NTZS

Polona Horvat
pic
Podatki o igralki
Id 2812
Št. tekmovalne izkaznice 010/13/14
Starost 18 let (letnik 2005)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 17.03.2024 2 2 7300 7300
članice do 21 let 10.03.2024 5 2 2000 2000
članice 24.03.2024 19 8 800 800
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alenka Ačimovič 1:0 3:2
pic Maruša Arnež 2:0 6:0
pic Ana Bartolovič 2:1 7:5
pic Pika Bavdek 2:0 6:0
pic Lara Belaj 8:5 30:23
pic Maja Belaj 4:0 12:1
pic Nika Belaj 3:3 11:12
pic Anamarija Bizjan 2:0 6:0
pic Ana Blatnik 3:0 9:0
pic Nuša Bolte 6:3 20:15
pic Daniela Butkovska Tomanič 3:1 10:5
pic Tina Cafuta 9:5 30:25
pic Patricija Cebek 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 15:4 52:25
pic Urška Čokelj 1:0 3:1
pic Ema Crnkovič 20:4 68:15
pic Tjaša Dervarič 0:1 0:3
pic Živa Dogar 7:0 21:1
pic Eva Dominik 2:0 6:0
pic Lana Erhatič 2:0 6:0
pic Sara Erhatič 1:0 3:1
pic Petra Pia Fornazarič 2:0 6:1
pic Pija Funtek 4:1 13:4
pic Tijana Gačič 1:1 3:3
pic Neja Gazvoda 3:0 9:2
pic Neža Gazvoda 3:0 9:2
pic Ana Gergek 12:0 36:4
pic Pika Gorenc 1:0 3:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 7:1 22:5
pic Eva Grabnar 3:1 9:7
pic Katja Gutnik 1:0 3:2
pic Blažka Harkai 14:14 59:57
pic Eva Hauko 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 6:4 18:15
pic Eva Horvat 9:1 24:6
pic Meta Ivančič 1:0 3:0
pic Neža Ivančič 1:0 3:0
pic Barbara Jančič 1:0 3:1
pic Barbara Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Zara Judež 4:0 12:0
pic Nuša Kadiš 4:11 28:40
pic Neja Kalan 1:0 3:0
pic Kim Kastelic 18:4 65:28
pic Tija Kastelic 2:0 6:0
pic Tereza Kavčič 12:0 36:3
pic Gaja Kobetič 6:12 28:43
pic Nika Kobetič 0:3 2:9
pic Tara Kobetič 0:3 0:9
pic Vita Kocjančič 6:0 18:0
pic Martina Komovec 1:0 3:0
pic Lara Kompara 2:1 7:5
pic Zala Kontelj 7:0 21:3
pic Alja Košmrlj 2:0 6:1
pic Ana Kovačec 6:21 31:69
pic Katja Krajnc 2:6 10:21
pic Tina Križnič 3:0 9:1
pic Katrina Kunčič 1:0 3:0
pic Živa Leben 4:0 12:0
pic Kristina Lesar 1:0 3:0
pic Ana Leskošek 4:0 12:2
pic Katarina Lešnjak 8:1 25:7
pic Polona Letnar 1:0 3:1
pic Viktorija Letnar 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 1:1 4:5
pic Jana Ludvik 1:8 8:24
pic Brina Markič 9:0 27:5
pic Živa Markič 11:2 37:13
pic Staša Matis 1:3 6:10
pic Lana Maučec 3:0 9:0
pic Gaja Mavri 1:2 3:7
pic Sanja Mihajlovska 2:0 6:0
pic Valentina Mišigoj 8:0 24:2
pic Enya Moltara 5:20 33:65
pic Tina Mozetič 9:1 29:10
pic Adriana Mrazić 4:0 12:0
pic Zala Nared 1:0 3:0
pic Lara Novak 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 2:8 12:28
pic Lina Obranovič Kovšca 2:0 6:0
pic Kaja Okorn 7:2 23:18
pic Lara Opeka 1:18 13:57
pic Rosana Pajer 2:0 6:2
pic Manca Paljk 4:6 19:20
pic Anja Pančur 2:0 6:0
pic Nika Pandev 4:0 12:0
pic Lea Paulin 0:10 10:33
pic Tamara Pavčnik 0:2 0:6
pic Neža Pogačar Žun 2:1 8:4
pic Lena Potrbin 4:1 14:4
pic Karin Praček 1:0 3:0
pic Bora Rajh 1:0 3:0
pic Izabel Roner 1:0 3:0
pic Urša Rozman 2:0 6:2
pic Hana Rožmanec 3:1 9:7
pic Tia Rudolf 2:0 6:0
pic Tajda Šabanov 1:3 5:10
pic Kiara Šegula 3:3 11:12
pic Anina Selak 2:3 10:11
pic Lara Šenica 1:0 3:0
pic Ema Simonič 2:0 6:0
pic Lana Slatinšek 13:0 39:6
pic Mojca Smolej 1:0 3:2
pic Eva Šobar 1:2 3:6
pic Simona Soldat 2:0 6:2
pic Mia Stajnko 6:4 24:18
pic Živa Staniša 0:4 0:12
pic Sofija Štefan 1:0 3:0
pic Mihaela Stoilkovska 2:0 6:1
pic Katarina Stražar 0:9 2:29
pic Tjaša Supanič 2:0 7:1
pic Klara Šušmelj 3:0 9:1
pic Ana Tofant 0:3 1:10
pic Sara Tokić 5:38 43:126
pic Katja Tomažič 0:1 2:3
pic Manca Trebižan 2:0 6:0
pic Špela Trelec 2:3 9:12
pic Layla Turk 7:0 21:3
pic Erin Ukovič 5:0 15:1
pic Ina Unger 2:3 9:9
pic Danijela Urh 1:0 3:1
pic Nika Uršič 2:0 6:0
pic Urša Večko 3:0 9:4
pic Nika Veronik 0:1 1:3
pic Zala Veronik 0:1 0:3
pic Taja Vidmar 0:1 0:3
pic Zala Vidmar 1:0 3:0
pic Nuša Vogrinčič 0:2 3:6
pic Maruša Vrhovnik 1:0 3:1
pic Iza Weiss 1:0 3:1
pic Kaja Zadravec 1:0 3:0
pic Ivana Zera 1:2 3:6
pic Zoja Žolek 8:0 24:1
pic Nina Zupančič 1:8 8:26
Skupaj: 441:289 1562:1137
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2022/2023 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2021/2022 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2020/2021 NTK Fužinar Inter Diskont mladinci
2019/2020 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2018/2019 NTK Fužinar Inter Diskont kadeti
2017/2018 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2016/2017 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2015/2016 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2014/2015 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
2013/2014 NTK Fužinar Inter Diskont mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
1. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. - 4. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
2. 29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
1. 22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. 28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
