NTZS

Rene Hedl
pic
Podatki o igralcu
Id 3958
Št. tekmovalne izkaznice 234/18/19
Starost 16 let (letnik 2008)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 126 33 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lovro Ažman 2:1 7:3
pic Patrik Blažević 1:1 4:4
pic May Bočko 2:0 6:3
pic Luka Bohak 1:0 3:1
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:2
pic Bor Brodnjak 0:3 2:10
pic Luka Čačić Blažek 0:2 4:6
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Florjan Cukjati 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:1
pic Mark Drevenšek 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:3 7:11
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Ivo Frank 2:0 6:1
pic Mark Gazvoda 0:3 0:9
pic Timi Gider 0:1 2:3
pic David Grad 0:1 0:3
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Tian Hajšek 3:0 9:1
pic Marko Hladnik 1:0 3:0
pic Miha Homan 1:3 3:10
pic Oskar Horvat 1:0 3:1
pic Gašper Hrovat 1:0 3:1
pic Mateo Ilić 0:1 0:3
pic Erazem Janc 0:1 1:3
pic Urban Janc 1:1 4:5
pic Martin Janežič 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 0:3 2:9
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Luka Jokič 0:3 0:9
pic Jaka Kanc 0:1 0:3
pic Ji Kejun 1:0 3:1
pic Andraž Klemen Pintar 0:1 0:3
pic Bor Klešnik 0:2 0:6
pic Roj Klopčič 0:1 1:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Leonard Kodek 1:0 3:0
pic Nejc Kokoravec 2:0 6:1
pic Nejc Konjiček 0:1 1:3
pic Aleks Koren 0:2 1:6
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Lovrenc Košir 1:0 3:2
pic Aleks Koželj 0:4 5:12
pic Urban Kralj 1:0 3:1
pic Jan Krč 0:2 2:6
pic Jakob Križaj 2:0 6:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Črt Likozar 2:0 6:0
pic Vitan Likozar 2:0 6:1
pic Jan Loboda 1:0 3:0
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Filip Margon 1:0 3:0
pic Tit Matzele 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 0:2 2:6
pic Filip Miščević 2:3 11:11
pic Maj Murn 0:1 0:3
pic Filip Mušić 2:3 7:10
pic Vid Nared 0:3 1:9
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 3:1 9:9
pic Mihajlo Pauković 1:1 5:4
pic Brin Peperko 4:1 12:8
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 0:2 2:6
pic Tjaš Petrovčič 0:3 3:9
pic Vitan Plajnšek 1:2 6:7
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Bine Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 1:3
pic Tai Puhan 1:0 3:1
pic Amadej Rešetič 2:0 6:2
pic Luka Šantavec 1:3 4:11
pic Jaka Sedej 2:0 6:1
pic Zal Šesek 1:0 3:2
pic Filip Šinko 2:0 6:0
pic Brin Širaj 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 2:0 6:1
pic Aljaž Škufca 3:1 11:4
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Rok Špendov 0:1 1:3
pic Tim Stajnko 3:0 9:2
pic Tine Tement 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:2
pic Ilan Toromanović 1:0 3:2
pic Urh Trtnik 1:0 3:0
pic Jože Urh 0:2 1:6
pic Aleks Ušaj 0:1 2:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Jaka Zelko 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 2:0 6:2
pic Tej Zupanec 1:0 3:2
Skupaj: 95:78 337:296
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec mladinci
2022/2023 NTK Savinja Luče kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče kadeti
2020/2021 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2019/2020 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2018/2019 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
12. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 42. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
10. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 46. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 21 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Cirkovce : Savinja Žalec II
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 9,-7,-3,-5 1:3 26:42
1. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce 5,4,6 3:0 33:15
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja Žalec II
5. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -9,-7,-9 0:3 25:33
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -8,10,-8,-4 1:3 32:43
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : SU
7. tekma pic Mark Gazvoda SU -2,-7,-4 0:3 13:33
4. tekma pic Patrik Blažević SU 7,-6,-8,-3 1:3 28:40
2. tekma pic Jaka Škofljanc SU 4,9,11 3:0 35:24
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec II : B2 II
4. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II -8,9,10,8 3:1 42:38
2. tekma pic Črt Likozar B2 II 10,4,7 3:0 34:21
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Aleks Koželj Sav -6,9,-6,-7 1:3 30:42
Top, 6. krog pic Blaž Pandev Int -5,7,-8,9,13 3:2 50:51
Top, 5. krog pic Filip Mušić K-S 0,0,0 3:0 33:0
Top, 4. krog pic Tomaž Pertovt Sav -7,-8,8,-6 1:3 32:41
Top, 3. krog pic Tej Zupanec Sav 9,8,-5,-6,8 3:2 44:47
Top, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 8,11,8 3:0 35:27
Top, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr -12,7,6,9 3:1 45:36
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Mušić K-S 5,9,-10,11 3:1 45:37
Top, 6. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,-6,3,3,-6 2:3 41:39
Top, 5. krog pic Aljaž Škufca Men 10,6,11 3:0 36:27
Top, 4. krog pic Filip Miščević Vrt 9,-9,7,-9,10 3:2 52:48
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 9,-6,7,7 3:1 39:34
Top, 2. krog pic Brin Peperko K-S -10,9,-10,10,3 3:2 54:46
Top, 1. krog pic Miha Homan Int -4,-8,-10 0:3 22:34
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -4,-5,-5 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 7,1,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Tement Mb - ZM 8,8,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -10,-8,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 7,1,5 3:0 33:13
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Bor Brodnjak K-S -5,-3,-5,-6 0:4 19:44
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Erzetič Vrt -8,9,8,-6,9,8 4:2 58:56
