NTZS

Sezona:
picVzajemna 1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. . NTK Inter Diskont I 1 1 0 5:0 5 15:3 12 190:131 59 0 2   
2. . NTK Krka 1 1 0 5:4 1 18:15 3 306:275 31 0 2   
3. . ŽNTK Maribor 1 1 0 5:4 1 20:17 3 336:346 -10 0 2 1 
4. . NTK Kema I 1 0 1 4:5 -1 17:20 -3 346:336 10 0 0 1 
5. . NTK Arrigoni 1 0 1 4:5 -1 15:18 -3 275:306 -31 0 0   
6. . NTK Savinja 1 0 1 0:5 -5 3:15 -12 131:190 -59 0 0   
7. . NTS Mengeš I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
8. . NTD Kajuh-Slovan I 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
9. . NTK Sobota 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
10. . NTS Cornilleau Mengeš II 0 0 0 0:0 0 0:0 0 0:0 0 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 22. september 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Krka 5 : 4 NTK Arrigoni D G Z
NTK Kema I 4 : 5 ŽNTK Maribor D G Z
NTS Mengeš I 05.10.
17:00
NTS Cornilleau Mengeš II D G Z 05.10.2019
NTD Kajuh-Slovan I 05.10.
17:30
NTK Sobota D G Z 05.10.2018
NTK Inter Diskont I 5 : 0 NTK Savinja D G Z
2. krog, sobota, 6. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Savinja D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Kema I D G Z
3. krog, sobota, 13. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Krka D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Sobota D G Z
4. krog, sobota, 20. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Sobota D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Savinja D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTK Krka 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Kema I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
5. krog, sobota, 27. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Mengeš I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Savinja 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Sobota 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
6. krog, sobota, 10. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Sobota D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Savinja D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
7. krog, sobota, 17. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
8. krog, sobota, 24. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Sobota D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Savinja D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
9. krog, sobota, 1. december 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Savinja 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Kema I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Krka D G Z
10. krog, sobota, 15. december 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Krka D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
11. krog, sobota, 19. januar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Sobota D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Krka D G Z
12. krog, sobota, 2. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Savinja D G Z
13. krog, sobota, 9. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Savinja 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Kema I D G Z
14. krog, sobota, 16. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Kema I 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Savinja D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Sobota D G Z
15. krog, sobota, 23. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Sobota 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Kema I D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
16. krog, sobota, 9. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Savinja D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Sobota D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
17. krog, sobota, 23. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Savinja 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
18. krog, sobota, 30. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Savinja D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Sobota D G Z
NTK Kema I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Krka 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
Preskoči na orodno vrstico