3. - 4. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 12. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
6. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
8. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
3. - 4. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. 22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
9. - 12. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
5. - 8. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
5. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
3. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
3. - 4. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
5. - 8. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
9. - 16. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
15. - 26. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
3. - 4. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
21. - 35. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
11. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
3. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
3. - 4. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
19. - 36. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
11. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
15. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
23. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
19. - 34. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 14. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
1. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
12. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
3. - 4. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
6. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
21. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
13. - 23. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 14. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
19. - 33. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
18. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
17. - 31. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
13. - 24. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
15. - 25. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 82 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 07.05.2023 pic Ana Kovačec Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
2. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Brin Vovk Petrovski X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Eva Cerkvenič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Brin Vovk Petrovski X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 24.04.2022 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Brin Vovk Petrovski X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Brin Vovk Petrovski X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Brin Vovk Petrovski X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 23.05.2021 pic Lea Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
2. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Žiga Kristijan Žigon X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
2. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
5. - 8. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
2. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Kim Kastelic Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
2. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Domen Zupančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Miha Jamšek X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Nuša Kadiš Z Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Mihael Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Mihael Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Mihael Kocjančič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Tina Cafuta Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aljaž Bobek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Lena Potrbin Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Tina Cafuta Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 38. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Aljaž Bobek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Urša Večko Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 15. 16.04.2016 pic Tina Cafuta Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 34 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
5. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 6,3,9 3:0 33:18
3. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 10,4,13 3:0 38:27
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 11,-6,6,5 3:1 41:33
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - Inter Diskont : Logatec
2. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 4,4,2 3:0 33:10
1. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 9,-8,4,5 3:1 41:29
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Lana Slatinšek ŠD SU 10,-12,8,5 3:1 46:37
