NTZS

Layla Turk
pic
Podatki o igralki
Id 3560
Št. tekmovalne izkaznice 033/17/18
Starost 15 let (letnik 2008)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 17.03.2024 9 10 3370 3370
članice do 21 let 10.03.2024 8 7 700 650
članice 24.03.2024 33 62 50 50
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Maruša Arnež 3:0 9:2
pic Manca Bartolovič 1:0 3:0
pic Pika Bavdek 1:6 9:20
pic Lara Belaj 0:1 0:3
pic Maja Belaj 0:1 0:3
pic Alja Benčina 1:0 3:1
pic Ana Blatnik 0:3 2:9
pic Nuša Bolte 0:1 0:3
pic Tina Cafuta 1:0 3:0
pic Ana Oksana Čehulić 1:0 3:2
pic Eva Cerkvenič 1:6 4:18
pic Ema Crnkovič 0:6 2:18
pic Nataša Čušin 1:0 3:0
pic Živa Dogar 3:4 11:16
pic Kaja Drljača 3:0 9:0
pic Vita Ekart 1:0 3:0
pic Lana Erhatič 0:2 2:6
pic Sara Erhatič 2:2 9:9
pic Petra Pia Fornazarič 4:1 12:5
pic Neja Gazvoda 7:5 25:22
pic Neža Gazvoda 4:6 19:21
pic Ana Gergek 5:6 18:26
pic Pika Gorenc 1:1 4:3
pic Blažka Harkai 0:6 1:19
pic Anamarija Horvat 0:2 2:6
pic Neža Horvat 3:2 10:8
pic Polona Horvat 0:7 3:21
pic Pika Hren 1:0 3:1
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:1
pic Nuša Kadiš 0:6 1:19
pic Neja Kalan 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 0:11 5:34
pic Tija Kastelic 4:2 13:11
pic Tereza Kavčič 3:0 9:2
pic Vita Kocjančič 3:3 11:12
pic Zala Kontelj 2:7 6:22
pic Neja Košir 1:0 3:0
pic Tina Križnič 5:7 23:24
pic Ana Leskošek 2:3 8:10
pic Katarina Lešnjak 5:5 20:21
pic Viktorija Letnar 2:0 6:3
pic Aleksandra Livnjak 1:0 3:0
pic Nina Mačič 4:1 12:8
pic Metka Marcen 1:0 3:0
pic Brina Markič 0:2 2:6
pic Živa Markič 0:2 2:6
pic Lana Maučec 3:0 9:1
pic Sanja Mihajlovska 2:0 6:0
pic Valentina Mišigoj 2:8 15:28
pic Enya Moltara 0:9 2:27
pic Tina Mozetič 0:2 3:6
pic Adriana Mrazić 0:2 1:6
pic Tjaša Novak 0:2 0:6
pic Lina Obranovič Kovšca 1:2 4:8
pic Kaja Okorn 0:1 0:3
pic Lara Opeka 0:2 0:6
pic Nika Pandev 0:4 0:12
pic Neža Pogačar Žun 0:1 0:3
pic Karin Praček 1:0 3:0
pic Klara Rahotin Pavič 4:0 12:0
pic Laura Rahotin Pavič 3:1 10:4
pic Izabel Roner 2:0 6:0
pic Urša Rozman 1:2 5:8
pic Tia Rudolf 2:1 8:5
pic Tia Rus 1:0 3:1
pic Tjaša Rus 1:0 3:0
pic Lara Šedivi 1:0 3:1
pic Hafiza Sejdić 1:0 3:0
pic Tara Šesek 1:0 3:0
pic Ema Simonič 0:1 0:3
pic Lana Slatinšek 0:14 2:42
pic Tia Slobodjanac 1:0 3:0
pic Vita Šmid 1:0 3:0
pic Eva Šobar 0:2 0:6
pic Mihaela Stoilkovska 1:1 4:3
pic Pia Stojaković 1:0 3:0
pic Klara Šušmelj 0:1 0:3
pic Sara Tokić 0:9 2:27
pic Eva Triller 1:0 3:0
pic Zala Učakar 1:0 3:0
pic Erin Ukovič 3:2 11:8
pic Nika Uršič 2:1 7:4
pic Julija Valenčič 2:0 6:0
pic Tjaša Večko 4:0 12:1
pic Urša Večko 1:3 6:10
pic Pavla Vezjak 0:2 3:6
pic Maruša Vrhovnik 7:0 21:4
pic Iza Weiss 0:1 2:3
pic Kaja Zadravec 1:2 4:6
pic Ida Žagar 1:0 3:2
pic Lara Žnidaršič 1:0 3:0
pic Zoja Žolek 5:7 18:28
Skupaj: 138:200 523:702
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Arrigoni mladinci
2022/2023 NTK Arrigoni kadeti
2021/2022 NTK Arrigoni kadeti
2020/2021 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2019/2020 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2018/2019 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2017/2018 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. - 36. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 14. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21), Ljubljana
11. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
5. - 6. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 29. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. 20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
11. - 19. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 01.04.2023 - 02.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 10. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
18. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. 04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 22. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
21. - 37. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
13. - 20. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
24. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
13. 15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete, Izola
23. - 42. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 18. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
11. - 19. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
21. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
15. 28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
19. - 33. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 39. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 22.05.2021 - 23.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 36. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 18. 26.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
23. - 41. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
