NTZS

Filip Miščević
pic
Podatki o igralcu
Id 3756
Št. tekmovalne izkaznice 038/18/19
Starost 14 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 9 8 3490 3490
mladinci 21.04.2024 30 37 930 930
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Domen Adam 1:0 3:1
pic Lovro Ažman 0:1 2:3
pic Benjamin Bećirević 0:1 0:3
pic Luka Belina 1:0 3:0
pic David Bočko 1:0 3:0
pic May Bočko 5:1 15:6
pic Luka Bohak 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:2 3:7
pic Aljaž Brezovnik 4:2 14:9
pic Luka Čačić Blažek 2:10 16:34
pic Uroš Cerar 1:5 6:16
pic Taj Črnčec 1:0 3:0
pic Nikola Dolenc 1:0 3:0
pic Sven Drljača 1:0 3:0
pic Adam Dujmenovič 1:0 3:0
pic Urban Ekar 2:0 6:1
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 1:5 4:15
pic Viktor Fajmut 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:6 5:18
pic Aljaž Ferenčič 0:1 0:3
pic Tin Firm 1:0 3:0
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Tristan Franko 4:0 12:5
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:0 6:3
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Martin Gerkšič 0:1 1:3
pic Urban Glavič 1:0 3:0
pic Rok Gnezda 2:0 6:0
pic Maj Golob Frank 1:0 3:0
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:0
pic Boris Govednik 0:1 0:3
pic Tilen Grahek 1:0 3:0
pic Rok Grasselli 0:1 1:3
pic Tian Hajšek 4:0 12:3
pic Rene Hedl 3:2 11:11
pic Domen Hohnjec 0:3 1:9
pic Miha Homan 0:6 7:18
pic Gašper Hrovat 1:0 3:1
pic Mateo Ilić 6:2 19:8
pic Miha Jamšek 1:3 4:9
pic Erazem Janc 0:1 0:3
pic Urban Janc 0:5 0:15
pic Urban Janša 1:0 3:0
pic Tilen Jarc 1:0 3:0
pic Primož Jazbič 0:2 2:6
pic Janez Jedlovčnik 0:2 0:6
pic Jalen Jelenič 1:0 3:0
pic Aljaž Jeraj 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 1:1 5:4
pic Luka Jokič 0:4 0:12
pic Lovro Justin 1:0 3:0
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 0:2 1:6
pic Jaka Kanc 2:4 7:14
pic Ji Kejun 1:2 5:6
pic Slavko Keršič 1:0 3:0
pic Vid Matija Klančar 1:0 3:0
pic Andraž Klemen Pintar 0:1 1:3
pic Bor Klešnik 1:0 3:1
pic Dane Kljun 3:0 9:1
pic Nik Knapič Štepec 1:0 3:0
pic David Kne 1:1 5:4
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Tomi Konjedic 1:0 3:0
pic Svit Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:7 5:21
pic Hugo Korošec 2:0 6:0
pic Rok Košir 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 4:6 18:25
pic Jaka Krajnc 1:0 3:0
pic Urban Kralj 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:5 6:15
pic Jakob Križaj 2:1 8:3
pic Lovro Križnič 2:0 6:1
pic Jan Kromar 0:1 1:3
pic Brin Kunstelj 0:2 0:6
pic Blaž Lapajne 0:2 1:6
pic Rok Likar 1:0 3:2
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Rui Qi Lin 1:0 3:0
pic Jan Loboda 1:0 3:1
pic Maks Maček 2:0 6:0
pic Patrik Macele 2:0 6:0
pic Beno Majhenič 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aljaž Marčeta 3:0 9:0
pic Filip Margon 2:0 6:1
pic Vid Marinšek 2:0 6:1
pic Gaj Memedović 3:0 9:0
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Uroš Milenović 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 3:5 13:17
pic Maj Murn 1:0 3:2
pic Filip Mušić 0:7 4:21
pic Jakob Narobe 1:0 3:1
pic Gašper Nemanič 1:0 3:0
pic David Novak 1:0 3:0
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:3 4:10
pic Žiga Oblak 4:0 12:0
pic Žan Okorn 1:1 3:3
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 0:5 3:15
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:1
pic Brin Peperko 3:1 9:5
pic Luka Petrišič 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 2:1 6:5
pic Jakob Plajnšek 2:0 6:0
pic Vitan Plajnšek 0:2 3:6
pic Miha Podobnik 0:4 0:12
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Matic Požek 1:0 3:1
pic Matic Prebil 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Gašper Pšeničnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 0:1 1:3
pic Bine Pugliese Štuva 2:0 6:2
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 2:0 6:0
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Vasja Samec 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:3 7:11
pic Nel Savšek Pintarič 0:2 2:6
pic Jaka Sedej 2:1 8:5
pic Vid Semprimožnik 4:1 13:6
pic Zal Šesek 0:1 2:3
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Brin Širaj 1:0 3:1
pic Jan Širec 1:0 3:0
pic Tai Širec 1:0 3:0
pic Jaka Škofljanc 2:0 6:1
pic Aljaž Škufca 2:2 9:8
pic Luka Smej 1:0 3:0
pic Rok Špendov 0:1 0:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:2 0:6
pic Tim Stajnko 2:1 6:6
pic Maj Stanjko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 2:1 8:6
pic Žiga Štifter 1:0 3:0
pic Amadej Strgar 2:0 6:0
pic Tine Tement 1:0 3:1
pic Nejc Titan 3:0 9:4
pic Viktor Tkalec 0:1 2:3
pic Drago Torkar 1:1 3:5
pic Tiber Turnšek Kovač 2:0 6:1
pic Timo Urbas 1:0 3:1
pic Matic Vertuš 2:2 8:7
pic Žan Vidmar 2:1 6:3
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Lovro Zajc Hace 3:0 9:6
pic Nejc Zavasnik 0:4 4:12
pic Urban Zavasnik 3:1 11:4
pic Bine Žličar 0:1 0:3
pic Žak Žličar 1:0 3:0
pic David Zrnić 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 0:1 2:3
Skupaj: 191:164 686:593
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vrtojba kadeti
2022/2023 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2021/2022 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2020/2021 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2019/2020 NTK Vrtojba mlajši kadeti
