NTZS

Gašper Žagar
pic
Podatki o igralcu
Id 4508
Št. tekmovalne izkaznice 024/22/23
Starost 20 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Melamin člani do 21 let
2022/2023 NTK Melamin mladinci
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
Skupaj: 0 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
Skupaj: 0 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Melamin : Vrhnika
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -3,-2,-1 0:3 6:33
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -1,-5,-2 0:3 8:33
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -2,-1,-1 0:3 4:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Melamin : Arrigoni II
10. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -1,-2,-2 0:3 5:33
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -3,-2,-3 0:3 8:33
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -2,-1,-4 0:3 7:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Melamin : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -2,-3,-2 0:3 7:33
2. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -1,-1,-1 0:3 3:33
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Gorica : Melamin
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -2,-5,-3 0:3 10:33
2. tekma pic Rok Likar Gorica -2,-3,-4 0:3 9:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica -3,-6,-6 0:3 15:33
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Melamin
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -2,-4,-3 0:3 9:33
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -6,-6,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -5,-2,-9 0:3 16:33
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Melamin : Inter Diskont II
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -1,-3,-3 0:3 7:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -1,-2,-6 0:3 9:33
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -5,-6,-4 0:3 15:33
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Melamin : Mura Sobota II
6. tekma pic Mitja Županek Mura Sobota II -6,-4,-10 0:3 20:34
2. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -5,-7,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -5,-4,-3 0:3 12:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - B2 I Bendl : Melamin
5. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,-1,-5 0:3 11:33
2. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl -1,-2,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl -4,-1,-4 0:3 9:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Melamin
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka -3,-3,-3 0:3 9:33
2. tekma pic Dominik Rebič Škofja Loka -3,-2,-4 0:3 9:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-5,-1 0:3 13:33
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Vrhnika : Melamin
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -5,-6,-6 0:3 17:33
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-9,-10 0:3 26:34
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-5,-6 0:3 18:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Melamin
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -7,-0,-7 0:3 14:33
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -5,-4,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -3,-8,-6 0:3 17:33
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Logatec : Melamin
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec -2,-4,-5 0:3 11:33
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -5,-6,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-1,-3 0:3 9:33
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Gorica
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -4,-6,-2 0:3 12:33
2. tekma pic Lan Koglot Gorica -2,-4,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -3,-2,-1 0:3 6:33
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont II : Melamin
5. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -3,-4,-2 0:3 9:33
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -2,-4,-3 0:3 9:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -1,-5,-3 0:3 9:33
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Melamin
5. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -5,-3,-6 0:3 14:33
2. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -3,-4,-2 0:3 9:33
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -4,-2,-4 0:3 10:33
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : B2 I Bendl
6. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl -1,-5,-3 0:3 9:33
2. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -3,-4,-3 0:3 10:33
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : Škofja Loka
6. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka -7,-8,-1 0:3 16:33
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Arrigoni II
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -3,-0,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,-5,-3 0:3 16:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Gorica : Melamin
6. tekma pic Rok Likar Gorica -7,-7,-5 0:3 19:33
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -5,-5,-7 0:3 17:33
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : Melamin
6. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -4,7,-4,-4 1:3 23:40
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -9,9,-7,-10 1:3 37:43
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Melamin : Savinja III
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -1,-0,-4 0:3 5:33
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -4,-1,-5 0:3 10:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Krka II : Melamin
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -3,-2,-1 0:3 6:33
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -6,-2,-8 0:3 16:33
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Metlika : Melamin
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-2,-3 0:3 9:33
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -2,-2,-1 0:3 5:33
1. tekma pic Patrik Macele Metlika -4,-8,-4 0:3 16:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : Melamin
6. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -5,-2,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -4,-2,-5 0:3 11:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrhnika : Melamin
4. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-4,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -1,-4,-2 0:3 7:33
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Melamin : Gorica
6. tekma pic Rok Likar Gorica -1,-2,-2 0:3 5:33
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -4,-4,-3 0:3 11:33
Skupaj: 0,00 % 0:66 2:198 759:2197
Preskoči na orodno vrstico