23. - 45. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
19. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 36. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 42. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
22. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
23. - 41. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 31. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
15. - 28. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 48. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
19. - 35. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
Skupaj: 52 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Janez Jedlovčnik X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 15. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 07.05.2023 pic Manca Paljk Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Mateo Ilić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
5. - 8. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Erin Ukovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
3. - 4. 01.04.2023 - 02.04.2023 pic Luka Čačić Blažek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Erin Ukovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Mateo Ilić X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Luka Čačić Blažek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 26.03.2022 - 27.03.2022 pic Erin Ukovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Erin Ukovič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Tine Ivančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
5. - 8. 22.05.2021 - 23.05.2021 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
5. - 8. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Manca Paljk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Luka Čačić Blažek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 26.09.2020 - 27.09.2020 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Luče
17. - 19. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Matija Gorup X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 24. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Vita Kocjančič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Arrigoni
7. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba -1,15,-5,-7 1:3 30:48
4. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba 6,10,9 3:0 34:25
1. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba 9,-6,-6,-6 1:3 29:42
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Alja Benčina K-S 6,-6,4,2 3:1 39:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 8,-4,-4,-7 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -7,-7,-8 0:3 22:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Ana Gergek Kema - Murexin -11,-6,-7 0:3 24:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -3,-7,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Arnež B2 7,10,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men 5,7,2 3:0 33:14
10.03.2024 2. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -2,-3,-9 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nina Mačič Int 8,6,-10,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka 3,-2,-7,-8 1:3 28:36
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Kema Murexin
8. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 6,-8,-8,2,7 3:2 49:37
6. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 6,8,5 3:0 33:19
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -2,-9,-4 0:3 15:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 7,-8,-11,8,4 3:2 52:43
3. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -8,-7,-7 0:3 22:33
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Kaja Drljača B2 8,1,9 3:0 33:18
3. tekma pic Maruša Arnež B2 13,-12,-3,7,8 3:2 52:53
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan 8,7,9 3:0 33:24
6. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 2,1,5 3:0 33:8
3. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 4,-4,-6,-6 1:3 27:37
03.02.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Arrigoni : Vesna
8. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 7,7,7 3:0 33:21
6. tekma pic Tara Šesek Vesna 1,7,6 3:0 33:14
3. tekma pic Laura Rahotin Pavič Vesna -5,6,-10,-10 1:3 36:41
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Arrigoni : Logatec
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec -8,-7,-7 0:3 22:33
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir 8,-9,7,-9,4 3:2 51:41
Top, 6. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -7,-1,6,-3 1:3 22:39
Top, 5. krog pic Maruša Vrhovnik Men 8,-10,2,5 3:1 43:27
Top, 4. krog pic Tina Križnič Men 9,8,5 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,-6,-9 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 4,7,8 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 6,-2,10,-9,6 3:2 45:44