2018/2019 NTK Vrtojba mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
33. - 38. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
7. 17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 8. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 83. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
13. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
2. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
16. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 32. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
7. 28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
15. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
9. - 16. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
41. - 80. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
33. - 65. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
43. - 82. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 33 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
2. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
5. - 8. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Laura Rahotin Pavič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
2. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Laura Rahotin Pavič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 31. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Ida Žagar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Aleksandar Miščević M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
Skupaj: 14 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,5,-8,-8 1:3 33:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Žal -7,9,9,-11,10 3:2 52:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Črnčec Mb - ZM 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR -5,7,15,4 3:1 44:37
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Inter Diskont II
10. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 2,7,-9,-6,-7 2:3 44:42
6. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,-5,-6 0:3 19:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -8,-8,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 7,7,7 3:0 33:21
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Mura Sobota II
6. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -7,5,-9,3,3 3:2 49:33
2. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 12,3,3 3:0 36:18
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -10,-6,6,6,-9 2:3 47:46
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Vitan Plajnšek Cir 8,-4,-8,-8 1:3 31:41
Finalni del, 2. krog pic Urban Glavič Gor 11,5,8 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Strgar Tem 2,2,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Prebil K-S 1,1,2 3:0 33:4
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - B2 I Bendl : Vrtojba
7. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -8,-14,-6 0:3 28:38
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,10,-3,8,-4 2:3 34:51
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -1,-9,9,-9 1:3 30:42
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Vrtojba
10. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 7,-5,-5,-7 1:3 28:40
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -13,9,7,9 3:1 46:40
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 10,4,-6,-4,-5 2:3 38:47
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,9,-13,-12 1:3 44:49
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -11,-4,-8 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Jarc Ves 2,2,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Semprimožnik Žal 2,-8,3,7 3:1 41:23
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Melamin
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 9,2,7 3:0 33:18
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 6,6,2 3:0 33:14
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Vrhnika
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,6,-9,12,1 3:2 52:41
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -7,3,-8,-8 1:3 34:36
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Aleks Koželj Žal -10,-6,5,-8 1:3 35:39
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt -7,8,8,8 3:1 40:35
Finalni del, osmina finala pic Ji Kejun Arr 3,6,4 3:0 33:13
Finalni del, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tristan Franko Log 10,6,-5,-5,7 3:2 44:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Adam Ljub -11,5,8,9 3:1 44:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Narobe Škl -8,4,2,4 3:1 41:21
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Arrigoni II : Vrtojba
10. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -9,5,9,11 3:1 44:36
7. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II -8,9,2,8 3:1 41:30
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,-9,5,-5 1:3 33:38
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 8,-8,-3,9,-9 2:3 42:50
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Logatec : Vrtojba
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -8,5,10,-9,7 3:2 51:44
3. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-1,-1 0:3 7:33
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 7,8,-9,8 3:1 42:34
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Savinja ZIT II
