NTZS

Jan Lipič
pic
Podatki o igralcu
Id 3079
Št. tekmovalne izkaznice 096/13/14
Starost 19 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 22 21 400 400
člani 24.03.2024 23 28 1080 1080
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic 0:2 0:0
pic Jurij Aguiar Zdovc 0:1 0:3
pic Lovro Ažman 1:0 3:0
pic Andrej Bač 0:1 0:4
pic Lan Bitežnik 0:1 1:3
pic Aljaž Bobek 2:1 7:3
pic Leon Bokal 1:0 3:2
pic Robert Boldin 0:8 3:24
pic Anej Bradač Vranc 4:0 12:0
pic Marko Brajkovič 1:3 8:9
pic Robert Brajkovič 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:3 0:9
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Bor Brodnjak 2:0 6:3
pic Lenart Antonij Brus 1:0 3:0
pic Enej Buh 1:0 3:0
pic Marko Čenčič 0:1 0:3
pic Uroš Cerar 0:1 1:3
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Žiga Česen 1:0 3:1
pic Matic Čopar 3:9 15:29
pic Matevž Črepnjak 0:4 1:13
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Nikola Dolenc 1:0 3:0
pic Igor Drakulič 1:0 3:0
pic Darko Drčić 1:1 4:4
pic Urban Ekar 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 0:1 0:3
pic Nejc Erjavec 0:1 1:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Miha Fatur 3:2 11:8
pic Tomaž Ferenčič 1:0 3:2
pic Aljaž Fortuna 9:2 30:12
pic Ivo Frank 3:0 9:0
pic Simon Frank 0:5 4:15
pic Aljaž Frelih 1:0 3:1
pic Žan Gantar 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 0:1 0:3
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 0:6 1:19
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 1:2 3:7
pic Jaka Golob 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 1:24 20:73
pic Tom Gornik 1:0 3:0
pic Boris Govednik 2:1 6:7
pic David Grad 10:1 31:5
pic Rok Grad 0:3 1:9
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 3:0 9:0
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 0:1 2:3
pic Darko Hergan 0:3 1:9
pic Domen Hohnjec 1:6 10:20
pic Miha Homan 2:0 6:0
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:3 5:9
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Lan Huzjak 0:2 0:6
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 2:2 7:10
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Urban Janc 1:0 3:1
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 3:2 12:9
pic Đorđe Jerković 1:0 3:0
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:2 0:6
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic David Jezernik 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 2:5 8:17
pic Luka Jokič 1:6 4:20
pic Dejan Jovanović 2:3 10:11
pic Matic Kaiser 0:4 5:12
pic Jaka Kanc 1:0 3:2
pic Rok Kapun 2:0 6:0
pic Štefan Katona 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:4 2:12
pic Roj Klopčič 2:0 6:2
pic David Kne 2:0 6:1
pic Primož Koban 1:1 5:5
pic Vid Kočar 3:0 9:1
pic Emanuel Kocjančič 4:0 9:1
pic Mihael Kocjančič 2:7 12:23
pic Gregor Kocuvan 1:2 5:7
pic Lan Koglot 2:0 6:0
pic Filip Kolle 1:6 8:18
pic Gregor Komac 0:1 0:4
pic Nejc Konjiček 3:0 9:0
pic Žan Korelec 0:1 1:3
pic Aleks Koren 1:2 6:8
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 0:1 2:3
pic Aleks Koželj 2:0 6:0
pic Jure Kraker 2:1 8:4
pic Boštjan Kraser 1:6 10:18
pic Jan Krč 2:4 8:14
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:2
pic Luka Krušič 4:8 16:26
pic Brin Kunstelj 0:4 5:12
pic Maks Lah 1:0 3:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 6:7 29:26
pic Uroš Latinovič 4:0 12:5
pic Taj Lavrič 1:6 10:19
pic Maks Lađić 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 4:0 12:4
pic Jaka Lesnik 2:0 6:0
pic Lovro Lešnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 0:1 1:3
pic Rok Likar 1:1 4:3
pic Jaka Ljubič 1:0 3:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Kristian Ludvik 0:3 4:9
pic Mitja Lukner 2:2 8:6
pic Andraž Maček 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:1 3:3
pic Tomaž Mihelj 0:1 2:3
pic Tim Mori 1:3 3:11
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:0 6:0
pic Filip Mušić 2:0 6:1
pic Žan Napast 1:2 4:7
pic Vid Nared 1:0 3:0
pic Andraž Novak 0:4 1:13
pic Nejc Novak Zakeršnik 3:1 10:6
pic Igor Novel 1:0 3:0
pic Matija Novel 0:6 3:18
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:3 0:9
pic Mitja Omerzel 0:7 1:21
pic David Orešnik 1:1 5:5
pic Janko Öri 0:1 1:3
pic Žan Ošlak 0:1 0:3
pic Rok Osmanaj 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 3:0 9:2
pic Tibor Ožanič 1:1 3:3
pic Jan Pajntar 0:1 0:3
pic Oleksandr Palchikovskiy 2:2 7:9
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:4 0:12
pic Bojan Pavič 0:2 2:6
pic Tomaž Pertovt 3:0 9:2
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:1
pic Denis Pintar 0:3 0:9
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Nejc Plahuta 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 3:11 14:36
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Miha Potrbin 1:0 3:0
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:0
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Adam Rakun 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 3:0 9:3
pic Vid Ranik 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:4 0:12
pic Oskar Rosc 3:2 9:8
pic Patrik Rosc 1:3 3:11
pic Bor Rutar 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 7:0 21:2
pic Nel Savšek Pintarič 3:0 9:1
pic Domen Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 3:3 11:10
pic Nino Šegula 3:4 11:18
pic Gorazd Selišek 2:0 6:2
pic Rok Semič 1:0 3:2
pic Zal Šesek 3:0 9:1
pic Žiga Škerbec 1:0 3:2
pic Matic Slodej 0:3 4:9
pic Aljaž Šmaljcelj 0:2 1:6
pic Jure Smodiš 5:3 19:17
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Jan Šobar 5:0 15:1
pic Gašper Srebočan Čebela 2:2 7:7
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Janko Stankić 2:0 6:0
pic Emil Steiner 0:2 0:6
pic Aleks Stepančič 1:0 3:2
pic Jan Stepančič 2:0 6:3
pic Sergej Stiković 3:0 9:0
pic Luka Stražišar 3:6 12:23
pic Tomaž Strelec 2:0 6:1
pic Aljaž Sušnik 2:0 6:0
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Drago Torkar 1:3 5:11
pic Rok Trtnik 0:2 0:6
pic Mirza Tvrtković 0:5 5:15
pic Luka Uranič 1:1 5:5
pic Žiga Urbanc 2:4 7:16
pic Aleks Ušaj 6:2 20:10
pic Nik Velikonja 1:2 5:6
pic Leon Veronik 0:6 2:18
pic Patrik Videc 1:2 4:8
pic Gregor Vidmar 2:0 6:1
pic Žiga Vidmar 1:0 3:2
pic Peter Vitamvas 2:4 10:14
pic Ivo Vitez 3:0 9:0
pic Darijan Vizjak 1:2 4:7
pic Blaž Vodlan 1:2 4:8
pic Damijan Vodušek 0:3 0:9
pic Tadej Vodušek 1:4 6:13
pic Brin Vovk Petrovski 0:5 3:15
pic Gregor Vukovič 1:0 3:2
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:2 0:6
pic Tim Zajec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 4:1 14:8
pic Mitja Zavec 0:2 1:6
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 0:9
pic Jure Zlodej 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 6:1 18:9
pic Urban Zorman 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 3:2 11:7
pic Andraž Zupančič 2:0 6:2
pic Domen Zupančič 1:8 12:24
Skupaj: 317:353 1175:1246
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Kema - Murexin Puconci člani do 21 let
2022/2023 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2021/2022 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2020/2021 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2019/2020 NTK Kema - Murexin Puconci mladinci
2018/2019 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2017/2018 NTK Kema - Murexin Puconci kadeti
2016/2017 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
2015/2016 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
2014/2015 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
2013/2014 NTK Kema - Murexin Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
23. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
21. - 38. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 14. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
9. - 16. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
17. - 32. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
21. - 34. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
15. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
21. - 33. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 22. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
15. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
23. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
24. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
15. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
9. - 16. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 29. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
6. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
12. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 26. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
24. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
3. - 4. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
18. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 20. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 65 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Ema Crnkovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 30. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Ema Crnkovič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Ema Crnkovič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Adam Rakun M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Ema Crnkovič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Blaž Lapajne M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
17. - 32. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Kim Kastelic X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Grabnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 24 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kema Murexin II : Arrigoni I
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni I 3,-4,-4,9,-6 2:3 36:45
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -7,-6,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -4,-7,-10 0:3 21:34
13.04.2024 2. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kema Murexin II : Rakek
7. tekma pic Nikola Dolenc Rakek 1,8,1 3:0 33:10
4. tekma pic Janko Stankić Rakek 7,6,5 3:0 33:18
1. tekma pic Janko Stankić Rakek 6,5,6 3:0 33:17
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja III : Kema Murexin II
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -6,-8,-2 0:3 16:33
2. tekma pic Miha Fatur Savinja III 6,-9,-9,-3 1:3 32:39
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III -12,-12,6,-9 1:3 44:45
30.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 9. krog - Savinja KPM II : Kema Murexin II
9. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -5,-3,-7 0:3 15:33
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja KPM II 8,5,7 3:0 33:20
2. tekma pic Dejan Jovanović Savinja KPM II -8,9,-8,9,-11 2:3 49:53
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II 9,-9,8,-10,4 3:2 52:44
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 2. krog pic Aljaž Godec Int 9,-5,-10,-6,-11 1:4 43:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -6,9,-6,-4 1:3 27:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 7,10,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Timotej Jerina Men 8,5,-11,7 3:1 44:33
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin II : Cirkovce I
7. tekma pic Primož Koban Cirkovce I -2,10,-6,9,-10 2:3 41:53
4. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I -9,7,13,-6,-9 2:3 50:53
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -10,9,-9,7,-8 2:3 49:50
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Kema Murexin II : Ptuj
9. tekma pic Nino Šegula Ptuj 6,12,-5,-9,6 3:2 50:46
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 9,-3,3,13 3:1 40:36
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-4,7,-7 1:3 30:40
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,3,11 3:0 35:22
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Ilirija : Kema Murexin II
9. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,6,4 3:0 33:15
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -11,-8,-5 0:3 24:35
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 3,5,6 3:0 33:14
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -6,-5,10,-5 1:3 28:43
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Kema Murexin II
9. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-8,6,8,-4 2:3 41:47
5. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-6,-4 0:3 19:33
2. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 12,9,-6,7 3:1 42:39
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna 3,-10,6,6 3:1 43:27
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
9. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta 8,2,7 3:0 33:17
7. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -6,9,-5,10,-7 2:3 41:52
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,8,8 3:0 33:21
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,6,-3,-3,-3 2:3 31:47
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Smiljan Mekicar Vrh -4,-9,-8 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Uroš Cerar Vrh -6,-6,7,-6 1:3 29:40
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,3,8 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,-8,-5 0:3 23:34
Top, 2. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves -4,-6,-12 0:3 22:36
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,-12,5,7,-7 2:3 50:48
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja III
9. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja III 10,7,-6,2 3:1 40:30
7. tekma pic Miha Fatur Savinja III 7,4,5 3:0 33:16
4. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III -9,-6,-3 0:3 18:33
1. tekma pic Jaka Golavšek Savinja III 7,9,-9,11 3:1 44:38
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Kema Murexin II : Savinja KPM II
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -8,-7,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja KPM II -4,-3,-6 0:3 13:33
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Titan Sob 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Sav -8,-9,-3 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-5,-7 0:3 18:33
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Cirkovce I : Kema Murexin II
9. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 11,-2,-1,-7 1:3 23:44
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -8,-4,-8 0:3 20:33
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce I 10,10,-11,-5,9 3:2 51:53
1. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I 9,-4,-8,9,-7 2:3 41:51
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Ptuj : Kema Murexin II
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,-4,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 7,8,7 3:0 33:22
1. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,9,-9,-9,-10 2:3 50:52
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -8,-8,-9,-6 0:4 31:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Antonij Brus K-S 4,1,7 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 6,9,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -9,5,-10,4,4 3:2 52:36
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin II : Ilirija
9. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 5,6,4 3:0 33:15
7. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 7,9,6 3:0 33:22
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,9,-5,-6 1:3 27:42
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,1,8 3:0 33:14
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin II : Vesna
9. tekma pic Filip Kolle Vesna 6,-8,-10,-5 1:3 34:40
7. tekma pic Zal Šesek Vesna 10,5,8 3:0 34:23
4. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Vesna 3,-7,11,-6,9 3:2 48:45
1. tekma pic Filip Kolle Vesna 5,9,8 3:0 33:22
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, osmina finala pic Andraž Novak K-S -5,-6,-2,-5 0:4 18:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -2,-4,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljoša Grčar Sob 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Krušič Ptuj 9,10,9 3:0 34:28
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
9. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta 00,0 3:0 33:0
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -7,-9,-12 0:3 28:36
