NTZS

Vitan Plajnšek
pic
Podatki o igralcu
Id 3641
Št. tekmovalne izkaznice 111/17/18
Starost 13 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 04.06.2023 9 10 2450 2050
kadeti 20.05.2023 26 25 1080 1080
mladinci 28.05.2023 119 119 0 0
člani 30.06.2023 139 40 40
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Žiga Abraham 1:0 3:0
pic Jaka Antić 1:0 3:0
pic Lovro Ažman 0:1 1:3
pic May Bočko 1:1 5:4
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 0:2 0:6
pic Luka Čačić Blažek 0:1 0:3
pic Miha Čadonič 1:0 3:0
pic Žan Caf 1:0 3:0
pic Matic Čopar 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 0:1 0:3
pic Adam Dujmenovič 1:0 3:0
pic Urban Ekar 2:0 6:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:2
pic Mitja Erzetič 0:1 2:3
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic Tristan Franko 1:0 3:1
pic Ivan Friderich 1:0 3:0
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:1 1:3
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Martin Gerkšič 0:1 1:3
pic Timi Gider 0:1 0:3
pic Nejc Golob Rituper 1:0 3:2
pic David Grad 1:0 3:1
pic Aljoša Grčar 1:0 3:1
pic Lovro Gregorčič 1:0 3:0
pic Anej Guštin 1:0 3:2
pic Rene Hedl 1:1 4:4
pic Marko Hladnik 1:0 3:0
pic Miha Homan 0:2 1:6
pic Mateo Ilić 0:1 0:3
pic Aleksander Ivić Višnikar 1:0 3:0
pic Urban Janc 0:2 0:6
pic Aljaž Janžekovič 0:1 1:3
pic Primož Jazbič 0:1 0:3
pic Jože Jeraj 2:0 6:0
pic Luka Jokič 0:1 0:3
pic Svit Kadunc 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 0:1 0:3
pic Ji Kejun 0:1 0:3
pic Tomi Konjedic 1:0 3:0
pic Aleks Koren 0:3 2:9
pic Hugo Korošec 1:0 3:0
pic Aleks Koželj 0:3 2:9
pic Andraž Kramžar 0:1 2:3
pic Jakob Križaj 2:0 6:1
pic Brin Kunstelj 0:2 0:6
pic Črt Likozar 1:0 3:2
pic Jan Lipič 0:2 0:6
pic Jan Loboda 2:0 6:0
pic Nejc Lukan 1:0 3:0
pic Maks Maček 2:0 6:3
pic Beno Majhenič 2:0 6:0
pic Tijan Malić 1:0 3:1
pic Aljaž Marčeta 0:1 0:3
pic Filip Margon 2:0 6:2
pic Aleksandar Miščević 0:1 0:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:2
pic Maj Murn 0:2 0:6
pic Filip Mušić 0:1 0:3
pic Saša Obradović 1:0 3:0
pic Voranc Ogris 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 0:1 0:3
pic Brin Peperko 0:2 1:6
pic Lovro Polajnar 1:0 3:0
pic Marko Potrbin 2:0 6:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Bine Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 0:3
pic Tilen Ravnikar Rebernik 1:0 3:0
pic Aid Ružnić 1:0 3:1
pic Anže Saksida 1:0 3:1
pic Nejc Šalamon 2:0 6:1
pic Luka Šantavec 0:2 0:6
pic Žan Šarc 1:0 3:1
pic Vid Semprimožnik 2:0 6:2
pic Zal Šesek 0:1 0:3
pic Žan Simončič 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 0:1 2:3
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 0:1 2:3
pic Maj Stanjko 1:0 3:0
pic Nejc Titan 0:1 2:3
pic Tiber Turnšek Kovač 2:0 6:0
pic Timo Urbas 1:0 3:1
pic Žan Vidmar 1:1 4:5
pic Nejc Zavasnik 0:2 2:6
pic Urban Zavasnik 2:2 9:9
pic Jaka Zelko 0:1 2:3
pic Bine Žličar 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 0:1 0:3
Skupaj: 62:59 217:212
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Cirkovce kadeti
2022/2023 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2021/2022 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2020/2021 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2019/2020 NTK Cirkovce mlajši kadeti
2018/2019 NTK Kidričevo mlajši kadeti
2017/2018 NTK Kidričevo mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. 04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 44. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
47. - 91. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
49. - 88. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
37. - 70. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 52. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
27. - 49. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 20 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
04.06.2023 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Filip Margon Arr 5,11,11 3:0 37:27
Top, 6. krog pic Žiga Abraham Int 4,5,4 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Tristan Franko Log 8,5,-9,9 3:1 42:33
Top, 4. krog pic Timo Urbas PPR -5,8,3,6 3:1 38:28
Top, 3. krog pic Žan Šarc Men -8,9,5,7 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Nejc Šalamon Sav -9,5,10,7 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Maks Maček ŠNT -14,6,9,-3,11 3:2 52:53
10.05.2023 3. SNTL - končnica 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Savinja III
9. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III 5,-7,-1,-10 1:3 29:39
7. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja III -7,11,-9,-7 1:3 36:44
6. tekma pic Tiber Turnšek Kovač Savinja III 5,5,9 3:0 33:19
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Urban Zavasnik Sav -4,-6,1,-9 1:3 30:34
Finalni del, 2. krog pic Nejc Lukan Log 1,2,6 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Saksida Men -7,3,8,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivan Friderich K-S 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Ravnikar Rebernik Tem 3,4,2 3:0 33:9
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -3,-8,10,-4 1:3 27:43
Finalni del, 1. krog pic Jakob Križaj B2 2,3,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Likozar B2 4,-10,-5,1,6 3:2 48:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Jeraj Vrh 3,2,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Caf K-S 5,5,1 3:0 33:11
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Koren Cir -7,7,-3,-5 1:3 26:40
Finalni del, osmina finala pic Nejc Golob Rituper Men -8,7,-5,7,5 3:2 46:41
Finalni del, 2. krog pic Filip Margon Arr -9,10,9,-11,6 3:2 54:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Konjedic Gor 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Čadonič ŠD SU 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksander Ivić Višnikar K-S 4,9,6 3:0 33:19
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Brin Peperko K-S -7,-3,3,-2 1:3 23:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav 9,11,-7,5 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Simončič ŠD SU 3,3,8 3:0 33:14
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja IV
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -8,-3,-13 0:3 24:37
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -7,8,-7,-5 1:3 30:41
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Cirkovce : Savinja V
7. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 8,7,-9,-8,5 3:2 50:42
5. tekma pic Rene Hedl Savinja V 3,11,-6,9 3:1 41:34
1. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja V -10,-6,-9 0:3 25:34
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -8,-7,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Ji Kejun Arrigoni -7,-9,-12 0:3 28:36
12.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : Mengeš II
5. tekma pic Jan Loboda Mengeš II 4,9,5 3:0 33:18
1. tekma pic Beno Majhenič Mengeš II 5,1,8 3:0 33:14
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš I : Cirkovce
6. tekma pic Aljaž Škufca Mengeš I 9,-5,-9,11,-8 2:3 46:53
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja I ZIT : Cirkovce
8. tekma pic Brin Kunstelj Savinja I ZIT -5,-5,-4 0:3 14:33
4. tekma pic Rene Hedl Savinja I ZIT -9,10,-7,-12 1:3 40:46
1. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja I ZIT 8,5,13 3:0 37:26
11.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Cirkovce
4. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika -4,-7,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 7,-4,-7,8,-6 2:3 39:48
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir -7,-10,-5 0:3 22:34
Finalni del, 2. krog pic Vid Semprimožnik Sav -10,7,8,4 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Antić Krka 9,7,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Hladnik Ves 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Jeraj Vrh 3,7,4 3:0 33:14
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : Cirkovce
4. tekma pic Aleks Koželj Savinja III -4,9,-8,-7 1:3 30:42
1. tekma pic Tej Zupanec Savinja III -6,-4,-9 0:3 19:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Cirkovce : Mengeš II
5. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -1,-9,-4 0:3 14:33
1. tekma pic David Grad Mengeš II -10,6,6,7 3:1 43:31
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
4. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin -3,10,-12,9,-5 2:3 43:55
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -3,-8,-4 0:3 15:33
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Sobota : Cirkovce
8. tekma pic Aljoša Grčar Sobota -8,8,3,5 3:1 41:27
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota -10,-5,-9 0:3 24:34
1. tekma pic Nejc Titan Sobota -6,-6,9,8,-3 2:3 37:50
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
5. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -5,-2,-10 0:3 17:34
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -8,-3,-6 0:3 17:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Cirkovce : Šentjošt II
4. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II 6,3,4 3:0 33:13
2. tekma pic Lovro Polajnar Šentjošt II 10,10,7 3:0 35:27