5. tekma pic Miha Podobnik Savinja ZIT II -4,-5,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -9,-4,-8 0:3 21:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Mengeš : Vrtojba
6. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš -7,6,-10,7,-10 2:3 49:48
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš -5,-5,-9 0:3 19:33
03.02.2024 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - SU : Vrtojba
8. tekma pic Jaka Škofljanc SU 6,-6,7,7 3:1 39:31
4. tekma pic Mark Gazvoda SU -8,-5,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Žan Simončič SU 8,7,5 3:0 33:20
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vrtojba
2. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -7,13,-4,-7 1:3 33:46
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec I : Vrtojba
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -4,6,-3,-7 1:3 25:39
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 8,-7,8,5 3:1 40:32
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vrtojba
6. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 9,7,9 3:0 33:25
2. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,-7,10,8,7 3:2 50:47
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Savinja ZIT I : Vrtojba
2. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT I 10,-9,-3,-6 1:3 30:43
28.01.2024 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Savinja Žalec III : Vrtojba
2. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec III 6,7,7 3:0 33:20
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec ZIT
8. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja Žalec ZIT -3,-7,-10 0:3 20:34
6. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec ZIT 8,4,9 3:0 33:21
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec ZIT 8,-14,-7,-7 1:3 39:46
21.01.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Cirkovce I
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I -11,5,9,-8,-9 2:3 50:49
6. tekma pic Jakob Plajnšek Cirkovce I 6,8,4 3:0 33:18
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -5,-5,6,-7 1:3 28:39
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Šentjošt
4. tekma pic Rok Košir Šentjošt 2,6,3 3:0 33:11
2. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt 7,5,5 3:0 33:17
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec II
4. tekma pic Žak Žličar Savinja Žalec II 7,5,1 3:0 33:13
2. tekma pic David Novak Savinja Žalec II 7,4,6 3:0 33:17
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni
8. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -3,8,-8,-4 1:3 26:41
6. tekma pic Filip Margon Arrigoni 4,1,5 3:0 33:10
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 4,-9,-5,-9 1:3 34:37
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Vrhnika
4. tekma pic Aljaž Jeraj Vrhnika 5,5,2 3:0 33:12
2. tekma pic Maj Golob Frank Vrhnika 1,4,5 3:0 33:10
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Vesna II
4. tekma pic Svit Kontelj Vesna II 3,5,5 3:0 33:13
2. tekma pic Luka Smej Vesna II 1,1,2 3:0 33:4
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Vrtojba : Preserje
3. tekma pic Hugo Korošec Preserje 4,8,3 3:0 33:15
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Rakek : Vrtojba
5. tekma pic Rui Qi Lin Rakek 1,1,2 3:0 33:4
3. tekma pic Adam Dujmenovič Rakek 3,8,7 3:0 33:18
14.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Vrtojba : B2
4. tekma pic Sven Drljača B2 2,1,4 3:0 33:7
2. tekma pic Urban Ekar B2 6,8,5 3:0 33:19
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Gorica : Vrtojba
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 5,-6,7,-8,-5 2:3 41:45
17.12.2023 1. TOP za kadetinje in kadete 2023/2024
Top, 7. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 10,-8,7,8 3:1 42:36
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir -6,-6,-5 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Aleks Koželj Žal -5,8,-7,3,11 3:2 47:44
Top, 4. krog pic Urban Janc Ljub -6,-4,-9 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,-6,-6,6,-5 2:3 39:43
Top, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -6,7,-11,-7 1:3 35:42
Top, 1. krog pic Mitja Erzetič Vrt -11,-10,6,-9 1:3 41:42
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont II : Vrtojba
7. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,-1,-4 0:3 12:33
3. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -8,7,7,5 3:1 41:30
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -11,-6,6,-9 1:3 37:41
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Vrtojba
7. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II 9,-8,7,-4,-8 2:3 42:49
3. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -12,-12,9,-2 1:3 37:48
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II -7,-6,5,-7 1:3 31:38
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Sav -5,-0,-4 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 14,5,4 3:0 38:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 8,-5,-11,13,4 3:2 53:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-8,-5,-8 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob -9,-7,7,6,7 3:2 49:42
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : B2 I Bendl
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,-4,9,-3 1:3 27:42
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
10. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-5,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,8,7,9 3:1 43:36
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -2,-8,-5 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Lovro Križnič Men 10,2,-9,6 3:1 43:29
Finalni del, 2. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 5,-11,-7,7,5 3:2 51:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tristan Franko Log 5,5,-7,6 3:1 40:27
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Melamin : Vrtojba
6. tekma pic Gaj Memedović Melamin 2,4,5 3:0 33:11
4. tekma pic Žiga Oblak Melamin 8,1,6 3:0 33:15
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 8,7,6 3:0 33:21
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vrhnika : Vrtojba
10. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,10,-7,-7 1:3 34:43
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -4,11,-7,-8 1:3 32:44
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Arrigoni II
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 8,6,-7,7 3:1 40:32
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Logatec
10. tekma pic Jaka Sedej Logatec 7,-8,-9,7,-7 2:3 46:47
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,-7,10,-12 1:3 36:46
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU 8,5,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 8,7,-5,-7,-2 2:3 36:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Žal -12,7,-9,2,-7 2:3 50:45
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Urban Zavasnik Žal -8,4,-7,10,-7 2:3 45:47
Finalni del, 2. krog pic Tristan Franko Log -11,-8,9,9,4 3:2 52:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tristan Franko Log 7,12,5 3:0 36:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Strgar Tem 1,3,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Zajc Hace Ili 3,-7,5,-9,6 3:2 49:36
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrtojba : Gorica
1. tekma pic Rok Likar Gorica 9,5,-9,-9,7 3:2 51:43
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Urban Zavasnik Sav -10,8,1,6 3:1 43:27
Top, 6. krog pic Tijan Malić Log 4,5,6 3:0 33:15
Top, 5. krog pic May Bočko B2 3,4,3 3:0 33:10
Top, 4. krog pic Vid Semprimožnik Sav 5,7,-9,8 3:1 42:31
Top, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 6,-7,-7,-9 1:3 34:39
Top, 2. krog pic Aleks Koren Cir -9,-11,9,9,-4 2:3 46:53
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,9,7 3:0 33:23
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Miha Homan Int -6,-5,-5 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves -7,10,6,5 3:1 41:32
Top, 5. krog pic Brin Peperko K-S 8,5,7 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Rene Hedl Sav -9,9,-7,9,-10 2:3 48:52
Top, 3. krog pic Filip Mušić K-S -7,-6,10,9,-7 2:3 43:52
Top, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -6,-5,-5 0:3 16:33
Top, 1. krog pic Aljaž Škufca Men -6,10,-7,7,1 3:2 47:40
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, finale pic Aleks Koren Cir -5,-3,-4 0:3 12:33
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt -9,7,1,4 3:1 42:23
Finalni del, četrtfinale pic May Bočko B2 12,8,-9,6 3:1 45:37
Finalni del, osmina finala pic Svit Kadunc ŠNT 9,7,7 3:0 33:23
Finalni del, 2. krog pic Luka Bohak Men 1,2,4 3:0 33:7
Kvalifikacije, 3. krog pic Dane Kljun Arr 2,9,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Grahek PPR 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Vasja Samec Sob 6,5,2 3:0 33:13
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men -9,-12,9,-8 1:3 40:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -2,-6,-9 0:3 17:33
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Krka II : Vrtojba
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 7,-10,7,5 3:1 43:31
08.04.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 10. krog - Metlika : Vrtojba
6. tekma pic Gašper Nemanič Metlika 4,6,8 3:0 33:18
2. tekma pic Patrik Macele Metlika 5,4,1 3:0 33:10
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int -7,-11,-4 0:3 22:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav 6,-13,5,10 3:1 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Likovič K-S 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Pšeničnik ŠD SU 1,6,7 3:0 33:14
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Vid Semprimožnik Sav 7,-6,-7,-9 1:3 33:40
Finalni del, 2. krog pic Matic Požek Men 5,8,-6,8 3:1 39:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Justin Log 1,4,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Gnezda PPR 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Knapič Štepec K-S 4,4,1 3:0 33:9
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : B2 II
10. tekma pic Slavko Keršič B2 II 7,9,7 3:0 33:23
5. tekma pic Jakob Križaj B2 II -7,3,7,-9,-7 2:3 45:43
1. tekma pic David Kne B2 II -8,9,-6,12,-6 2:3 45:54
18.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 9. krog - Vrtojba : Melamin
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 10,7,9 3:0 34:26
1. tekma pic Gaj Memedović Melamin 2,4,4 3:0 33:10
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koželj Sav -6,-2,-2 0:3 10:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Erzetič Vrt 3,2,4 3:0 33:9
