NTZS

Timo Urbas
pic
Podatki o igralcu
Id 4276
Št. tekmovalne izkaznice 113/20/21
Starost 13 let (letnik 2011)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 10.03.2024 4 3 2740 2300
kadeti 07.04.2024 27 21 1130 1130
mladinci 21.04.2024 71 70 120 120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 0:2 2:6
pic Tai Bač 1:1 4:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic May Bočko 0:2 1:6
pic Luka Bohak 1:0 3:2
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Bor Brancelj 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 0:1 0:3
pic Lenart Antonij Brus 0:1 0:3
pic Luka Čačić Blažek 0:2 2:6
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Taj Črnčec 1:0 3:1
pic Mark Dimnik 0:1 0:3
pic Sven Drljača 3:0 9:0
pic Adam Dujmenovič 1:0 3:0
pic Urban Ekar 2:2 9:8
pic Mitja Erzetič 0:1 0:3
pic Tristan Franko 0:2 1:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 0:3
pic Urban Glavič 2:0 6:2
pic Jakob Matej Godec 1:0 3:0
pic Maj Golob Frank 1:0 3:0
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:0
pic Aljoša Grčar 1:0 3:2
pic Anej Guštin 0:1 0:3
pic Marko Hladnik 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:1 0:3
pic Miha Homan 0:1 1:3
pic Aleksander Nelson Hujs 1:0 3:1
pic Tine Ivančič 0:1 0:3
pic Urban Janc 0:1 0:3
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Jalen Jelenič 2:0 6:1
pic Aljaž Jeraj 1:0 3:0
pic Anže Jerman 1:0 3:0
pic Žiga Jevšnikar 1:0 3:0
pic Lovro Justin 1:0 3:1
pic Svit Kadunc 1:1 3:5
pic Ji Kejun 0:1 0:3
pic Anže Kelhar 1:0 3:0
pic Matevž Kelhar 1:0 3:0
pic Vid Matija Klančar 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Dane Kljun 1:0 3:0
pic Lan Koglot 0:1 0:3
pic Leo Kojc 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Bor Kontelj 0:1 1:3
pic Svit Kontelj 1:0 3:0
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Tajan Kozmik Ilić 1:0 3:0
pic Jaka Krajnc 0:2 1:6
pic Jakob Likovič 2:0 6:1
pic Jan Loboda 0:2 3:6
pic Nejc Lukan 2:0 6:3
pic Maks Maček 2:1 8:5
pic Beno Majhenič 3:1 11:6
pic Nejc Malenšek 2:0 6:0
pic Tijan Malić 2:2 7:8
pic Aljaž Marčeta 0:1 0:3
pic David Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 0:1 0:3
pic Jan Martelanc 1:0 3:0
pic David Merhar 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:2 0:6
pic Filip Miščević 0:1 1:3
pic Maj Murn 0:2 0:6
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Vid Nared 0:2 0:6
pic Saša Obradović 2:0 6:2
pic Miha Omahen 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Jakob Plajnšek 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Matic Požek 1:0 3:1
pic Luka Pšenič 1:0 3:2
pic Sven Pucihar 0:1 0:3
pic Bine Pugliese Štuva 2:0 6:2
pic Dominik Rebič 1:0 3:1
pic Žan Rener 1:0 3:0
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:1
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:1
pic Tim Rus 0:1 1:3
pic Jaka Rutar 2:0 6:2
pic Aid Ružnić 0:1 2:3
pic Anže Saksida 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 0:2 0:6
pic Žan Šarc 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 0:2 2:6
pic Matic Skubic 0:1 1:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 0:3
pic Rok Špendov 0:1 1:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 0:4 1:12
pic Žiga Štifter 1:0 3:2
pic Amadej Strgar 2:0 6:0
pic Tim Tepej 1:0 3:0
pic Lovro Tiran 2:0 6:2
pic Nejc Titan 0:2 0:6
pic Rok Trtnik 0:2 0:6
pic Tibor Tutta 1:0 3:0
pic Žan Valantič 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Urban Zavasnik 0:1 0:3
pic Peter Žiher 1:0 3:0
pic Bine Žličar 0:3 1:9
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 75:83 257:290
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 PPK Rakek mlajši kadeti
2022/2023 PPK Rakek mlajši kadeti
2021/2022 PPK Rakek mlajši kadeti
2020/2021 PPK Rakek mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
47. - 94. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 42. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
39. - 75. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 44. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
23. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
2. 29.10.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
16. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
45. - 89. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
33. - 48. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
18. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
47. - 91. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
49. - 88. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 30. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
53. - 107. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 38. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
Skupaj: 30 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Aljaž Ferenčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Dane Kljun M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 31. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Maša Virant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
9. - 16. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Brin Širaj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Vid Kočar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 35. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Maša Virant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 47. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Brin Širaj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 35. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Brin Širaj M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Tijan Malić M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Bor Kontelj M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Matevž Ravšelj M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Teo Šalamon M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 51. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Bono Ćehajić M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Brin Širaj M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 4,2,-9,8 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -9,-10,-1 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 5,-7,-15,-4 1:3 37:44
