NTZS

Aleks Koželj
pic
Podatki o igralcu
Id 3963
Št. tekmovalne izkaznice 238/18/19
Starost 15 let (letnik 2009)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 2 2 5350 5350
mladinci 21.04.2024 12 15 2390 2390
člani do 21 let 10.03.2024 22 21 400 400
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 1:0 3:0
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Maj Antić 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 3:0 9:2
pic Tai Bač 2:0 6:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Amel Beganović 1:0 3:2
pic Klemen Belehar 3:0 9:1
pic Luka Belina 3:0 9:0
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic May Bočko 2:0 6:1
pic Luka Bohak 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 0:1 1:3
pic Marko Brajkovič 2:1 8:3
pic Aljaž Brezovnik 7:0 21:4
pic Lan Brodar 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 2:6 12:23
pic Luka Čačić Blažek 5:2 15:10
pic Matic Čopar 0:1 1:3
pic Žiga Čuden 1:0 3:0
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 0:1 1:3
pic Adam Dujmenovič 1:0 3:0
pic Urban Ekar 3:0 9:2
pic Mitja Erzetič 9:1 27:10
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Aljaž Ferenčič 0:1 2:3
pic Tristan Franko 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:1 1:3
pic Martin Gerkšič 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 1:0 3:1
pic Matija Gorup 0:1 1:3
pic David Grad 0:1 1:3
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Anej Guštin 2:0 6:1
pic Niko Habinc 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 3:0 9:0
pic Rene Hedl 4:0 12:5
pic Domen Hohnjec 0:1 1:3
pic Miha Homan 5:1 16:7
pic Mateo Ilić 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Aleksander Ivić Višnikar 1:0 3:0
pic Urban Jamnik 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 4:5 21:21
pic Martin Janežič 0:1 2:3
pic Urban Janša 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 0:2 0:6
pic Janez Jedlovčnik 0:4 2:12
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 1:2 3:6
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 4:1 12:4
pic Luka Jokič 0:4 1:12
pic Jaka Kanc 0:2 1:6
pic Ji Kejun 2:0 6:1
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Vid Matija Klančar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:3 9:9
pic Roj Klopčič 0:1 1:3
pic Vid Kočar 0:1 2:3
pic Lan Koglot 0:2 2:6
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Svit Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 2:14 13:44
pic Jure Kraker 0:1 1:3
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 3:0 9:2
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Dejan Kremžar 2:0 6:1
pic Jakob Križaj 2:0 6:1
pic Tilen Križanec 1:0 3:1
pic Lovro Križnič 1:1 5:3
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:2
pic Brin Kunstelj 1:1 3:3
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 0:2 4:6
pic Lovro Lešnik 1:0 3:2
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 3:0 9:0
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Dominik Maček 0:1 1:3
pic Patrik Macele 1:0 3:0
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Beno Majhenič 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:1
pic Filip Margon 2:0 6:0
pic Jaša Mihajl 1:0 3:0
pic Miha Mihelčič 2:0 6:0
pic Aleksandar Miščević 6:4 25:22
pic Filip Miščević 6:4 25:18
pic Maj Murn 1:0 3:0
pic Filip Mušić 4:0 12:4
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic David Novak 1:0 3:0
pic Žan Okorn 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 8:2 27:16
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:2
pic Brin Peperko 2:1 7:5
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 2:0 6:3
pic Tjaš Petrovčič 2:2 8:8
pic Jure Pintar 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 4:0 12:2
pic Marko Potrbin 2:0 6:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Matic Požek 2:0 6:0
pic Sven Pucihar 1:1 5:5
pic Tai Puhan 2:0 6:0
pic Adam Rakun 1:1 3:5
pic Dominik Rebič 2:0 6:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Ažbe Rogelj 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Tim Rus 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 2:0 6:1
pic Aid Ružnić 1:0 3:0
pic Teo Šalamon 1:0 3:2
pic Luka Šantavec 2:3 8:10
pic Žan Šarc 2:0 6:0
pic Blaž Šarlah 2:1 8:5
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 4:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Vid Semprimožnik 3:0 9:2
pic Zal Šesek 2:3 8:10
pic Žan Simončič 2:0 6:0
pic Filip Šinko 3:0 9:2
pic Lovro Šinkovec 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jan Širec 3:0 9:0
pic Tai Širec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 3:1 11:4
pic Matic Slodej 0:3 0:9
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Jan Šobar 0:1 1:3
pic Rok Špendov 0:2 3:6
pic Tim Stajnko 2:1 6:4
pic Tim Tepej 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:0 6:0
pic Tiber Turnšek Kovač 1:0 3:0
pic Tibor Tutta 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:3 0:9
pic Matic Vertuš 2:1 6:5
pic Jaka Vetter 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:1 5:4
