NTZS

Sezona:
picVzajemna 2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. ŠD SU 16 14 2 75:31 44 249:151 98 3936:3427 509 0 28   
2. 2. NTK Muta 16 14 2 74:32 42 249:139 110 3738:3131 607 0 28   
3. 3. NTK Inter Diskont II 16 13 3 76:32 44 259:136 123 3963:3242 721 0 26   
4. 4. NTK Tempo 16 11 5 68:46 22 247:181 66 4039:3753 286 0 22   
5. 6. NTK Ptuj 16 8 8 59:55 4 222:203 19 3867:3822 45 0 16   
6. 5. NTK Melamin 16 7 9 55:53 2 197:202 -5 3578:3658 -80 0 14   
7. 7. PPK Rakek 17 7 10 50:65 -15 192:231 -39 3711:3896 -185 0 14   
8. 8. NTK Vesna 16 5 11 38:66 -28 158:242 -84 3447:3833 -386 0 10   
9. 9. NTK Križe 16 2 14 29:74 -45 128:251 -123 3000:3709 -709 0 4   
10. 10. NTK Logatec 17 0 17 15:85 -70 102:267 -165 2931:3739 -808 0 0   
Razpored in rezultati krogov
2. krog, sobota, 13. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Križe 5 : 1 NTK Logatec D G Z
NTK Vesna 3 : 5 PPK Rakek D G Z
ŠD SU 5 : 2 NTK Ptuj D G Z
NTK Melamin 4 : 5 NTK Tempo D G Z
NTK Inter Diskont II 3 : 5 NTK Muta D G Z
NTK Križe 3 : 5 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 5 : 0 NTK Logatec D G Z
ŠD SU 5 : 1 NTK Tempo D G Z
NTK Melamin 5 : 1 NTK Ptuj D G Z
7. krog, sobota, 9. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 3 : 5 NTK Križe D G Z
PPK Rakek 5 : 2 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj 3 : 5 ŠD SU D G Z
NTK Tempo 5 : 0 NTK Melamin D G Z
NTK Muta 5 : 4 NTK Inter Diskont II D G Z 02.02.2019
PPK Rakek 5 : 1 NTK Križe D G Z
NTK Logatec 3 : 5 NTK Vesna D G Z
NTK Tempo 2 : 5 ŠD SU D G Z
NTK Ptuj 5 : 4 NTK Melamin D G Z
9. krog, sobota, 9. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont II 5 : 4 ŠD SU D G Z
NTK Muta 5 : 0 NTK Melamin D G Z
NTK Logatec 0 : 5 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 2 : 5 NTK Tempo D G Z
NTK Križe 1 : 5 NTK Vesna D G Z
NTK Muta 5 : 1 ŠD SU D G Z 05.03.2019
NTK Inter Diskont II 5 : 2 NTK Melamin D G Z
PPK Rakek 5 : 3 NTK Ptuj D G Z
NTK Logatec 2 : 5 NTK Tempo D G Z
10. krog, sobota, 30. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ptuj 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Križe D G Z
ŠD SU 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Muta D G Z
ŠD SU 16:00 NTK Križe D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Vesna D G Z
Preskoči na orodno vrstico