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -5,-5,-5 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 8,-9,11,6 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,8,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 10,11,9 3:0 36:30
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-7,-12,-3 0:4 28:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -3,-3,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S 5,-8,-8,8,9 3:2 49:44
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Neža Horvat Int 8,-4,-9,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Rudolf Cir -6,11,3,4 3:1 41:29
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Arrigoni
4. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 4,8,5 3:0 33:17
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Zala Kontelj K-S -10,-9,-5 0:3 24:34
Top, 6. krog pic Zoja Žolek Cir 8,5,-7,9 3:1 40:33
Top, 5. krog pic Urša Rozman Men 9,-9,-10,-4 1:3 34:43
Top, 4. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 12,-9,-8,9,6 3:2 53:49
Top, 3. krog pic Ana Leskošek Sav -7,7,-8,-1 1:3 27:40
Top, 2. krog pic Tina Križnič Men 7,7,-11,3 3:1 44:30
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr -8,-8,-8 0:3 24:33
20.05.2023 2. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Tija Kastelic Krka 9,8,-8,-10,3 3:2 51:43
Top, 6. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 10,8,6 3:0 34:24
Top, 5. krog pic Ana Leskošek Sav -6,-5,9,-6 1:3 28:42
Top, 4. krog pic Erin Ukovič Arr 5,-6,8,9 3:1 39:33
Top, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU 10,-9,10,-11,-3 2:3 47:55
Top, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -6,-5,-3 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,-5,-9,-3 1:3 28:37
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -11,8,-13,-6 1:3 41:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -9,-8,-10 0:3 27:34
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -9,-7,-11 0:3 27:35
Finalni del, 1. krog pic Urša Večko Int -7,9,5,2 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -5,-9,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Vrhovnik Men 9,6,9 3:0 33:24
01.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nina Mačič Int -4,-12,-3 0:3 19:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves -6,4,10,3 3:1 40:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 4,9,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Neja Košir ŠD SU 3,8,9 3:0 33:20
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka -7,-5,12,8,-6,-12 2:4 55:67
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -4,-11,-5 0:3 20:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S -10,-5,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 8,6,2 3:0 33:16
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,-5,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka -7,9,-7,-8 1:3 33:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 4,-8,10,6 3:1 42:31
05.03.2023 3. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -5,-3,-6 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men 10,3,-2,7 3:1 36:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 8,9,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Rahotin Pavič Ves 9,8,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tia Slobodjanac B2 2,6,7 3:0 33:15
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -8,-3,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Nuša Bolte Kajuh-Slovan -6,-5,-5 0:3 16:33
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Arrigoni
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -10,-2,-1 0:3 13:34
1. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -9,7,-4,-8 1:3 32:40
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Letrika : Arrigoni
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -3,-3,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -7,4,-7,8,5 3:2 47:39
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
8. tekma pic Tina Križnič Mengeš I -7,7,4,-10,-8 2:3 47:45
6. tekma pic Urša Rozman Mengeš I -5,-9,8,6,11 3:2 49:47
3. tekma pic Živa Markič Mengeš I -10,-9,-11 0:3 30:36
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - SU : Arrigoni
8. tekma pic Neža Gazvoda SU 5,8,9 3:0 33:22
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -3,-7,9,-4 1:3 25:42
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -7,8,8,7 3:1 40:34
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Tija Kastelic Krka 8,7,-11,4 3:1 44:32
4. tekma pic Kim Kastelic Krka 7,-7,-8,-8 1:3 34:40
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 6,1,-5,4 3:1 38:22
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Nina Mačič Fužinar Inter Diskont 8,-9,7,-6,8 3:2 48:45
1. tekma pic Tjaša Večko Fužinar Inter Diskont 5,4,3 3:0 33:12