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tian Hajšek Cir 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Širaj PPR 5,-10,5,1 3:1 43:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Belina Mb - ZM 4,8,6 3:0 33:18
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Arrigoni II : Vrtojba
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 6,10,1 3:0 34:17
04.03.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 8. krog - Vrhnika : Vrtojba
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-6,-8 0:3 23:33
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš II
4. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 8,-8,7,8 3:1 41:34
2. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 3,5,5 3:0 33:13
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -7,-5,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -3,-5,5,-3 1:3 22:38
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja I ZIT : Letrika
6. tekma pic Aleks Koželj Savinja I ZIT -7,6,-9,7,11 3:2 51:46
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -6,-2,-5 0:3 13:33
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Mengeš I
8. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -4,-8,-5 0:3 17:33
6. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 3,1,10 3:0 34:14
3. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I -9,8,-6,-6 1:3 32:41
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Cirkovce
8. tekma pic Tian Hajšek Cirkovce -9,8,7,9 3:1 42:35
6. tekma pic Jan Širec Cirkovce 6,2,1 3:0 33:9
3. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 9,-12,10,-8,-5 2:3 48:55
28.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 7. krog - Gorica : Vrtojba
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,7,-3,-10,7 3:2 46:45
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Aleksandar Miščević Vrt 5,-8,-9,-8 1:3 36:38
Finalni del, četrtfinale pic May Bočko B2 -3,4,7,3 3:1 36:25
Finalni del, osmina finala pic Nejc Šalamon Sav 2,5,4 3:0 33:11
Finalni del, 2. krog pic Jakob Plajnšek Cir 6,1,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Margon Arr 5,-5,6,9 3:1 38:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Golob Rituper Men 8,3,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic David Zrnić Jes 2,4,2 3:0 33:8
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -9,9,-5,-2 1:3 27:42
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -8,-7,8,-10 1:3 36:42
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -9,-1,-6 0:3 16:33
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -4,-4,-4 0:3 12:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
5. tekma pic Jaka Sedej Logatec 8,8,-7,10 3:1 41:37
1. tekma pic Ivo Frank Logatec 1,9,4 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja IV : Letrika
2. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 6,-7,5,9 3:1 40:31
14.01.2023 3. SNTL Z 2022/2023, 6. krog - Vrtojba : Savinja III
10. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -5,9,-4,6,-3 2:3 34:48
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -11,6,-11,9,-9 2:3 53:52
5. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -9,-4,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -5,-7,-11 0:3 23:35
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Letrika : Gorica
3. tekma pic Tomi Konjedic Gorica 4,4,5 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Maribor
3. tekma pic Tine Tement Maribor 7,6,-9,10 3:1 43:34
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Preserje : Letrika
2. tekma pic Hugo Korošec Preserje 6,7,2 3:0 33:15
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Letrika : Logatec
3. tekma pic Vid Marinšek Logatec 7,3,8 3:0 33:18
07.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
9. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 5,-3,4,-6,-6 2:3 37:42
6. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont -5,-5,-10 0:3 20:34
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -10,-10,8,-7 1:3 38:43
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Krka II
7. tekma pic Matic Vertuš Krka II 8,4,7 3:0 33:19
5. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -3,-12,-9 0:3 24:36
1. tekma pic Matic Vertuš Krka II -9,6,-9,9,-4 2:3 44:48
10.12.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 5. krog - Vrtojba : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 10,-10,5,5 3:1 44:32
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-10,-8 0:3 22:34
1. tekma pic Patrik Macele Metlika 2,5,6 3:0 33:13
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Aljaž Škufca Men 18,-11,5,-2,-9 2:3 53:58
Top, 6. krog pic Miha Homan Int -8,9,11,-5,-9 2:3 46:53
Top, 5. krog pic Brin Peperko K-S -3,-5,-6 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Rene Hedl Sav -3,-8,-8 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Filip Mušić K-S 5,-11,-4,-5 1:3 31:40
Top, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -4,10,-4,7,9 3:2 42:48
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub -1,-5,-6 0:3 12:33
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - B2 II : Vrtojba
7. tekma pic May Bočko B2 II 6,4,7 3:0 33:17
5. tekma pic Urban Kralj B2 II 3,6,3 3:0 33:12
3. tekma pic Jakob Križaj B2 II 7,6,6 3:0 33:19
26.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 4. krog - Melamin : Vrtojba
