NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 2. NTK Inter Diskont II 11 10 1 52:20 32 185:95 90 2774:2335 439 0 20   
2. 3. NTS Cornilleau Mengeš II 11 9 2 50:19 31 171:84 87 2548:2145 403 0 18   
3. 1. NTK Melamin 10 9 1 46:24 22 163:108 55 2620:2264 356 0 18   
4. 4. PPK Rakek 11 6 5 38:35 3 139:136 3 2519:2466 53 0 12   
5. 5. NTK Muta 11 5 6 39:39 0 148:145 3 2660:2700 -40 0 10   
6. 6. NTK Tempo 11 5 6 36:41 -5 140:160 -20 2672:2776 -104 0 10   
7. 10. NTK Vesna 11 3 8 31:46 -15 136:158 -22 2679:2790 -111 0 6   
8. 7. NTK Logatec 11 3 8 26:51 -25 101:178 -77 2310:2732 -422 0 6   
9. 8. NTK Ilirija 10 2 8 27:47 -20 104:167 -63 2313:2542 -229 0 4   
10. 9. NTK Prebold 11 2 9 26:49 -23 122:178 -56 2515:2860 -345 0 4   
Razpored in rezultati krogov
8. krog, sobota, 3. februar 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTK Muta D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Vesna 10:00 NTK Tempo D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Prebold D G Z
NTK Melamin 16:00 NTK Muta D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTS Cornilleau Mengeš II 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Vesna 16:00 NTK Prebold D G Z
9. krog, sobota, 10. marec 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Vesna D G Z
NTK Tempo 10:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Prebold 10:00 NTK Melamin D G Z
NTK Muta 10:00 NTK Logatec D G Z
NTK Inter Diskont II 10:00 PPK Rakek D G Z
NTK Prebold 16:00 NTK Ilirija D G Z
NTK Tempo 16:00 NTK Melamin D G Z
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Logatec D G Z
NTK Muta 16:00 PPK Rakek D G Z
10. krog, sobota, 24. marec 2018
Domači Rezultat Gosti Odigrano
NTK Muta 10:00 NTK Inter Diskont II D G Z
NTK Logatec 10:00 NTK Tempo D G Z
PPK Rakek 10:00 NTK Prebold D G Z
NTK Ilirija 10:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Melamin 10:00 NTK Vesna D G Z
PPK Rakek 16:00 NTK Tempo D G Z
NTK Logatec 16:00 NTK Prebold D G Z
NTK Melamin 16:00 NTS Cornilleau Mengeš II D G Z
NTK Ilirija 16:00 NTK Vesna D G Z
Preskoči na orodno vrstico