NTZS

Luka Šantavec
pic
Podatki o igralcu
Id 3538
Št. tekmovalne izkaznice 011/17/18
Starost 17 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 20 18 1640 1640
člani do 21 let 10.03.2024 30 29 70 70
člani 24.03.2024 45 68 100 100
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 0:3
pic Benjamin Ahac 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Benjamin Bećirević 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 1:2 5:8
pic Jaka Gal Bezjak 1:0 3:0
pic Lan Bitežnik 0:1 1:3
pic Aljaž Bobek 1:1 3:5
pic May Bočko 0:1 1:3
pic Anej Bradač Vranc 0:1 1:3
pic Marko Brajkovič 0:1 0:3
pic Aljaž Brezovnik 3:1 11:6
pic Bor Brodnjak 0:3 1:9
pic Luka Čačić Blažek 4:0 12:2
pic Uroš Cerar 0:1 0:3
pic Matic Čopar 0:4 0:12
pic Žiga Čuden 1:0 3:1
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Lan Demšar 3:0 9:0
pic Mark Dimnik 3:0 9:4
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:1 0:4
pic Mitja Erzetič 1:1 5:4
pic Miha Fatur 2:2 8:7
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:1 0:3
pic Simon Frank 0:1 1:3
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Jaka Gačnik Zupanc 2:3 11:10
pic Mark Gazvoda 1:2 4:7
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Aljaž Goltnik 0:3 1:9
pic Matija Gorup 0:1 2:3
pic Boris Govednik 0:2 3:6
pic Rok Grasselli 1:0 3:2
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Rene Hedl 3:0 9:1
pic Domen Hohnjec 0:2 2:6
pic Miha Homan 4:3 14:10
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 2:2 10:7
pic Tine Ivančič 1:1 5:3
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 0:3 2:9
pic Erazem Janc 2:1 6:4
pic Urban Janc 0:2 3:6
pic Martin Janežič 0:1 0:3
pic Feliks Janje 1:0 3:2
pic Primož Jazbič 1:2 4:8
pic Janez Jedlovčnik 0:5 3:15
pic Vid Jelen 1:0 3:1
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:4 5:12
pic Jan Jevšnik 1:0 3:0
pic Jošt Jevšnikar 3:1 9:5
pic David Jezernik 1:0 3:1
pic Dejan Jokič 0:1 0:3
pic Luka Jokič 0:1 1:3
pic Dejan Jovanović 0:3 3:9
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 0:1 2:3
pic Jaka Kanc 2:3 6:12
pic Bor Klešnik 2:1 8:5
pic Roj Klopčič 1:0 3:1
pic David Kne 1:0 3:1
pic Vid Kočar 1:0 3:1
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 1:1 4:5
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 2:0 6:1
pic Aleks Koren 2:1 7:4
pic Aleks Koželj 3:2 10:8
pic Jure Kraker 1:3 7:9
pic Urban Kralj 1:0 3:1
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 2:0 6:4
pic Jan Krč 0:6 5:18
pic Tilen Križanec 1:1 4:5
pic Jan Kromar 0:4 7:12
pic Jaka Kumar 1:0 3:1
pic Brin Kunstelj 0:2 0:6
pic Blaž Lapajne 0:3 4:9
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Alin Lesnik 0:2 4:6
pic Lovro Lešnik 0:1 1:3
pic Rok Likar 1:0 3:0
pic Jakob Likovič 1:0 3:0
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 0:7 2:21
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Andraž Maček 0:1 2:3
pic Dino Mahmutović 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 0:1 1:3
pic Tomaž Mihelj 0:3 3:9
pic Aleksandar Miščević 4:2 14:12
pic Filip Miščević 1:1 5:4
pic Maj Murn 0:4 3:12
pic Filip Mušić 1:0 3:1
pic Vid Nared 2:0 6:0
pic Luka Norčič 0:2 0:6
pic Andrej Novak 1:0 3:2
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:3 7:10
pic Igor Novel 2:0 6:0
pic Timotej Oberžan 1:0 3:0
pic Žiga Oblak 2:0 6:0
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Miha Omahen 0:1 0:3
pic David Orešnik 0:1 0:3
pic Janko Öri 0:1 0:3
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:1
pic Blaž Pandev 6:3 20:12
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:2
pic Erik Paulin 0:2 0:6
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 3:1 11:3
pic Tjaš Petrovčič 3:0 9:0
pic Jure Pintar 2:0 6:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Gašper Potočnik 1:0 3:0
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 3:0 9:3
pic Tomi Pugliese Štuva 0:1 0:3
pic Adam Rakun 1:3 7:10
pic Bine Rakušček 0:1 1:3
pic Nace Ravnikar 1:0 3:0
pic Jernej Rotar 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 0:1 1:3
pic Nel Savšek Pintarič 1:2 4:7
pic Domen Sedej 1:0 3:1
pic Jaka Sedej 3:1 10:6
pic Nino Šegula 0:4 2:12
pic Rok Semič 1:1 3:5
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:2
pic Zal Šesek 1:1 4:4
pic Jan Širec 5:0 15:1
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:1
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Tit Slobodjanac 1:0 3:0
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:3 0:9
pic Tine Smole Justin 0:1 0:3
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Rok Špendov 0:2 2:6
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:0
pic Ian Srebot 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 1:2 6:8
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:3 2:9
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aljaž Sušnik 2:0 6:0
pic Drago Torkar 1:2 5:7
pic Ilan Toromanović 1:0 3:0
pic Vid Turk 1:0 3:0
pic Mirza Tvrtković 0:1 1:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Jože Urh 0:1 1:3
pic Aleks Ušaj 1:0 3:1
pic Nik Velikonja 2:0 6:2
pic Leon Veronik 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 2:0 6:3
pic Patrik Videc 0:1 1:3
pic Gregor Vidmar 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Ivo Vitez 2:0 6:0
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:3 0:9
pic Vid Zabukovec 0:1 0:3
pic Gašper Žagar 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 1:1 3:3
