NTZS

Nel Savšek Pintarič
pic
Podatki o igralcu
Id 4001
Št. tekmovalne izkaznice 036/19/20
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 16 14 2040 2040
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic May Bočko 2:0 6:2
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:0
pic Bor Brodnjak 0:3 0:9
pic Luka Čačić Blažek 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:2 0:6
pic Lan Demšar 3:0 9:1
pic Mark Dimnik 1:2 6:8
pic Darko Drčić 0:1 1:3
pic Gašper Ekart 2:0 6:1
pic Miha Fatur 0:1 2:3
pic Aljaž Fortuna 0:2 2:6
pic Ivo Frank 1:0 3:1
pic Simon Frank 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:4
pic Mark Gazvoda 0:4 3:12
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Matija Gorup 0:1 1:3
pic Aljoša Grčar 1:0 3:1
pic Domen Hohnjec 0:2 1:6
pic Miha Homan 0:2 3:6
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Oskar Horvat 1:0 3:0
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Anže Jakovac 1:0 3:0
pic Erazem Janc 1:0 3:1
pic Janez Jedlovčnik 4:2 14:9
pic Timotej Jerina 0:1 2:3
pic Jošt Jevšnikar 3:0 9:3
pic Dejan Jovanović 0:2 1:6
pic Ji Kejun 1:0 3:1
pic Bor Klešnik 2:1 7:4
pic Roj Klopčič 1:1 4:3
pic Gregor Kocuvan 0:1 0:3
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Lan Koglot 0:2 0:6
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:1
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 1:1 3:4
pic Jure Kraker 1:1 4:3
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Kromar 1:0 3:2
pic Luka Krušič 0:1 0:3
pic Brin Kunstelj 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 0:3 4:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 1:1 3:5
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:3 1:9
pic Mitja Lukner 0:1 0:3
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:1 1:3
pic Filip Miščević 2:0 6:2
pic Maj Murn 0:3 3:9
pic Filip Mušić 1:0 3:1
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Vid Nared 2:1 7:5
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:1
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:1
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:1 5:4
pic Tomaž Pertovt 5:1 17:8
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 0:1 0:3
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 0:3
pic Adam Rakun 1:1 5:4
pic Oskar Rosc 0:1 1:3
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:1 7:4
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 1:1 3:5
pic Gorazd Selišek 0:1 1:3
pic Zal Šesek 2:3 8:13
pic Žan Simončič 1:0 3:1
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:4 1:12
pic Tine Smole Justin 0:2 3:6
pic Gašper Srebočan Čebela 1:3 4:9
pic Luka Stražišar 0:2 0:6
pic Maks Tomšič 1:0 3:1
pic Aleks Ušaj 0:2 2:6
pic Matic Vertuš 1:1 5:5
pic Žiga Vidmar 0:1 1:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:6 1:18
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Urban Zavasnik 1:0 3:0
pic Alain Zboržil 0:1 2:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 0:1 2:3
pic Andraž Zupančič 0:2 0:6
pic Tej Zupanec 1:1 4:4
Skupaj: 75:97 286:348
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTS Mengeš mladinci
2022/2023 NTS Mengeš mladinci
2021/2022 NTS Mengeš mladinci
2020/2021 NTS Mengeš kadeti
2019/2020 NTS Mengeš kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
14. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
9. - 16. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
11. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
22. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 24 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Sav -3,-7,-5 0:3 15:33
Finalni del, 2. krog pic Vid Nared K-S 4,9,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 2,8,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Rotar K-S 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 4,6,3 3:0 33:13
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -16,-7,-3 0:3 26:40
Finalni del, 1. krog pic Filip Miščević Vrt 7,4,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S -10,8,-4,7,-7 2:3 43:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Sedej Log 7,7,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kokoravec B2 -14,12,7,7 3:1 50:42
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Savinja ZIT I
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -8,-6,-1 0:3 15:33
3. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I -6,8,10,-4,-11 2:3 44:53
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -11,7,10,4 3:1 45:34
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -11,-7,-5 0:3 23:35
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - SU : Mengeš
6. tekma pic Žan Simončič SU -10,6,5,5 3:1 43:28
2. tekma pic Mark Gazvoda SU -4,-4,-8 0:3 16:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
8. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 6,-7,-9,5,-4 2:3 42:44
6. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 7,-6,10,-7,10 3:2 48:49
3. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,10,-12,-9 1:3 41:46
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Savinja ZIT II
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -4,-4,-8 0:3 16:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Škofja Loka
5. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,8,8,6 3:1 40:33
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Mengeš : B2 I
5. tekma pic May Bočko B2 I 5,8,7 3:0 33:20
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Bor Klešnik Vesna 8,4,8 3:0 33:20
3. tekma pic Zal Šesek Vesna -9,-9,6,-7 1:3 36:39
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 5,10,9 3:0 34:24
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja Žalec I 9,10,-7,7 3:1 41:37
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -9,11,-6,10,9 3:2 51:52
Top, 6. krog pic Miha Homan Int 12,-7,-7,-5 1:3 33:45
