NTZS

Alin Lesnik
pic
Podatki o igralcu
Id 3220
Št. tekmovalne izkaznice 089/14/15
Starost 19 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 21.04.2024 105 86 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Janez Balanč 1:0 3:0
pic Benjamin Bećirević 0:1 2:3
pic Tomaž Bevk 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 0:2 1:6
pic Robert Boldin 0:1 0:3
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:2
pic Aljaž Brezovnik 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 1:0 3:1
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Uroš Cerar 0:2 2:6
pic Matic Čopar 1:8 8:25
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 0:3 2:9
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 0:4 1:12
pic Jaka Gačnik Zupanc 0:2 1:6
pic Mark Gazvoda 1:3 4:10
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 0:1 0:3
pic Jaka Golob 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:4 2:12
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Anej Gosenca 1:0 3:1
pic David Grad 0:2 1:6
pic Domen Grčar 0:2 1:6
pic Tadej Gungl 2:1 8:5
pic Domen Hohnjec 0:3 0:9
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Mitja Horvat 0:2 0:6
pic Mateo Ilić 1:1 5:3
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Erazem Janc 1:1 3:3
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Klemen Jazbič 0:1 1:3
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 0:1 1:3
pic Jošt Jevšnikar 1:1 4:4
pic Dejan Jokič 0:3 0:9
pic Luka Jokič 2:4 11:15
pic Dejan Jovanović 0:5 1:15
pic Rok Kapun 1:2 5:8
pic Nikolaj Kevo 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 1:2 6:6
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 0:1 2:3
pic Mihael Kocjančič 0:5 1:15
pic Gregor Kocuvan 0:2 1:6
pic Maj Končar 1:0 3:1
pic Nejc Konjiček 3:1 11:3
pic Aleks Koren 1:0 3:1
pic Miha Korošec 0:1 0:3
pic Žan Krajnc 1:0 3:0
pic Jure Kraker 1:2 5:7
pic Luka Kramarič 1:0 3:0
pic Andraž Kramžar 1:0 3:1
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Jan Kromar 2:0 6:4
pic Tine Krpan 1:4 5:13
pic Luka Krušič 0:1 0:3
pic Jaka Kumar 1:0 3:1
pic Brin Kunstelj 1:2 3:7
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:1
pic Blaž Lapajne 0:2 3:6
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:4 4:12
pic Andraž Maček 0:1 1:3
pic David Rey Markl 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 0:1 0:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 1:0 3:1
pic Vid Nared 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 0:1 0:3
pic Žan Okorn 2:0 6:2
pic Miha Omahen 2:1 6:5
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:3 0:9
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Blaž Pandev 1:0 3:2
pic Mihajlo Pauković 0:1 1:3
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 2:1 6:3
pic Miha Podobnik 0:9 1:27
pic Andrej Potrbin 0:1 0:3
pic Marko Potrbin 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Tomi Pugliese Štuva 2:2 8:8
pic Bert Pukl 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 0:1 2:3
pic Adam Rakun 0:3 4:9
pic Bine Rakušček 0:2 1:6
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:2 0:6
pic Oskar Rosc 0:2 0:6
pic Patrik Rosc 0:2 0:6
pic Peter Rozman 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 4:0 12:2
pic Edin Šahinović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:0 6:4
pic Nel Savšek Pintarič 1:1 5:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:5 2:15
pic Zal Šesek 2:1 6:5
pic Filip Šinko 0:1 0:3
pic Žan Luka Sirena 1:0 3:0
pic Aljaž Škufca 1:0 3:0
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 0:6
pic Jure Smodiš 0:4 1:12
pic Tine Smole Justin 1:1 3:4
pic Jan Šobar 2:0 6:2
pic Gašper Srebočan Čebela 0:1 0:3
pic Tim Stajnko 4:0 12:2
pic Jan Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:2 0:6
pic Žan Šuligoj 4:0 12:1
pic Mirza Tvrtković 0:2 0:6
pic Aleks Ušaj 0:1 1:3
pic Matic Vertuš 2:1 8:3
pic Gregor Vidmar 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 0:2 0:6
pic Ivo Vitez 1:0 3:2
pic Tim Vitulić 1:0 3:2
pic Brin Vovk Petrovski 0:5 4:15
pic Luka Vranc 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Nejc Zavasnik 0:1 2:3
pic Uroš Žavbi 0:2 0:6
pic Mitja Zavec 0:2 0:6
pic Alain Zboržil 3:1 9:4
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:4 1:12
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 3:0 9:3
pic Peter Zlodej 0:5 0:15
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 3:5 12:18
pic Tej Zupanec 0:1 0:3
Skupaj: 104:191 397:635
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Xiom Muta mladinci
2022/2023 NTK Xiom Muta mladinci
2021/2022 NTK Xiom Muta mladinci
2020/2021 NTK Xiom Muta mladinci
2019/2020 NTK Xiom Muta kadeti
2018/2019 NTK Xiom Muta kadeti
2017/2018 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2016/2017 NTK Xiom Muta mlajši kadeti
2015/2016 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
2014/2015 NTK Radlje Ob Dravi mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
47. - 94. 20.04.2024 - 21.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
45. - 87. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
43. - 77. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
39. - 76. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
45. - 86. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
23. - 37. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
33. - 48. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
33. - 40. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
43. - 79. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
23. - 44. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
15. - 16. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
24. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
20. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 32. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