Finalni del, polfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,6,-8,9 3:1 41:33
Finalni del, četrtfinale pic Ana Gergek Kema - Murexin 8,1,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Maruša Vrhovnik Men -19,7,2,5 3:1 52:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Viktorija Letnar Pres 10,5,3 3:0 34:18
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Vrtojba : Inter Diskont
1. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba 8,9,8 3:0 33:25
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -5,-6,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -9,-7,-4 0:3 20:33
1. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 8,4,3 3:0 33:15
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
7. tekma pic Sara Erhatič Cirkovce -9,10,6,6 3:1 43:33
4. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 5,6,9 3:0 33:20
2. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 6,4,8 3:0 33:18
03.02.2024 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2023/2024, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
7. tekma pic Lana Slatinšek SU 3,-10,5,9 3:1 43:29
4. tekma pic Neža Gazvoda SU 10,-9,6,-7,10 3:2 51:48
2. tekma pic Neja Gazvoda SU -8,10,-8,9,13 3:2 54:54
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : B2
4. tekma pic Neja Kalan B2 2,3,2 3:0 33:7
2. tekma pic Maruša Arnež B2 8,3,3 3:0 33:14
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 12,7,9 3:0 36:28
5. tekma pic Meta Ivančič Arrigoni 3,2,4 3:0 33:9
3. tekma pic Layla Turk Arrigoni 8,7,7 3:0 33:22
03.02.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 8,9,-6,-13,-4 2:3 45:54
5. tekma pic Lana Maučec Kema Murexin 6,4,5 3:0 33:15
3. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 9,7,5 3:0 33:21
07.01.2024 1. TOP za mladinke in mladince 2023/2024
Top, 7. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-5,-0 0:3 9:33
Top, 6. krog pic Kim Kastelic Krka 6,8,-8,8 3:1 41:33
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 10,-8,3,-7,5 3:2 49:40
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,9,4 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 6,9,7 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S 8,8,8 3:0 33:24
Top, 1. krog pic Nika Pandev Int 9,7,7 3:0 33:23
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 8,6,9 3:0 33:23
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 9,-7,-7,8,7 3:2 47:46
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -2,-9,11,-6,-8 1:4 38:55
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Novak K-S 8,9,7,-7,-9,8 4:2 60:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte K-S -8,-6,8,8,6 3:2 47:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Martina Komovec Sob 9,7,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Staša Matis Kema - Murexin -2,9,4,-13,-9 2:3 46:50
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Inter Diskont : Vrtojba
3. tekma pic Petra Pia Fornazarič Vrtojba 11,7,-12,5 3:1 47:37
1. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 7,7,8 3:0 33:22
29.10.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2023/2024
Finalni del, finale pic Enya Moltara K-S 8,-4,-9,-5,-3 1:4 32:52
Finalni del, polfinale pic Nuša Kadiš Int 10,5,-8,4,-9,-8,5 4:3 70:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Lešnjak K-S 6,3,-10,-10,4 3:2 53:37
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Arrigoni : Inter Diskont
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -8,7,6,-10,-4 2:3 44:47
2. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni 12,-5,-5,-7 1:3 31:45
1. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -7,-9,7,7,-8 2:3 46:47
22.10.2023 1. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Finalni del, finale pic Sara Tokić Vrt -7,6,9,9 3:1 40:35
Finalni del, polfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 3,3,4 3:0 33:10
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Lešnjak K-S 10,10,9 3:0 35:29
Finalni del, osmina finala pic Zoja Žolek Cir 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Križnič Men 8,2,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Izabel Roner Log 10,3,7 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Maučec Kema - Murexin 2,1,7 3:0 33:10
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -9,-7,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -7,-10,-5 0:3 22:34
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 6,-5,6,12 3:1 41:35
28.05.2023 2. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Kim Kastelic Krka 11,5,9 3:0 35:25
Top, 6. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 5,9,9 3:0 33:23
Top, 5. krog pic Katarina Lešnjak K-S 4,7,6 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Sara Tokić Vrt 7,10,-5,-6,-6 2:3 40:50
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S -6,-7,-4 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 1,8,11 3:0 35:20
Top, 1. krog pic Nika Pandev Int 8,2,9 3:0 33:19
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Lara Opeka K-S -10,-6,-8 0:3 24:34
