NTZS

Klemen Belehar
pic
Podatki o igralcu
Id 442
Št. tekmovalne izkaznice 055/10/11
Starost 24 let (letnik 1999)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Blaž Andrašek 1:0 3:2
pic Jure Avberšek 0:3 4:9
pic Marko Avberšek 0:1 2:3
pic Jaka Bavdek 1:2 4:7
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Lan Bitežnik 1:0 3:1
pic May Bočko 1:0 3:2
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Marko Brajkovič 0:8 9:24
pic Robert Brajkovič 1:1 3:3
pic Grega Bratina 3:0 9:1
pic Luka Breznik 2:5 9:18
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 1:1 4:4
pic Miha Černe 0:1 1:3
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matic Čopar 2:1 6:5
pic Tilen Cvetko 0:2 0:6
pic Rok Djordjevič 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:10 3:30
pic Mitja Erzetič 1:0 3:1
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:0
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Aljaž Frelih 0:5 0:15
pic Dejan Fridrih 0:2 1:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 0:2 4:6
pic Matej Germek 0:1 1:3
pic Aljaž Godec 0:1 2:3
pic Martin Golob 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Boris Govednik 2:4 8:16
pic Rok Grasselli 0:1 0:3
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:4 1:12
pic Nejc Gutnik 1:0 3:1
pic Matej Gyergyek 1:0 3:1
pic Tian Hajšek 2:0 6:1
pic Darko Hergan 0:1 0:3
pic Domen Hohnjec 1:2 3:6
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Miha Hribar 0:1 1:3
pic Peter Hribar 0:4 0:12
pic Rok Hribar 0:2 2:6
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 0:3 0:9
pic Martin Janežič 0:1 1:3
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Primož Jazbič 1:2 3:8
pic Lovro Jemec 0:3 2:9
pic Jan Jevšnik 0:4 1:12
pic Darko Jorgić 0:1 0:0
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Matic Kaiser 1:3 5:10
pic Jaka Kanc 0:2 1:6
pic Rok Kapun 2:0 6:1
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 1:2 5:7
pic Gregor Kocuvan 0:1 1:3
pic Jan Kohn 1:0 3:1
pic Nejc Kokoravec 1:1 5:3
pic Filip Kolle 0:4 3:12
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Klemen Kos 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 0:2 0:6
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 0:1 1:3
pic Dejan Kremžar 1:0 3:1
pic Jakob Križaj 1:0 3:1
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Jaka Krpič Vodnik 2:1 8:5
pic Luka Krušič 0:3 0:9
pic Tomaž Kurent 1:0 3:2
pic Blaž Lapajne 0:1 1:3
pic Taj Lavrič 0:5 4:15
pic Rok Likar 4:0 12:1
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Sašo Malovič 1:1 3:4
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Jernej Masten Toplak 0:1 1:3
pic Žiga Matekovič 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 0:2 2:6
pic Tomaž Mihelj 0:3 3:9
pic Borut Miklič 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 1:0 3:2
pic Jan Murata 1:0 3:0
pic Maj Murn 1:1 3:5
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 0:3 0:9
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:2 6:6
pic Matija Novel 0:3 1:9
pic Samo Novina 1:0 3:1
pic Anže Ogrič 1:1 5:3
pic Jožko Omerzel 0:7 1:22
pic Jan Ošlak 1:1 4:3
pic Žan Ošlak 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:1
pic Blaž Pandev 1:0 3:1
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 0:2 3:6
pic Matjaž Pinter 1:2 3:8
pic Vitan Plajnšek 1:2 6:8
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Matej Prezelj 0:1 1:3
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Bine Rakušček 2:0 6:0
pic Oskar Rosc 2:4 11:13
pic Bor Rutar 0:3 1:9
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 0:1 2:3
pic Luka Šantavec 2:1 8:5
pic Blaž Šarlah 0:4 4:12
pic Domen Sečnik 0:4 3:12
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:3 4:9
pic Nino Šegula 0:1 1:3
pic Rok Semič 1:0 3:2
pic Jan Širec 0:1 1:3
pic Senaid Šišič 1:0 0:0
pic Silvo Slaček 0:2 3:6
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 1:3
pic Rok Smodiš 2:0 6:1
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 1:3
pic Tijan Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 4:0 12:2
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 1:0 3:0
pic Jaka Strohsack 0:2 0:6
pic Miha Šubic 0:3 2:9
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Susič 0:1 0:3
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Drago Torkar 3:0 9:5
pic Luka Trtnik 0:1 0:3
pic Rok Trtnik 0:4 2:12
pic Žiga Urbanc 0:1 1:3
pic Jože Urh 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 1:1 4:4
pic Matic Vardjan 1:0 3:0
pic Anton Vastl 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 3:0 9:4
pic Matic Vertuš 0:2 0:6
pic Patrik Videc 0:3 5:9
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Michele Vigini 0:1 1:3
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Blaž Vodlan 0:1 0:3
pic Tilen Vogrinčič 2:0 6:1
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Luka Žagar 1:0 3:0
pic Tim Zajec 0:1 2:3
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:1
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 1:0 3:1
pic Javor Zavec 1:0 3:2
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Ivan Zera 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 1:9
pic Bine Žličar 3:0 9:1
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:2 2:6
pic Domen Zupančič 2:1 6:6
Skupaj: 115:219 472:731
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center člani
2022/2023 NTK B2 center člani
2021/2022 NTK B2 center člani
2020/2021 NTK B2 center člani
2019/2020 NTK B2 center člani do 21 let
2018/2019 NTK B2 center člani do 21 let
2017/2018 NTK B2 center člani do 21 let
2016/2017 NTK B2 center mladinci
2015/2016 NTK Škofja Loka mladinci
2014/2015 NTK B2 center mladinci
2013/2014 NTK B2 center kadeti
2012/2013 NTK Triglav kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
13. - 23. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