12.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Arrigoni
8. tekma pic Neža Gazvoda SU -4,10,8,-5,-8 2:3 40:51
4. tekma pic Lana Slatinšek SU -3,-9,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Neja Gazvoda SU -3,6,8,10 3:1 37:35
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
3. tekma pic Tija Kastelic Krka -5,-5,4,7,6 3:2 43:39
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Preserje
3. tekma pic Tjaša Rus Preserje 3,6,6 3:0 33:15
11.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
4. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 8,8,10 3:0 34:26
1. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš 6,6,7 3:0 33:19
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -6,-3,-4,-3 0:4 16:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -2,-9,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak K-S 6,4,7 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Kim Kastelic Krka -12,-7,-9 0:3 28:36
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 9,8,2 3:0 33:19
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-4,-6 0:3 19:33
4. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan -3,8,9,4 3:1 36:32
2. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -6,-7,-6 0:3 19:33
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -7,-9,-2 0:3 18:33
2. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika -7,7,-6,7,-3 2:3 38:47
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Mengeš II : Arrigoni
4. tekma pic Pika Gorenc Mengeš II 4,-7,-9,-7 1:3 34:37
1. tekma pic Maruša Vrhovnik Mengeš II 8,-10,8,8 3:1 43:36
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Metka Marcen B2 9,5,4 3:0 33:18
3. tekma pic Maruša Arnež B2 8,3,6 3:0 33:17
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Logatec
6. tekma pic Pia Stojaković Logatec 5,5,5 3:0 33:15
3. tekma pic Izabel Roner Logatec 5,2,6 3:0 33:13
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Preserje : Arrigoni
5. tekma pic Viktorija Letnar Preserje -9,4,8,-3,9 3:2 45:43
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 8,5,14 3:0 38:27
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Neža Horvat Fužinar Inter Diskont -6,10,11,8 3:1 42:40
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Zoja Žolek Cir -8,8,7,10 3:1 42:36
Top, 6. krog pic Tia Rudolf Cir 8,-17,5,9 3:1 50:41
Top, 5. krog pic Tereza Kavčič Log 6,7,-4,-8,9 3:2 45:44
Top, 4. krog pic Ana Leskošek Sav 5,7,9 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,-10,-9 0:3 28:34
Top, 2. krog pic Urša Večko Int -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Tina Križnič Men 3,5,9 3:0 33:17
04.12.2022 1. TOP za kadetinje in kadete 2022/2023
Top, 7. krog pic Ana Leskošek Sav 8,-6,5,5 3:1 39:29
Top, 6. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -11,2,7,10 3:1 45:32
Top, 5. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -8,-7,-5 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Erin Ukovič Arr 7,-3,7,7 3:1 36:32
Top, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -2,-6,-10 0:3 18:34
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr -10,9,-8,-10 1:3 39:44
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 11,-7,-8,9,-3 2:3 42:53
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Urša Rozman Men 9,-9,-9,-8 1:3 37:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Polona Horvat Int -4,7,7,-3,-6 2:3 35:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -8,-9,7,-9 1:3 37:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Karin Praček Gor 7,8,4 3:0 33:19
13.11.2022 2. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU 11,-8,-9,-9 1:3 39:44
Finalni del, četrtfinale pic Neža Gazvoda ŠD SU 9,8,9 3:0 33:26
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,11,8,8 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Ekart Mb - ZM 7,2,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Pika Hren ŠD SU 4,9,-6,1 3:1 39:25
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Vrtojba : Arrigoni
7. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba -3,-9,-5 0:3 17:33
3. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 9,-9,-5,7,-10 2:3 46:50
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt 10,-8,-3,11,-8 2:3 44:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj K-S -9,-6,-8 0:3 23:33
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Pandev Int -10,-7,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-3,-1 0:3 8:33
01.10.2022 1. OT za kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Erin Ukovič Arr 6,-7,-7,5,-7 2:3 43:44
Finalni del, osmina finala pic Maruša Vrhovnik Men -9,5,8,9 3:1 42:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nina Mačič Int 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Učakar Hra 2,2,4 3:0 33:8