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Samo Zgonc 1:0 3:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:1
pic Bine Žličar 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 1:3 5:10
pic Anže Zrimšek Žiger 0:2 0:6
pic Andraž Zupančič 0:3 3:9
pic Blaž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
pic Tej Zupanec 2:0 6:1
Skupaj: 168:204 643:712
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Mura Sobota mladinci
2022/2023 NTK Mura Sobota mladinci
2021/2022 NTK Mura Sobota mladinci
2020/2021 NTK Mura Sobota kadeti
2019/2020 NTK Mura Sobota kadeti
2018/2019 NTK Mura Sobota mlajši kadeti
2017/2018 NTK Mura Sobota mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 29. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
16. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince, Novo mesto
15. - 27. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
17. - 32. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 31. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
15. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 30. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
15. - 26. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 80. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 31. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
37. - 69. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 44. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
41. - 76. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
33. - 42. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. - 42. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 46 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Nejc Titan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 14. 07.05.2023 pic Nejc Titan M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Nejc Titan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
33. - 46. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Nejc Titan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 37. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Nejc Titan M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.06.2021 - 06.06.2021 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
33. - 39. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Alin Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 36. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Mitja Županek M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Edin Šahinović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Timi Gider M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 28. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Schon Leban Weitzer M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 20 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -11,-5,7,-9 1:3 36:42
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar B2 8,-9,6,-9,4 3:2 51:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Brezovnik Žal 8,-9,7,5 3:1 42:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Pintar Škl 5,5,13 3:0 37:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Oberžan K-S 3,5,8 3:0 33:16
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Gorica : Mura Sobota II
6. tekma pic Rok Likar Gorica 8,7,7 3:0 33:22
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 7,-5,8,-7,-6 2:3 40:48
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,9,7,-3,-4 2:3 38:49
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Vrtojba : Mura Sobota II
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -1,-9,6,4,-5 2:3 37:43
6. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 7,-5,9,-3,-3 2:3 33:49
4. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba -8,10,8,5 3:1 42:34
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,6,-6,-6,9 3:2 46:47
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Mura Sobota II : Inter Diskont II
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -8,-9,-5 0:3 22:33
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -8,9,-11,-5 1:3 35:44
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Miha Fatur Sav 8,-9,-6,-8 1:3 34:41
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Pertovt Žal 9,7,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Škofljanc ŠD SU -2,8,12,5 3:1 38:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Pintar Škl 10,8,12 3:0 37:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Čuden K-S -10,6,6,2 3:1 43:26
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Drago Torkar Vrh -11,9,9,10 3:1 45:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -4,-5,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -7,-3,-5 0:3 15:33
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Arrigoni II
8. tekma pic Igor Novel Arrigoni II 4,8,3 3:0 33:15
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 4,-8,7,11 3:1 43:33
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 9,10,13 3:0 38:32
1. tekma pic Igor Novel Arrigoni II 7,4,8 3:0 33:19
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota II : Logatec
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -8,11,-7,-6 1:3 34:44
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 10,5,9 3:0 34:24
3. tekma pic Jaka Sedej Logatec 6,6,-4,7 3:1 37:30
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-4,9,7,-9 2:3 39:49
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Zal Šesek Ves -8,5,-7,-4 1:3 30:38
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-5,8,-9 1:3 34:41