27. - 46. 26.01.2020 3. OT za članice in člane, Mengeš
27. - 49. 10.11.2019 2. OT za članice in člane, Muta
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
27. - 50. 22.09.2019 1. OT za članice in člane, Logatec
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
41. - 73. 02.03.2019 - 03.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 55. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
19. - 33. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
19. - 34. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
47. - 50. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 24. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
22. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 38 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 4. SNTL 2023/2024, 8. krog - B2 III : B2 II
7. tekma pic Nejc Kokoravec B2 III -4,9,5,-11,-2 2:3 39:49
3. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III -3,7,3,-7,-14 2:3 46:48
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Cirkovce II : B2 II
9. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 7,7,-8,5 3:1 41:30
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 8,-6,-10,-10 1:3 37:43
2. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 13,5,7 3:0 37:25
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II 9,-11,4,-7,-13 2:3 53:52
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Ljubljana : B2 II
8. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -5,-8,-10 0:3 23:34
6. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 4,4,-9,4 3:1 42:23
4. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -7,-7,9,-10 1:3 35:43
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 11,-7,-10,6,-9 2:3 50:51
13.01.2024 4. SNTL 2023/2024, 5. krog - Metlika : B2 II
10. tekma pic Žiga Matekovič Metlika 9,6,9 3:0 33:24
7. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,4,-3,4,-8 2:3 40:41
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,-8,-5,14,-6 2:3 47:57
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,6,8,-11,6 3:2 51:44
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - B2 II : B2 III
8. tekma pic Jakob Križaj B2 III 6,10,-7,5 3:1 41:32
5. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 7,1,1 3:0 33:9
3. tekma pic Slavko Keršič B2 III 9,11,9 3:0 35:29
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 III 6,-9,-7,2,7 3:2 49:37
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 II
8. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -8,-11,-7 0:3 26:35
6. tekma pic Luka Pšenič Savinja Žalec I 5,7,8 3:0 33:20
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -9,-3,8,3,-9 2:3 43:44
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I -8,-10,14,-9 1:3 43:48
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2 II
8. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec II 9,-10,9,8 3:1 43:38
6. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 10,6,14 3:0 39:30
4. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II 10,5,5 3:0 34:20
1. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec II -3,7,9,7 3:1 36:34
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 II : Cirkovce II
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce II -7,5,9,-11,6 3:2 51:44
5. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 10,12,5 3:0 37:27
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce II -7,-5,2,-8 1:3 31:35
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Ljubljana
9. tekma pic Borut Miklič Ljubljana 0,0,0 3:0 33:0
7. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -5,-12,9,-6 1:3 34:45
4. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana -10,-7,5,7,-9 2:3 48:46
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana -7,-9,-7 0:3 23:33
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - B2 II : Metlika
7. tekma pic Patrik Macele Metlika 5,2,6 3:0 33:13
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-3,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -5,-8,-11 0:3 24:35
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 10,-6,-9,5,8 3:2 49:45
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-7,-5 0:3 19:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : B2 I Bendl
6. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 5,7,6 3:0 33:18
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 10,11,-10,7 3:1 46:40
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Vesna II : B2 I Bendl
6. tekma pic Martin Janežič Vesna II -8,-5,7,-4 1:3 28:40
2. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 8,11,6 3:0 35:25
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja IV
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -5,-7,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -11,-1,-9 0:3 21:35
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja V
5. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 9,5,6 3:0 33:20
1. tekma pic Bine Žličar Savinja V 4,3,10 3:0 34:17
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,9,-9,-9 1:3 36:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -6,-3,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -7,-7,-3 0:3 17:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -9,-5,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -4,-7,-6 0:3 17:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Sobota II
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,9,-8,9,7 3:2 50:47
1. tekma pic Nejc Titan Sobota II 5,2,10 3:0 34:17
07.05.2022 Kv. za 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - B2 BENDL : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-5,-1 0:3 10:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -6,-11,7,-10 1:3 38:43
07.05.2022 Kv. za 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Ptuj : B2 BENDL