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 11,5,-8,-11,-5 2:3 48:51
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,-12,-6,9,-7 2:3 47:53
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 18. krog - Kema Murexin I : Vesna I
6. tekma pic Vesna I 0:0 :
3. tekma pic Vesna I 0:0 :
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kema Murexin II : Ilirija
4. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 3,2,4 3:0 33:9
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Kema Murexin II : Logatec
10. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,8,-9,1 3:1 42:28
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,-6,-6,-7 1:3 31:43
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 11,9,4 3:0 35:24
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt -9,9,-9,-8 1:3 37:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,6,9,10 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Lah K-S 5,8,6 3:0 33:19
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Gregor Komac Mb - ZM -1,-2,-5,-7 0:4 15:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Horvat Int -3,-3,-9 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nel Savšek Pintarič Men 5,11,3 3:0 35:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -8,11,9,11 3:1 45:42
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Ptuj : Kema Murexin II
6. tekma pic Darko Drčić Ptuj -8,11,7,5 3:1 43:34
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -6,-4,-10 0:3 20:34
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Kema Murexin II
10. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 6,-5,10,-8,2 3:2 47:40
6. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -5,-4,7,-8 1:3 28:40
2. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -3,-8,4,-6 1:3 28:37
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 7,-5,-9,-10 1:3 35:41
Finalni del, 2. krog pic Lovro Ažman K-S 6,6,11 3:0 35:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 6,7,-10,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pšenič Sav 1,5,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Ekar B2 6,6,4 3:0 33:16
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Mengeš Racketry II
7. tekma pic David Orešnik Mengeš Racketry II 9,-13,-12,10,-9 2:3 57:59
5. tekma pic Vid Kočar Mengeš Racketry II 6,8,4 3:0 33:18
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš Racketry II 3,10,8 3:0 34:21
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Kema Murexin II : Savinja Plasard II
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II 7,-8,15,-9,-5 2:3 50:55
1. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 9,-8,-7,-8 1:3 34:42
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int -1,-7,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -7,6,-5,-5 1:3 28:39
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Mengeš I : Kema Murexin
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 5,-1,-7,-9 1:3 28:38
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I -3,-4,-6 0:3 13:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -6,-9,-1 0:3 16:33
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja ZIT -7,-8,-11 0:3 26:35
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Mengeš II : Kema Murexin
6. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 8,0,11 3:0 35:19
2. tekma pic David Grad Mengeš II -8,-7,9,-16 1:3 42:49
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Savinja II : Kema Murexin
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja II 8,6,11 3:0 35:25
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -1,7,-12,-9 1:3 33:43
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -6,-7,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 7,2,4 3:0 33:13
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Arrigoni I : Kema Murexin II
10. tekma pic Gregor Vukovič Arrigoni I 10,-7,5,-8,7 3:2 49:44
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -8,7,-2,-7 1:3 28:40
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -5,-4,-6 0:3 15:33
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Rakek : Kema Murexin II
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -8,-7,-9 0:3 24:33
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-3,-9,-8 1:3 31:42
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin : Sobota
1. tekma pic Luka Šantavec Sobota 6,10,3 3:0 34:19
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Cirkovce
5. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -10,4,4,-2,4 3:2 45:35
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 3,8,4 3:0 33:15
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Savinja III
5. tekma pic Aleks Koželj Savinja III 4,6,9 3:0 33:19
1. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja III 6,6,3 3:0 33:15
15.01.2023 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Mengeš II
5. tekma pic Vid Kočar Mengeš II 6,4,6 3:0 33:16
1. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 10,7,8 3:0 34:25
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Sobota I : Kema Murexin II
6. tekma pic Janko Öri Sobota I -7,-6,10,-9 1:3 34:43
2. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -3,-3,-1 0:3 7:33
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men -6,-10,-5 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-7,6,-2 1:3 26:39
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 3,-6,-5,8,-8 2:3 41:44
Top, 4. krog pic Timotej Jerina Men 12,4,-8,-8,-9 2:3 50:49
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav -8,7,10,1 3:1 42:29
Top, 2. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav -10,6,-6,-10 1:3 37:41
Top, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -8,-7,-7 0:3 22:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Ilirija : Kema Murexin II
10. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 3,4,7 3:0 33:14
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 7,8,-3,-4,-6 2:3 35:48
2. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,-4,-5 0:3 14:33
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kema Murexin II
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,-9,-2,-6 1:3 28:41
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,-3,-6 0:3 15:33
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -11,-12,9,-4 1:3 38:47
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 4,-9,-9,4,8 3:2 51:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Vidmar Krka -8,7,3,-5,5 3:2 46:37
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin II : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 13,16,10 3:0 45:39
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 9,3,4 3:0 33:16
2. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 10,2,-9,-8,4 3:2 51:38
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin II : Xiom Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,-7,-8,7,-5 2:3 42:48
1. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -7,5,-9,-8 1:3 35:38
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -3,-6,5,-8 1:3 28:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 11,-7,-9,-7 1:3 36:44
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Kema Murexin II
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II -5,9,-8,-3 1:3 27:42
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II -5,-9,-3 0:3 17:33
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Kema Murexin II
10. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II 5,3,6 3:0 33:14
6. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II 8,-5,7,-3,-5 2:3 35:48
2. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II -8,-8,8,-6 1:3 33:41
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin II : Arrigoni I
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -5,-7,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,8,-6,8,-7 2:3 40:49
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kema Murexin II : Rakek
5. tekma pic Tom Gornik Rakek 1,6,6 3:0 33:13
1. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -6,-11,5,2,9 3:2 50:40
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,12,-6,-4 1:3 28:45