29. - 57. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
23. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
21. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
27. - 49. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 50 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 44. 20.04.2024 - 21.04.2024 pic Jaka Zelko M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
33. - 38. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Doris Lesnik X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 21. 23.05.2021 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Luka Šantavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Luka Šantavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Luka Šantavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Rosana Pajer X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jaka Lesnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic David Grad M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Rosana Pajer X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 31. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jure Kraker M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves -4,-9,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tej Zupanec Žal -5,-4,-5 0:3 14:33
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Xiom Muta : Ptuj
6. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-2,-0 0:3 4:33
2. tekma pic Nino Šegula Ptuj -1,-4,-3 0:3 8:33
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja III
6. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -3,-3,-10 0:3 16:34
2. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III -6,-5,-5 0:3 16:33
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Xiom Muta : Savinja KPM II
10. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -4,-4,-7 0:3 15:33
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -8,-3,-2 0:3 13:33
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II -7,-5,-2 0:3 14:33
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Šinko Kema - Murexin -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 6,9,7 3:0 33:22
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Andrej Potrbin PPR -8,-4,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -10,-4,-7 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Bojan Ropoša Sob -5,-3,-6 0:3 14:33
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Sobota I
6. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -1,-6,-6 0:3 13:33
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -5,-8,-4 0:3 17:33
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -2,-6,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Kramarič K-S 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 10,8,-7,-8,-12 2:3 50:54
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Ilirija : Xiom Muta
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -1,-4,-4 0:3 9:33
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -3,-2,-6 0:3 11:33
1. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 8,5,4 3:0 33:17
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Logatec : Xiom Muta
7. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-3,-5 0:3 12:33
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-1,-5 0:3 8:33
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -9,-9,-4 0:3 22:33
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -6,-3,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -2,-4,-5 0:3 11:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,-7,-1 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 9,2,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -9,5,-10,-10 1:3 40:40
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota I : Xiom Muta
6. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -1,-3,-5 0:3 9:33
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -3,9,-8,-5 1:3 27:42
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Vrh 6,-7,-3,-5 1:3 26:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Sob -5,-1,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -4,-7,-12 0:3 23:36
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
6. tekma pic Jaka Sedej Logatec 8,7,9 3:0 33:24
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -8,-4,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Vitez Ili 8,-7,11,-10,8 3:2 52:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 9,-10,3,-7,-10 2:3 49:47
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Vrh -6,12,-6,-2 1:3 28:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-4,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Horvat Int -4,-3,-5 0:3 12:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Savinja ZIT : Xiom Muta
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -1,-3,-6 0:3 10:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Mengeš I : Xiom Muta
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -4,9,-7,-5 1:3 27:42
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-5,-9 0:3 23:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan -8,-5,-3 0:3 16:33
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 2. krog - Savinja II : Xiom Muta
3. tekma pic Miha Fatur Savinja II -6,-3,-4 0:3 13:33
12.06.2022 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Logatec
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 3,7,3 3:0 33:13
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Xiom Muta : Savinja V
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V -2,-11,-5 0:3 18:35
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Gorica
3. tekma pic Klemen Godnič Gorica 5,5,9 3:0 33:19
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Mengeš II : Xiom Muta
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II -6,7,-2,9,-9 2:3 39:49
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Kema Murexin : Xiom Muta
1. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin -8,-9,8,-5 1:3 33:41
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -3,-7,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav -5,-4,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 8,7,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 00,0 3:0 33:0
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Xiom Muta : Krka I
6. tekma pic Luka Vranc Krka I 9,6,8 3:0 33:23
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I -6,-2,-6 0:3 14:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Ravšelj PPR 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -6,-4,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -5,-4,-4 0:3 13:33
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 11,-10,-3,5,-8 2:3 45:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,-13,-10 0:3 28:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Gosenca Ves -8,6,5,6 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,3,11 3:0 35:18
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kema Puconci I : Xiom Muta
2. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -2,-2,-3 0:3 7:33
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Xiom Muta : Savinja I
5. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -1,-5,-4 0:3 10:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Xiom Muta : Mengeš I
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -4,7,-4,-6 1:3 25:40
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Xiom Muta : SU I
8. tekma pic Jožko Omerzel SU I -3,-7,-3 0:3 13:33
6. tekma pic Jure Slatinšek SU I -9,-8,-5 0:3 22:33
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -7,-2,-3 0:3 12:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S -9,-4,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -3,-3,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 7,9,-9,7 3:1 42:34
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 5,-5,-12,6,-11 2:3 50:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr -9,6,-5,-5 1:3 30:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Balanč B2 2,8,5 3:0 33:15
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Inter Diskont : Xiom Muta
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -3,-4,-2 0:3 9:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Muta : Vesna I
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna I -7,-3,-2 0:3 12:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Muta
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II -7,-6,-4 0:3 17:33
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-2,-0 0:3 7:33
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Edin Šahinović K-S 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -7,-6,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-7,-7 0:3 18:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-6,-8 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Šobar Men 4,6,12 3:0 36:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,9,-8,-6,-11 2:3 47:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Potrbin PPR 4,3,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 10,5,-8,7 3:1 42:33
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Xiom Muta : Inter Diskont
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -5,-2,-0 0:3 7:33
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -2,-3,-2 0:3 7:33
Finalni del, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 9,10,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 7,3,-9,3 3:1 42:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 12,6,7 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Bert Pukl Ili 7,4,2 3:0 33:13
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,8,-4,-7 1:3 27:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Gorup Arr 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Maček Men -7,-3,10,-2 1:3 24:43
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Demšar Škl 1,6,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,9,-4,-4 1:3 26:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -9,-8,10,10,-9 2:3 50:53
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta -2,-7,6,-2 1:3 22:39
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,-8,-6,8,10 3:2 48:46
Finalni del, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 8,-6,3,-10,10 3:2 50:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log -8,-8,8,8,8 3:2 49:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 5,-9,14,9 3:1 47:39
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Muta
6. tekma pic Maj Murn SU 5,10,-5,5 3:1 39:31
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-9,-8 0:3 25:33
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -1,-11,-9 0:3 21:35
2. tekma pic Matic Čopar Savinja I 7,-5,-6,-1 1:3 23:40
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Krka : Muta
6. tekma pic Matic Vertuš Krka -8,3,9,-7,-8 2:3 45:45
2. tekma pic Benjamin Bećirević Krka -13,4,-9,10,-9 2:3 54:51
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Vesna
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna 10,-4,9,6 3:1 38:36
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 5,-6,6,9 3:1 39:31
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-10,-4 0:3 18:34
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Jošt Jevšnikar Fužinar Inter Diskont 7,-8,-10,-9 1:3 38:41
1. tekma pic Blaž Pandev Fužinar Inter Diskont 7,1,-6,-9,6 3:2 48:36
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 9,8,6 3:0 33:23
1. tekma pic Jaka Kumar Maribor 5,5,-11,2 3:1 44:25
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Muta : Sobota
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,-11,7,-8,9 3:2 52:45
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Muta
6. tekma pic Mark Gazvoda SU 9,-3,-10,-6 1:3 30:43