5. tekma pic Žiga Oblak Melamin 5,10,9 3:0 34:24
3. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,1,1 3:0 33:3
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Martin Gerkšič Men -6,-6,14,-11 1:3 39:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 -11,5,6,2 3:1 44:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Dane Kljun Arr -7,2,4,3 3:1 40:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janša ŠNT 7,10,5 3:0 34:22
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Arrigoni II
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 7,8,9 3:0 33:24
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 5,-10,-5,9,7 3:2 48:44
12.11.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 3. krog - Vrtojba : Vrhnika
8. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -8,-4,-6 0:3 18:33
7. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 5,-10,8,4 3:1 43:29
22.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 2. krog - Vrtojba : Gorica
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,7,6,6 3:1 42:30
08.10.2022 3. SNTL Z 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Vrtojba
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -8,-9,-7 0:3 24:33
6. tekma pic Miha Fatur Savinja III -11,-8,-9 0:3 28:35
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -11,-8,-9 0:3 28:35
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Žličar Sav -6,-11,-10 0:3 27:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Rutar Men 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr -9,4,7,-5,3 3:2 47:36
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja ZIT : Letrika
3. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT 13,10,-9,-6,-7 2:3 49:56
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -8,-10,9,-6 1:3 35:43
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Krka : Letrika
3. tekma pic Žan Vidmar Krka 10,4,10 3:0 35:24
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Letrika
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna -8,-5,-8 0:3 21:33
05.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja II
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 9,-9,5,6 3:1 42:31
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -12,-3,-9 0:3 24:36
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - B2 : Letrika
3. tekma pic Nejc Kokoravec B2 7,1,5 3:0 33:13
04.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Letrika : Savinja ZIT
3. tekma pic Miha Fatur Savinja ZIT -7,9,-9,-8 1:3 35:42
28.05.2022 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aleks Koželj Sav -9,9,6,-12,-10 2:3 53:52
Top, 6. krog pic Aleks Koren Cir -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 5. krog pic Urban Janc Ljub -3,-9,-11 0:3 23:35
Top, 4. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 8,4,7 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -8,-10,-6 0:3 24:34
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -8,-4,-9 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -7,6,-10,-4 1:3 32:40
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Filip Mušić K-S -9,-8,-9 0:3 26:33
Top, 6. krog pic Tim Stajnko Ves 8,-7,-7,9,7 3:2 47:46
Top, 5. krog pic Blaž Pandev Int -4,-9,11,7,-5 2:3 42:51
Top, 4. krog pic Zal Šesek Ves 4,-4,-4,7,-8 2:3 38:44
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav -10,9,-8,-3 1:3 32:43
Top, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -4,-7,-1 0:3 12:33
Top, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -5,-7,5,-5 1:3 28:38
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Brezovnik Sav 6,4,-2,-3,-3 2:3 30:43
Finalni del, 2. krog pic Maj Stanjko B2 7,2,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Štifter Men 2,1,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Milenović Arr 5,6,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Gnezda PPR 2,1,2 3:0 33:5
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -4,-6,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Titan Sob 10,-9,-9,10,3 3:2 53:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Marčeta Sav 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tian Hajšek Cir 5,6,-9,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Marinšek Log 12,-9,4,6 3:1 45:33
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Letrika : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-5,-9 0:3 21:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandar Miščević Vrt -8,-5,8,-6 1:3 30:41
Finalni del, osmina finala pic Žan Vidmar Krka 7,5,8 3:0 33:20
Finalni del, 2. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 10,4,3 3:0 34:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Širec Cir 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 4,4,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Nikola Dolenc PPR 6,2,3 3:0 33:11
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - B2 BENDL : Letrika
4. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -5,-20,7,-1 1:3 37:51
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub -5,-8,-5 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Žan Okorn Log 5,3,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Pšenič Sav 5,-8,3,8 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Rutar Men 2,10,1 3:0 34:13