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-2,-8 0:3 13:33
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - B2 II : B2 BENDL
2. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 7,8,5 3:0 33:20
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,-6,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica -9,6,10,8 3:1 43:35
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 9,-7,7,7 3:1 40:34
1. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 6,-5,-7,11,6 3:2 47:45
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 BENDL
8. tekma pic Mark Gazvoda SU II -5,9,9,-10,-7 2:3 44:52
4. tekma pic Andraž Zupančič SU II 7,-8,-9,-4 1:3 32:40
1. tekma pic Maj Murn SU II -9,-5,-4 0:3 18:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Vrhnika : B2 BENDL
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -11,-9,-7 0:3 27:35
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 9,10,-5,8 3:1 39:38
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Logatec
9. tekma pic Jaka Sedej Logatec 7,11,6 3:0 35:24
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-8,-5 0:3 17:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Škofja Loka
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 8,2,-9,9 3:1 42:30
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -6,-7,-6 0:3 19:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 BENDL
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -11,-7,5,-5 1:3 34:40
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 6,-5,6,4 3:1 38:27
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 BENDL : Krka II
5. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -10,-10,10,-8 1:3 40:45
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -8,-6,-9 0:3 23:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - B2 BENDL : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,10,-10,-13,-8 2:3 54:57
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -4,-5,-10 0:3 19:34
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - B2 BENDL : B2 II
5. tekma pic May Bočko B2 II -10,8,-12,11,9 3:2 57:54
1. tekma pic Tijan Stanjko B2 II 3,3,3 3:0 33:9
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Gorica : B2 BENDL
6. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,8,8 3:0 33:23
2. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -3,8,-4,-6 1:3 24:41
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 BENDL
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 11,8,-7,9 3:1 42:39
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -3,9,-10,-3 1:3 27:43
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : SU II
9. tekma pic Maj Murn SU II -9,9,5,-8,3 3:2 50:39
5. tekma pic Andraž Zupančič SU II -6,9,-8,-8 1:3 33:42
1. tekma pic Mark Gazvoda SU II -2,2,3,-4,-12 2:3 40:41
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - B2 BENDL : Vrhnika
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 10,-7,-9,8,-8 2:3 47:51
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,-8,-10,10,12 3:2 55:54
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 8,-5,-8,-5 1:3 29:41
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -1,-4,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Pavič Ves -5,-7,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -10,-4,-8 0:3 22:34
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 BENDL
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-9,8,-7 1:3 33:41
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,-5,-11 0:3 20:35
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,-12,-6 0:3 25:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,-7,-9 0:3 23:33
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka II : B2 BENDL
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II 9,3,-8,10 3:1 42:33
2. tekma pic Matic Vertuš Krka II -4,-10,-6 0:3 20:34
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Metlika : B2 BENDL
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 3,0,4 3:0 33:7
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -3,-2,10,-6 1:3 23:43
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - B2 : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -5,8,-5,-8 1:3 29:41
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Kema II
3. tekma pic Nino Šegula Kema II 7,-9,-9,-3 1:3 32:40
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Sobota
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -7,11,-9,-9 1:3 38:44
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Ilirija : B2
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,-4,-8 0:3 17:33
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna : B2
4. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -4,-9,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -3,-12,-7 0:3 22:36
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - B2 : Melamin
3. tekma pic Tim Zajec Melamin -8,7,-7,6,-6 2:3 43:46
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - B2 : Rakek
5. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -5,-9,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 10,-10,-6,-2 1:3 30:44
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Ptuj : B2
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -5,-2,-7 0:3 14:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -7,-8,9,-7 1:3 33:42
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Tempo : B2
4. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,-11,10,-10 1:3 39:46
1. tekma pic Ivan Zera Tempo -2,-4,-7 0:3 13:33
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Metlika : B2
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-9,-10,-8 1:3 38:41
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 5,3,6 3:0 33:14
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Gorica : B2
