NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 1. NTK Melamin 7 7 0 35:15 20 121:73 48 1868:1613 255 0 14   
2. 2. NTK Inter Diskont II 8 7 1 37:16 21 134:71 63 2020:1740 280 0 14   
3. 4. NTS Cornilleau Mengeš II 7 5 2 30:16 14 108:67 41 1715:1524 191 0 10   
4. 3. NTK Muta 8 5 3 33:24 9 118:92 26 1972:1854 118 0 10   
5. 5. PPK Rakek 7 4 3 27:21 6 94:84 10 1670:1592 78 0 8   
6. 6. NTK Tempo 7 3 4 23:26 -3 88:101 -13 1708:1767 -59 0 6   
7. 8. NTK Ilirija 7 2 5 21:32 -11 81:114 -33 1685:1789 -104 0 4   
8. 7. NTK Logatec 7 2 5 18:33 -15 67:111 -44 1477:1740 -263 0 4   
9. 9. NTK Prebold 7 1 6 14:33 -19 64:120 -56 1474:1806 -332 0 2   
10. 10. NTK Vesna 7 0 7 13:35 -22 70:112 -42 1614:1778 -164 0 0   
Razpored in rezultati krogov
5. krog, sobota, 2. december 2017
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Prebold 10:00 PPK Rakek D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Tempo 16:00 PPK Rakek D G Z
NTK Prebold 16:00 NTK Logatec D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Ilirija D G Z
6. krog, sobota, 6. januar 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Melamin 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Prebold 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Vesna 16:00 PPK Rakek D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Prebold 16:00 NTK Muta D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
7. krog, sobota, 20. januar 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Prebold 10:00 NTK Tempo D G Z
NTK Muta 10:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Muta 16:00 NTK Vesna D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Ilirija D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Melamin D G Z
8. krog, sobota, 3. februar 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Tempo D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Prebold D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Muta D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Prebold D G Z
9. krog, sobota, 10. marec 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Prebold 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Muta 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Prebold 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Muta 16:00 PPK Rakek D G Z
10. krog, sobota, 24. marec 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Muta 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Tempo D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Prebold D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Prebold D G Z
NTK Melamin 16:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Vesna D G Z
Preskoči na orodno vrstico