NTZS

Vid Nared
pic
Podatki o igralcu
Id 3651
Št. tekmovalne izkaznice 121/17/18
Starost 16 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 24 31 1240 1240
člani do 21 let 10.03.2024 32 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 0:2 1:6
pic Patrik Blažević 1:0 3:1
pic Tine Breznik 1:0 3:0
pic Aljaž Brezovnik 2:0 6:4
pic Bor Brodnjak 1:1 3:4
pic Matic Čopar 0:5 0:15
pic Mark Dimnik 0:4 5:12
pic Gašper Ekart 1:0 3:1
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:1 2:3
pic Aljaž Ferenčič 2:0 6:1
pic Timotej Fink 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Ivo Frank 4:0 12:1
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:1 5:3
pic Žan Gantar 0:1 1:3
pic Mark Gazvoda 0:3 2:9
pic Martin Gerkšič 1:0 3:0
pic David Grad 1:2 5:7
pic Rene Hedl 3:0 9:1
pic Domen Hohnjec 0:5 4:15
pic Miha Homan 1:0 3:1
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 1:1 5:3
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:2
pic Tine Ivančič 2:0 6:2
pic Darko Jamšek 0:2 1:6
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 0:3 2:9
pic Aljaž Janžekovič 2:0 6:0
pic Klemen Jazbič 0:1 0:3
pic Janez Jedlovčnik 0:3 5:9
pic Timotej Jerina 0:1 1:3
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 3:0 9:1
pic Luka Jokič 0:8 0:25
pic Dejan Jovanović 0:2 0:6
pic Bor Klešnik 1:3 3:9
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 0:1 0:3
pic Nejc Kokoravec 1:0 3:0
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Aleks Koren 4:4 13:16
pic Aleks Koželj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 0:3 3:9
pic Andraž Kramžar 0:1 0:3
pic Jakob Križaj 2:0 6:1
pic Filip Križanec 1:0 3:0
pic Lovro Križnič 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 1:2 4:8
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:1 0:3
pic Andraž Maček 0:2 1:6
pic Maks Maček 1:0 3:0
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Tijan Malić 1:0 3:0
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Aleksandar Miščević 1:1 3:3
pic Maj Murn 0:3 5:9
pic Žan Okorn 2:0 6:1
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Janko Öri 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 2:0 6:2
pic Mihajlo Pauković 0:1 1:3
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Aljaž Peršič 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 3:0 9:4
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:2
pic Lovro Plahanc 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:2
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Tai Puhan 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Jaka Rutar 1:0 3:0
pic Nejc Šalamon 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:2 0:6
pic Nel Savšek Pintarič 1:2 5:7
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Zal Šesek 0:2 1:6
pic Lan Sicherl 1:0 3:0
pic Naj Sinanovič 1:0 3:0
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Lovro Šinkovec 2:0 6:0
pic Jan Širec 2:0 6:2
pic Aljaž Škufca 2:0 6:2
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 0:1 0:3
pic Jan Šobar 0:1 2:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 2:1 7:5
pic Žan Šuligoj 1:0 3:2
pic Anej Svržnjak 1:0 3:1
pic Nejc Titan 2:0 6:1
pic Maks Tomšič 1:0 3:0
pic Urh Trtnik 1:0 3:1
pic Timo Urbas 2:0 6:0
pic Aleks Ušaj 0:2 0:6
pic Matic Vertuš 0:1 1:3
pic Žiga Vidmar 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:1 0:3
pic Blaž Zupančič 1:0 3:0
pic Tej Zupanec 2:0 6:2
Skupaj: 94:104 331:363
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2018/2019 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2017/2018 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
9. - 16. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
7. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
49. - 92. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
7. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
45. - 86. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 26 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -4,-9,-8 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Tej Zupanec Žal 3,7,-6,-10,6 3:2 49:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-5,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 5,2,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 4,9,6 3:0 33:19
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Kajuh-Slovan : Mura Sobota I
3. tekma pic Janko Öri Mura Sobota I -5,-5,-8 0:3 18:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Urban Janc Ljub -10,9,-7,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,8,-10,4,-3 2:3 41:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 9,6,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 6,4,2 3:0 33:12
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Inter Diskont I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bojan Pavič Inter Diskont I -8,-5,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 10,-5,-6,-4 1:3 27:43
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -5,-7,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR -9,-3,-9 0:3 21:33
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - SU : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Jožko Omerzel SU -3,-6,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Jožko Omerzel SU -3,-5,-6 0:3 14:33
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin I
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -8,-4,-4 0:3 16:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Savinja ZIT II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja ZIT II -9,-6,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT II -6,-9,-12 0:3 27:36
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš -5,-5,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš 9,-4,-10,-8 1:3 33:43
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont -10,-9,9,7,8 3:2 52:47
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 6,6,-8,6 3:1 41:29
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja Žalec I 6,-9,8,-9,1 3:2 51:37
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I 7,6,4 3:0 33:17
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja ZIT I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT I -10,-7,-8 0:3 25:34
