NTZS

Mihajlo Pauković
pic
Podatki o igralcu
Id 4166
Št. tekmovalne izkaznice 002/20/21
Starost 19 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 28 28 1100 1100
člani do 21 let 10.03.2024 32 25 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Lian Berce 1:0 3:0
pic Patrik Blažević 1:0 3:2
pic May Bočko 4:2 15:11
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 0:1 2:3
pic Bor Brodnjak 0:3 1:9
pic Lenart Antonij Brus 2:0 6:0
pic Uroš Cerar 1:4 7:14
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Mitja Erzetič 3:3 12:14
pic Miha Fatur 0:2 2:6
pic Aljaž Fortuna 0:2 2:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:1
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:2 0:6
pic Anej Gosenca 1:0 3:1
pic David Grad 1:0 3:0
pic Aljoša Grčar 1:0 3:1
pic Rene Hedl 1:1 4:5
pic Domen Hohnjec 0:3 0:9
pic Miha Homan 0:1 1:3
pic Miha Jamšek 0:5 4:15
pic Primož Jazbič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 0:2 0:6
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 1:1 3:5
pic Jošt Jevšnikar 0:2 2:6
pic Luka Jokič 0:3 2:9
pic Dejan Jovanović 0:3 0:9
pic Erik Jurčič 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 1:0 3:2
pic Jaka Kanc 1:3 5:10
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 0:1 0:3
pic David Kne 0:1 0:3
pic Vid Kočar 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 0:3 0:9
pic Lan Koglot 1:4 5:14
pic Tadej Kogoj 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Aleks Koren 0:1 1:3
pic Aleks Koželj 0:2 2:6
pic Jure Kraker 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:4 3:12
pic Jakob Križaj 3:0 9:3
pic Jan Kromar 0:1 0:3
pic Luka Krušič 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 1:3 5:10
pic Alin Lesnik 1:0 3:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 2:1 8:6
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Dominik Maček 1:0 3:2
pic Vid Marinšek 1:0 3:1
pic Tit Matzele 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:4 1:12
pic Tomaž Mihelj 1:1 3:5
pic Aleksandar Miščević 1:8 10:26
pic Filip Miščević 0:1 1:3
pic Uroš Mrak 1:0 3:2
pic Maj Murn 0:2 2:6
pic Filip Mušić 1:2 3:8
pic Vid Nared 1:0 3:1
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:3 8:11
pic Žiga Oblak 1:1 5:4
pic Tibor Ožanič 2:2 9:8
pic Blaž Pandev 0:4 6:12
pic Brin Peperko 1:0 3:2
pic Tomaž Pertovt 0:3 1:9
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:3
pic Miha Podobnik 0:2 0:6
pic Filip Pokrivač 1:0 3:1
pic Sven Pucihar 2:0 6:4
pic Adam Rakun 0:1 2:3
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Teo Šalamon 1:0 3:1
pic Luka Šantavec 0:4 3:12
pic Nel Savšek Pintarič 0:1 1:3
pic Jaka Sedej 2:0 6:2
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:1 1:3
pic Lan Sicherl 1:0 3:1
pic Jure Smodiš 0:1 1:3
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 1:4 9:12
pic Tim Stajnko 0:1 2:3
pic Aleks Stepančič 1:6 9:20
pic Luka Stražišar 0:2 1:6
pic Julian Tanze 2:0 6:0
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:1 4:3
pic Viktor Tkalec 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:2 3:6
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:2
pic Mirza Tvrtković 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:5 8:15
pic Matic Vertuš 2:1 8:3
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Gregor Vidmar 0:1 0:3
pic Žiga Vidmar 0:1 2:3
pic Damijan Vodušek 0:2 0:6
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Gašper Žagar 4:0 12:0
pic Tim Zajec 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 0:3 5:9
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Rok Žlogar 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 1:1 3:3
Skupaj: 75:160 338:550
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni mladinci
2022/2023 NTK Arrigoni mladinci
2021/2022 NTK Arrigoni mladinci
2020/2021 NTK Arrigoni mladinci
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
24. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
33. - 42. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
23. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
15. - 26. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 40. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
Skupaj: 21 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -2,-4,-3 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic May Bočko B2 -8,-6,4,8,12 3:2 50:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Sav -4,-6,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Jurčič Škl 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 7,8,3 3:0 33:18
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : B2 I Bendl
10. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -10,-8,-6 0:3 24:34
6. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,-8,-8,-3 1:3 30:42
2. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -7,-8,5,7,5 3:2 48:39
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 7,-11,-4,-7 1:3 33:42
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : Škofja Loka
10. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,-4,3,-7,8 3:2 44:40
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-5,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,8,8,-0,-1 2:3 31:49
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-6,-5 0:3 15:33
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Melamin : Arrigoni II
9. tekma pic Žiga Oblak Melamin -6,9,9,-7,-9 2:3 44:51
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -4,-11,4,-10 1:3 36:40
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 2,1,4 3:0 33:7
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -9,10,8,-13,-8 2:3 53:55
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Vrhnika : Arrigoni II
8. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -5,4,-9,6,8 3:2 47:40
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 6,11,-7,-9,11 3:2 53:50
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -10,6,8,-2,-9 2:3 43:48
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,-6,-10 0:3 20:34