Finalni del, 2. krog pic Luka Jokič Men -1,12,9,-5,2 3:2 42:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 5,10,-13,7 3:1 47:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 4,7,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Kočar Men 7,-6,7,4 3:1 39:29
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Andrej Bač Int -4,-4,-13,-6 0:4 27:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -3,-3,-10 0:3 16:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -8,-13,9,5,13 3:2 58:53
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin II : Sobota I
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -7,-10,-2 0:3 19:34
5. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -2,-12,-6 0:3 20:36
1. tekma pic Gregor Zafoštnik Sobota I -3,-3,-7 0:3 13:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 6,7,6 3:0 33:19
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Savinja ZIT : Kema Murexin
3. tekma pic Matic Čopar Savinja ZIT -6,-6,-8 0:3 20:33
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - SU : Kema Murexin
3. tekma pic Maj Murn SU 10,5,10 3:0 35:25
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Logatec
3. tekma pic Žan Okorn Logatec 7,5,6 3:0 33:18
12.06.2022 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Savinja II
3. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 7,-6,6,-11,-9 2:3 48:48
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Savinja V : Kema Murexin
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 8,5,2 3:0 33:15
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Gorica : Kema Murexin
3. tekma pic Klemen Godnič Gorica 2,4,9 3:0 33:15
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 4. krog - Kema Murexin : Mengeš II
3. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 5,-9,5,6 3:1 42:27
11.06.2022 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2021/2022, 5. krog - Kema Murexin : Xiom Muta
3. tekma pic Jure Kraker Xiom Muta -8,7,9,-9,-8 2:3 47:49
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,12,-4,-10 1:3 35:46
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -4,-8,7,9,-3 2:3 37:49
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt -10,5,-11,-8 1:3 40:41
Top, 4. krog pic Timotej Jerina Men 10,-7,-9,-8 1:3 36:43
Top, 3. krog pic Miha Fatur Sav -12,7,10,8 3:1 46:39
Top, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 5,-9,-8,-9 1:3 37:38
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 3,8,7 3:0 33:18
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR -1,7,6,-6,8 3:2 40:43
Top, 6. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-13,11,-10 1:3 42:49
Top, 5. krog pic Domen Hohnjec Sav 10,-9,-3,5,-8 2:3 43:48
Top, 4. krog pic Denis Pintar K-S -7,-6,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,3,9,-4,-4 2:3 37:45
Top, 2. krog pic Jan Krč B2 -5,-9,-9 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-7,-9,-7 1:3 34:41
07.05.2022 Kv. za 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Kema Puconci II : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-7,8,-7 1:3 32:41
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -3,17,-10,6,-6 2:3 49:57
07.05.2022 Kv. za 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Vesna : Kema Puconci II
6. tekma pic Bojan Pavič Vesna 10,-7,7,-9,-3 2:3 42:50
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-10,-9 0:3 28:34
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav -11,8,-3,-2 1:3 27:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav -8,4,6,1 3:1 41:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 2,5,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 4,4,6 3:0 33:14
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Ilirija : Kema Puconci II
5. tekma pic Vid Ranik Ilirija 4,4,8 3:0 33:16
3. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 4,3,5 3:0 33:12
19.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 10. krog - Melamin : Kema Puconci II
6. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 10,7,12 3:0 37:29
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -4,-3,-9 0:3 16:33
12.03.2022 2. SNTL 2021/2022, 9. krog - Sobota : Kema Puconci II
2. tekma pic Miha Jamšek Sobota 8,8,-8,-6,6 3:2 47:44
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,-8,-15 0:3 27:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokič Men -8,-9,-6 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,5,6 3:0 33:18
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,10,-5,-5 1:3 30:43
Finalni del, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 8,8,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S -6,8,5,4 3:1 39:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Lešnik Cir 5,5,10 3:0 34:20
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Kema Puconci II : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -9,-8,8,8,6 3:2 50:44
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-11,9,-5 1:3 35:44
12.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 8. krog - Kema Puconci II : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-5,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -9,11,8,6 3:1 44:36
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Mengeš II : Kema Puconci II
6. tekma pic David Grad Mengeš II 8,7,5 3:0 33:20
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -9,-7,-2 0:3 18:33
05.02.2022 2. SNTL 2021/2022, 7. krog - Savinja II : Kema Puconci II
6. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -3,7,-6,-4 1:3 24:40
2. tekma pic Matic Čopar Savinja II -6,-7,-8 0:3 21:33
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Kema Puconci II : Arrigoni
9. tekma pic Igor Novel Arrigoni 6,3,3 3:0 33:12
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-4,-3 0:3 12:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -9,-5,-5 0:3 19:33
22.01.2022 2. SNTL 2021/2022, 6. krog - Kema Puconci II : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-11,6,9,9 3:2 49:48
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,-7,12,12 3:1 47:45
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav -6,8,-5,-7 1:3 29:41
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič K-S -7,-8,-6 0:3 21:33
Top, 4. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-6,-7 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Denis Pintar K-S -4,-8,-4 0:3 16:33
Top, 2. krog pic Žiga Urbanc PPR -4,-4,-3 0:3 11:33
Top, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -4,-9,-7 0:3 20:33
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kema Puconci II : Ilirija
4. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 1,4,5 3:0 33:10
11.12.2021 2. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kema Puconci II : Melamin
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 7,10,3 3:0 34:20
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 5,5,4 3:0 33:14
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Luka Jokič Men 8,-9,-7,-2 1:3 29:41
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-5,-6 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-8,-5,-9 1:3 34:43
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav -3,-8,-8 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -2,9,-7,-7 1:3 27:42
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-2,-6 0:3 16:33
Top, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 11,-4,10,8 3:1 40:40
27.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 4. krog - Kema Puconci II : Sobota
9. tekma pic Smiljan Mekicar Sobota 8,9,6 3:0 33:23
5. tekma pic Miha Jamšek Sobota -6,-4,9,-10 1:3 31:43
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 9,9,-6,9 3:1 39:38
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin -5,-7,8,-4 1:3 27:41
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 7,-9,-10,9,7 3:2 52:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 6,4,8 3:0 33:18
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Ptuj : Kema Puconci II
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 8,3,8 3:0 33:19
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,-6,-5,-9 1:3 31:42