Top, 5. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -2,-7,7,-9 1:3 29:40
Top, 4. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -9,-8,-8 0:3 25:33
Top, 3. krog pic Timotej Jerina Men 3,-7,-14,7,-5 2:3 48:48
Top, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Miha Homan Int -6,7,10,-9,-9 2:3 47:50
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,8,-8,-7 1:3 33:41
4. tekma pic Lan Koglot Gorica 9,-9,-7,6,7 3:2 49:44
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-6,9,-8 1:3 32:42
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Mura Sobota II : Vrtojba
8. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -5,-9,-8 0:3 22:33
5. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 8,-8,7,-4,-10 2:3 44:49
3. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 12,12,-9,2 3:1 48:37
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 7,6,-5,7 3:1 38:31
10.12.2023 2. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Žal 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 7,9,-6,8 3:1 39:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Rotar K-S 6,7,6 3:0 33:19
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Inter Diskont II : Mura Sobota II
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -9,-4,-9 0:3 22:33
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -6,-8,-3 0:3 17:33
2. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 2,-6,11,-8,11 3:2 51:46
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -10,-7,8,-2 1:3 30:42
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - B2 I Bendl : Mura Sobota II
9. tekma pic May Bočko B2 I Bendl 12,-4,-5,-6 1:3 29:45
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 7,-8,6,-4,-8 2:3 42:46
2. tekma pic Urban Kralj B2 I Bendl 7,-9,4,9 3:1 42:31
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,7,-8,8,-6 2:3 45:48
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Mura Sobota II
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -10,-7,9,8,8 3:2 50:48
5. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 8,10,6 3:0 34:24
2. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -3,-8,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -4,-8,-11 0:3 23:35
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Sedej Log 10,-13,3,8 3:1 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 9,-8,-10,-10 1:3 39:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav -6,-3,-9 0:3 18:33
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Melamin
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,8,6 3:0 33:21
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,4,2 3:0 33:9
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 4,2,4 3:0 33:10
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - Mura Sobota II : Vrhnika
6. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika -3,8,-5,-9 1:3 28:41
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,-9,-6,-7 1:3 33:42
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -5,-11,-9 0:3 25:35
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -5,-5,9,-8 1:3 29:42
Finalni del, 1. krog pic Sven Pucihar Škl -8,7,11,5 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koželj Žal -10,-9,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Likozar B2 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Likovič K-S 5,6,7 3:0 33:18
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,-8,-7,-7 1:3 33:42
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Arrigoni II : Mura Sobota II
10. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 6,-6,-5,9,1 3:2 44:38
7. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II -7,-6,7,4,-7 2:3 42:44
3. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 10,8,5 3:0 34:23
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 10,4,-8,9 3:1 42:34
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Logatec : Mura Sobota II
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 5,9,-4,8 3:1 37:33
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec -9,8,9,6 3:1 42:34
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -5,4,-9,-6 1:3 31:37
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -6,-9,-6 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -8,-8,-10 0:3 26:34
Top, 5. krog pic Adam Rakun Men 8,7,-8,-11,-10 2:3 51:51
Top, 4. krog pic Jan Kromar Men -9,6,-10,9,-10 2:3 51:50
Top, 3. krog pic Roj Klopčič PPR -9,7,6,7 3:1 42:31
Top, 2. krog pic Miha Homan Int -9,-3,-9 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-8,-7 0:3 24:33
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 7,-7,-9,-5 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 11,-6,-11,-4 1:3 34:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -2,-4,-8 0:3 14:33
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Sobota I : Ilirija
6. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 5,7,7 3:0 33:19
3. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 9,12,8 3:0 36:29
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -7,7,-8,-9 1:3 35:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men -10,10,11,6 3:1 46:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Sušnik Ili 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Zelko Kema - Murexin 5,4,7 3:0 33:16
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 9,-8,9,-9,-3 2:3 42:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-9,-12 0:3 27:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-6,9,-9 1:3 32:42