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-4,-6 0:3 15:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -6,-8,8,-6 1:3 31:41
Top, 5. krog pic Erazem Janc Ljub -10,-4,-7 0:3 21:34
Top, 4. krog pic Tine Smole Justin Log -8,-7,-9 0:3 24:33
Top, 3. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-3,-9 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Luka Jokič Men 9,-2,-6,-6 1:3 25:42
Top, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -6,-7,-6 0:3 19:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -2,-10,-8 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -13,-7,-9 0:3 29:37
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Miha Podobnik Log -8,-4,-3 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Matic Vertuš Krka 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -13,7,7,-9,-9 2:3 53:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -8,9,3,5 3:1 41:28
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -8,-10,-5 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Sven Pucihar Škl -6,8,9,8 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 6,7,-7,-14,11 3:2 56:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-5,-7 0:3 16:33
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-7,-7 0:3 22:33
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 2,8,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Mateo Ilić Arr 3,5,2 3:0 33:10
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Adam Rakun Men -4,-4,-10 0:3 18:34
Top, 6. krog pic David Grad Men -10,-4,9,-11 1:3 36:45
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav -8,-4,-10 0:3 22:34
Top, 4. krog pic Jan Kromar Men 7,-8,-7,10,9 3:2 49:48
Top, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,-7,5,-6,-10 2:3 45:44
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-10,-5 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta -11,-3,6,-9 1:3 34:41
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves -9,-8,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men -3,9,-10,-4 1:3 28:43
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 7,-7,-8,-7 1:3 33:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 9,12,8 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -5,-7,-8 0:3 20:33
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -4,-8,-7 0:3 19:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-8,-4 0:3 16:33
27.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 3. krog - Letrika : Muta
6. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 3,7,5 3:0 33:15
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 7,-3,-6,-4 1:3 24:40
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Muta
6. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -8,-3,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 9,-12,7,4 3:1 45:34
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-3,-2 0:3 10:33
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -13,-7,-9 0:3 29:37
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Muta
9. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -6,-9,-9 0:3 24:33
6. tekma pic Domen Grčar Vesna I -5,-8,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna I -1,-6,-4 0:3 11:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Maribor : Muta
2. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 10,7,0 3:0 34:17
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Sobota
5. tekma pic Luka Šantavec Sobota -14,7,7,-14,7 3:2 61:53
1. tekma pic Rok Kapun Sobota -11,-5,7,-5 1:3 32:42
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
6. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 6,5,5 3:0 33:16
2. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont -8,-7,-6 0:3 21:33
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
2. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-7,11,9,-8 2:3 46:53
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jovanović Sav -2,-7,9,-5 1:3 25:42
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,7,-5,8,-8 2:3 39:48
Top, 5. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -6,6,3,7 3:1 39:27
Top, 4. krog pic Adam Rakun Men 7,-6,5,-9,-6 2:3 43:45
Top, 3. krog pic Rok Kurent Hra 6,3,9 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Miha Omahen Ves -7,10,11,5 3:1 43:37
Top, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 9,7,5 3:0 33:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Okorn Log 2,5,10 3:0 34:17
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin -9,4,3,-8,-5 2:3 44:40
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 9,-8,8,7 3:1 41:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves 8,-8,10,-6,-8 2:3 45:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Sob 6,8,-9,-7,10 3:2 50:46
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,-6,-11,10,-5 2:3 45:52
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men 3,-12,-7,6,-5 2:3 46:45
Top, 6. krog pic Žan Šuligoj Gor 3,3,-7,2 3:1 40:19
Top, 5. krog pic Bor Klešnik Ves -18,-4,7,-10 1:3 43:50
Top, 4. krog pic Tim Stajnko Ves 6,9,-10,8 3:1 43:35
Top, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 7,-10,9,-5,4 3:2 48:43
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,9 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -4,4,6,7 3:1 37:28
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -3,-9,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -9,-5,-6 0:3 20:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,-8,-3 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -4,-8,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Nikolaj Kevo Dob 9,9,5 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Luka Sirena Škl 1,7,6 3:0 33:14
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -3,10,-3,-1 1:3 19:43
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -3,-5,-6 0:3 14:33
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Emanuel Kocjančič Arr 7,9,-8,-10,-6 2:3 46:50