13.11.2021 2. SNTL 2021/2022, 3. krog - Tempo : Kema Puconci II
6. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,6,-12,9,-5 2:3 46:51
2. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -3,-12,-7 0:3 22:36
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -3,-3,-3,-5 0:4 14:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-5,-2,-12 1:3 30:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -5,6,11,7 3:1 40:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -8,6,11,9 3:1 43:37
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -4,-2,-6 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 7,9,-5,6 3:1 38:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Homan Int 4,6,6 3:0 33:16
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Mengeš II
9. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 9,9,8 3:0 33:26
5. tekma pic Luka Jokič Mengeš II -8,-7,-8 0:3 23:33
1. tekma pic David Orešnik Mengeš II -8,9,9,-5,6 3:2 46:46
16.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci II : Savinja II
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja II -8,11,-7,10,5 3:2 51:48
1. tekma pic Matic Čopar Savinja II -8,-6,-5 0:3 19:33
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Arrigoni : Kema Puconci II
8. tekma pic Simon Frank Arrigoni -10,6,-6,-6 1:3 33:40
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-4,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 6,4,4 3:0 33:14
09.10.2021 2. SNTL 2021/2022, 1. krog - Rakek : Kema Puconci II
4. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -13,-9,-3 0:3 25:37
1. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek -3,-2,-5 0:3 10:33
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Savinja I : Kema
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I -9,10,-8,-8 1:3 37:43
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Mengeš I : Kema
3. tekma pic David Grad Mengeš I 8,5,11 3:0 35:24
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Rakek : Kema
3. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,8,4 3:0 33:18
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Mengeš II : Kema
3. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 5,11,-8,4 3:1 43:31
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-7,-2 0:3 16:33
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Gorica : Kema
3. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 8,5,6 3:0 33:19
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Kema : Mengeš I
3. tekma pic David Grad Mengeš I 10,3,5 3:0 34:18
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan -12,7,2,8 3:1 45:31
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Kema II : Ptuj
9. tekma pic Darko Drčić Ptuj -2,-5,8,-5 1:3 23:41
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-8,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -7,3,-7,-5 1:3 30:36
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Kema II : Tempo
5. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -10,10,-6,-8 1:3 36:44
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -12,-8,-9 0:3 29:36
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - B2 : Kema II
2. tekma pic Jan Krč B2 5,7,-9,9 3:1 42:32
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Kema II
6. tekma pic Mitja Zavec Cornilleau Mengeš II -6,-10,7,-3 1:3 30:41
2. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -8,8,-4,-5 1:3 28:41
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Sobota : Kema II
6. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -6,-9,-4 0:3 19:33
2. tekma pic Miha Jamšek Sobota -2,-7,-6 0:3 15:33
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-5,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic David Jezernik Sav 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 1,3,5 3:0 33:9
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema II : Ilirija
9. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -3,-5,3,-3 1:3 22:36
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -14,-8,-5 0:3 27:38
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 8,-3,9,-6,-10 2:3 41:51
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema II : Vesna
5. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -5,-7,8,8,-4 2:3 38:49
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-8,8,-4 1:3 27:41
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Melamin : Kema II
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin -4,9,8,6 3:1 37:34
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Rakek : Kema II
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -9,-10,-6 0:3 25:34
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 9,-7,4,-7,-6 2:3 42:46
Finalni del, 2. krog pic Andraž Maček Men 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,8,2 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men -8,9,7,-8,7 3:2 49:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 4,5,3 3:0 33:12
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kema II : Logatec
5. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -9,7,6,-6,-7 2:3 44:46
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-6,-6 0:3 15:33
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kema II : Vesna
5. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 4,-9,5,-5,8 3:2 47:39
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -3,5,-5,7,-8 2:3 38:45
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Kema II : Ilirija
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,11,-3,-7 1:3 27:44
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 5,-2,-2,7,-10 2:3 36:46
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -7,-2,-2 0:3 11:33
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan -8,-4,-5 0:3 17:33
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Ptuj : Kema II
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -4,-11,-8 0:3 23:35
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-10,-7 0:3 19:34
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Tempo : Kema II
6. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,-7,-4 0:3 20:33
2. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -9,-5,-5 0:3 19:33
22.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 7. krog - Kema II : Sobota I
5. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -3,-4,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Miha Jamšek Sobota I -6,4,6,-7,13 3:2 50:45
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kema II : Melamin
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -11,-6,-10 0:3 27:36
3. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -6,-9,-9 0:3 24:33
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kema II : Rakek
9. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -7,-6,8,-11 1:3 35:43
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,-9,-8,12,13 3:2 57:55
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek -3,9,12,-6,9 3:2 45:52
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Ilirija : Kema II
9. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,-2,-8 0:3 15:33
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -6,-6,9,-6 1:3 29:42
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 4,-9,4,10 3:1 43:29
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Kajuh-Slovan : Kema II
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -1,-6,-9 0:3 16:33
1. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan 9,-8,6,9 3:1 41:35
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota I : Kema II
6. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -5,-7,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -6,-7,7,9,-3 2:3 38:49
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -6,14,-6,-5 1:3 33:47
1. tekma pic Nej Košmrlj B2 -13,-9,6,5,-9 2:3 53:48
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kema : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -3,-11,9,-9 1:3 34:44
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,-5,4,-5,12 3:2 46:45
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Kema
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -6,9,-9,-5 1:3 31:42