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja III : Cirkovce
6. tekma pic Nejc Šalamon Savinja III 4,5,7 3:0 33:16
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Cirkovce : B2 I
6. tekma pic Urban Ekar B2 I 7,7,2 3:0 33:16
3. tekma pic May Bočko B2 I -10,3,7,8 3:1 43:30
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -7,-10,-9 0:3 26:34
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -9,-5,-9 0:3 23:33
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -8,6,4,-6,-8 2:3 44:43
Finalni del, 1. krog pic Tiber Turnšek Kovač Sav 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zavasnik Sav -6,6,5,-8,-10 2:3 46:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Maček ŠNT 7,4,-10,9 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Voranc Ogris Int 5,7,5 3:0 33:17
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Cirkovce
4. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 10,14,-6,6 3:1 45:41
1. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 0-5,6,12 3:1 41:29
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Brin Peperko K-S -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Vidmar Krka -6,-8,9,5,9 3:2 47:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 6,6,-2,-8,10 3:2 44:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Beno Majhenič Men 12,8,8 3:0 36:28
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Bine Žličar Sav -6,-5,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Ekar B2 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Saša Obradović Mb - ZM 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Dujmenovič PPR 3,4,3 3:0 33:10
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic May Bočko B2 -5,8,8,-6,-10 2:3 43:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Loboda Men 5,8,6 3:0 33:19
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Žan Vidmar Krka -6,-6,8,-15 1:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Aid Ružnić Men 5,-4,9,2 3:1 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Hugo Korošec Pres 5,4,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Gregorčič Sav 1,5,3 3:0 33:9
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -10,-7,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int -5,-8,-10 0:3 23:34
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S -4,-8,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU -5,-7,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -6,-4,-8 0:3 18:33
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Sav -3,-8,8,-8 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Gerkšič Men 8,-9,-8,-9 1:3 37:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 6,7,5 3:0 33:18
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 4,-9,4,-3,-8 2:3 42:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -4,-10,-9 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 7,7,-9,-8,10 3:2 51:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Marko Potrbin PPR 3,12,2 3:0 36:17
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce I
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni -6,-1,-8 0:3 15:33
29.05.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Cirkovce I : Savinja I
3. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja I -8,-7,-7 0:3 22:33
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,-5,-1 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Bine Pugliese Štuva Arr 5,8,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Stanjko B2 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijan Malić Log -9,8,8,11 3:1 44:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -8,-7,-8 0:3 23:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S 6,-7,-10,-8 1:3 36:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -5,-4,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob -5,-5,-5 0:3 15:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM -8,-10,9,8,13 3:2 55:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -4,-6,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-0,-6 0:3 10:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Blaž Pandev Int -2,-8,-12 0:3 22:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Križaj B2 -5,4,4,3 3:1 38:22
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, 1. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM -4,7,-5,-1 1:3 21:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int -7,9,-7,-3 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-3,-2 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Dimnik Ves -1,-1,-3 0:3 5:33
Skupaj: 51,24 % 62:59 217:212 3816:3720
Preskoči na orodno vrstico