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -6,-10,-10 0:3 26:35
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 7,10,7 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Tit Slobodjanac B2 6,3,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 13,-7,10,8 3:1 45:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 9,5,3 3:0 33:17
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja IV
9. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,11,9 3:0 35:29
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 7,-8,-2,-7 1:3 28:40
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV -9,3,-9,8,-8 2:3 48:44
3. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV 5,4,8 3:0 33:17
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Sobota II : Savinja V
6. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V -10,6,2,-8,6 3:2 51:37
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 13,-7,9,-2,6 3:2 46:50
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont II : Sobota II
9. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 5,7,6 3:0 33:18
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 4,-4,-8,-9 1:3 32:37
4. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,8,-3,6 3:1 36:33
1. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II -6,-9,-6 0:3 21:33
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Vesna II : Sobota II
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -15,-7,-10 0:3 32:40
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna II 7,5,-11,7 3:1 44:32
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 8,6,6 3:0 33:20
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Sobota : Mengeš II
4. tekma pic Adam Rakun Mengeš II -5,-2,-8 0:3 15:33
2. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 7,-6,-9,-9 1:3 35:40
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Sobota
4. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -13,6,-6,-7 1:3 37:43
1. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin -6,-10,-3 0:3 19:34
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Sobota : Cirkovce
7. tekma pic Aleks Koren Cirkovce 9,-5,10,8 3:1 39:38
4. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 10,5,9 3:0 34:24
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce 4,4,8 3:0 33:16
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Savinja III : Sobota
5. tekma pic Tej Zupanec Savinja III 9,9,-2,9 3:1 35:38
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III -8,7,-10,7,-8 2:3 48:48
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : B2 I Bendl
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -7,9,-6,6,-9 2:3 44:48
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,-7,-8 0:3 22:33
6. tekma pic Andrej Novak B2 I Bendl 9,-10,7,-10,5 3:2 53:45
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -4,-8,-9 0:3 21:33
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : Škofja Loka
9. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 10,-5,7,3 3:1 39:31
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -9,-5,-5 0:3 19:33
6. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 2,-11,5,6 3:1 44:26
3. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka 9,-6,-6,6,5 3:2 45:42
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - Sobota II : Cirkovce
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -2,3,-7,-8 1:3 28:36
7. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce -8,-6,10,7,8 3:2 48:47
4. tekma pic Jan Širec Cirkovce 5,-14,5,3 3:1 47:29
2. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce -5,-10,8,-7 1:3 33:42
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja IV : Sobota II
8. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -4,7,5,-8,5 3:2 45:39
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 8,-6,-3,5,-10 2:3 41:47
5. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 6,4,6 3:0 33:16
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -8,8,9,6 3:1 41:34
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Savinja V : Sobota II
9. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 3,8,9 3:0 33:20
7. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 9,-4,9,-12,-7 2:3 45:54
4. tekma pic Rene Hedl Savinja V -4,10,6,8 3:1 38:35
1. tekma pic Bine Žličar Savinja V 7,8,8 3:0 33:23
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Sobota II : Inter Diskont II
8. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 8,-9,-9,-4 1:3 33:41
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 11,13,7 3:0 39:31
4. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 3,8,-6,8 3:1 39:30
2. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II 5,9,-9,10 3:1 43:35
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Sobota II : Vesna II
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 5,-6,-8,-7 1:3 32:38
4. tekma pic Martin Janežič Vesna II -3,-7,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Peter Zlodej Vesna II -9,-9,-8 0:3 26:33
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -5,-10,13,-7 1:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Kočar Men -5,14,5,8 3:1 43:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Sav -7,8,-12,-10 1:3 40:45
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - B2 I Bendl : Sobota II
5. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl 9,-9,8,-9,-7 2:3 47:50
3. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -6,-10,-10 0:3 26:35
