NTZS

Sezona:
picVzajemna 2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTK Muta 5 5 0 25:5 20 79:26 53 1044:753 291 0 10   
2. 2. ŠD SU 5 5 0 25:9 16 84:42 42 1250:1029 221 0 10   
3. 3. NTK Inter Diskont II 5 4 1 23:8 15 75:38 37 1117:912 205 0 8   
4. 8. NTK Melamin 5 3 2 21:14 7 73:60 13 1216:1213 3 0 6   
5. 6. NTK Tempo 5 3 2 20:22 -2 82:81 1 1510:1495 15 0 6   
6. 5. NTK Ptuj 5 2 3 17:18 -1 69:64 5 1208:1190 18 0 4   
7. 4. NTK Vesna 6 2 4 16:24 -8 59:92 -33 1293:1435 -142 0 4   
8. 7. PPK Rakek 6 2 4 15:26 -11 55:88 -33 1197:1357 -160 0 4   
9. 9. NTK Križe 6 1 5 16:26 -10 62:89 -27 1289:1474 -185 0 2   
10. 10. NTK Logatec 6 0 6 4:30 -26 34:92 -58 1017:1283 -266 0 0   
Razpored in rezultati krogov
2. krog, sobota, 13. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Križe 5 : 1 NTK Logatec D G Z
NTK Vesna 3 : 5 PPK Rakek D G Z
ŠD SU 5 : 2 NTK Ptuj D G Z
NTK Melamin 4 : 5 NTK Tempo D G Z
NTK Inter Diskont II 3 : 5 NTK Muta D G Z
NTK Križe 3 : 5 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 5 : 0 NTK Logatec D G Z
ŠD SU 5 : 1 NTK Tempo D G Z
NTK Melamin 5 : 1 NTK Ptuj D G Z
4. krog, sobota, 17. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Ptuj 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Tempo 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Križe D G Z
ŠD SU 16:00 NTK Muta D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Ptuj 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Logatec D G Z
5. krog, sobota, 1. december 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Muta 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Križe 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 10:00 ŠD SU D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Muta 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Križe 16:00 ŠD SU D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Melamin D G Z
6. krog, sobota, 19. januar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Vesna 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Križe 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Muta 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Logatec D G Z
ŠD SU 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Križe 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Muta 16:00 NTK Logatec D G Z
7. krog, sobota, 9. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 10:00 NTK Križe D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Ptuj 10:00 ŠD SU D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Muta 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Križe D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Tempo 16:00 ŠD SU D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Melamin D G Z
8. krog, sobota, 23. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŠD SU 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Križe 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Melamin 16:00 PPK Rakek D G Z
ŠD SU 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Križe 16:00 NTK Muta D G Z
9. krog, sobota, 9. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont II 10:00 ŠD SU D G Z
NTK Muta 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Ptuj D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Križe 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Muta 16:00 ŠD SU D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Melamin D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Ptuj D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Tempo D G Z
10. krog, sobota, 30. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Ptuj 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Križe D G Z
ŠD SU 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Ptuj 16:00 NTK Muta D G Z
ŠD SU 16:00 NTK Križe D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Vesna D G Z
Preskoči na orodno vrstico