 11:00 ŠD SU D G Z
NTK Kema I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Krka 17:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Muta D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Savinja I D G Z
15. krog, sobota, 22. februar 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 11:00 NTK Arrigoni D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Savinja I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Muta 17:00 NTK Krka D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTS Mengeš I D G Z
16. krog, sobota, 7. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Mengeš I 11:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŠD SU D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Muta D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Savinja I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
17. krog, sobota, 14. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 11:00 NTK Inter Diskont D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Muta 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTD Kajuh-Slovan 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
18. krog, sobota, 28. marec 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 11:00 NTD Kajuh-Slovan D G Z
NTK Kema I 17:00 ŠD SU D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Muta D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Krka 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
Preskoči na orodno vrstico