4. tekma pic Nik Velikonja Gorica -11,6,7,8 3:1 44:34
1. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 8,9,7 3:0 33:24
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Vrhnika : B2
8. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -11,-9,3,6,8 3:2 53:41
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,8,11,12 3:1 47:42
1. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -8,-5,-9 0:3 22:33
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -5,-7,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -9,-5,-7 0:3 21:33
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : B2
8. tekma pic Luka Žagar Sobota II 4,8,5 3:0 33:17
4. tekma pic Rok Kapun Sobota II 5,7,5 3:0 33:17
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 17,-6,6,-7,-7 2:3 50:56
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-4,-9 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -6,-4,-8 0:3 18:33
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - B2 : Metlika
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,-9,5,8,6 3:2 51:41
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -10,12,-11,-3 1:3 38:48
26.01.2020 3. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Maselj Ves -5,-7,13,-9 1:3 36:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -10,-8,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -5,-3,-9 0:3 17:33
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - B2 : Gorica
8. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -12,12,7,-9,8 3:2 57:52
6. tekma pic Lan Bitežnik Gorica -9,11,2,8 3:1 44:32
3. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 8,-9,-5,11,-9 2:3 47:52
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - B2 : Vrhnika
5. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,10,9,7 3:1 40:37
1. tekma pic Rok Semič Vrhnika 6,-10,9,-6,6 3:2 49:44
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Savinja II
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 8,6,6 3:0 33:20
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -8,-6,-5 0:3 19:33
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Sobota II
5. tekma pic Rok Kapun Sobota II 8,-9,5,4 3:1 42:28
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 7,4,3 3:0 33:14
10.11.2019 2. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-3,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -12,9,-8,-5 1:3 36:45
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-7,-4,-5 0:4 21:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -7,-6,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,7,11 3:0 35:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 2,3,4 3:0 33:9
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Gutnik Log 8,-9,9,3 3:1 42:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,-4,-3,-1 1:3 19:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -3,-4,-5 0:3 12:33
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -9,-5,4,7,4 3:2 47:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -4,-10,-8 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -5,-8,7,-8 1:3 32:40
02.03.2019 Državno prvenstvo za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men -12,-7,-7 0:3 26:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int 9,6,-3,-5,7 3:2 41:44
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,-6,-11 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr 9,-5,-7,-5 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -11,-1,10,-9 1:3 33:45
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Tibaut Sob 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -4,-2,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -11,-5,11,5,-5 2:3 45:51
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,-13,-7 0:3 29:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -8,-8,9,-6 1:3 33:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -9,-3,6,-7 1:3 30:39
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-6,-0 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Sav -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -8,-4,-5 0:3 17:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 6,-3,8,8 3:1 36:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -4,-11,11,-4 1:3 32:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Šubic Sav -3,-4,-10 0:3 17:34
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,-10,-8 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -7,-3,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -6,-4,-7 0:3 17:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -8,-7,5,-6 1:3 32:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -7,-1,-0 0:3 8:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 6,8,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 12,-3,9,-7,9 3:2 46:52
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Hribar Krka -4,-8,9,-2 1:3 25:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -10,-6,-5 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-13,-9 0:3 31:37
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-3,6,-9 1:3 31:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka -11,-3,-7 0:3 21:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Hra -10,6,-7,10,5 3:2 51:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 5,5,-3,5 3:1 36:26
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log 9,-9,-10,-2 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-8,-9 0:3 26:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-5,-7 0:3 18:33
1. tekma pic Mark Šporar Mengeš I 2,2,3 3:0 33:7
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : B2
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 2,-10,-10,-6 1:3 37:37
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-6,-3 0:3 14:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,8,9,-6,-13 2:3 46:54