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 0:6
pic Lovro Zajc Hace 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 0:2 2:7
pic Urban Zavasnik 2:0 6:2
pic Tomi Žejen 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 1:3
pic Jure Zlodej 0:1 0:3
pic Peter Zlodej 1:0 3:1
pic David Zrnić 1:0 3:0
pic Tej Zupanec 1:0 3:1
Skupaj: 235:119 802:484
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec kadeti
2022/2023 NTK Savinja Luče kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
5. - 8. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
17. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
4. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
2. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 14. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
33. - 44. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
11. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
33. - 44. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
6. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
19. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
5. - 8. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
2. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 48. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
29. - 58. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 38 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Aleks Koren M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Petra Pia Fornazarič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Aljaž Brezovnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
3. - 4. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Petra Pia Fornazarič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Miha Fatur M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Erin Ukovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Rene Hedl M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Erin Ukovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Aljaž Brezovnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aljaž Brezovnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aljaž Brezovnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Erin Ukovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Bine Žličar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Bine Žličar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Bine Žličar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 44. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Nejc Zavasnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Bine Žličar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 7,-7,-10,-6 1:3 34:41
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 10,8,-9,10 3:1 44:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 1,7,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Likozar B2 6,4,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Rebič Škl 7,3,2 3:0 33:12
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 9,9,-7,-5,-6,-5 2:4 45:62
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -10,6,9,7,9 4:1 54:43
Finalni del, osmina finala pic Urban Ekar B2 3,6,3 3:0 33:12
Finalni del, 2. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 8,2,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Tristan Franko Log 10,5,6 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Tepej Tem 0,2,0 3:0 33:2
Kvalifikacije, 1. krog pic Niko Habinc Ili 5,3,8 3:0 33:16
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-8,-7 0:3 21:33
Finalni del, osmina finala pic Andraž Kramžar B2 10,11,5 3:0 36:26
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 4,11,7 3:0 35:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 11,12,5 3:0 38:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 8,5,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Rebič Škl 4,3,2 3:0 33:9
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -3,-7,-3 0:3 13:33
Finalni del, polfinale pic Filip Miščević Vrt 10,6,-5,8 3:1 39:35
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr -8,11,7,7 3:1 43:36
Finalni del, osmina finala pic Filip Margon Arr 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Žan Šarc Men 2,9,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Matija Klančar ŠNT 4,1,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Antić Krka 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaša Mihajl B2 3,5,2 3:0 33:10
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Ljubljana
8. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 8,-10,7,-10,9 3:2 53:48
5. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 5,3,-8,3 3:1 41:22
3. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 10,9,5 3:0 34:24
1. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 7,8,-7,-9,-4 2:3 42:48
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec I : Metlika
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,3,9,-8,-6 2:3 43:45
1. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,8,5 3:0 33:22
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja ZIT I : Savinja Žalec I
7. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja ZIT I 3,4,2 3:0 33:9
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -4,-9,-6 0:3 19:33
3. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I 8,-5,-5,-3 1:3 24:41
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -4,-8,-8 0:3 20:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec I
7. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 8,-17,7,1 3:1 50:35
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 4,6,8 3:0 33:18
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 4,2,-8,-7,7 3:2 48:35
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - SU : Savinja Žalec I
7. tekma pic Mark Gazvoda SU 11,-8,-11,-7 1:3 39:46
5. tekma pic Žan Simončič SU 7,5,3 3:0 33:15
3. tekma pic Jaka Škofljanc SU 10,5,5 3:0 34:20
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vrtojba
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -4,-6,7,-6 1:3 27:40
4. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 4,-6,3,7 3:1 39:25
2. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 7,10,1 3:0 34:18
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Savinja Žalec I
5. tekma pic Jure Pintar Škofja Loka 3,1,1 3:0 33:5
3. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 9,3,4 3:0 33:16
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : B2 I
7. tekma pic Andraž Kramžar B2 I 8,9,4 3:0 33:21
4. tekma pic May Bočko B2 I 3,6,5 3:0 33:14
2. tekma pic Urban Kralj B2 I 4,8,6 3:0 33:18
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vesna
7. tekma pic Tim Stajnko Vesna 2,3,7 3:0 33:12
4. tekma pic Zal Šesek Vesna 4,5,9 3:0 33:18
2. tekma pic Bor Klešnik Vesna 9,9,3 3:0 33:21
28.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec I : Mengeš
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš -5,14,-3,-9 1:3 33:47
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 8,4,6 3:0 33:18
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec ZIT
7. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 9,-6,-9,8,9 3:2 48:48
5. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 5,-3,-4,3,7 3:2 40:37
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -8,14,7,7 3:1 46:39
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Savinja Žalec ZIT
7. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -8,-4,-10 0:3 22:34
5. tekma pic Filip Margon Arrigoni 2,9,1 3:0 33:12
3. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -8,10,6,9 3:1 42:36
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja Žalec ZIT : B2
4. tekma pic Urban Ekar B2 3,-7,0,-10,1 3:2 50:27
2. tekma pic David Zrnić B2 7,6,4 3:0 33:17
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš I : Savinja Žalec ZIT
7. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I 3,5,2 3:0 33:10
5. tekma pic Žan Šarc Mengeš I 4,4,5 3:0 33:13
3. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I -6,6,-3,4,-3 2:3 34:43
20.01.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec ZIT : Cirkovce I
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -8,10,-4,-11 1:3 35:45
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I 7,7,1 3:0 33:15
2. tekma pic Tai Širec Cirkovce I 0,1,2 3:0 33:3
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Matic Vertuš Krka 4,7,7 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Filip Mušić K-S 7,-9,9,4 3:1 42:31
Top, 5. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,-12,7,3 3:1 45:32
Top, 4. krog pic Mitja Erzetič Vrt 6,4,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Blaž Pandev Int -9,-2,9,7,10 3:2 45:48
Top, 2. krog pic Tomaž Pertovt Žal 8,2,-9,5 3:1 42:26
Top, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal 1,9,6 3:0 33:16
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Aleks Koren Cir -1,-5,-10 0:3 16:34
Top, 6. krog pic Urban Janc Ljub 5,3,-7,-4,6 3:2 44:36
Top, 5. krog pic Filip Miščević Vrt 5,-8,7,-3,-11 2:3 44:47
Top, 4. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,-9,8,-8,4 3:2 50:38
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -7,4,6,-9,-9 2:3 47:43
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt 9,-4,6,5 3:1 37:31
Top, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 6,7,9 3:0 33:22
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
6. tekma pic Urban Zavasnik Savinja Žalec II 5,9,-9,-7,2 3:2 49:38
2. tekma pic David Novak Savinja Žalec II 4,4,3 3:0 33:11
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -8,11,-3,-10 1:3 34:45
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int 3,-6,8,5 3:1 39:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 8,9,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 6,10,3 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 3,2,3 3:0 33:8
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -7,-5,4,-7 1:3 30:37
Finalni del, polfinale pic Urban Janc Ljub 3,7,-10,9 3:1 43:31
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Brezovnik Žal 3,8,9 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Lovro Ažman K-S 5,5,5 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Žiga Abraham Int 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Rus Krka 7,7,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Jamnik K-S 3,2,2 3:0 33:7