Finalni del, 1. krog pic Jan Kromar Men -15,6,3,-6,6 3:2 54:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -15,6,7,6 3:1 48:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 3,8,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 2,5,3 3:0 33:10
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-4,-6 0:3 13:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
6. tekma pic Tim Vitulić Logatec 8,6,-9,-9,6 3:2 51:42
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -10,-6,-6 0:3 22:34
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -2,7,-2,-3 1:3 18:40
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek -7,-7,-3 0:3 17:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Muta
2. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,-3,-7 0:3 18:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Muta
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -5,-2,-11 0:3 18:35
3. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 5,-7,-3,-6 1:3 27:38
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -4,8,-7,-8 1:3 30:41
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 9,5,-2,7 3:1 35:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 4,-8,7,5 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,5,6,6 3:1 41:28
Kvalifikacije, 1. krog pic David Rey Markl Mb - ZM 3,4,7 3:0 33:14
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -8,-4,7,9,7 3:2 45:45
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja -8,-6,-6 0:3 20:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Jan Lipič Kema -5,-7,-9 0:3 21:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -9,-5,-10 0:3 24:34
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Prebold : Muta
6. tekma pic Bojan Maselj Prebold -1,-8,-4 0:3 13:33
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Tempo : Muta
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-5,-1 0:3 9:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,-8,-4 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav 5,-7,9,-7,-8 2:3 44:47
Top, 5. krog pic Dominik Janc PPR 3,4,10 3:0 34:17
Top, 4. krog pic Miha Rajterič K-S 7,-8,-5,8,-8 2:3 43:48
Top, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -9,8,-7,-4 1:3 31:41
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -11,-5,9,-7 1:3 34:44
Top, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,-9,8,-11,-12 2:3 54:51
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav 6,9,-3,-7,-9 2:3 41:48
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves -13,4,8,4 3:1 46:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 11,4,4 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 2,4,9 3:0 33:15
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-8,9,-9 1:3 33:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Reberšak Ježovnik Tem 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Rozman Ljub 6,8,10 3:0 34:24
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,-4,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 4,-8,3,10 3:1 42:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 6,-8,1,7 3:1 41:25
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tine Krpan PPR -6,-4,-7 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Miha Omahen Ves -10,-6,-5 0:3 21:34
Top, 5. krog pic Rok Kapun Ljut -4,-8,3,-9 1:3 32:36
Top, 4. krog pic Tomaž Bevk B2 -7,15,7,8 3:1 46:41
Top, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 3,2,8 3:0 33:13
Top, 2. krog pic Domen Grčar Ves -6,-7,7,-8 1:3 32:40
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta 8,-9,3,9 3:1 42:31
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR -9,7,8,8 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S -6,-3,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-1,-1 0:3 7:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin -8,-1,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -10,-7,-5 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Krajnc B2 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 4,4,7 3:0 33:15
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 8,4,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-6,-2 0:3 11:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, polfinale pic Luka Jokič Men -10,9,-8,-10 1:3 39:44
Mali finale, četrtfinale pic Benjamin Lakošeljac Arr 6,7,-9,10 3:1 43:34
Mali finale, osmina finala pic Jan Šobar Men -7,5,-9,6,9 3:2 49:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,10,6 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -13,-5,-4 0:3 22:37
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
2. tekma pic Jan Krč B2 -2,-7,-7 0:3 16:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Muta : Mengeš
7. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -4,-2,-4 0:3 10:33
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -3,-5,-4 0:3 12:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-5,-4,-4 1:3 24:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -11,-9,-5 0:3 25:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokič Men 8,-11,8,-5,9 3:2 49:49
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,-7,4,-7,-9 2:3 45:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -1,-2,-5 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Krpan PPR -6,-7,-2 0:3 15:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -2,-10,2,-10 1:3 33:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves 7,-8,8,6 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -2,-4,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka -4,-6,-8 0:3 18:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-2,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokič Men -1,-7,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -1,-5,-5 0:3 11:33
Skupaj: 35,25 % 104:191 397:635 8324:9710
Preskoči na orodno vrstico