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Logatec
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 7,-8,6,3 3:1 41:27
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
5. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-8,-6 0:3 18:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka II : Letrika
9. tekma pic Žiga Vidmar Krka II -7,-9,-7 0:3 23:33
6. tekma pic Matic Vertuš Krka II -7,-4,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -6,-4,-9 0:3 19:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - Metlika : Letrika
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,-13,-9 0:3 31:37
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -4,-8,-9 0:3 21:33
30.01.2022 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Urban Janc Ljub -5,-12,-0 0:3 17:36
Finalni del, osmina finala pic May Bočko B2 5,11,-4,4 3:1 39:31
Finalni del, 2. krog pic Jaka Krajnc Sav 4,1,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Rogelj Pres 9,3,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 0,5,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jalen Jelenič Ves 6,3,6 3:0 33:15
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : SU II
8. tekma pic Maj Murn SU II -6,-8,10,9,6 3:2 48:47
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Letrika : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -6,9,-9,-5 1:3 31:42
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -2,-4,-7 0:3 13:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja III : Letrika
6. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -2,-4,-5 0:3 11:33
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -9,-3,-9 0:3 21:33
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja IV : Letrika
6. tekma pic Rene Hedl Savinja IV 7,-8,10,-7,9 3:2 49:48
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -10,-2,6,-16 1:3 39:47
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 BENDL
5. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -3,-4,7,-3 1:3 21:40
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -4,-6,-10 0:3 20:34
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Letrika : B2 II
4. tekma pic David Kne B2 II 8,9,-8,6 3:1 41:34
2. tekma pic David Bočko B2 II 10,6,9 3:0 34:25
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Brezovnik Sav 6,4,-8,-10,9 3:2 51:42
Top, 6. krog pic Brin Peperko K-S 6,10,-8,-9,6 3:2 51:44
Top, 5. krog pic Bor Klešnik Ves 8,-7,7,10 3:1 41:36
Top, 4. krog pic Tjaš Petrovčič Log 11,8,9 3:0 35:28
Top, 3. krog pic Rene Hedl Sav 7,-8,-7,3,6 3:2 48:38
Top, 2. krog pic Aljaž Marčeta Sav 4,2,3 3:0 33:9
Top, 1. krog pic Aleks Koželj Sav 8,6,-7,7 3:1 40:32
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Logatec : Letrika
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,-3,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-5,-7 0:3 15:33
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Letrika
6. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -7,-5,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -6,-4,-6 0:3 16:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - SU II : Letrika
2. tekma pic Andraž Zupančič SU II -14,-5,-10 0:3 29:39
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Vrhnika : Letrika
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -10,-7,-4 0:3 21:34
2. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 7,-11,-13,-6 1:3 41:46
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Letrika : Savinja III
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -8,-2,13,-4 1:3 29:46
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -6,-10,-6 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Peperko K-S 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir -8,2,2,2 3:1 41:17
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Filip Mušić K-S -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Hrovat K-S -9,10,1,4 3:1 43:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -5,-9,-8 0:3 22:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -9,-5,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Jakob Križaj B2 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S -6,3,-9,8,-7 2:3 44:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Petrišič Pres 3,6,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav 3,6,6 3:0 33:15
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktor Fajmut Int 2,6,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Mušić K-S -4,-6,-8 0:3 18:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, 1. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR -8,-8,3,-9 1:3 36:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav 6,8,13 3:0 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Pandev Int -10,-7,-8 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir -11,-4,-8 0:3 23:35
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Logatec : Letrika
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-1,-6 0:3 10:33
5. tekma pic Žan Okorn Logatec -2,-2,-6 0:3 10:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tin Firm Sav 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log -1,-2,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub -1,-1,-1 0:3 3:33
Skupaj: 53,80 % 191:164 686:593 11741:10803
Preskoči na orodno vrstico