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 II
8. tekma pic Klemen Belehar B2 II 8,11,7 3:0 35:26
5. tekma pic Andraž Kramžar B2 II -7,5,-8,9,5 3:2 48:41
3. tekma pic Vitan Likozar B2 II 7,4,9 3:0 33:20
1. tekma pic Klemen Belehar B2 II 8,10,-14,9 3:1 48:43
11.11.2023 4. SNTL 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : B2 III
5. tekma pic Slavko Keršič B2 III 3,3,8 3:0 33:14
3. tekma pic Jakob Križaj B2 III 10,10,-9,9 3:1 44:40
1. tekma pic Jakob Križaj B2 III 9,7,4 3:0 33:20
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Nejc Zavasnik Sav -5,-9,-7,7,2,-4 2:4 47:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 6,-8,-9,6,7 3:2 50:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 12,-4,-4,-8 1:3 30:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,-6,5,7 3:1 39:30
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Ljubljana : Savinja Žalec I
8. tekma pic Miha Mihelčič Ljubljana 8,4,10 3:0 34:22
6. tekma pic Blaž Šarlah Ljubljana 11,9,8 3:0 35:28
4. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana 4,1,5 3:0 33:10
28.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 2. krog - Metlika : Savinja Žalec I
8. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 12,8,5 3:0 36:25
6. tekma pic Patrik Macele Metlika 3,6,3 3:0 33:12
4. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 1,3,6 3:0 33:10
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-7,-11,7,-9 2:3 49:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Likovič K-S 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Likozar B2 4,4,2 3:0 33:10
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, polfinale pic Mitja Erzetič Vrt 9,-3,14,7 3:1 41:41
Finalni del, četrtfinale pic Luka Čačić Blažek Arr 4,-7,11,9 3:1 42:35
Finalni del, osmina finala pic Vid Semprimožnik Žal -10,-9,5,5,7 3:2 52:40
Finalni del, 2. krog pic Matic Požek Men 4,1,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Belina Mb - ZM 3,1,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Čuden K-S 6,2,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Bohak Men 2,6,7 3:0 33:15
07.10.2023 4. SNTL 2023/2024, 1. krog - Cirkovce II : Savinja Žalec I
6. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 3,7,3 3:0 33:13
4. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 6,5,5 3:0 33:16
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Rene Hedl Sav 6,-9,6,7 3:1 42:30
Top, 6. krog pic Matic Vertuš Krka -7,7,7,-6,3 3:2 46:39
Top, 5. krog pic Mihajlo Pauković Arr -6,1,9,10 3:1 40:31
Top, 4. krog pic Tej Zupanec Sav 7,-7,2,7 3:1 40:27
Top, 3. krog pic Blaž Pandev Int -6,6,8,-7,8 3:2 46:44
Top, 2. krog pic Filip Mušić K-S 7,-6,6,-7,7 3:2 46:42
Top, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav -7,4,-9,8,8 3:2 49:42
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Mitja Erzetič Vrt 3,-8,7,11 3:1 43:32
Top, 6. krog pic Urban Janc Ljub 7,6,-8,-7,7 3:2 48:42
Top, 5. krog pic Blaž Pandev Int 7,9,5 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -8,9,7,-5,9 3:2 46:47
Top, 3. krog pic Aleks Koren Cir -2,-5,16,-4 1:3 29:49
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men -4,-8,-5 0:3 17:33
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -7,8,10,-6,8 3:2 47:48
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -13,7,-7,-7 1:3 38:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokič Men -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 5,5,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 9,5,2 3:0 33:16
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Bor Brodnjak K-S 9,-10,-6,-8,4,-3 2:4 49:58
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Škufca Men 9,6,9 3:0 33:24
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 7,-11,5,4 3:1 44:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 3,3,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Belina Mb - ZM 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Jamnik K-S 2,1,2 3:0 33:5
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-6,5,-5 1:3 31:38
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 7,9,-9,-6,8 3:2 48:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 9,5,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 7,9,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -5,3,-6,9,-5 2:3 38:45
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S -3,-7,-4 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Filip Miščević Vrt 6,2,2 3:0 33:10
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav 4,11,11 3:0 37:26
Finalni del, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav 5,8,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Rutar Men 1,8,-6,5 3:1 39:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janša ŠNT 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksander Ivić Višnikar K-S 1,4,4 3:0 33:9
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja IV