5. tekma pic Bine Rakušček Logatec 2,3,4 3:0 33:9
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -8,9,-8,-5 1:3 32:42
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -7,-9,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men 9,-5,-12,9,-6 2:3 45:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -6,-7,11,-8 1:3 34:44
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-4,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr -7,5,10,7 3:1 41:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 8,7,5 3:0 33:20
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Podlesek Kema - Murexin 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -8,8,-4,-3 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 10,-5,-5,-7 1:3 29:43
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Darko Jorgić Krka wo 0:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -2,-5,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 7,-4,-10,-4 1:3 29:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 7,7,9 3:0 33:23
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,7,-12,5,11 3:2 56:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Deni Kožul Log -5,-6,-3 0:3 14:33
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Cirkovce : Royal Beach
6. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce -5,-9,8,-8 1:3 33:41
2. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -2,-5,-9 0:3 16:33
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Savinja : Royal Beach
1. tekma pic Matic Čopar Savinja 4,3,4 3:0 33:11
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-5,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves 9,12,-7,-7,-10 2:3 49:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -9,8,-8,8,9 3:2 50:47
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Royal Beach : Gorica
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica -13,12,5,-7,9 3:2 56:52
1. tekma pic Jan Stepančič Gorica 6,2,8 3:0 33:16
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Royal Beach : Preserje
5. tekma pic Matic Kaiser Preserje -4,-9,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,3,6,-8,-9 2:3 46:42
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Fužinar II : Royal Beach
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II -4,7,9,-8,-8 2:3 42:49
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -9,-7,-7 0:3 23:33
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo -6,-8,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-9,-8 0:3 23:33
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Royal Beach : Prebold
5. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -7,-9,-2 0:3 18:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
4. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-6,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -1,-2,-7 0:3 10:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Škofja Loka
6. tekma pic Miha Jamšek Muta -5,-6,-10 0:3 21:34
2. tekma pic Matjaž Pinter Muta -7,-8,-9 0:3 24:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
4. tekma pic Oskar Rosc Tempo 7,-10,-9,13,-8 2:3 53:54
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,-8,8,-9,-12 2:3 51:51
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Royal Beach : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -3,-4,-14 0:3 21:38
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,-11,-7 0:3 25:35
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Royal Beach : Cirkovce
5. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce 11,8,-8,-3,-8 2:3 43:52
1. tekma pic Jan Murata Cirkovce 3,7,5 3:0 33:15
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Royal Beach : Savinja
5. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-6,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Janez Tomše Savinja -10,-3,-1 0:3 14:34
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Gorica : Royal Beach
4. tekma pic Aljaž Susič Gorica -7,-8,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica 9,9,8 3:0 33:26
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Preserje : Royal Beach
9. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,6,11 3:0 35:22
6. tekma pic Anže Ogrič Preserje -12,-6,9,8,-9 2:3 49:53
2. tekma pic Domen Sečnik Preserje -10,-9,-9 0:3 28:34
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Škofja Loka : Kema
5. tekma pic Damjan Zelko Kema -4,-1,-4 0:3 9:33
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Fužinar II
6. tekma pic Luka Breznik Fužinar II -10,-8,-9 0:3 27:34
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -5,-9,-4 0:3 18:33
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Tempo
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -4,-2,-7 0:3 13:33
3. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,13,8,-7,-11 2:3 53:56
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Muta -4,-7,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Česen Log 10,3,9 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,-9,-7,-8 1:3 35:40
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Prebold : Royal Beach
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 8,-3,-3,-5 1:3 22:41
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Metlika : Royal Beach
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,-9,-6 0:3 21:33
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,6,10,-4,-4 2:3 36:49
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic Senaid Šišič Oli -wo 0:0 0:0
Mali finale, osmina finala pic Samo Novina Sob -9,6,3,6 3:1 42:26
Mali finale, 1. krog pic Matej Prezelj Men -7,7,-7,-8 1:3 33:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -6,-3,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor 6,10,-3,9 3:1 37:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -7,-7,4,-9 1:3 34:37