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 9,8,-9,-5,-14 2:3 50:55
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Polona Horvat Fužinar Inter Diskont -3,-5,-1 0:3 9:33
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Rakek : Arrigoni
5. tekma pic Sanja Mihajlovska Rakek 9,3,6 3:0 33:18
1. tekma pic Lina Obranovič Kovšca Rakek -9,8,-3,-8 1:3 31:41
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Cirkovce : Arrigoni
5. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 10,-7,-7,5,-7 2:3 44:48
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -7,-5,6,-4 1:3 27:39
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - SU : Arrigoni
1. tekma pic Lana Slatinšek SU -7,-8,-3 0:3 18:33
05.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Tina Križnič Mengeš 5,8,6 3:0 33:19
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Cirkovce : Arrigoni
1. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -9,-8,7,-10 1:3 38:41
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 2,8,6 3:0 33:16
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 8,-3,-7,3,-7 2:3 39:44
05.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Arrigoni
3. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 8,-6,11,-5,7 3:2 46:48
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Logatec
2. tekma pic Lara Žnidaršič Logatec 4,6,9 3:0 33:19
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Tina Križnič Mengeš -6,-9,-12 0:3 27:36
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Vesna
3. tekma pic Klara Rahotin Pavič Vesna 7,2,2 3:0 33:11
04.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - SU : Arrigoni
5. tekma pic Neža Gazvoda SU -10,-5,9,-3 1:3 29:43
1. tekma pic Lana Slatinšek SU -7,-8,-10 0:3 25:34
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR -10,-9,-9 0:3 28:34
Top, 6. krog pic Urša Večko Int -4,9,-6,-9 1:3 30:42
Top, 5. krog pic Brina Markič Men -9,-2,-9 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,-7,-9 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Zala Kontelj Ves -7,-10,-4 0:3 21:34
Top, 2. krog pic Tina Križnič Men -6,-7,10,9,-9 2:3 45:52
Top, 1. krog pic Pika Bavdek K-S -5,-8,-9 0:3 22:33
15.05.2022 2. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Pika Bavdek K-S 6,11,-8,-6,-6 2:3 44:50
Top, 6. krog pic Tina Križnič Men -7,-9,9,7,8 3:2 49:46
Top, 5. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -7,-6,9,-5 1:3 29:42
Top, 4. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-11,-6 0:3 24:35
Top, 3. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt 7,2,8 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Tija Kastelic Krka -5,-6,4,-8 1:3 30:37
Top, 1. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU 6,4,6 3:0 33:16
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men -11,5,6,-6,-11 2:3 50:48
26.03.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Pika Bavdek K-S -11,-11,7,-9 1:3 42:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,-8,-9,11,8 3:2 52:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Kaja Drljača B2 6,3,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 6,-6,9,10 3:1 40:36
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Živa Markič Men -6,10,8,-10,-6 2:3 45:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Ida Žagar Vrt 7,-8,-10,11,9 3:2 53:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-3,-4 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,-5,8,6,8 3:2 44:44
13.02.2022 3. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Zoja Žolek Cir -4,-6,-1 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Neža Horvat Int 4,-5,4,1 3:1 38:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -8,-9,9,11,10 3:2 53:52
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Bartolovič Pres 8,11,7 3:0 35:26
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Blatnik Krka -5,-7,7,-1 1:3 24:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak Ves 8,-5,2,-8,4 3:2 46:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int -6,-2,-7 0:3 15:33
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-3,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -4,-3,-7 0:3 14:33
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Adriana Mrazić Ves -12,-2,8,-6 1:3 31:44
Top, 6. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -5,10,-5,-7 1:3 29:43
Top, 5. krog pic Zoja Žolek Cir 8,-11,-8,9,4 3:2 52:45
Top, 4. krog pic Zala Kontelj Ves 5,9,-9,10 3:1 43:35
Top, 3. krog pic Urša Večko Int -2,-10,6,11,-6 2:3 42:51
Top, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -9,-3,-9 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 10,-10,-9,5,7 3:2 53:45
28.11.2021 1. TOP za kadetinje in kadete 2021/2022
Top, 7. krog pic Neža Horvat Int -9,-13,-6 0:3 28:37
Top, 6. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -4,-12,-3 0:3 19:36