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -11,-12,-14 0:3 37:43
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - SU : Kema
6. tekma pic Domen Zupančič SU -4,-5,12,-8 1:3 31:45
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,6,-8,-8 1:3 35:39
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Kema : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-4,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 1,14,8 3:0 38:23
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Tempo : Kema
2. tekma pic Anej Guštin Tempo 3,1,4 3:0 33:8
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Kema : Sobota
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota 6,8,6 3:0 33:20
2. tekma pic Timi Gider Sobota 4,5,6 3:0 33:15
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -4,-6,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -9,8,-10,-8 1:3 38:42
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kema II : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -3,-9,-0 0:3 12:33
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kema II : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,-9,-14 0:3 28:38
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -3,8,-3,7,-8 2:3 36:48
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Logatec : Kema II
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-3,-5 0:3 10:33
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Vesna : Kema II
6. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 9,8,9 3:0 33:26
2. tekma pic Žan Korelec Vesna 9,-8,-9,-3 1:3 31:42
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Melamin : Kema II
2. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -7,-7,-6 0:3 20:33
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Rakek : Kema II
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-6,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 11,-8,-9,-5 1:3 35:44
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Ljubič Ili 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -2,-9,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -10,-9,-8 0:3 27:34
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -7,-10,-7 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 8,10,5 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -4,9,6,-4,-7 2:3 37:48
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jokič Men -10,8,-8,7,9 3:2 51:47
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -7,9,-7,-2 1:3 27:42
Top, 5. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,5,4 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-6,-7 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,6,7,-5,-11 2:3 45:48
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,9,8,-7,2 3:2 45:41
Top, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-6,-4 0:3 18:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr -6,6,-6,-7,8,-8 2:4 49:58
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 8,10,7 3:0 34:25
Finalni del, 2. krog pic Jan Šobar Men 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Osmanaj Mb - ZM 5,2,5 3:0 33:12
30.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 8. krog - Cirkovce : Kema II
9. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 6,7,-8,7 3:1 41:31
6. tekma pic Žan Napast Cirkovce -11,-9,7,-12 1:3 43:45
2. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -6,-2,-7 0:3 15:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 9,1,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,9,-8,8,-7 2:3 43:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-13,9,-10 1:3 38:47
09.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 7. krog - Ilirija : Kema II
4. tekma pic Robert Boldin Ilirija -7,-3,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija -9,4,5,5 3:1 42:25
09.03.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 7. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
6. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II 6,7,-6,-8,8 3:2 47:43
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -4,4,8,5 3:1 37:28
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men -10,11,-6,-6 1:3 35:45
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,8,-8,-10,6 3:2 51:46
Finalni del, četrtfinale pic Mihael Kocjančič Arr 7,8,10 3:0 34:25
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 8,4,-5,-9,10 3:2 48:44
Finalni del, 1. krog pic Rok Kapun Sob 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav -11,-9,3,7,7 3:2 53:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 6,3,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 4,7,3 3:0 33:14
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -5,-3,-7 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Int 9,-8,-5,-9 1:3 33:42
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Gorica
5. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,5,10,-4,-8 2:3 43:48
1. tekma pic Rok Likar Gorica 5,6,10 3:0 34:21
09.02.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 6. krog - Kema II : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -3,11,-5,9,-6 2:3 38:53
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,8,-9,-4,2 3:2 46:41
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kema : Arrigoni
6. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni 3,4,3 3:0 33:10
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 5,-7,9,9 3:1 40:34
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Kema : Mengeš I
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -9,-10,-8 0:3 27:34
4. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -6,-10,-7 0:3 23:34
2. tekma pic David Grad Mengeš I 9,5,7 3:0 33:21
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Letrika : Kema
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 11,9,12 3:0 38:32
1. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,4,4 3:0 33:11
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja I 7,7,6 3:0 33:20
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I 7,9,6 3:0 33:22
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Logatec : Kema
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 8,-10,9,7 3:1 43:36
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 9,3,4 3:0 33:16
19.01.2019 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 5. krog - Kema II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 14,5,6 3:0 38:25
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,5,-5,2,7 3:2 48:37
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
6. tekma pic Matic Čopar Savinja -10,9,10,-5,-8 2:3 46:53
3. tekma pic Oskar Rosc Savinja -6,-7,-5 0:3 18:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Kema
6. tekma pic Dejan Jokič Mengeš II 9,11,6 3:0 35:26
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -9,-3,5,-5 1:3 28:38
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-4,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -11,9,-10,-6 1:3 38:45
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : Mengeš I
5. tekma pic Rok Grad Mengeš I -11,-7,-7 0:3 25:35
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -4,-7,-4 0:3 15:33
12.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Tempo : Kema
9. tekma pic Jaka Koren Tempo 4,3,5 3:0 33:12
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-7,-1 0:3 17:33
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,5,-8,-7,5 3:2 48:40
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Maribor : Kema
4. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 4,3,2 3:0 33:9
1. tekma pic Zak Murko Koblar Maribor 2,1,3 3:0 33:6
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Sobota : Kema
4. tekma pic Rok Kapun Sobota 6,3,5 3:0 33:14
1. tekma pic Timi Gider Sobota 10,10,3 3:0 35:23
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Miha Homan Fužinar Inter Diskont 4,3,2 3:0 33:9
2. tekma pic Maks Lađić Fužinar Inter Diskont 3,7,3 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 6,7,6 3:0 33:19
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 7,7,-11,-9,8 3:2 53:46
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -12,9,8,11 3:1 47:42