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt 6,9,-8,-7,-6 2:3 43:48
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S 8,8,-9,-1,6 3:2 43:44
Top, 4. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,5,5 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Kaja Okorn Log 7,-4,10,11 3:1 40:39
Top, 2. krog pic Nina Zupančič Log 7,-5,-8,-4 1:3 28:40
Top, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -10,-8,-9 0:3 27:34
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -7,-3,-7,-11 0:4 28:46
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,8,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Enya Moltara K-S -10,-8,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kocjančič Arr 5,5,4 3:0 33:14
22.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 14. krog - Inter Diskont : Logatec
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec 9,7,-6,-3,10 3:2 43:48
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec 12,6,9 3:0 36:27
3. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 7,8,8 3:0 33:23
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Eva Cerkvenič Vrt 8,6,-9,7,-7,-6,-7 3:4 62:65
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 10,5,3 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 2,11,8 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Leskošek Sav 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Bora Rajh Arr 0,0,0 3:0 33:0
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
5. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -7,-9,-9 0:3 25:33
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -6,-7,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 10,10,5 3:0 35:25
09.04.2023 1. SNTL - končnica 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
5. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 10,-7,-7,-12 1:3 38:46
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -6,-8,12,-7 1:3 35:45
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 4,3,10 3:0 34:17
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Kim Kastelic Krka 6,-4,-11,4,-9,5,-7 3:4 64:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Vrt 11,-12,8,8 3:1 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Tomažič Tujina 9,-8,-6,3,-10 2:3 46:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristina Lesar Vrh 3,9,6 3:0 33:18
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr 10,-9,4,-6,-8,8,-13 3:4 70:70
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin 4,7,6,9 4:0 44:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Kim Kastelic Krka 9,-8,5,-8,2 3:2 49:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr 10,-7,-8,11,9 3:2 51:52
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Enya Moltara K-S -7,-7,-7 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Eva Cerkvenič Vrt 8,4,6 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Neža Gazvoda ŠD SU 11,9,10 3:0 36:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Men 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 6,-6,5,6 3:1 39:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Maruša Arnež B2 5,3,8 3:0 33:16
04.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 11. krog - Inter Diskont : Kema Murexin
6. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin -10,7,-5,-9 1:3 35:41
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 7,-7,-8,-8 1:3 34:40
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 6,9,7 3:0 33:22
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S -3,-8,-7,11,5,-6 2:4 48:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Okorn Log -6,3,8,-10,9 3:2 49:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Supanič Ves 4,9,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Mavri Vrt -9,-13,-10 0:3 32:38
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 10. krog - Vrtojba : Inter Diskont
6. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 9,7,5 3:0 33:21
4. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 10,-5,-9,9,8 3:2 48:49
1. tekma pic Sara Tokić Vrtojba -2,-6,-8 0:3 16:33
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -9,3,7,3 3:1 42:24
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 8,5,8 3:0 33:21
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -8,-9,10,-9 1:3 38:43
18.02.2023 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema Murexin
6. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin 6,6,8 3:0 33:20
3. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 9,3,7 3:0 33:19
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Kim Kastelic Krka 7,5,-9,8 3:1 42:31
1. tekma pic Barbara Jedlovčnik Krka 2,4,3 3:0 33:9
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : SU
6. tekma pic Neja Gazvoda SU 5,4,7 3:0 33:16
3. tekma pic Lana Slatinšek SU 3,7,4 3:0 33:14
18.02.2023 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Katarina Lešnjak Kajuh-Slovan 4,-4,-9,-5 1:3 29:37