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Sobota II
7. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -3,-5,-1 0:3 9:33
4. tekma pic Primož Jazbič Škofja Loka -8,-12,8,-5 1:3 36:44
1. tekma pic Lan Demšar Škofja Loka 9,6,4 3:0 33:19
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja II : Sobota
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -5,-7,-8 0:3 20:33
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -5,-4,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-7,-11 0:3 23:35
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Sobota
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 8,-10,6,5 3:1 43:31
2. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 10,9,11 3:0 36:30
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Brin Kunstelj Sav -8,-4,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-7,6,-6 1:3 29:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 11,-9,-11,7,9 3:2 55:51
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Ilirija : Sobota
5. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 6,3,6 3:0 33:15
3. tekma pic Samo Zgonc Ilirija 3,4,6 3:0 33:13
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Melamin : Sobota
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -6,-7,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-8,-11 0:3 24:35
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-5,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -2,-2,-5 0:3 9:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Lešnik Cir -7,-7,9,-9 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,-6,6,-9 1:3 32:39
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -10,10,-6,-9 1:3 37:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-4,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,5,-7,-6 1:3 28:38
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Sobota : Ilirija
6. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 3,3,3 3:0 33:9
3. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 9,2,7 3:0 33:18
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -2,-3,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir 8,8,5 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub -6,-5,4,4,-7 2:3 40:41
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Tempo : Sobota
4. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -3,-7,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 10,-2,-4,-5 1:3 23:43
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-9,5,-6 1:3 33:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -11,-0,5,-9 1:3 31:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Kramarič K-S 3,3,4 3:0 33:10
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Sobota
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni -6,9,-4,-7 1:3 28:42
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -1,-2,-3 0:3 6:33
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Sobota
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-4,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -4,-5,-7 0:3 16:33
05.06.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub -2,-7,-12 0:3 21:36
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 8,6,1 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Širec Cir 7,5,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 10,9,9 3:0 34:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleksandar Miščević Vrt 8,-7,-9,11,5 3:2 51:46
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Savinja II : Sobota
4. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 5,8,8 3:0 33:21
2. tekma pic Rene Hedl Savinja II 3,6,7 3:0 33:16
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Cirkovce II : Sobota
4. tekma pic Aljaž Ferenčič Cirkovce II 5,5,4 3:0 33:14
2. tekma pic Jan Širec Cirkovce II 6,9,3 3:0 33:18
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan -5,-8,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 5,5,-8,6 3:1 41:27
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Sobota : B2 I
1. tekma pic Dino Mahmutović B2 I 6,5,5 3:0 33:16
29.05.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Logatec : Sobota
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec -9,-9,2,-8 1:3 37:35
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kema II
5. tekma pic Nino Šegula Kema II -6,-9,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Jure Smodiš Kema II -5,-2,-4 0:3 11:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 1. krog pic Miha Omahen Ves -7,-9,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-7,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Potrbin PPR 4,2,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic David Jezernik Sav 11,-6,4,10 3:1 42:36
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Sobota : Ilirija
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,7,-14,-11 1:3 43:47
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Sobota : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-6,-4 0:3 17:33
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -5,-11,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Ljubič Ili 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 -9,7,6,9 3:1 42:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,7,-7,4,-9 2:3 44:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 5,7,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Jelen Int -8,2,3,5 3:1 41:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Potočnik Mb - ZM 2,6,1 3:0 33:9
