NTZS

Sezona:
1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . ŽNTK Maribor 1 1 0 5:1 4 15:5 10 194:155 39 0 2   
2. . NTK Muta 1 1 0 5:2 3 16:9 7 258:200 58 0 2   
3. . NTS Mengeš I 1 1 0 5:2 3 15:10 5 252:229 23 0 2   
4. . NTK Kema I 1 1 0 5:2 3 18:14 4 327:301 26 0 2   
5. . NTK Krka 1 0 1 2:5 -3 14:18 -4 301:327 -26 0 0   
6. . NTS Cornilleau Mengeš II 1 0 1 2:5 -3 10:15 -5 229:252 -23 0 0   
7. . ŠD SU 1 0 1 2:5 -3 9:16 -7 200:258 -58 0 0   
8. . NTK Arrigoni 1 0 1 1:5 -4 5:15 -10 155:194 -39 0 0   
9. . NTK Savinja I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
10. . NTK Inter Diskont 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 14. decembra 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 5 : 2 NTK Krka D G Z
ŽNTK Maribor 5 : 1 NTK Arrigoni D G Z 11.01.2020
NTS Cornilleau Mengeš II 2 : 5 NTS Mengeš I D G Z 19.01.2020
NTK Savinja I 23.01.
18:00
NTK Inter Diskont D G Z 23.01.2020
NTK Muta 5 : 2 ŠD SU D G Z
2. krog, sobota, 25. januarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Muta 17:00 NTK Kema I D G Z
ŠD SU 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Krka D G Z
3. krog, sobota, 1. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 ŠD SU D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Muta D G Z
4. krog, sobota, 8. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja I 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Muta 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
ŠD SU 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
5. krog, sobota, 15. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTK Krka 17:00 ŠD SU D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Muta D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Savinja I D G Z
6. krog, sobota, 22. februarja 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Savinja I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Muta 17:00 NTK Krka D G Z
ŠD SU 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTS Mengeš I D G Z
7. krog, sobota, 7. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŠD SU D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTK Muta D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Savinja I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
8. krog, sobota, 14. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Savinja I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Muta 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŠD SU 17:00 NTK Inter Diskont D G Z
9. krog, sobota, 28. marca 2020
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 17:00 ŠD SU D G Z
NTK Inter Diskont 17:00 NTK Muta D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Savinja I D G Z
NTK Arrigoni 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Krka 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
Preskoči na orodno vrstico