NTZS

Ji Kejun
pic
Podatki o igralcu
Id 4313
Št. tekmovalne izkaznice 017/21/22
Starost 13 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Kitajska
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 12 12 2370 2370
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 1:1 4:4
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic May Bočko 1:2 6:8
pic Aljaž Brezovnik 1:4 5:12
pic Bor Brodnjak 0:2 1:6
pic Luka Čačić Blažek 0:1 1:3
pic Miha Čadonič 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 0:2 1:6
pic Mitja Erzetič 0:4 1:12
pic Tristan Franko 1:0 3:1
pic Martin Gerkšič 0:1 0:3
pic Rok Gnezda 1:0 3:0
pic Nejc Golob Rituper 2:0 6:0
pic Tian Hajšek 1:0 3:2
pic Rene Hedl 0:1 1:3
pic Miha Homan 0:1 2:3
pic Urban Janša 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:3
pic Luka Jokič 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Erik Jurčič 1:0 3:0
pic Lovro Justin 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 1:1 3:4
pic Vid Matija Klančar 1:1 4:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Gregor Kocuvan 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Svit Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:4 0:12
pic Lukas Košir 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 0:2 1:6
pic Tajan Kozmik Ilić 1:0 3:0
pic Jaka Krajnc 0:1 1:3
pic Jakob Križaj 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 2:4 11:12
pic Črt Likozar 1:0 3:0
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Maks Maček 4:0 12:4
pic Beno Majhenič 1:0 3:1
pic Tijan Malić 2:0 6:2
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:2
pic Filip Margon 1:1 5:5
pic Aleksandar Miščević 1:6 10:18
pic Filip Miščević 2:1 6:5
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Žiga Oblak 2:0 6:0
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Jan Pančur 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:0 3:1
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Jakob Plajnšek 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:1 7:3
pic Jakob Povše 1:0 3:0
pic Matic Požek 1:0 3:0
pic Tai Puhan 0:1 1:3
pic Anže Rogelj 1:0 3:1
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Bor Rostohar 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Anže Safošnik 2:0 6:1
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Vid Semprimožnik 1:1 4:3
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Brin Širaj 3:0 9:1
pic Aljaž Škufca 0:2 2:6
pic Luka Smej 1:0 3:0
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Maj Stanjko 1:0 3:0
pic Amadej Strgar 1:0 3:0
pic Tine Tement 1:0 3:2
pic Nejc Titan 0:1 2:3
pic Urh Trtnik 2:1 7:5
pic Tiber Turnšek Kovač 1:1 4:4
pic Tibor Tutta 1:0 3:0
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 0:1 1:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:1
pic Urban Zavasnik 2:1 6:5
pic Bine Žličar 3:1 11:6
pic Tej Zupanec 0:1 2:3
Skupaj: 75:65 270:234
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni kadeti
2022/2023 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2021/2022 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
Skupaj: 0 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Filip Miščević Vrt -3,-6,-4 0:3 13:33
Finalni del, 2. krog pic Maks Maček ŠNT -6,5,6,-9,9 3:2 48:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 12,-9,5,9 3:1 45:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Rostohar Krka 8,4,7 3:0 33:19
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce I
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 4,6,4 3:0 33:14
6. tekma pic Jakob Plajnšek Cirkovce I 5,9,8 3:0 33:22
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -3,-5,-3 0:3 11:33
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Savinja Žalec ZIT
8. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT -4,-8,-6 0:3 18:33
6. tekma pic Bine Žličar Savinja Žalec ZIT 7,6,-12,4 3:1 45:31
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT 8,-10,-6,-9 1:3 36:42
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec II
6. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec II 9,-9,7,6 3:1 42:33
3. tekma pic Jaka Krajnc Savinja Žalec II 7,-8,-3,-9 1:3 31:40
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Šentjošt : Arrigoni
8. tekma pic Maks Maček Šentjošt 5,9,-3,8 3:1 36:33
4. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt -11,-7,-8 0:3 26:35
1. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt -10,-5,7,-9 1:3 35:41
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni
8. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 3,-8,8,4 3:1 41:26
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -7,-8,7,-6 1:3 32:40
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,10,-3,-7 1:3 30:43
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce II
3. tekma pic Anže Safošnik Cirkovce II 4,4,7 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Vesna I : Arrigoni
4. tekma pic Jakob Povše Vesna I 5,5,9 3:0 33:19
1. tekma pic Jan Pančur Vesna I 6,2,5 3:0 33:13
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Maribor
6. tekma pic Tine Tement Maribor -10,9,2,-12,10 3:2 56:47
3. tekma pic Saša Obradović Maribor 8,8,12 3:0 36:28
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Arrigoni : Logatec
8. tekma pic Tristan Franko Logatec -7,8,11,4 3:1 42:34
6. tekma pic Brin Širaj Logatec 3,5,8 3:0 33:16
3. tekma pic Tijan Malić Logatec -10,5,-10,6,9 3:2 53:44
14.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
4. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 7,5,10 3:0 34:22
1. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I 2,8,7 3:0 33:17
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Vitan Plajnšek Cir -7,-3,9,-4 1:3 25:42
Top, 6. krog pic Urban Zavasnik Žal -7,4,7,-12,8 3:2 52:44
Top, 5. krog pic May Bočko B2 -6,-10,7,-10 1:3 37:42
Top, 4. krog pic Bine Žličar Žal 5,3,7 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Lovro Ažman K-S -4,8,-3,-6 1:3 24:41
Top, 2. krog pic Lovro Križnič Men 4,7,10 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Filip Margon Arr -6,7,2,-10,4 3:2 49:36
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Melamin
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 3,8,6 3:0 33:17
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
5. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-8,-10 0:3 27:34
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,-7,4,-4 1:3 29:37
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -3,-5,-5 0:3 13:33
Finalni del, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 6,9,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj Log 10,-9,7,5 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Čadonič ŠD SU -6,10,6,6 3:1 40:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Smej Ves 2,4,5 3:0 33:11
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt 8,-12,-4,8,-9 2:3 47:52
Finalni del, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 4,-11,9,9 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj Log 4,9,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Tutta Ves 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lukas Košir ŠD SU 7,7,7 3:0 33:21
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Lovro Križnič Men 8,-7,-3,-7 1:3 28:41