Top, 5. krog pic Pika Bavdek K-S 6,-11,11,-9,4 3:2 55:45
Top, 4. krog pic Sara Erhatič Cir 8,-5,-6,10,-3 2:3 37:51
Top, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -7,5,-10,8,6 3:2 50:42
Top, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,-7,3,7 3:1 40:25
Top, 1. krog pic Erin Ukovič Arr -7,-9,-10 0:3 26:34
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -0,-3,-6 0:3 9:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Erhatič Cir 4,-8,-9,9,10 3:2 51:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -2,-8,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 8,-2,8,2 3:1 35:29
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Letrika : Arrigoni
9. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 11,-4,11,-8,-8 2:3 46:55
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -4,-7,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-4,-4 0:3 12:33
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Arrigoni : Inter Diskont
5. tekma pic Nuša Kadiš Inter Diskont -4,-6,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Polona Horvat Inter Diskont -1,-3,-5 0:3 9:33
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Uršič B2 8,-13,5,8 3:1 46:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -6,-8,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katarina Lešnjak Ves -4,-7,-9 0:3 20:33
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -3,-4,-1 0:3 8:33
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -4,-3,12,-8 1:3 29:45
02.10.2021 1. OT za kadetinje in kadete 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Živa Dogar Kema - Murexin -9,-7,9,9,-3 2:3 41:51
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 5,7,-9,6 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 3,6,-9,9 3:1 42:29
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Arrigoni : Letrika
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,10,-4,-5,-6 2:3 38:48
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
3. tekma pic Nika Pandev Fužinar Inter Diskont -12,-7,-8 0:3 27:36
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Vesna : Arrigoni
3. tekma pic Zala Kontelj Vesna -1,-5,-7 0:3 13:33
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Neža Pogačar Žun Mengeš -3,-7,-6 0:3 16:33
13.06.2021 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Sobota
2. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -9,12,-7,-8 1:3 38:45
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Sobota : Arrigoni
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 9,-14,-8,-7 1:3 40:47
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce
5. tekma pic Lana Erhatič Cirkovce -6,-5,9,7,-5 2:3 38:49
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce -10,-7,-7 0:3 24:34
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Eva Šobar Mengeš -6,-2,-7 0:3 15:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont -3,-3,-5 0:3 11:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -5,-7,-11 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Maruša Vrhovnik Men 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Petra Pia Fornazarič Vrt -5,-9,-9 0:3 23:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - SU : Arrigoni
1. tekma pic Lana Slatinšek SU -5,-6,-7 0:3 18:33
30.05.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Kema : Arrigoni
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema -4,10,8,-2,-8 2:3 37:51
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -5,-6,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Eva Triller Kajuh-Slovan 5,8,6 3:0 33:19
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - B2 : Arrigoni
5. tekma pic Neja Kalan B2 7,3,4 3:0 33:14
1. tekma pic Nika Uršič B2 -6,-9,9,-9 1:3 35:42
30.05.2021 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 7,-4,10,7 3:1 38:35
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Arrigoni
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema -3,-5,-6 0:3 14:33
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Letrika : Arrigoni
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -4,-3,-2 0:3 9:33
2. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika -7,7,6,6 3:1 40:30
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Arrigoni : B2
2. tekma pic Nika Uršič B2 4,3,6 3:0 33:13
22.05.2021 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU -9,-7,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Laura Rahotin Pavič Ves 8,3,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandra Livnjak Log 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Nataša Čušin Gor 5,6,5 3:0 33:16
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 7,4,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men -8,6,2,-6,-4 2:3 40:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Polona Horvat Int 10,-0,-6,-8 1:3 26:43