1. tekma pic David Kne B2 7,8,5 3:0 33:20
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kema : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -2,-6,-9 0:3 17:33
4. tekma pic Domen Zupančič SU -2,6,8,-5,-6 2:3 35:47
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 3,7,9 3:0 33:19
01.12.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 4. krog - Kema II : Cirkovce
9. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 9,4,8 3:0 33:21
5. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -12,-8,-1 0:3 21:36
1. tekma pic Žan Napast Cirkovce 8,-9,11,9 3:1 44:39
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aleks Ušaj Vrt -10,5,5,8 3:1 43:30
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,-9,-10,7,-6 2:3 47:50
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
Top, 4. krog pic Dejan Jokič Men -8,-5,-3 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -6,-8,8,-8 1:3 33:41
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,-9,8,2 3:1 42:28
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -5,8,8,10 3:1 39:37
17.11.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kema II : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-8,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -9,8,-5,-5 1:3 30:41
17.11.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 3. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
9. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 9,10,5 3:0 34:24
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 4,-9,3,7 3:1 42:25
1. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II 8,9,-4,8 3:1 37:36
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Kema II : Muta
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -6,-8,-2 0:3 16:33
1. tekma pic Bojan Pavič Muta -1,-7,-2 0:3 10:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -6,8,-9,9,-5 2:3 42:50
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 6,4,4 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Miha Omahen Ves 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 11,6,6 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 7,8,-4,1 3:1 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,3,3 3:0 33:11
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Gorica : Kema II
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,-5,-11,9,-12 2:3 50:54
2. tekma pic Lan Bitežnik Gorica -6,-3,2,-9 1:3 29:35
27.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 2. krog - Vrhnika : Kema II
9. tekma pic Rok Semič Vrhnika 8,-7,-11,7,3 3:2 51:42
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-4,-9 0:3 19:33
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -5,-8,9,-5 1:3 29:42
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -4,-5,9,-8 1:3 28:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 8,-8,-7,-10 1:3 36:42
13.10.2018 Vzajemna 3. SNTL 2018/2019, 1. krog - Metlika : Kema II
6. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,8,4 3:0 33:20
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,9,-6,9,-3 2:3 37:51
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -7,-11,-8 0:3 26:35
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta 9,-4,-3,8,5 3:2 40:44
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 6,3,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 4,4,7 3:0 33:15
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 7,-8,-11,9,-7 2:3 48:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -6,7,-8,-5 1:3 30:40
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -8,-6,-5 0:3 19:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int -2,-4,-5 0:3 11:33
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -8,7,9,11 3:1 43:38
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Vrt 6,4,6 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int 7,9,4 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 5,7,-10,-12,7 3:2 55:45
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-6,6,7 3:1 39:33
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,6,-10,-6,7 3:2 49:40
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -5,-5,10,-5 1:3 27:43
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 6,7,-8,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -7,-9,8,8,9 3:2 49:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Sob 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 3,9,7 3:0 33:19
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-1,-5 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -8,9,5,-8,11 3:2 51:47
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr - 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 1,9,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Štefan Katona Kri 2,3,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Brezovnik Muta 3,4,5 3:0 33:12
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Metlika : Kema II
8. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,-6,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,7,-4,6,-12 2:3 47:49
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,4,9 3:0 33:21
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Kema II
6. tekma pic Domen Zupančič SU -5,-7,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Jožko Omerzel SU -4,-4,-4 0:3 12:33
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 8,7,-8,4 3:1 41:30
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 8,6,7 3:0 33:21
3. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -6,9,5,5 3:1 39:30
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
6. tekma pic David Grad Mengeš I 9,-10,5,6 3:1 43:32
3. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -5,-3,8,7,-10 2:3 40:49
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Tim Mori Muta -4,-5,-13 0:3 22:37
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,-6,-5,7,5 3:2 44:39
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - SU : Kema
8. tekma pic Andraž Zupančič SU 4,-10,4,4 3:1 43:24
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -9,-4,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Lenart Zabukovec SU 6,10,6 3:0 34:22
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-5,9,-8 1:3 29:42
5. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 7,6,6 3:0 33:19
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 6,-9,5,9 3:1 42:31
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-3,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-3,-6 0:3 17:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Križe : Kema II
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe -9,10,4,-10,6 3:2 53:43
2. tekma pic Emil Steiner Križe -2,-4,-7 0:3 13:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Kema II
4. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach -6,-8,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Igor Drakulič Royal Beach 6,5,8 3:0 33:19
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Kema II : Cirkovce
5. tekma pic Tomaž Ferenčič Cirkovce -7,6,-7,7,8 3:2 47:43
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce -9,6,12,8 3:1 45:37
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
4. tekma pic Matic Čopar Savinja 6,6,5 3:0 33:17
1. tekma pic Aljaž Pančur Savinja 4,4,9 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 5,9,6 3:0 33:20
2. tekma pic Leon Pinter Maribor 5,6,7 3:0 33:18
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Tim Mori Muta -7,-4,-8 0:3 19:33
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kema : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-10,-3 0:3 20:34
1. tekma pic Domen Zupančič SU -6,10,-8,-8 1:3 34:43
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,5,-9,-3 1:3 29:38
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Gorica
5. tekma pic Jan Stepančič Gorica 7,-9,2,2 3:1 42:22
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,7,-10,7 3:2 50:45
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 8,-4,-10,-6 1:3 31:42
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,9,-4,-10,-10 2:3 46:52
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -5,-8,-12 0:3 25:36