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT I -6,-6,-4 0:3 16:33
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Kajuh-Slovan : B2 II
5. tekma pic Jakob Križaj B2 II 6,8,-9,10 3:1 43:35
1. tekma pic Nejc Kokoravec B2 II 3,6,4 3:0 33:13
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja Žalec II
5. tekma pic Rene Hedl Savinja Žalec II 9,7,9 3:0 33:25
1. tekma pic Nejc Šalamon Savinja Žalec II 9,9,6 3:0 33:24
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -5,-8,-12 0:3 25:36
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 7,-8,8,-8,6 3:2 49:43
28.01.2024 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
6. tekma pic Patrik Blažević SU 7,-9,7,6 3:1 42:31
3. tekma pic Mark Gazvoda SU -12,-6,-6 0:3 24:36
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kajuh-Slovan : Tempo
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,-8,-9 0:3 26:33
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
7. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš -5,-3,-9 0:3 17:33
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -2,-5,-7 0:3 14:33
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -7,-5,-4 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 1,5,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 6,3,11 3:0 35:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Brezovnik Žal -10,10,-9,13,9 3:2 57:55
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -5,7,5,6 3:1 38:29
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-3,-2 0:3 8:33
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I -3,-3,-4 0:3 10:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja IV -8,8,3,-11,8 3:2 52:43
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 4,7,-10,3 3:1 43:26
2. tekma pic Tijan Malić Logatec 5,8,4 3:0 33:17
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin I
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -2,-3,-7 0:3 12:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Sicherl Men 6,3,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -2,-9,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihajlo Pauković Arr 8,-8,-8,-6 1:3 33:41
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -6,-7,-6 0:3 19:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
3. tekma pic David Grad Mengeš I -11,5,8,6 3:1 44:32
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja ZIT
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja ZIT -2,-3,-9 0:3 14:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Alin Lesnik Xiom Muta 8,5,3 3:0 33:16
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 6,5,-3,-9,-9 2:3 43:44
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II 11,-9,5,-8,-5 2:3 46:49
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Mark Dimnik Vesna -8,-7,16,5,-5 2:3 49:54
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Letrika
2. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -5,-5,-5 0:3 15:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -4,-6,-9 0:3 19:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
5. tekma pic Urh Trtnik Mengeš -8,2,3,3 3:1 41:19
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš -8,-5,-7 0:3 20:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Brin Kunstelj Savinja ZIT -8,-7,-8 0:3 23:33
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja II 4,5,6 3:0 33:15
04.06.2022 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 4,19,5 3:0 43:28
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Mark Dimnik Ves -5,8,-5,-10 1:3 31:42
Top, 6. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,9,-10,-7 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Aleks Koren Cir 9,-6,9,-7,8 3:2 46:48
Top, 4. krog pic Brin Kunstelj Sav -10,-9,10,-1 1:3 32:44
Top, 3. krog pic Luka Jokič Men -9,-7,-5 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,-3,-5,11,-3 2:3 35:51
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,13,10,5 3:1 46:39
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav 10,-7,5,4 3:1 41:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -2,-5,-9 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-6,4,-2 1:3 28:37
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -4,-7,-3,-9 0:4 23:44
Finalni del, osmina finala pic Miha Homan Int -9,8,8,8 3:1 42:35
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 7,10,-6,7 3:1 40:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 8,4,-7,7 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Rutar Men 3,11,6 3:0 35:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 2,5,1 3:0 33:8
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 6,5,15 3:0 39:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-7,-13 0:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Vertuš Krka -5,-6,7,-6 1:3 28:40
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -1,-1,-3 0:3 5:33
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -4,-4,-4 0:3 12:33
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -6,-3,-7 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 8,2,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Gerkšič Men 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 5,-7,9,1 3:1 40:26
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Tim Stajnko Ves 9,-11,6,4 3:1 44:32
Top, 6. krog pic Luka Jokič Men -4,-7,-6 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves -8,-6,-8 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Brin Kunstelj Sav 9,-8,-7,3,6 3:2 48:40
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,8,10,-9,-3 2:3 41:51
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,9,6,-11,-5 2:3 46:50
Top, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -8,-10,-7 0:3 25:34
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Tomšič Škl 9,10,11 3:0 36:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -7,8,-6,5,-9 2:3 44:46
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Luka Jokič Men -9,-5,-5 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves -6,5,9,9 3:1 39:34
Finalni del, 2. krog pic Tai Puhan Kema - Murexin 7,8,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Rene Hedl Sav 9,4,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Peršič Gor 5,4,5 3:0 33:14