26.09.2020 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Iza Weiss Sav -6,-5,9,12,-4 2:3 40:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -7,-8,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tia Rus Pres 6,5,-7,3 3:1 40:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Horvat Int 6,4,9 3:0 33:19
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Viktorija Letnar Pres 9,9,-7,3 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-6,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Blatnik Krka -7,-12,-7 0:3 26:36
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Kontelj Ves -7,-3,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Šobar Men -3,-6,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -3,-5,-2 0:3 10:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 9,-10,-3,-6 1:3 30:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Pandev Int -1,-8,-6 0:3 15:33
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Mali finale, finale pic Valentina Mišigoj Vrt 8,4,-5,-10,-3 2:3 40:46
Mali finale, polfinale pic Lara Šedivi Pres -7,6,8,7 3:1 40:32
Mali finale, četrtfinale pic Hafiza Sejdić Sav 12,3,7 3:0 36:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir -7,-8,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -4,3,9,-2,-9 2:3 37:45
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -1,-7,-5 0:3 13:33
5. tekma pic Julija Valenčič Kajuh-Slovan 3,5,8 3:0 33:16
3. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 8,-8,-2,-6 1:3 27:41
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : Letrika
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-7,-6 0:3 19:33
4. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 6,-9,9,-3,8 3:2 45:45
2. tekma pic Klara Šušmelj Letrika -4,-5,-4 0:3 13:33
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Pika Bavdek K-S 9,-1,5,-4,-5 2:3 32:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -9,-1,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Oksana Čehulić K-S 5,4,-9,-9,5 3:2 51:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Večko Int 5,3,6 3:0 33:14
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU -1,-3,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -2,-4,-6 0:3 12:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR -9,8,-7,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Blatnik Krka -9,7,-4,-2 1:3 26:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav -5,-6,-8 0:3 19:33
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Tina Križnič B2 -9,-8,-11 0:3 28:35
Top, 6. krog pic Tija Kastelic Krka -4,-7,-3 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -3,-8,-5 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Neža Gazvoda ŠD SU -3,-7,10,-8 1:3 30:43
Top, 3. krog pic Kaja Zadravec PPR -5,-8,-3 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Sara Erhatič Cir 8,-6,10,5 3:1 40:34
Top, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,4,11 3:0 35:19
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Šmid Škl 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -1,-2,-7 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič B2 10,-9,-7,-7 1:3 35:43
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, četrtfinale pic Sara Erhatič Cir -9,7,-9,-12 1:3 41:43
Mali finale, osmina finala pic Neja Gazvoda ŠD SU 14,-6,8,-4,7 3:2 48:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Pavla Vezjak Vrt 10,-9,-6,-6 1:3 33:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S 9,-7,-3,-2 1:3 23:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Kontelj Ves -6,-4,-6 0:3 16:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Krka
3. tekma pic Kim Kastelic Krka -6,-1,-4 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Pavla Vezjak Letrika 6,13,-8,-11,-6 2:3 51:54
2. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-0,-4 0:3 10:33
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Mali finale, osmina finala pic Tina Križnič B2 -5,6,-7,-3 1:3 26:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin -8,-3,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav -4,-2,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adriana Mrazić Ves -8,-8,-3 0:3 19:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Neja Gazvoda ŠD SU -5,-7,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Enya Moltara K-S -2,-1,-1 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -13,2,-7,-11 1:3 42:41
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, osmina finala pic Ema Simonič Mb - ZM -10,-12,-5 0:3 27:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Erhatič Cir -4,-6,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maja Belaj Kid -4,-5,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka -3,-1,-1 0:3 5:33
Skupaj: 40,83 % 138:200 523:702 10359:11442
Preskoči na orodno vrstico