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir 6,-8,-11,-5 1:3 35:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 11,6,-7,8 3:1 42:36
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Arrigoni II : Logatec
9. tekma pic Tadej Kogoj Logatec 9,4,12 3:0 36:25
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,-7,9,11 3:1 42:39
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -10,-10,11,-11 1:3 44:48
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 5,11,-5,-10,7 3:2 50:46
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Gorica
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -5,5,6,-8,11 3:2 48:44
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-3,-7,-6 1:3 27:38
3. tekma pic Rok Likar Gorica 6,-8,11,11 3:1 45:39
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,7,-4,-8,-5 2:3 39:46
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Vrtojba
9. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -7,8,-7,7,-10 2:3 46:49
7. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,-9,-2,-8 1:3 30:41
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 7,-9,-6,9,-6 2:3 43:49
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,8,3,-9,9 3:2 50:42
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec III
6. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja Žalec III 10,-12,-8,8,8 3:2 54:51
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III 7,7,-4,-6,-5 2:3 37:47
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vrtojba
5. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,-8,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -11,-8,-6 0:3 25:35
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Arrigoni : Savinja ZIT I
5. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -16,-7,-9 0:3 32:40
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -7,-8,-8 0:3 23:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Inter Diskont II : Arrigoni II
6. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 7,5,-7,-13,-8 2:3 50:49
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,-9,6,10,-5 2:3 44:49
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -7,6,-7,9,-11 2:3 47:50
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -3,-10,-4 0:3 17:34
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 4,-2,-7,10,-6 2:3 38:47
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Arrigoni II
7. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 7,6,4 3:0 33:17
3. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -9,-10,-13 0:3 32:38
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -7,-4,-8 0:3 19:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 7,-10,8,9 3:1 43:36
Top, 6. krog pic Matic Vertuš Krka 10,11,-8,-9,-8 2:3 50:54
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Žal -8,12,-7,-3 1:3 32:45
Top, 4. krog pic Filip Mušić K-S -7,-9,-4 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 4,-7,8,-9,-5 2:3 43:45
Top, 2. krog pic Blaž Pandev Int 6,-13,8,-10,-10 2:3 55:53
Top, 1. krog pic Tomaž Pertovt Žal -6,-8,-11 0:3 25:35
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - B2 I Bendl : Arrigoni II
5. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 8,9,-6,-8,-9 2:3 45:50
2. tekma pic Uroš Mrak B2 I Bendl -7,13,-10,2,7 3:2 54:45
1. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 9,-9,8,11 3:1 44:39
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Arrigoni II
7. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -5,-15,9,8,6 3:2 53:51
3. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,4,10,9 3:1 38:34
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -7,-9,-7 0:3 23:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -13,-5,4,8,-9 2:3 49:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,-8,6,5,5 3:2 49:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Tement Mb - ZM 5,8,14 3:0 38:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Tit Matzele Men 5,7,12 3:0 36:24
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Melamin
4. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,4,7 3:0 33:16
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Arrigoni II : Vrhnika
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -7,-4,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,8,8,-8,-12 2:3 49:52
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Logatec : Arrigoni II
9. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -5,10,5,6 3:1 39:32
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,8,-6,9,-6 2:3 40:50
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 3,9,5 3:0 33:17
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-9,5,8,-11 2:3 47:48
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Gorica : Arrigoni II
9. tekma pic Lan Koglot Gorica -6,-7,-6 0:3 19:33
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 9,5,-6,-6,9 3:2 45:45
2. tekma pic Rok Likar Gorica 6,-10,7,-6,9 3:2 49:45
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 6,7,-9,-9,-9 2:3 49:46
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 8,-5,-6,10,-6 2:3 40:51
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -10,-4,-7 0:3 21:34
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,-5,-12 0:3 26:36
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-6,7,-7 1:3 32:40
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -8,-9,9,9,-13 2:3 52:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -7,9,-10,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Pokrivač Mb - ZM 5,7,-6,4 3:1 39:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log -8,4,8,9 3:1 41:32
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Inter Diskont II
7. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -1,4,-6,-7 1:3 25:37
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -9,7,-9,-8 1:3 37:40
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Mura Sobota II
10. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -6,6,5,-9,-1 2:3 38:44
6. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 6,6,2 3:0 33:14
2. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II -11,4,-9,7,8 3:2 53:43
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -10,-4,8,-9 1:3 34:42
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Matic Vertuš Krka 7,10,9 3:0 34:26
Top, 6. krog pic Tej Zupanec Sav -6,-10,-10 0:3 26:35
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Sav 6,-1,-9,-10 1:3 31:40
Top, 4. krog pic Blaž Pandev Int -6,-9,9,-11 1:3 37:44
Top, 3. krog pic Filip Mušić K-S -4,-7,-10 0:3 21:34
Top, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,-6,-9,-8 1:3 34:39
Top, 1. krog pic Rene Hedl Sav 12,-7,-6,-9 1:3 36:45
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -5,-8,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -6,-9,11,-3 1:3 31:44
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Nejc Titan Sob 2,-7,-10,-5 1:3 33:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-13,10,-7 1:3 39:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 9,8,9 3:0 33:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S -4,8,7,-5,6 3:2 42:43
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - B2 II : Arrigoni II
7. tekma pic Jakob Križaj B2 II 5,-9,4,-10,8 3:2 52:40
6. tekma pic Jakob Križaj B2 II 8,8,8 3:0 33:24
2. tekma pic May Bočko B2 II 8,-10,-7,-10 1:3 38:43
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Melamin : Arrigoni II
7. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 7,6,7 3:0 33:20
4. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 14,-9,-6,3,8 3:2 53:47
1. tekma pic Gašper Žagar Melamin 8,5,3 3:0 33:16
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Julian Tanze PPR 0,8,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -7,-7,7,9,-9 2:3 45:49
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Arrigoni II : Vrhnika
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 12,-3,-10,10,-10 2:3 49:57
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,-3,10,-9 1:3 33:43
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -6,-4,7,-5 1:3 26:40
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt 2,-2,-7,-6 1:3 26:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -9,-4,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men -8,8,9,9 3:1 41:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 9,9,7 3:0 33:25
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,-10,-10,-2 1:3 33:43
5. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -4,-3,-8 0:3 15:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica 8,-4,7,-6,-13 2:3 45:52
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
9. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,12,-10,9,-4 2:3 47:55
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -6,-10,-1 0:3 17:34
6. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba -6,9,6,6 3:1 39:32
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 8,8,-6,-9,-8 2:3 45:49
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Savinja ZIT
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -8,-3,-5 0:3 16:33
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -1,-4,-8 0:3 13:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Arrigoni
6. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -10,9,8,-7,9 3:2 50:49
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 10,-8,-4,9,-3 2:3 38:52
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : SU
6. tekma pic Patrik Blažević SU -5,-7,8,5,7 3:2 45:42
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -4,-8,-2 0:3 14:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -9,8,-6,10,6 3:2 49:46
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -6,-5,-3 0:3 14:33
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Mengeš II : Arrigoni
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -9,-9,7,7,-7 2:3 47:47
1. tekma pic David Grad Mengeš II 5,11,8 3:0 35:24
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Savinja III : Arrigoni II
6. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -8,9,-7,10,-3 2:3 41:52
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -9,-12,10,-5 1:3 38:46
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Arrigoni
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 4,-9,7,-8,4 3:2 50:37
2. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 5,-5,-8,-6 1:3 30:38
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -4,-3,-9 0:3 16:33
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -3,-11,-5 0:3 19:35
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Logatec
9. tekma pic Jaka Sedej Logatec 3,10,-4,-7,5 3:2 45:40
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-9,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,8,14,3 3:1 47:36
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Arrigoni
2. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 3,-7,9,-1,7 3:2 41:41
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Krka II
9. tekma pic Matic Vertuš Krka II 12,7,10 3:0 37:29
6. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -9,11,-5,7,-8 2:3 46:51
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -7,-10,-6 0:3 23:34
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Arrigoni II : Metlika
4. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 3,3,9 3:0 33:15
2. tekma pic Rok Žlogar Metlika 4,5,11 3:0 35:20
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : B2 II
5. tekma pic David Kne B2 II -8,-9,-8 0:3 25:33
1. tekma pic May Bočko B2 II 8,6,6 3:0 33:20
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Arrigoni II : Melamin
6. tekma pic Gašper Žagar Melamin 5,2,4 3:0 33:11
3. tekma pic Žiga Oblak Melamin 10,8,-10,10 3:1 45:40
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -4,-6,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Julian Tanze PPR 6,6,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -9,-3,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -13,7,-8,2,6 3:2 54:41
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Vrhnika : Arrigoni II
6. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -2,-5,-15 0:3 22:39
2. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -3,-4,-9 0:3 16:33
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Gorica : Arrigoni II
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-5,-15 0:3 26:39
5. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,-7,-7,-6 1:3 31:41
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -5,-7,-8 0:3 20:33
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni II
6. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -9,9,-8,-3 1:3 31:42
2. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -2,10,9,-6,-7 2:3 38:52
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Arrigoni II : Savinja III
10. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -5,9,-5,3,-3 2:3 35:45
5. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 8,-9,5,9 3:1 42:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -8,7,-5,9,-14 2:3 49:54
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -6,8,-13,-5 1:3 35:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -5,-5,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Sicherl Men -5,6,7,7 3:1 38:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S -8,8,8,6 3:1 41:33
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -7,-4,-1 0:3 12:33
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -10,-5,11,-7 1:3 35:45
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Arrigoni
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -4,-3,-7 0:3 14:33
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 8,-5,-7,-7 1:3 30:41
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Sobota
3. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 6,6,-10,7 3:1 43:31
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -3,-5,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -4,-8,-9 0:3 21:33
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-9,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Lian Berce K-S 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 9,-7,-5,-2 1:3 25:42
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Arrigoni : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-9,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,-9,-8 0:3 26:33
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Arrigoni : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-9,-8 0:3 26:33
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-5,-5 0:3 13:33
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Mengeš II : Arrigoni
9. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -3,-8,-3 0:3 14:33
6. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -4,-3,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -7,-6,-6 0:3 19:33
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Savinja II : Arrigoni
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -2,-6,-8 0:3 16:33
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja II -3,-5,-6 0:3 14:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,7,-8,-1,-8 2:3 39:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Sob -12,-9,-9 0:3 30:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -3,-7,-4 0:3 14:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 7,7,12 3:0 36:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 10,-8,-4,-2 1:3 26:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -9,-7,-8 0:3 24:33
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Arrigoni : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -9,-9,-4 0:3 22:33
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -9,-7,-4 0:3 20:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -3,-10,-7 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,-7,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Teo Šalamon PPR -7,8,7,9 3:1 40:35
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,-2,-13 0:3 23:37
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-6,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -5,-4,-6 0:3 15:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Balanč B2 7,6,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 9,-6,5,5 3:1 39:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -3,9,-7,-8 1:3 29:42
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Ilirija : Arrigoni
9. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -2,-9,-2 0:3 13:33
6. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,-5,-4 0:3 13:33
2. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -8,-10,-5 0:3 23:34
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Melamin : Arrigoni
6. tekma pic Tim Zajec Melamin -4,-4,-8 0:3 16:33
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -4,-4,-6 0:3 14:33
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Kema Puconci II
5. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -5,9,-13,-10 1:3 39:47
1. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II -6,-4,-4 0:3 14:33
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Sobota
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota -4,-9,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota -9,-5,-8 0:3 22:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Savinja III
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 7,-10,-7,9,-8 2:3 47:50
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Vesna II
2. tekma pic Anej Gosenca Vesna II 5,-7,6,4 3:1 40:26
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš II -4,-16,-9 0:3 29:40
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : SU
1. tekma pic Maj Murn SU -10,-9,-6 0:3 25:34
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Ravšelj PPR 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -13,-7,-10 0:3 30:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -11,-3,-3 0:3 17:35
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor -1,-5,7,-11 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -6,-4,-5 0:3 15:33
Skupaj: 31,91 % 75:160 338:550 7581:8679
Preskoči na orodno vrstico