NTZS

Urban Kralj
pic
Podatki o igralcu
Id 4300
Št. tekmovalne izkaznice 003/21/22
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 20.05.2023 38 38 550 550
mladinci 28.05.2023 79 79 50 50
člani 30.06.2023 149 20 20
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK B2 center mladinci
2022/2023 NTK B2 center kadeti
2021/2022 NTK B2 center kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 50. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
33. - 48. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
39. - 74. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
49. - 88. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 7 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic May Bočko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
Skupaj: 1 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Bine Žličar Sav 5,10,-12,-10,-5 2:3 50:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Križnič Men 9,10,-6,-7,-6 2:3 42:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Julian Tanze PPR 9,4,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Pišlar Arr 9,5,12 3:0 36:26
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Lah K-S -7,9,9,-4,8 3:2 44:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men -6,-11,-4 0:3 21:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -1,-6,-4 0:3 11:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -4,-5,-6 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Urban Zavasnik Sav 2,5,-2,-2,5 3:2 37:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-2,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Gasparič ŠNT 5,9,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 5,7,7 3:0 33:19
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - B2 II : Savinja III
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -8,-6,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -3,-11,-5 0:3 19:35
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : B2 I
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-4,-2 0:3 12:33
1. tekma pic Jan Širec Cirkovce -4,-6,-9 0:3 19:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2 I
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -11,-8,-4 0:3 23:35
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Šentjošt II : B2 I
5. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II 6,-8,-8,-5 1:3 32:39
3. tekma pic Lovro Polajnar Šentjošt II 11,-5,5,-8,-8 2:3 45:49
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Gorica
6. tekma pic Rok Likar Gorica -0,-6,-5 0:3 11:33
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-1,-7 0:3 15:33
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,-4,-7 0:3 17:33
5. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -3,-6,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Srđan Miščević Vrtojba -4,-9,-4 0:3 17:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urban Zavasnik Sav -8,-4,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 3,-5,-7,-7 1:3 30:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jalen Jelenič Ves 00,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Guštin Tem 8,2,9 3:0 33:19
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - B2 II : Metlika
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 6,10,6 3:0 34:22
3. tekma pic Rok Žlogar Metlika 9,6,4 3:0 33:19
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 8,7,-5,8 3:1 38:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav -5,-6,8,-3 1:3 25:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int -7,4,-6,-5 1:3 29:37
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : B2
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja ZIT -1,-4,-9 0:3 14:33
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - B2 : Letrika
2. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -3,-5,-6 0:3 14:33
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - B2 : Arrigoni
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -6,-9,-9 0:3 24:33
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - B2 II : B2 BENDL
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-5,-8 0:3 19:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -6,-4,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -5,-4,-2 0:3 11:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - SU II : B2 II
7. tekma pic Patrik Blažević SU II -7,-8,-4 0:3 19:33
5. tekma pic Mark Gazvoda SU II -2,-4,-2 0:3 8:33
3. tekma pic Maj Murn SU II -3,-5,-3 0:3 11:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Logatec
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-7,-4 0:3 16:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja III : B2 II
4. tekma pic Bine Žličar Savinja III -9,-5,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -7,-8,-9 0:3 24:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja IV : B2 II
8. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 6,-6,-6,-7 1:3 30:39
4. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV -6,-4,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV -6,-6,8,-4 1:3 27:41
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav -3,-10,-3 0:3 16:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -5,-0,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -2,-2,-3 0:3 7:33
Skupaj: 21,57 % 11:40 45:125 1181:1670
Preskoči na orodno vrstico