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -0,-2,-9 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Anej Svržnjak Sav -12,5,5,6 3:1 45:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 3,6,0 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Kontelj Ves 6,4,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Križnič B2 9,2,2 3:0 33:13
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Maj Murn SU 9,-9,10,-10,-9 2:3 51:53
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja I -8,-12,9,8,7 3:2 53:49
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja IV 6,10,10 3:0 35:26
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Kajuh-Slovan : Cirkovce I
2. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -7,-8,11,-6 1:3 34:44
30.05.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bor Klešnik Vesna 7,4,8 3:0 33:19
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Cirkovce II : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Filip Križanec Cirkovce II 7,2,6 3:0 33:15
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Dino Mahmutović B2 I 4,5,8 3:0 33:17
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Nejc Titan Sobota 4,3,2 3:0 33:9
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 1,-9,8,7 3:1 42:27
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-8,-2 0:3 14:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 12,12,0 3:0 39:24
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka -6,-8,-10 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 7,9,-9,-10,-7 2:3 48:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men -7,9,-3,6,-7 2:3 39:48
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub -3,7,-4,-3 1:3 21:40
Finalni del, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM -16,5,3,8 3:1 49:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir 8,-7,-8,5,10 3:2 49:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Sav 6,3,7 3:0 33:16
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -1,-3,-5 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Lovro Šinkovec Sav 3,6,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 8,-9,4,-4,-11 2:3 46:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Breznik Ili 1,5,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Fink ŠD SU 5,9,-10,8 3:1 43:34
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -10,7,9,-7,-6 2:3 45:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 10,8,-6,-10,-8 2:3 47:52
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub -9,-3,-6 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 7,4,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 3,10,-7,5 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir -8,7,2,1 3:1 41:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Naj Sinanovič Ves 12,4,2 3:0 36:18
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -4,-6,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -6,7,-7,-9 1:3 33:40
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
6. tekma pic Zal Šesek Vesna -7,9,-8,-6 1:3 32:42
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna -6,-10,8,8,-2 2:3 40:50
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,-4,-1 0:3 11:33
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -8,-5,-6 0:3 19:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic David Grad Mengeš I -7,-4,-11 0:3 22:35
1. tekma pic Andraž Maček Mengeš I -6,-8,-6 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Andraž Zupančič SU -4,-4,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU -8,6,-3,-9 1:3 31:39
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 7,-4,8,-7,9 3:2 44:46
3. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 8,4,6 3:0 33:18
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -4,-2,-3 0:3 9:33
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 3,4,4 3:0 33:11
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 6,7,9 3:0 33:22
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-4,-2 0:3 10:33
5. tekma pic Žan Okorn Logatec 7,-9,6,4 3:1 42:28
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -5,-6,-7 0:3 18:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lovro Plahanc Preserje 04,1 3:0 33:5
3. tekma pic Anže Rogelj Preserje 5,1,4 3:0 33:10
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 7,-6,-4,-8 1:3 29:40
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 6,11,9 3:0 35:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 5,9,-6,4 3:1 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 2,3,3 3:0 33:8
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Maček Men -7,6,-7,-5 1:3 30:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 11,10,7 3:0 36:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr -5,-4,10,13,9 3:2 47:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-3,-2 0:3 12:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -7,9,-7,-6 1:3 31:42
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 5,11,8 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 7,9,9 3:0 33:25
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -6,-3,-6 0:3 15:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Benjamin Bećirević Krka -8,3,-8,-10 1:3 37:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 7,11,5 3:0 35:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 4,6,3 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I -1,-1,-3 0:3 5:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -4,-11,-6 0:3 21:35
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2
5. tekma pic Žan Gantar B2 9,-8,-7,-8 1:3 34:42
1. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -9,9,-6,9,6 3:2 48:46
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
4. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -8,-1,-10 0:3 19:34
2. tekma pic Zal Šesek Vesna II -10,-9,-10 0:3 29:35
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -11,-6,-1 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 7,9,7 3:0 33:23
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,7,-9,2 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar Men -7,-9,-3 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -4,-6,-4 0:3 14:33
Skupaj: 47,47 % 94:104 331:363 6073:6164
Preskoči na orodno vrstico