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 5,7,-7,9 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -9,-4,-12 0:3 25:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-3,-8 0:3 17:33
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 6,-13,-4,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Bavdek K-S -9,3,8,8 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -3,-3,-5 0:3 11:33
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : B2
5. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš -7,-7,-9 0:3 23:33
3. tekma pic Bor Rutar Mengeš -10,-12,3,-5 1:3 38:40
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Kajuh-Slovan : B2
5. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan -6,8,-7,-11 1:3 35:43
3. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan -11,6,-9,-3 1:3 34:41
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - B2 : Vesna
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna 6,-4,6,-5,-4 2:3 35:45
3. tekma pic Jože Urh Vesna -5,-5,-10 0:3 20:34
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 11,-3,-14,-4 1:3 34:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Germek Arr 13,-6,-3,-6 1:3 30:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -4,-5,-3 0:3 12:33
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Timon Oštir Mičič K-S 7,7,-9,8 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -3,-4,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Hribar Men 8,-4,8,-3,-7 2:3 36:49
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Jan Ošlak Int -8,-8,9,-8 1:3 35:42
Top, 6. krog pic Bor Rutar Men -5,-6,-7 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Rok Hribar Men -10,-7,-8 0:3 25:34
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -9,8,8,8 3:1 42:35
Top, 3. krog pic Tilen Vogrinčič Kema - Murexin 9,7,4 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Jaka Bavdek K-S -9,-6,-9 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Marko Avberšek Tem -10,10,10,-5,-8 2:3 47:54
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Martin Golob Tem -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -6,-3,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Anton Vastl Škl 8,6,5 3:0 33:19
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr 10,-7,-2,-4 1:3 25:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Log -8,-10,9,11,-6 2:3 48:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -7,-3,-10 0:3 20:34
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Jure Avberšek Tem -2,13,-3,9,-3 2:3 34:55
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 5,7,-13,4 3:1 46:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Škl -7,-3,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Trb 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Grega Bratina Pres 5,10,9 3:0 34:24
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Arrigoni : B2
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 8,8,-7,5 3:1 40:32
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 4,-4,-4,-4 1:3 23:37
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 2. krog - Ptuj : B2
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -7,7,6,-7,-4 2:3 40:46
1. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 2,-2,7,13 3:1 39:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-8,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -8,-5,8,-9 1:3 33:41
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Kema : B2
7. tekma pic Luka Norčič Kema -8,-8,-10 0:3 26:34
5. tekma pic Rok Smodiš Kema 6,5,8 3:0 33:19
3. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -9,7,10,3 3:1 43:31
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Tempo : B2
5. tekma pic Oskar Rosc Tempo 2,6,7 3:0 33:15
3. tekma pic Jure Avberšek Tempo -4,-8,9,-11 1:3 34:44
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 1. krog - B2 : Preserje
8. tekma pic Anže Ogrič Preserje 5,3,9 3:0 33:17
6. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,-4,6,4 3:1 37:28
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,-7,-10 0:3 24:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 3. krog - B2 : Rakek
8. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,3,6 3:0 33:12
6. tekma pic Tine Krpan Rakek 4,5,4 3:0 33:13
3. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -3,-3,-7 0:3 13:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 4. krog - B2 : Krka
4. tekma pic Jožko Omerzel Krka 15,-10,-6,-13 1:3 46:53
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-5,-9 0:3 19:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 5. krog - Gorica : B2
4. tekma pic Rok Likar Gorica 4,5,5 3:0 33:14
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 4,9,5 3:0 33:18
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,9,-6,-8 1:3 34:42
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Olimpija : B2
1. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -3,9,-3,-6 1:3 23:42
15.12.2013 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2013/2014, 4. krog - Ilirija : B2
7. tekma pic Klemen Kos Ilirija 6,11,5 3:0 35:22
5. tekma pic Blaž Andrašek Ilirija -10,10,-8,9,8 3:2 52:50
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Sašo Malovič Ptuj -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men -3,-8,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vardjan K-S 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,11,9 3:0 35:29
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Jaka Strohsack PPR -1,-2,-3 0:3 6:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Ošlak Int 3,9,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Avberšek Tem -7,8,-5,-9 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Gyergyek Sob -3,6,7,5 3:1 36:29
Skupaj: 34,43 % 115:219 472:731 10291:11564
Preskoči na orodno vrstico