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Tristan Franko Log 3,-7,-1,-7 1:3 26:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 -8,6,4,-6,-7 2:3 43:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log -8,8,12,9 3:1 44:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksander Nelson Hujs Sob -8,7,6,7 3:1 41:31
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Maček ŠNT 3,7,-8,6 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -6,-4,-2 0:3 12:33
10.03.2024 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Abraham Int -6,-6,-8 0:3 20:33
Finalni del, osmina finala pic Adam Dujmenovič PPR 3,10,5 3:0 34:18
Finalni del, 2. krog pic Lovro Justin Log -10,5,2,5 3:1 43:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Drljača B2 00,0 3:0 33:0
Kvalifikacije, 2. krog pic Leo Kojc Mb - ZM 5,5,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Tiran Krka -9,1,-5,4,5 3:2 47:32
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Tim Rus Krka -4,-8,5,-9 1:3 32:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tijan Malić Log -10,-6,-9 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Bohak Men -9,11,-11,8,4 3:2 55:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Tiran Krka 5,3,6 3:0 33:14
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Preserje : Rakek
7. tekma pic Anže Rogelj Preserje 3,-7,6,5 3:1 40:25
5. tekma pic Hugo Korošec Preserje 4,4,5 3:0 33:13
3. tekma pic Ažbe Rogelj Preserje 2,10,-6,4 3:1 40:27
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Rakek : Vrhnika
7. tekma pic Matic Skubic Vrhnika -7,5,-9,-9 1:3 36:38
4. tekma pic Aljaž Jeraj Vrhnika 4,1,4 3:0 33:9
2. tekma pic Maj Golob Frank Vrhnika 5,4,6 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Rakek : B2
7. tekma pic May Bočko B2 -7,-2,-9 0:3 18:33
4. tekma pic Urban Ekar B2 4,-6,-6,8,9 3:2 45:43
2. tekma pic Sven Drljača B2 5,7,3 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Rakek : Vrtojba
4. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -6,-2,-7 0:3 15:33
2. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,-2,-5 0:3 12:33
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vesna II : Rakek
5. tekma pic Svit Kontelj Vesna II 1,3,4 3:0 33:8
3. tekma pic Jakob Matej Godec Vesna II 7,7,2 3:0 33:16
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Vid Semprimožnik Žal -7,-12,-7 0:3 26:36
Top, 6. krog pic Svit Kadunc ŠNT -5,-6,-5 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Jaka Rutar Men 7,8,-10,9 3:1 43:36
Top, 4. krog pic Tijan Malić Log 3,7,-8,7 3:1 41:28
Top, 3. krog pic Jaka Krajnc Žal 8,-5,-2,-4 1:3 22:41
Top, 2. krog pic Nejc Šalamon Žal -5,-5,-12 0:3 22:36
Top, 1. krog pic Urban Ekar B2 4,6,7 3:0 33:17
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Luka Čačić Blažek Arr 6,-5,-12,-2 1:3 30:42
Finalni del, 2. krog pic Anže Saksida Men 9,8,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 4,2,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Strgar Tem 4,3,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Matija Klančar ŠNT 7,2,9 3:0 33:18
29.10.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Tai Bač Int 7,-6,-7,-8 1:3 32:40
Finalni del, polfinale pic Tijan Malić Log 10,-9,8,2 3:1 43:31
Finalni del, četrtfinale pic Saša Obradović Mb - ZM -1,8,-8,8,10 3:2 43:48
Finalni del, osmina finala pic Nejc Malenšek ŠD SU 11,3,9 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Jerman ŠD SU 8,10,5 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Drljača B2 7,6,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brancelj Pres 3,2,2 3:0 33:7
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Rakek : Cirkovce I
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -2,-4,-1 0:3 7:33
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Krajnc Žal -9,-6,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,-2,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -4,-10,-5 0:3 19:34
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Nejc Šalamon Sav -11,-9,-8 0:3 28:35
Top, 6. krog pic Maks Maček ŠNT 7,-4,9,-5,-9 2:3 40:49
Top, 5. krog pic Filip Margon Arr -8,-9,-5 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Vitan Plajnšek Cir 5,-8,-3,-6 1:3 28:38
Top, 3. krog pic Tristan Franko Log -7,-6,-7 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Žiga Abraham Int -9,9,6,-12,-6 2:3 49:51
Top, 1. krog pic Žan Šarc Men -8,-6,-5 0:3 19:33
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt -5,-5,-6 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Urban Glavič Gor 4,6,-7,-8,8 3:2 48:40
Kvalifikacije, 3. krog pic David Marčeta Sav 7,10,14 3:0 39:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Tibor Tutta Ves 2,6,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Rener Arr 0,0,0 3:0 33:0
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav -10,-6,5,8,9 3:2 49:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Mušić K-S -5,-9,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-7,-5 0:3 18:33
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Homan Int -5,5,-1,-5 1:3 22:38
Finalni del, 1. krog pic Svit Kadunc ŠNT -10,-10,6,3,8 3:2 53:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav -9,-9,-2 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic David Merhar K-S 5,2,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 5,11,8 3:0 35:24
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Špendov B2 -4,5,-4,-7 1:3 26:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,-3,-1 0:3 13:33
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Ji Kejun Arr -9,-5,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Kelhar Men 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Jevšnikar K-S 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Žiher Ves 1,3,3 3:0 33:7