Finalni del, osmina finala pic Jaka Škofljanc ŠD SU 1,2,-12,9 3:1 45:26
Finalni del, 2. krog pic Lovro Križnič Men 9,7,-10,8 3:1 43:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin -6,9,10,9 3:1 40:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Širaj PPR 8,5,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Bohak Men 8,8,-9,8 3:1 42:35
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub -4,-6,10,-1 1:3 23:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 8,-5,6,7 3:1 38:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -6,-7,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 6,-5,-5,9,10 3:2 44:47
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleksandar Miščević Vrt 5,-2,4,-6,-2 2:3 32:42
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S 6,-3,2,2 3:1 36:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Loboda Men 9,7,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Hugo Korošec Pres 12,2,3 3:0 36:17
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja V
7. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -8,-7,9,8,-5 2:3 42:50
5. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce -3,-11,6,-9 1:3 34:41
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -2,-2,-2 0:3 6:33
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan 2,9,4 3:0 33:15
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -4,-5,-8 0:3 17:33
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -11,-9,10,6,4 3:2 54:44
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja I ZIT : Letrika
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -4,-3,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 7,10,6 3:0 34:23
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Cirkovce
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 9,-10,7,12 3:1 46:40
2. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce -9,7,6,5 3:1 42:29
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 8,4,-7,4 3:1 40:27
1. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -7,-3,-1 0:3 11:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : B2 I Bendl
8. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -3,-7,-4 0:3 14:33
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,10,10,-6,-8 2:3 45:53
4. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,-9,6,-8 1:3 33:39
2. tekma pic Jaka Krpič Vodnik B2 I Bendl 11,9,8 3:0 35:28
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Logatec : Savinja IV
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-4,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Jaka Sedej Logatec -10,5,6,7 3:1 43:30
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Arrigoni
4. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -11,-2,-7 0:3 20:35
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni -3,7,-9,1,-7 2:3 41:41
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja IV : Letrika
4. tekma pic Mitja Erzetič Letrika -4,-4,-11 0:3 19:35
2. tekma pic Filip Miščević Letrika -6,7,-5,-9 1:3 31:40
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Vesna II : Savinja V
10. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -6,6,6,-9,5 3:2 48:39
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 8,7,5 3:0 33:20
6. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 7,9,-9,7 3:1 42:34
2. tekma pic Martin Janežič Vesna II 11,10,10 3:0 37:31
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Tempo
5. tekma pic Anej Guštin Tempo 6,2,3 3:0 33:11
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja I ZIT : Rakek
5. tekma pic Miha Potrbin Rakek 4,9,4 3:0 33:17
1. tekma pic Marko Potrbin Rakek 8,10,5 3:0 34:23
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Savinja I ZIT
3. tekma pic Tit Matzele Mengeš II 5,7,4 3:0 33:16
07.01.2023 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja I ZIT : Vesna
3. tekma pic Marko Hladnik Vesna 5,4,6 3:0 33:15
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Urban Janc Ljub 6,9,-5,-2,8 3:2 40:45
Top, 6. krog pic Aljaž Škufca Men 4,9,8 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Miha Homan Int 9,4,-6,2 3:1 39:26
Top, 4. krog pic Filip Miščević Vrt 3,8,8 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Brin Peperko K-S 5,-9,-7,10,9 3:2 50:46
Top, 2. krog pic Filip Mušić K-S -10,-10,-10 0:3 30:36
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -6,-7,2,8,-9 2:3 44:43
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,-4,-13,-3 1:3 31:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -10,-12,6,10,13 3:2 60:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 10,-3,-10,-6 1:3 31:44
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Savinja IV : Savinja V
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -6,-4,9,-8 1:3 29:42
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV -9,-9,8,-7 1:3 36:41
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 2,8,-8,-5,-9 2:3 44:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Margon Arr 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Polajnar ŠNT 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Florjan Cukjati Vrh 0,0,0 3:0 33:0
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Sobota II
8. tekma pic Nejc Titan Sobota II 5,-9,4,-8,4 3:2 50:35
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,4,-9,12,7 3:2 54:45
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 4,-10,-6,-8 1:3 35:38
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 9,10,7 3:0 34:26
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja V
6. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-7,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 11,7,7 3:0 35:25
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Hrovat K-S 12,-10,9,8 3:1 46:41