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -1,8,-9,6,-8 2:3 40:47
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 8,3,13 3:0 37:24
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -3,-3,-7 0:3 13:33
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja IV
8. tekma pic Dominik Maček Sobota II 7,-6,-6,-6 1:3 29:40
5. tekma pic Nejc Titan Sobota II 5,11,2 3:0 35:18
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -5,-4,-8 0:3 17:33
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Kajuh-Slovan
9. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 2,3,3 3:0 33:8
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-9,12,-11 1:3 39:47
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -10,8,10,9 3:1 44:39
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 9,9,7 3:0 33:25
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja I ZIT : Letrika
6. tekma pic Filip Miščević Letrika 7,-6,9,-7,-11 2:3 46:51
3. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 10,3,3 3:0 34:16
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Mengeš I
6. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 4,2,3 3:0 33:9
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 6,7,3 3:0 33:16
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : B2 I Bendl
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 5,-8,-6,-5 1:3 30:38
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl -10,9,13,-6,5 3:2 53:50
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -4,-3,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -9,5,-10,3,9 3:2 52:40
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 8,8,-7,8 3:1 40:35
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 4,-9,8,7 3:1 42:30
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 4,7,4 3:0 33:15
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Mengeš II
7. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -12,-7,-7 0:3 26:36
4. tekma pic David Grad Mengeš II 3,-6,-12,-11 1:3 40:41
2. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 8,-8,4,9 3:1 41:32
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Savinja III
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -4,-6,-9 0:3 19:33
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin -3,-4,-3 0:3 10:33
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Inter Diskont II : Savinja IV
8. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,-11,4,9 3:1 44:34
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -10,9,5,6 3:1 43:32
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 3,7,10 3:0 34:20
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja IV
8. tekma pic Martin Janežič Vesna II -9,9,7,-9,-2 2:3 42:49
5. tekma pic Tim Stajnko Vesna II -5,-7,-7 0:3 19:33
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 7,7,-8,8 3:1 41:33
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Tempo
3. tekma pic Anej Guštin Tempo 6,5,11 3:0 35:22
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Savinja I ZIT
4. tekma pic Aid Ružnić Mengeš II 7,7,5 3:0 33:19
1. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 5,3,4 3:0 33:12
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja I ZIT : Vesna
1. tekma pic Tibor Tutta Vesna 2,7,1 3:0 33:10
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Mušić K-S 7,7,9 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Brin Peperko K-S 5,8,6 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub -7,8,-5,11,-9 2:3 45:52
Top, 4. krog pic Aljaž Škufca Men 8,7,-8,2 3:1 41:28
Top, 3. krog pic Miha Homan Int -9,-6,11,-10 1:3 38:45
Top, 2. krog pic Filip Miščević Vrt 4,-10,4,-7,-9 2:3 48:42
Top, 1. krog pic Rene Hedl Sav 6,7,-2,-8,9 3:2 43:44
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 2,7,-4,16 3:1 44:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-6,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -7,8,-7,-6 1:3 31:41
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
4. tekma pic Rene Hedl Savinja V 6,4,-9,8 3:1 42:29
2. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 4,4,11 3:0 35:19
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Aleks Koren Cir -4,-12,-2 0:3 18:36
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Erzetič Vrt 15,10,5 3:0 40:30
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S -8,7,-9,9,9 3:2 50:47
Finalni del, 2. krog pic Urban Zavasnik Sav 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 10,4,5 3:0 34:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Kokoravec B2 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Simončič ŠD SU 7,2,9 3:0 33:18
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Cirkovce
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -3,-3,-2 0:3 8:33
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -6,-8,-8 0:3 22:33
2. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 4,-10,8,12 3:1 46:36
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Sobota II
8. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 4,-7,-5,8,-5 2:3 39:45
4. tekma pic Nejc Titan Sobota II 4,7,5 3:0 33:16