6. tekma pic Zala Kontelj Kajuh-Slovan -7,2,5,9 3:1 40:27
3. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -4,9,-6,-8 1:3 29:42
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr -5,-6,-6,7,6,-9 2:4 48:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -9,7,7,4 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Bizjan Ves 2,2,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kocjančič Arr 4,1,4 3:0 33:9
21.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 9. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -9,-1,9,-4 1:3 25:42
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -7,-7,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 9,-6,-10,-7 1:3 34:43
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
4. tekma pic Tia Rudolf Cirkovce 10,7,8 3:0 34:25
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 9,8,8 3:0 33:25
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - SU : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Neja Gazvoda SU 2,9,3 3:0 33:14
3. tekma pic Neža Gazvoda SU 6,7,5 3:0 33:18
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Brina Markič Mengeš I 4,4,6 3:0 33:14
2. tekma pic Tina Križnič Mengeš I 8,6,6 3:0 33:20
15.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Ana Gergek Kema Murexin -6,6,10,-5,5 3:2 45:43
3. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin -4,7,11,9 3:1 39:38
14.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 8. krog - Cirkovce : Inter Diskont
5. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -10,6,12,8 3:1 46:38
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -6,4,-12,10,-9 2:3 50:50
2. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 10,8,9 3:0 34:27
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 8,-2,10,-5,-9 2:3 39:51
Top, 6. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 5,-9,-3,7,-9 2:3 43:45
Top, 5. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 7,-15,-8,9,3 3:2 56:47
Top, 4. krog pic Kim Kastelic Krka 8,7,7 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -7,-9,-5 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Enya Moltara K-S -10,9,-8,-9 1:3 38:43
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -7,9,-9,-5 1:3 32:42
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr -6,10,-7,-6 1:3 31:43
Top, 6. krog pic Nina Zupančič Log -6,-10,-7 0:3 23:34
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -4,-9,9,-1 1:3 25:42
Top, 4. krog pic Sara Tokić Vrt -8,-2,-7 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S 5,-10,-5,-3 1:3 29:39
Top, 2. krog pic Katarina Stražar Men -11,13,-6,-10 1:3 42:49
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -5,-9,3,-6 1:3 31:36
10.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 7. krog - Logatec : Inter Diskont
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec -9,-9,11,11,-12 2:3 56:58
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec 5,-5,-9,-9 1:3 34:38
03.12.2022 1. SNTL 2022/2023, 6. krog - Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 7,8,4 3:0 33:19
3. tekma pic Erin Ukovič Arrigoni 9,7,6 3:0 33:22
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -8,-6,-7 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Lana Slatinšek ŠD SU -7,2,7,5 3:1 40:25
Finalni del, osmina finala pic Brina Markič Men 6,8,12 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Layla Turk Arr 4,-7,-7,3,6 3:2 47:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Karin Praček Gor 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihaela Stoilkovska Men -6,8,11,4 3:1 41:34
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nina Zupančič Log -8,-6,7,-5,-7 1:4 37:51
12.11.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Kema Murexin : Inter Diskont
6. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin -9,9,5,-8,9 3:2 50:45
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Murexin 9,-8,-4,-12 1:3 35:45
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Murexin 7,7,7 3:0 33:21
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont : Vrtojba
4. tekma pic Tina Mozetič Vrtojba 3,6,2 3:0 33:11
3. tekma pic Eva Cerkvenič Vrtojba 4,8,5 3:0 33:17
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Ema Crnkovič Kema - Murexin -8,10,-9,6,-7 2:3 47:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 4,8,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Leskošek Sav 5,3,-5,-12,5 3:2 50:38
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Nina Zupančič Log -4,6,-6,-11,-6 1:4 38:52
08.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 1. krog - Inter Diskont : Cirkovce
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -9,6,-8,6,7 3:2 50:41
3. tekma pic Zoja Žolek Cirkovce 8,5,-10,4 3:1 43:29
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
2. tekma pic Živa Markič Mengeš 4,4,3 3:0 33:11
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kema Murexin : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Blažka Harkai Kema Murexin 8,9,-9,-10,6 3:2 52:46