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,-10,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -3,-7,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 8,-8,6,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 4,3,5 3:0 33:12
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota II : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -6,-5,-7 0:3 18:33
4. tekma pic Nik Velikonja Gorica 4,5,-11,7 3:1 44:29
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 11,-4,-4,-4 1:3 25:44
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota II : Vrhnika
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-9,9,-7 1:3 33:42
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -6,5,5,-8,9 3:2 47:41
2. tekma pic Rok Semič Vrhnika 10,7,-4,-6,8 3:2 44:47
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
4. tekma pic Matic Čopar Savinja II -6,-5,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II 9,-8,9,-10,-7 2:3 47:52
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -6,-2,-10 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Öri Ves -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -3,-7,-3 0:3 13:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 10,-5,-6,-9 1:3 32:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta 5,4,4 3:0 33:13
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -9,-8,-2 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Zal Šesek Ves 7,3,-4,9 3:1 37:30
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 4,4,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 9,-1,8,9 3:1 34:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Peperko K-S 5,8,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 3,3,5 3:0 33:11
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -5,9,-5,-6 1:3 27:42
1. tekma pic Klemen Belehar B2 -17,6,-6,7,7 3:2 56:50
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota II : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-7,-9 0:3 22:33
4. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,-6,10,-9 1:3 36:43
2. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 9,6,4 3:0 33:19
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Sobota II
7. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 10,-5,-8,-9 1:3 34:43
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,-6,8,7 3:1 39:33
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,-9,-4,10,9 3:2 48:51
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Sobota II
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -12,-7,10,10,-8 2:3 51:56
1. tekma pic Rok Semič Vrhnika -8,-4,-9 0:3 21:33
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
5. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -7,-9,-8 0:3 24:33
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II -6,8,9,-9,-10 2:3 47:51
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,-4,-2 0:3 12:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -6,5,-14,-4 1:3 35:43
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Sobota
4. tekma pic Jan Lipič Kema -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Nino Šegula Kema -7,-9,-8 0:3 24:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Sobota : Tempo
6. tekma pic Benjamin Ahac Tempo 4,7,5 3:0 33:16
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,9,11 3:0 35:29
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Maribor : Sobota
7. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,-4,7,6 3:1 37:33
5. tekma pic Jaka Kumar Maribor 11,5,-7,3 3:1 42:30
3. tekma pic Rok Osmanaj Maribor 5,5,1 3:0 33:11
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Sobota
5. tekma pic Mark Gazvoda SU 7,8,-9,9 3:1 42:35
3. tekma pic Maj Murn SU -6,10,-11,-11 1:3 40:47
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Muta : Sobota
3. tekma pic Alin Lesnik Muta -5,11,-7,8,-9 2:3 45:52
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
7. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 5,7,5 3:0 33:17
5. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 9,9,7 3:0 33:25
3. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 8,9,7 3:0 33:24
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Sobota II
4. tekma pic Jan Krč B2 -6,-8,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 -7,-4,-3 0:3 14:33
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Sobota II
5. tekma pic Vid Zabukovec Metlika -8,-8,-10 0:3 26:34
3. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,-2,8,8,-8 2:3 41:49
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Andraž Maček Men 5,9,-8,-10,-6 2:3 46:48
Top, 6. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 7,-8,5,6 3:1 41:29
Top, 5. krog pic Benjamin Bećirević Krka 6,-8,-9,-9 1:3 37:39
Top, 4. krog pic Timotej Jerina Men -6,-9,4,-9 1:3 35:37
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav 6,3,10 3:0 34:19
Top, 2. krog pic Sven Pucihar Škl -3,9,7,6 3:1 36:33
Top, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -6,-6,-6 0:3 18:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -2,-6,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,-4,-3 0:3 18:35
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -6,-1,-5,-6 0:4 18:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -8,-6,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič Ili -9,3,8,9 3:1 42:31
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jure Kraker Muta 5,8,-9,-6,-10 2:3 47:47