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 6,9,1 3:0 33:16
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - B2 I Bendl : Savinja IV
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -8,-10,8,1,-7 2:3 47:43
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,-10,-8 0:3 27:34
1. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl 11,1,9 3:0 35:21
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -1,-6,-6 0:3 13:33
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,-8,-4,-7 1:3 30:40
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -9,-5,-10 0:3 24:34
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 10,-8,-9,-12 1:3 41:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Kočar Men 4,4,-5,-9,-8 2:3 44:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -4,-7,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 7,-8,12,10 3:1 45:40
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Inter Diskont II
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -6,5,-10,7,-7 2:3 45:46
2. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-11,-4 0:3 24:35
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Vesna II
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna II -11,-5,6,-12 1:3 39:44
2. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 9,9,-6,4 3:1 39:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Brin Kunstelj Sav -5,-4,-8 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Blaž Pandev Int 6,2,1 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 2,7,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic May Bočko B2 -4,4,11,10 3:1 40:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jernej Rotar K-S 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Vetter Int 1,5,6 3:0 33:12
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Xiom Muta : Savinja V
4. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 8,-6,10,-8,-6 2:3 43:51
2. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta 6,-7,-6,-8 1:3 32:39
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Gorica : Savinja V
4. tekma pic Lan Koglot Gorica -9,-6,-9 0:3 24:33
2. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 8,11,5 3:0 35:24
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja V : Mengeš II
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II -11,10,-7,-19 1:3 49:55
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Vesna : Savinja II
2. tekma pic Zal Šesek Vesna -5,4,12,-8,-6 2:3 44:49
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Krka : Savinja II
4. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -5,-11,-9 0:3 25:35
2. tekma pic Žiga Vidmar Krka 6,-4,8,8 3:1 37:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja II
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -6,13,7,-9,-7 2:3 48:53
2. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -14,6,9,-15,9 3:2 62:57
05.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Savinja II
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -6,-4,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 7,1,6 3:0 33:14
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja II
5. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,-5,14,4 3:1 43:35
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -5,5,5,-10,9 3:2 48:42
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -8,9,-5,12,-9 2:3 47:54
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Filip Miščević Vrt 9,-9,-6,12,10 3:2 52:53
Top, 6. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,-9,9,9 3:1 42:37
Top, 5. krog pic Mitja Erzetič Vrt -12,-9,-12 0:3 33:39
Top, 4. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -6,5,8,7 3:1 39:31
Top, 2. krog pic Aleks Koren Cir -8,-8,-8 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub 8,-6,-8,-7 1:3 32:41
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Lovro Lešnik Cir -10,4,8,-8,2 3:2 51:37
Top, 6. krog pic Tjaš Petrovčič Log -14,5,4,5 3:1 47:30
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub -13,-4,7,5,-8 2:3 47:49
Top, 4. krog pic Miha Homan Int -7,-8,8,9,8 3:2 48:47
Top, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,-6,4,2 3:1 39:23
Top, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 5,-8,4,-5,-10 2:3 45:43
Top, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -4,-8,-9 0:3 21:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -6,8,8,-3,-8 2:3 39:49
Finalni del, osmina finala pic Tiber Turnšek Kovač Sav 5,11,2 3:0 35:18
Finalni del, 2. krog pic Tai Bač Int 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Loboda Men 5,6,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Antić Krka 4,8,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Žejen Vrt 2,4,3 3:0 33:9
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Teo Šalamon PPR 8,-9,-10,9,7 3:2 52:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -12,-9,12,-10 1:3 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -9,-6,-6 0:3 21:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -4,-6,-7 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 3,1,0 3:0 33:4