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Antonij Brus K-S -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -1,-0,-0 0:3 1:33
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int -5,-2,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Likovič K-S -10,6,6,9 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aid Ružnić Men -10,9,7,-9,-6 2:3 47:50
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Tijan Malić Log -10,11,-9,-6 1:3 38:45
Finalni del, 2. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr -9,2,10,-9,6 3:2 52:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Glavič Gor 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Malenšek ŠD SU 2,10,5 3:0 34:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Rebič Škl 6,4,-7,2 3:1 40:23
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Rakek : Vesna
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna -4,8,-6,-6 1:3 27:41
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Rakek : SU
6. tekma pic Andraž Zupančič SU -3,-9,-6 0:3 18:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Rakek
4. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -6,-2,-6 0:3 14:33
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Rakek : Gorica
5. tekma pic Lan Koglot Gorica -4,-4,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Aljaž Peršič Gorica 11,6,9 3:0 35:26
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Rakek : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,-9,-6 0:3 22:33
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Rakek : Mengeš II
4. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 9,11,-4,-9,-7 2:3 44:53
2. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 10,9,-9,4 3:1 43:34
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Rakek : Vesna
7. tekma pic Jalen Jelenič Vesna 9,10,-6,3 3:1 40:33
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna -7,-1,-8 0:3 16:33
2. tekma pic Marko Hladnik Vesna 7,3,5 3:0 33:15
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Tempo : Rakek
7. tekma pic Anej Guštin Tempo -7,-8,-9 0:3 24:33
5. tekma pic Amadej Strgar Tempo 1,3,4 3:0 33:8
3. tekma pic Tim Tepej Tempo 3,1,5 3:0 33:9
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Jan Loboda Men -7,-11,9,-6 1:3 35:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-4,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Likovič K-S 6,3,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Lukan Log -9,14,-9,7,10 3:2 57:53
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljoša Grčar Sob -10,5,5,-9,4 3:2 52:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -9,-7,10,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -0,-2,-4 0:3 6:33
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Žiga Štifter Men -6,-8,10,5,1 3:2 48:38
Top, 6. krog pic Beno Majhenič Men 5,-9,7,9 3:1 42:32
Top, 5. krog pic Urban Ekar B2 9,-4,-8,-11 1:3 34:44
Top, 4. krog pic Tai Bač Int 7,6,5 3:0 33:18
Top, 3. krog pic May Bočko B2 -7,-7,7,-8 1:3 33:40
Top, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 9,5,12 3:0 36:26
Top, 1. krog pic Maks Maček ŠNT 9,-5,10,3 3:1 39:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -12,-1,-3 0:3 16:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Beno Majhenič Men 6,-10,6,6 3:1 43:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Jalen Jelenič Ves 7,4,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Valantič Arr 3,5,7 3:0 33:15
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Rutar Men -8,5,5,3 3:1 41:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob -7,-8,-16 0:3 31:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -2,-5,-1 0:3 8:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav -8,-9,-10 0:3 27:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Semprimožnik Sav 9,9,-5,-8,-8 2:3 43:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Požek Men 6,-11,7,3 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Plajnšek Cir 2,5,6 3:0 33:13
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Brajkovič Met -9,-3,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -2,-1,-1 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -1,-1,-4 0:3 6:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Golob Rituper Men 2,13,9 3:0 37:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav -9,-8,-14 0:3 31:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob -5,-0,-5 0:3 10:33
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Beno Majhenič Men -9,9,-4,10,-5 2:3 41:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 6,11,4 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Kelhar Men 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajan Kozmik Ilić K-S 5,1,1 3:0 33:7
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Tempo : Rakek
6. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -3,-4,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-2,-2 0:3 7:33
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -1,-5,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar K-S -2,-4,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Jazbič Men -1,-1,-4 0:3 6:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav -12,-9,9,-5 1:3 37:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -2,-5,-2 0:3 9:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 10,-5,-10,-11 1:3 38:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Martelanc Gor 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 6,8,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Žličar Sav -14,-9,-12 0:3 35:41
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr -7,-6,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves -6,-7,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Int -2,-6,-4 0:3 12:33
Skupaj: 47,47 % 75:83 257:290 4658:4765
Preskoči na orodno vrstico