NTZS

Sezona:
picVzajemna 3. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . NTK Metlika 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
2. . NTK Olimpija 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
3. . NTK Gorica 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
4. . ŠD Vrhnika 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
5. . NTK Ilirija 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
6. . NTD Kajuh-Slovan II 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
7. . NTK Cirkovce 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
8. . NTK Kema II 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 13. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Metlika 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Olimpija 10:00 NTK Cirkovce D G Z
NTK Gorica 10:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK Cirkovce D G Z
NTK Olimpija 16:00 NTK Kema II D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Ilirija D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
2. krog, sobota, 27. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan II 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Olimpija D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Cirkovce D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK Kema II D G Z
NTD Kajuh-Slovan II 16:00 NTK Olimpija D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Metlika D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Kema II D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Cirkovce D G Z
3. krog, sobota, 17. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Metlika 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Olimpija 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Kema II 10:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
NTK Cirkovce 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK Gorica D G Z
NTK Olimpija 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Cirkovce 16:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
4. krog, sobota, 1. december 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ilirija 10:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
NTK Metlika 10:00 NTK Olimpija D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Cirkovce D G Z
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Gorica D G Z
5. krog, sobota, 19. januar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema II 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Cirkovce 10:00 NTK Olimpija D G Z
NTD Kajuh-Slovan II 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Ilirija 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Cirkovce 16:00 NTK Metlika D G Z
NTK Kema II 16:00 NTK Olimpija D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Gorica D G Z
NTD Kajuh-Slovan II 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
6. krog, sobota, 9. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Metlika 10:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
NTK Olimpija 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Cirkovce 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Kema II 10:00 NTK Gorica D G Z
NTK Olimpija 16:00 NTD Kajuh-Slovan II D G Z
NTK Metlika 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Kema II 16:00 ŠD Vrhnika D G Z
NTK Cirkovce 16:00 NTK Gorica D G Z
7. krog, sobota, 9. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD Vrhnika 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Gorica 10:00 NTK Olimpija D G Z
NTD Kajuh-Slovan II 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Cirkovce D G Z
NTK Gorica 16:00 NTK Metlika D G Z
ŠD Vrhnika 16:00 NTK Olimpija D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Kema II D G Z
NTD Kajuh-Slovan II 16:00 NTK Cirkovce D G Z
8. krog, sobota, 30. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Olimpija 10:00 NTK Metlika D G Z
NTK Cirkovce 10:00 NTK Kema II D G Z
NTK Gorica 10:00 ŠD Vrhnika D G Z
Preskoči na orodno vrstico