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 8,-10,-11,8,-5 2:3 48:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR 8,5,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor -5,10,6,9 3:1 39:36
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -3,-5,9,-10 1:3 29:43
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 5,-4,3,-5,5 3:2 42:35
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Erzetič Vrt 7,6,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Vid Semprimožnik Sav 8,6,7 3:0 33:21
Finalni del, 2. krog pic Ji Kejun Arr 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Svit Kontelj Ves 3,1,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Belina Mb - ZM 8,4,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Ažbe Rogelj Pres 4,4,1 3:0 33:9
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Škufca Men 6,6,-7,-3,-7 2:3 39:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 5,5,-9,7 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Požek Men 7,1,8 3:0 33:16
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Savinja IV : Krka II
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -11,-6,5,-10 1:3 38:41
6. tekma pic Matic Vertuš Krka II -6,-7,-8 0:3 21:33
3. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -5,-6,-7 0:3 18:33
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -1,-6,-9 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Anej Guštin Tem 6,6,-9,7 3:1 42:30
Finalni del, 2. krog pic Lan Brodar ŠD SU 3,8,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Lukan Log 5,2,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Bač Int 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Dujmenovič PPR 6,6,1 3:0 33:13
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -7,-1,-5 0:3 13:33
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 10,7,-7,-2,7 3:2 43:46
2. tekma pic Filip Miščević Letrika 10,2,-6,16 3:1 47:39
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Marčeta Sav 10,8,-9,6 3:1 43:35
Top, 6. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 9,5,-10,5 3:1 43:31
Top, 5. krog pic Brin Peperko K-S -5,7,-9,-8 1:3 33:40
Top, 4. krog pic Bor Klešnik Ves -9,-7,-6 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log -6,-5,-11 0:3 22:35
Top, 2. krog pic Rene Hedl Sav 9,-4,4,7 3:1 37:31
Top, 1. krog pic Filip Miščević Vrt -8,-6,7,-7 1:3 32:40
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja IV
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-4,-2 0:3 8:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub 7,-7,-9,-9 1:3 36:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Plajnšek Cir 3,8,-8,8 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Gerkšič Men -7,-9,-8 0:3 24:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -8,-6,-1 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Lovro Ažman K-S -10,-7,12,9,6 3:2 53:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Amel Beganović Men -6,-9,9,7,9 3:2 48:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-2,14,-3 1:3 27:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 3,9,6 3:0 33:18
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja III : Krka I
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka I -4,12,-9,-5 1:3 32:45
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Vesna
1. tekma pic Zal Šesek Vesna -7,-9,-13 0:3 29:37
29.05.2021 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja III : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -6,-7,-11 0:3 24:35
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -4,7,-8,-5 1:3 28:40
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -7,-5,-12 0:3 24:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Širaj PPR 9,3,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktor Fajmut Int 3,5,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Dino Mahmutović B2 2,6,7 3:0 33:15
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -4,-2,-3 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 11,1,1 3:0 35:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 6,-6,-3,-8 1:3 28:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Peršič Gor 7,4,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 6,8,3 3:0 33:17
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,-6,-11,6,-8 2:3 47:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 8,6,-10,-4,-5 2:3 41:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men -8,-7,-5 0:3 20:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, četrtfinale pic Žan Okorn Log -2,-9,-3 0:3 14:33
Mali finale, osmina finala pic Filip Šinko Kema - Murexin 6,7,-7,4 3:1 40:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Marko Potrbin PPR 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 12,8,-5,-5,-6 2:3 41:53
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 6,8,-13,6 3:1 46:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Nared K-S -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves -4,-5,-2 0:3 11:33
Skupaj: 66,38 % 235:119 802:484 12398:10386
Preskoči na orodno vrstico