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -4,-15,-5 0:3 24:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt 10,9,-4,-6,-1 2:3 34:52
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Savinja V : Vesna II
8. tekma pic Jože Urh Vesna II -13,-9,-6 0:3 28:37
7. tekma pic Jože Urh Vesna II -3,-3,9,-10 1:3 27:43
4. tekma pic Mark Dimnik Vesna II -14,3,3,5 3:1 47:27
2. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 3,5,8 3:0 33:16
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -4,-8,-5 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 5,2,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Kralj B2 5,6,-8,3 3:1 41:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 6,6,1 3:0 33:13
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja IV : SU
1. tekma pic Mark Gazvoda SU -8,-8,-11 0:3 27:35
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Savinja IV
2. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -4,-6,-2 0:3 12:33
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Savinja IV : Maribor
1. tekma pic Nejc Konjiček Maribor -8,9,-9,-9 1:3 37:42
11.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Rakek
1. tekma pic Roj Klopčič Rakek 10,-5,-12,-11 1:3 40:48
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Savinja III
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -12,7,-9,-7 1:3 39:43
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja III : Mengeš
1. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš 8,-11,-8,6,-5 2:3 46:49
04.06.2022 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja III
4. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin 3,-4,4,4 3:1 37:22
2. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin 7,4,4 3:0 33:15
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S -10,7,-5,-4 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -7,-3,-8 0:3 18:33
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Miha Homan Int -13,-8,-7 0:3 28:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Križaj B2 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Viktor Fajmut Int 5,1,5 3:0 33:11
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU -7,-2,-7 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Ji Kejun Arr 9,13,-10,4 3:1 47:38
Finalni del, 1. krog pic Ivo Frank Log 5,8,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Vitan Likozar B2 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Blažević ŠD SU 5,4,-9,8 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Urh Trtnik Men 10,5,2 3:0 34:17
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
6. tekma pic Filip Miščević Letrika -7,8,-10,7,-9 2:3 48:49
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Brin Peperko K-S 9,8,9 3:0 33:26
Top, 6. krog pic Bor Klešnik Ves -4,-10,-12 0:3 26:37
Top, 5. krog pic Tjaš Petrovčič Log -13,-6,-8 0:3 27:37
Top, 4. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,6,8 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Filip Miščević Vrt -7,8,7,-3,-6 2:3 38:48
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -9,4,-4,-7 1:3 31:37
Top, 1. krog pic Aljaž Brezovnik Sav -4,4,10,-7,9 3:2 45:45
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Filip Mušić K-S -8,-6,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S -9,-4,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Peršič Gor 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 3,8,-4,16 3:1 44:38
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S -6,-6,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 11,-8,-6,-8 1:3 35:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 4,9,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 6,8,6 3:0 33:20
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Sobota
5. tekma pic Timi Gider Sobota 10,-11,9,-2,-4 2:3 40:54
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota -3,-6,-7 0:3 16:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-3,-1 0:3 7:33
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 3,9,9 3:0 33:21
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Savinja II : B2 I
3. tekma pic Črt Likozar B2 I 10,3,7 3:0 34:20
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Cirkovce II : Savinja II
3. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce II 11,6,6 3:0 35:23
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 3,8,-8,-3,-8 2:3 41:44
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokič Men -4,-4,-1 0:3 9:33
Finalni del, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka -6,8,3,-3,9 3:2 42:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Kokoravec B2 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovrenc Košir ŠNT -9,13,9,-6,9 3:2 52:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -5,-9,-8 0:3 22:33
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic May Bočko B2 9,7,-8,9 3:1 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int -8,-6,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log -9,7,8,-11,-10 2:3 52:51
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Leonard Kodek B2 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -11,-10,-8 0:3 29:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,-7,-7,-2 1:3 27:41
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, četrtfinale pic Andraž Klemen Pintar PPR -14,-8,-4 0:3 26:38
Mali finale, osmina finala pic Oskar Horvat Sob 8,9,-5,7 3:1 38:35
Mali finale, 1. krog pic Mark Drevenšek Mb - ZM 9,6,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic May Bočko B2 -11,3,-9,9,8 3:2 53:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Ažman K-S 10,-3,-8,-10 1:3 33:44
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Ilan Toromanović Arr -7,-5,10,6,6 3:2 46:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -2,-3,-2 0:3 7:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-2,-5 0:3 13:33
Skupaj: 54,91 % 95:78 337:296 5777:5610
Preskoči na orodno vrstico