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna 5,3,4 3:0 33:12
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Layla Turk Arrigoni 3,5,1 3:0 33:9
22.05.2022 2. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 2,8,7 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Kim Kastelic Krka 10,6,7 3:0 34:23
Top, 5. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 7,8,8 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Sara Tokić Vrt -10,-9,-6 0:3 25:34
Top, 3. krog pic Enya Moltara K-S 3,-6,-7,-12 1:3 36:39
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 8,-7,-9,11,-10 2:3 50:53
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 6,-3,-8,-7 1:3 29:39
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Enya Moltara K-S 4,-9,-4,-6 1:3 30:37
Top, 6. krog pic Ana Tofant Men 5,-9,-2,-9 1:3 31:38
Top, 5. krog pic Sara Tokić Vrt -12,-10,-9 0:3 31:37
Top, 4. krog pic Katarina Stražar Men -13,-4,-11 0:3 28:39
Top, 3. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -9,9,7,5 3:1 42:32
Top, 2. krog pic Lea Paulin Arr 9,-6,-8,-13 1:3 38:46
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 11,5,6 3:0 35:22
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, osmina finala pic Enya Moltara K-S 4,-6,-3,-8 1:3 28:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr 6,-6,-9,9,-6 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 6,2,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 6,2,8 3:0 33:16
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Inter Diskont : Kema Puconci
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -9,-9,-9 0:3 27:33
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci 6,-9,-9,-12 1:3 41:42
8. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -8,-10,-8 0:3 26:34
6. tekma pic Živa Dogar Kema Puconci 9,7,4 3:0 33:20
3. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci 4,3,-7,9 3:1 40:27
09.04.2022 1. SNTL - končnica 2021/2022, 1. krog - Kema Puconci : Inter Diskont
7. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci 9,-10,-7,-6 1:3 34:43
5. tekma pic Ana Gergek Kema Puconci 6,7,12 3:0 36:25
3. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci 5,5,10 3:0 34:20
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt 8,-4,-10,-4,-7 1:4 36:53
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 9,6,11,11 4:0 48:37
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 3,9,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Markič Men 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Pika Bavdek K-S 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Cafuta Muta 5,3,6 3:0 33:14
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Inter Diskont : Krka
3. tekma pic Kim Kastelic Krka -9,11,7,-7,0 3:2 51:40
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kema Puconci : Inter Diskont
8. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -8,-2,-3 0:3 13:33
4. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci -8,6,7,-9,-9 2:3 48:46
1. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci 7,8,10 3:0 34:25
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -3,7,7,4,-8,-6,-10 3:4 60:63
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte K-S 8,6,11,8 4:0 46:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,6,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Križnič Men 4,-9,6,4 3:1 42:25
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Inter Diskont : Cirkovce
8. tekma pic Ina Unger Cirkovce 7,4,3 3:0 33:14
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 7,-9,2,8 3:1 42:28
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -6,-9,-11 0:3 26:35
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Nuša Kadiš Int -9,-8,7,9,-8 2:3 47:49
Finalni del, četrtfinale pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 7,7,5 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Živa Markič Men 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Urša Rozman Men 9,-9,4,-8,8 3:2 50:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Zoja Žolek Cir 5,7,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 2,4,2 3:0 33:8
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -7,-6,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -14,-5,8,-9 1:3 39:46
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Inter Diskont : Arrigoni
8. tekma pic Alenka Ačimovič Arrigoni 7,-7,-5,10,8 3:2 46:47
6. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 5,6,9 3:0 33:20
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -6,-3,-4 0:3 13:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Inter Diskont : Logatec
8. tekma pic Kaja Okorn Logatec -6,-10,12,8,12 3:2 55:55
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 5,-7,6,3 3:1 40:25
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec -7,-3,-9 0:3 19:33
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka -9,-9,7,8,-8,9,-9 3:4 68:68