Top, 6. krog pic Urh Trtnik Men -8,-6,8,9,7 3:2 47:46
Top, 5. krog pic May Bočko B2 -6,10,7,-10,-2 2:3 41:51
Top, 4. krog pic Bine Žličar Sav -10,-4,8,5,-4 2:3 40:47
Top, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -8,-3,-3 0:3 14:33
Top, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 7,-10,3,10 3:1 44:32
Top, 1. krog pic Filip Margon Arr -8,13,7,-7,-9 2:3 50:53
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt 11,8,-8,-13,-4 2:3 49:56
Finalni del, 2. krog pic Timo Urbas PPR 9,5,8 3:0 33:22
Finalni del, 1. krog pic Lovro Justin Log 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Safošnik Cir 4,4,-11,3 3:1 44:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Jurčič Škl 9,4,5 3:0 33:18
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Škufca Men -3,6,-2,2,-2 2:3 29:41
Finalni del, 1. krog pic Črt Likozar B2 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav -9,5,-9,-8 1:3 37:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Strgar Tem 5,2,3 3:0 33:10
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -6,-5,-5 0:3 16:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Savinja ZIT
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -8,-6,-7 0:3 21:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -9,-6,-2 0:3 17:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -6,-3,-5 0:3 14:33
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
8. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce -10,9,7,-5,5 3:2 48:44
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,-3,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 7,9,12 3:0 36:28
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Arrigoni
8. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -7,-10,-12 0:3 29:37
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -4,-9,7,-7 1:3 31:40
1. tekma pic Filip Miščević Letrika 3,5,-5,3 3:1 38:22
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -11,4,-7,10,-6 2:3 47:49
6. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -6,8,8,-6,10 3:2 46:48
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -10,-11,-5 0:3 26:36
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -4,-4,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 8,10,-8,5 3:1 42:34
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
3. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 10,4,-6,5 3:1 40:30
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Arrigoni I : Sobota I
10. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -4,-3,-5 0:3 12:33
5. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -3,-2,-5 0:3 10:33
1. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -5,-3,-6 0:3 14:33
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -4,-2,-7 0:3 13:33
Finalni del, 2. krog pic Svit Kadunc ŠNT -10,4,7,11 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Belina Mb - ZM 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Gnezda PPR 2,2,5 3:0 33:9
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Krka II
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -6,7,-5,-5 1:3 27:40
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Metlika
1. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 2,3,4 3:0 33:9
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Šentjošt I : Arrigoni
8. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt I 5,6,7 3:0 33:18
4. tekma pic Urban Janša Šentjošt I 10,10,8 3:0 35:28
1. tekma pic Maks Maček Šentjošt I 6,4,11 3:0 35:21
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : B2 II
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 3,1,8 3:0 33:12
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Savinja II
6. tekma pic Urban Zavasnik Savinja II -8,-9,-7 0:3 24:33
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 3,6,10 3:0 34:19
07.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Mengeš I : Arrigoni
8. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 6,-8,9,-10,-8 2:3 48:49
4. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -9,-8,-4 0:3 21:33
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -6,-6,-5 0:3 17:33
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 8,7,7 3:0 33:22
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Urh Trtnik Men -4,11,-7,-4 1:3 28:44
Top, 6. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -10,-4,-7 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Martin Gerkšič Men -11,-4,-7 0:3 22:35
Top, 4. krog pic Urban Zavasnik Sav 8,6,9 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,-2,-7,11,3 3:2 44:42
Top, 2. krog pic Lovro Križnič Men 8,-6,-7,-6 1:3 30:41
Top, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,9,-9,-8 1:3 35:42
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob -10,7,11,-6,-4 2:3 44:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 10,-10,-8,-10 1:3 40:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -4,-6,-2 0:3 12:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -7,-5,-4 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S -10,4,8,8 3:1 43:32
Finalni del, 1. krog pic Bine Žličar Sav 5,-7,-8,7,4 3:2 48:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Trtnik Men 6,11,8 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S 10,6,5 3:0 34:21
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Lovro Križnič Men -7,-13,4,-6 1:3 37:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Stanjko B2 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Loboda Men 6,7,6 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -4,-6,-2 0:3 12:33
2. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 10,-10,-6,-4 1:3 32:44
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Arrigoni
3. tekma pic Tej Zupanec Savinja ZIT 4,-7,-6,9,-6 2:3 41:46
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - B2 : Arrigoni
1. tekma pic May Bočko B2 6,-8,-10,4,5 3:2 51:38
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -7,-5,-2 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Anže Rogelj Pres -5,13,4,9 3:1 42:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav 8,-12,-12,-8 1:3 43:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Plahanc Pres 2,9,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Golob Rituper Men 11,7,7 3:0 35:25
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -3,-7,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 9,-10,-6,-6 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-6,-1 0:3 9:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Rene Hedl Sav -9,-13,10,-4 1:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Jernej Rotar K-S 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 8,-11,-7,-10 1:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 11,8,10 3:0 36:29
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt -1,-8,-6 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Tijan Malić Log 10,8,8 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Požek Men 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Svit Kontelj Ves 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -11,9,5,-2,-10 2:3 45:50
Skupaj: 53,57 % 75:65 270:234 4584:4419
Preskoči na orodno vrstico