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -5,-10,-9 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-7,-9 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,4,3,7 3:1 41:25
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-9,-8,10,7 3:2 51:45
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,10,3 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -8,7,-12,9,9 3:2 53:50
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : Metlika
9. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,8,6,-7,4 3:2 49:40
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-10,-7,-7 1:3 35:41
1. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 11,7,12 3:0 38:30
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -11,-12,-11 0:3 34:40
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-4,-4 0:3 11:33
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 12,-3,-8,-6 1:3 31:45
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log -10,5,9,10 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 8,5,8 3:0 33:21
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -8,-8,-4 0:3 20:33
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Križe
5. tekma pic Klemen Mrak Križe 8,-5,-11,-5 1:3 32:43
1. tekma pic Emil Steiner Križe -8,-7,-6 0:3 21:33
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Royal Beach
5. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,-9,10,7,10 3:2 52:49
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 8,-10,-4,9,11 3:2 49:51
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-4,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 12,3,6 3:0 36:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 2,6,3 3:0 33:11
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cirkovce : Kema II
6. tekma pic Darko Hergan Cirkovce 8,-3,-6,-6 1:3 26:41
2. tekma pic Žan Napast Cirkovce -5,-6,-4 0:3 15:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Gorica : Kema II
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica -3,-4,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -2,-10,-7 0:3 19:34
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Kema II
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -4,-7,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-12,9,-7 1:3 37:45
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokič Men -10,-5,-7 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves -6,9,8,3 3:1 39:31
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 8,1,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Vrt -6,8,-7,8,8 3:2 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Enej Buh Vrh 6,7,5 3:0 33:18
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 -10,-6,-8 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,6,-6,-9 1:3 33:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 8,-11,3,3 3:1 44:27
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 8,-6,9,5 3:1 39:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,-9,6,-5,-9 2:3 45:42
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-12,2,7,-8 2:3 46:45
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-3,-7 0:3 17:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Krka
1. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-5,-2 0:3 14:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
1. tekma pic Tim Mori Muta 10,9,-9,-8,7 3:2 51:48
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -9,13,6,-9,-11 2:3 55:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 6,4,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 3,5,3 3:0 33:11
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Ilirija : Kema
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,10,4 3:0 34:22
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-7,-3 0:3 14:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,-11,3,-9,-7 2:3 49:47
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,-3,-8,-6 1:3 28:39
Top, 5. krog pic Janez Popelar Men -9,-9,-8 0:3 26:33
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,8,7,-8,-3 2:3 43:49
Top, 3. krog pic Mitja Zavec Men -7,-9,-9 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 4,-8,3,3 3:1 41:21
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int -10,-8,-9 0:3 27:34
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -8,-3,-10 0:3 21:34
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 10,7,-9,5 3:1 43:33
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 6,2,-9,6 3:1 42:25
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -8,2,3,3 3:1 41:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Plahuta Jes 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt 10,9,4 3:0 34:23
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-11,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 8,-7,10,-9,-6 2:3 45:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,-4,5,9 3:1 37:30
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič K-S 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,-6 0:3 17:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -3,-6,-3 0:3 12:33
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int 7,-9,-9,-9 1:3 38:40
Top, 6. krog pic Jaka Golob Krka -10,3,9,3 3:1 43:27
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,5,2 3:0 33:12
Top, 4. krog pic David Grad Men 4,6,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 9,7,7 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 11,-10,-9,7,1 3:2 54:42
Top, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 6,5,6 3:0 33:17
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,7,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 7,-9,-6,-8 1:3 34:40
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Hra -7,-3,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,11,5 3:0 35:22
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-6,-7 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 8,8,-3,2 3:1 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Rad -6,-1,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 3,5,6 3:0 33:14
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : kema
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -9,-7,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 8,-5,15,-6,-9 2:3 48:56
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna -9,-4,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-3,-6 0:3 13:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -5,-6,-8 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -7,-6,8,8,4 3:2 46:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,7,5,-10,9 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -8,8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 8,4,4 3:0 33:16
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 8,10,-6,8 3:1 40:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 10,-10,-7,-8 1:3 37:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,-4,-5 0:3 13:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men -9,-7,10,5,5 3:2 50:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -4,-7,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -3,-5,-3 0:3 11:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zorman PPR 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -4,-7,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -1,-3,-4 0:3 8:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,8,-8,8,-6 2:3 44:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,8,11,6 3:1 40:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-3,-5 0:3 12:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -11,-10,-8 0:3 29:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves -13,5,7,12 3:1 49:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -4,-3,9,-7 1:3 25:42
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta -6,-9,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,-7,-4 0:3 17:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -7,-11,-9 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,12,-7,-8 1:3 35:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -7,-3,-6 0:3 16:33
Skupaj: 47,31 % 317:353 1175:1246 21499:21844
Preskoči na orodno vrstico