Top, 5. krog pic Luka Šantavec Sob 2,7,-7,9 3:1 40:29
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta -2,-9,5,9,-8 2:3 41:47
Top, 3. krog pic Zal Šesek Ves 12,-5,-8,-5 1:3 32:45
Top, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,-9,-12,8,-7 2:3 50:52
Top, 1. krog pic Timotej Jerina Men 9,-4,8,-4,-9 2:3 39:50
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,10,4,-7,-8 2:3 45:47
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,-7,8,3 3:1 40:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 9,6,-10,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 5,-7,-5,-6 1:3 29:38
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-7,-2 0:3 13:33
Finalni del, 2. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 6,6,-12,6 3:1 45:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 4,-9,8,4 3:1 42:27
Kvalifikacije, 2. krog pic May Bočko B2 1,10,-8,-6,9 3:2 48:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Zavasnik Žal 9,8,7 3:0 33:24
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Luka Šantavec Sob 6,9,6 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Adam Rakun Men 10,11,-9,7 3:1 45:39
Top, 5. krog pic Roj Klopčič PPR -14,-7,8,-11 1:3 43:48
Top, 4. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-5,7,-7 1:3 32:40
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 10,3,6 3:0 34:19
Top, 2. krog pic Jan Kromar Men 10,-5,-8,6,7 3:2 47:45
Top, 1. krog pic Miha Homan Int -6,10,11,-14,-9 2:3 54:59
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Savinja Plasard II : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II -6,5,-10,-7 1:3 34:39
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -5,-3,-5 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -9,-7,7,6,4 3:2 49:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 10,-6,2,11 3:1 42:34
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -4,-8,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-11,-3 0:3 19:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Horvat Int -3,-5,-6 0:3 14:33
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Mengeš Racketry II : Arrigoni I
3. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -3,-3,-6 0:3 12:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor -8,-7,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 9,6,8 3:0 33:23
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II -9,13,12,-10,9 3:2 59:57
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -7,-9,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -3,-10,-8 0:3 21:34
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -1,-4,-4 0:3 9:33
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -6,-3,-2 0:3 11:33
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -5,-8,-8 0:3 21:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : SU
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 8,-9,-8,-6 1:3 34:41
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Mengeš Racketry II : Logatec
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 9,8,-9,10 3:1 43:38
1. tekma pic Vid Marinšek Logatec 7,3,5 3:0 33:15
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Maribor
5. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,6,12 3:0 36:25
1. tekma pic Gašper Ekart Maribor -9,8,9,8 3:1 42:36
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -7,7,8,8 3:1 40:34
15.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš I : Krka
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 15,6,7 3:0 39:28
1. tekma pic Žiga Vidmar Krka 5,-7,-7,-10 1:3 35:39
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Ptuj : Mengeš Racketry II
10. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj -7,-8,12,-8 1:3 37:45
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -3,-10,10,-8 1:3 33:44
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -10,-9,-6 0:3 25:34
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Xiom Muta : Mengeš Racketry II
6. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -6,-1,-8 0:3 15:33
2. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -1,-1,-5 0:3 7:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Matic Vertuš Krka 8,-11,10,-8,-9 2:3 51:53
Top, 6. krog pic Zal Šesek Ves -7,-10,5,6,6 3:2 50:40
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-10,-9 0:3 28:34
Top, 4. krog pic Bor Brodnjak K-S -9,-4,-7 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,-7,-3,-6 1:3 27:38
Top, 2. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,8,7,5 3:1 41:31
Top, 1. krog pic Adam Rakun Men -10,-9,5,9,-7 2:3 48:48
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Mengeš Racketry II : Savinja Plasard II
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 9,-7,-7,-10 1:3 35:43
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -8,-6,8,-9 1:3 34:41
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja Plasard II 6,7,-8,12 3:1 44:36
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,-3,-4 0:3 12:33
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S 7,9,-10,7 3:1 43:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-7,9,-6 1:3 31:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Širaj PPR 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,6,-12,8 3:1 45:36
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Arrigoni I : Mengeš Racketry II
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-10,-10 0:3 27:35
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-11,-10 0:3 28:36
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 7,-4,8,-11,8 3:2 48:47
Finalni del, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 6,-8,13,5 3:1 45:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 2,-9,7,-7,8 3:2 49:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 7,-7,9,9 3:1 40:36