Finalni del, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 8,-5,8,10 3:1 39:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 11,7,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Ian Srebot Ves 3,9,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Pandev Int 3,6,2 3:0 33:11
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Edonis Kabashi Ves 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -5,-7,-3 0:3 15:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -5,-9,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Smole Justin Log -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -9,9,9,7 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 4,7,2 3:0 33:13
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Rakek : Sobota
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -12,-5,-4 0:3 21:36
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Maj Murn ŠD SU -4,6,-6,10,-9 2:3 42:49
Top, 6. krog pic Matic Vertuš Krka -6,9,-11,8,6 3:2 50:47
Top, 5. krog pic Mark Dimnik Ves 3,-7,9,4 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 12,-9,8,-11,-9 2:3 54:55
Top, 3. krog pic Žan Okorn Log 9,3,9 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,3,7 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Urban Janc Ljub -8,-12,5,-6 1:3 37:41
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -13,5,-8,-10 1:3 42:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Erzetič Vrt 2,-8,9,4 3:1 41:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Ilan Toromanović Arr 3,1,1 3:0 33:5
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men -9,8,6,-8,-9 2:3 48:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Nared K-S 5,7,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 7,-8,-8,-6 1:3 33:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 10,6,-10,-10,6 3:2 54:46
30.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 18. krog - Mengeš I : Sobota
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -3,-5,-4 0:3 12:33
3. tekma pic David Orešnik Mengeš I -3,-7,-4 0:3 14:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -9,-1,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-3,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -2,-4,-2 0:3 8:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-2,17,-10,-6 2:3 48:57
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 9,6,-8,-9,-7 2:3 46:48
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Sobota : Arrigoni
4. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -2,-6,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-4,-4 0:3 12:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-9,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 12,-9,12,-10,-10 2:3 57:59
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,5,8 3:0 33:19
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 13,-8,-8,8,10 3:2 54:53
4. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont -9,8,10,6 3:1 43:35
2. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 11,6,3 3:0 35:20
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Alin Lesnik Muta 14,-7,-7,14,-7 2:3 53:61
3. tekma pic Jure Kraker Muta 8,-2,-5,5,-8 2:3 37:46
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -3,-3,-3 0:3 9:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Maribor : Sobota
5. tekma pic Blaž Zupančič Maribor 1,2,2 3:0 33:5
3. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 7,6,6 3:0 33:19
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Sobota : Krka
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -1,-0,-3 0:3 4:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -5,-2,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nace Ravnikar Škl 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves -9,9,-8,6,-10 2:3 49:49
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -2,-2,-7 0:3 11:33
Finalni del, 1. krog pic Vid Nared K-S 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 10,9,-6,-5,6 3:2 45:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Vitan Plajnšek Kid 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Homan Int 5,10,1 3:0 34:16
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Savinja : Sobota
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -1,-3,-5 0:3 9:33
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Sobota : Inter Diskont I
3. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -5,-2,-1 0:3 8:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,-10,-9 0:3 28:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Bobek Int -9,-9,-3 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Rakun Men -5,-5,10,7,-3 2:3 36:50
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 9,3,-6,11 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,9,-9,-6,-6 2:3 43:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -3,-8,-7 0:3 18:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Turk Krka 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -3,-2,-8 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor -5,-8,5,-4 1:3 28:38
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Mali finale, četrtfinale pic Matija Gorup Arr -8,5,-6,9,-9 2:3 45:47
Mali finale, osmina finala pic Jaka Gal Bezjak Mb - ZM 1,4,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Feliks Janje K-S 4,10,-6,-8,8 3:2 48:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-2,-3 0:3 8:33
Skupaj: 45,16 % 168:204 643:712 12020:12373
Preskoči na orodno vrstico