NTZS

Sezona:
picVzajemna 1. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. ŽNTK Maribor 6 6 0 30:12 18 105:61 44 1617:1393 224 0 12 1 
2. 2. NTK Krka 6 5 1 29:13 16 95:57 38 1476:1298 178 0 10   
3. 3. NTK Inter Diskont I 6 5 1 28:14 14 93:58 35 1510:1280 230 0 10   
4. 4. NTS Cornilleau Mengeš II 6 4 2 24:20 4 86:77 9 1530:1514 16 0 8 1 
5. 5. NTK Arrigoni 6 3 3 25:24 1 95:90 5 1739:1673 66 0 6   
6. 6. NTK Kema I 6 2 4 22:22 0 87:90 -3 1640:1590 50 0 4 1 
7. 7. NTK Savinja 6 2 4 16:22 -6 63:75 -12 1208:1266 -58 0 4   
8. 8. NTD Kajuh-Slovan I 6 2 4 16:28 -12 74:99 -25 1539:1664 -125 0 4   
9. 9. NTS Mengeš I 6 1 5 15:28 -13 72:103 -31 1574:1710 -136 0 2   
10. 10. NTK Sobota 6 0 6 8:30 -22 34:94 -60 875:1320 -445 0 0   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 22. september 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Krka 5 : 4 NTK Arrigoni D G Z
NTK Kema I 4 : 5 ŽNTK Maribor D G Z
NTS Mengeš I 3 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z 05.10.2019
NTD Kajuh-Slovan I 5 : 4 NTK Sobota D G Z 05.10.2018
NTK Inter Diskont I 5 : 0 NTK Savinja D G Z
2. krog, sobota, 6. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 5 : 2 NTK Savinja D G Z
NTK Sobota 0 : 5 NTK Inter Diskont I D G Z 11.10.2018
NTS Cornilleau Mengeš II 5 : 2 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
ŽNTK Maribor 5 : 3 NTS Mengeš I D G Z
NTK Krka 5 : 1 NTK Kema I D G Z
3. krog, sobota, 13. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Kema I 5 : 2 NTK Arrigoni D G Z
NTS Mengeš I 0 : 5 NTK Krka D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 0 : 5 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Inter Diskont I 5 : 2 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Savinja 5 : 0 NTK Sobota D G Z
4. krog, sobota, 20. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 5 : 3 NTK Sobota D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 2 : 5 NTK Savinja D G Z
ŽNTK Maribor 5 : 3 NTK Inter Diskont I D G Z
NTK Krka 5 : 1 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Kema I 5 : 0 NTS Mengeš I D G Z
5. krog, sobota, 27. oktober 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Mengeš I 4 : 5 NTK Arrigoni D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 5 : 4 NTK Kema I D G Z
NTK Inter Diskont I 5 : 4 NTK Krka D G Z
NTK Savinja 2 : 5 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Sobota 1 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
6. krog, sobota, 10. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 4 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z 11.11.2018
ŽNTK Maribor 5 : 0 NTK Sobota D G Z 07.11.2018
NTK Krka 5 : 2 NTK Savinja D G Z
NTK Kema I 3 : 5 NTK Inter Diskont I D G Z
NTS Mengeš I 5 : 3 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
7. krog, sobota, 17. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
8. krog, sobota, 24. november 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Sobota D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Savinja D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
9. krog, sobota, 1. december 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Savinja 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Kema I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Krka D G Z
10. krog, sobota, 15. december 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Krka D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Kema I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
11. krog, sobota, 19. januar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Savinja 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Sobota D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTS Mengeš I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Krka D G Z
12. krog, sobota, 2. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Krka 17:00 NTS Mengeš I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Savinja D G Z
13. krog, sobota, 9. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Sobota 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Savinja 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Krka D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Kema I D G Z
14. krog, sobota, 16. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Kema I 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Savinja D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Sobota D G Z
15. krog, sobota, 23. februar 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTK Sobota 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
NTK Savinja 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTK Kema I D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTS Mengeš I D G Z
16. krog, sobota, 9. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTK Kema I 17:00 NTK Savinja D G Z
NTK Krka 17:00 NTK Sobota D G Z
ŽNTK Maribor 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
17. krog, sobota, 23. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
ŽNTK Maribor 17:00 NTK Arrigoni D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 17:00 NTK Krka D G Z
NTK Sobota 17:00 NTK Kema I D G Z
NTK Savinja 17:00 NTS Mengeš I D G Z
NTK Inter Diskont I 17:00 NTD Kajuh-Slovan I D G Z
18. krog, sobota, 30. marec 2019
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Arrigoni 17:00 NTK Inter Diskont I D G Z
NTD Kajuh-Slovan I 17:00 NTK Savinja D G Z
NTS Mengeš I 17:00 NTK Sobota D G Z
NTK Kema I 17:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Krka 17:00 ŽNTK Maribor D G Z
Preskoči na orodno vrstico