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Mengeš II : Gorica
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -5,-7,-3 0:3 15:33
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Xiom Muta
3. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 6,-7,2,-9,9 3:2 49:39
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Kema Murexin : Mengeš II
3. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -5,9,-5,-6 1:3 27:42
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja V : Mengeš II
1. tekma pic Aleks Koželj Savinja V 11,-10,7,19 3:1 55:49
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -12,10,-6,-10 1:3 40:47
Top, 6. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,4,10,-9,-8 2:3 45:47
Top, 5. krog pic Tomaž Pertovt Sav 5,-7,12,9 3:1 43:37
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -10,-10,8,-6 1:3 37:43
Top, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -12,11,6,-9,-8 2:3 53:53
Top, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,-7,-7 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta -6,12,-5,-8 1:3 33:45
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-2,-9 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 8,8,-7,5 3:1 40:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-14,-5 0:3 22:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 4,10,11 3:0 36:25
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,-2 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ji Kejun Arr -9,10,6,6 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -7,-5,-8 0:3 20:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-3,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -7,-7,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob -5,6,6,7 3:1 38:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -11,5,10,-10,4 3:2 55:44
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Melamin
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -3,-5,-5 0:3 13:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-5,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,-9,9,9,-4 2:3 43:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Tomšič Škl 6,8,-13,9 3:1 46:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 7,-8,6,-5,9 3:2 46:44
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -2,-3,-7 0:3 12:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš II : Kema
2. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-2,-5 0:3 15:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš II : Rakek
3. tekma pic Roj Klopčič Rakek 8,10,7 3:0 34:25
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Mengeš II
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-5,-9 0:3 19:33
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš II : Vesna I
2. tekma pic Mark Dimnik Vesna I -8,-10,5,9,7 3:2 51:44
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Vesna II : Mengeš II
3. tekma pic Anže Naglič Vesna II 8,3,7 3:0 33:18
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 9,8,7 3:0 33:24
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - SU : Mengeš II
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -4,-8,-3 0:3 15:33
12.06.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Mengeš II
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 9,10,9 3:0 34:28
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,-9,-4 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 8,11,8 3:0 35:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Schon Leban Weitzer Vrt 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav -9,5,-8,-9 1:3 37:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Jakovac K-S 4,5,9 3:0 33:18
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-5,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-3,-8 0:3 16:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Leonard Kodek B2 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,-10,9,-7,-9 2:3 48:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,-8,-5 0:3 21:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -9,-4,-8 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,5,-7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,9,-0,-6 1:3 24:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Horvat Sob 11,5,3 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 5,8,10 3:0 34:23
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Alin Lesnik Muta -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Lešnik Cir 5,2,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log -4,10,-8,-7 1:3 31:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -8,7,4,-9,10 3:2 51:43
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Savinja I
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -2,-1,-4 0:3 7:33
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I -11,-6,-4 0:3 21:35
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Arrigoni
8. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni -4,4,6,-13,-7 2:3 46:47
6. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 8,-3,-10,-8 1:3 32:42
3. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -7,-9,-10 0:3 26:34
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš II : Vesna
5. tekma pic Bor Klešnik Vesna -3,8,-10,-6 1:3 30:42
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -8,8,-7,-7 1:3 33:41
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,-10,10,8 3:1 44:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bećirević Krka -3,-6,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-3,-6 0:3 18:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 6,-10,-9,0,-8 2:3 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 9,-9,-9,-7 1:3 36:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 8,-7,6,-11,-7 2:3 47:49
Skupaj: 43,60 % 75:97 286:348 5659:6055
Preskoči na orodno vrstico