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Lešnjak Ves 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Blatnik Krka 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr 6,2,7 3:0 33:15
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Letrika : Inter Diskont
8. tekma pic Tina Mozetič Letrika 9,-12,5,9 3:1 45:37
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,7,-11,-5 1:3 33:42
1. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 8,8,3 3:0 33:19
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Tjaša Novak K-S 9,-3,11,-8,-5 2:3 40:53
Top, 6. krog pic Nuša Bolte K-S -7,-10,-6 0:3 23:34
Top, 5. krog pic Enya Moltara K-S -5,9,-9,-8 1:3 33:42
Top, 4. krog pic Lara Opeka K-S -3,-6,-5 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -9,-9,-12 0:3 30:36
Top, 2. krog pic Kaja Okorn Log -8,4,10,8 3:1 42:33
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 4,6,-5,9 3:1 38:30
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Krka : Inter Diskont
2. tekma pic Kim Kastelic Krka 9,6,8 3:0 33:23
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 7,9,-4,9 3:1 37:36
Top, 6. krog pic Enya Moltara K-S -13,-6,10,4,-7 2:3 49:51
Top, 5. krog pic Kim Kastelic Krka 5,7,9 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 9,6,7 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Nika Pandev Int 3,3,1 3:0 33:7
Top, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 10,3,-6,2 3:1 40:26
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 9,-8,10,-10,-9 2:3 50:53
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Inter Diskont : Kema Puconci
6. tekma pic Ema Crnkovič Kema Puconci 7,7,12 3:0 36:26
3. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci 5,2,-9,7 3:1 42:25
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Cirkovce : Inter Diskont
8. tekma pic Ina Unger Cirkovce -10,9,-10,-3 1:3 34:44
4. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -7,-9,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 5,2,5 3:0 33:12
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -8,-5,5,9,-7 2:3 42:47
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr -3,8,9,6 3:1 36:34
Finalni del, osmina finala pic Ana Blatnik Krka 2,5,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 3,8,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Valentina Mišigoj Vrt 8,4,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Dominik Mb - ZM 1,6,2 3:0 33:9
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -3,-8,-7 0:3 18:33
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -4,-8,-8,-6 0:4 26:44
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Supanič Ves 11,8,-10,5,6 4:1 56:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte K-S 7,6,-11,8 3:1 44:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR 9,4,-9,9 3:1 42:33
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Arrigoni : Inter Diskont
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 8,-4,-10,-9 1:3 34:42
4. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -6,8,-7,-5 1:3 29:41
1. tekma pic Layla Turk Arrigoni 1,3,5 3:0 33:9
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Logatec : Inter Diskont
6. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 8,5,7 3:0 33:20
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec 3,8,-1,-12,5 3:2 46:41
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr -5,-4,4,-6,-4 1:4 30:48
Finalni del, osmina finala pic Špela Trelec Ves -10,-8,7,2,9,7 4:2 62:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -5,11,-6,-1 1:3 25:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič Log 5,3,-7,6 3:1 40:25
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S 11,-5,-7,-8 1:3 33:44
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,6,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Blatnik Krka 2,8,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič Log 7,7,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Bizjan Ves 4,3,1 3:0 33:8
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Inter Diskont : Letrika
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 8,5,1 3:0 33:14
3. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-3,-7 0:3 16:33
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 1. krog - Interdiskont Fužinar : Kema
4. tekma pic Ana Kovačec Kema 11,7,-10,-11,-8 2:3 53:54
1. tekma pic Blažka Harkai Kema 3,9,7 3:0 33:19
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Interdiskont Fužinar
1. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 4,9,-4,-3,-4 2:3 33:46
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Ana Gergek Kema 5,6,9 3:0 33:20
2. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,-9,4,5,-6 2:3 46:42
13.06.2021 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
2. tekma pic Lara Šenica Krka 4,5,4 3:0 33:13
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 5,8,-9,10 3:1 43:34
1. tekma pic Zala Kontelj Vesna 7,9,14 3:0 38:30
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 3,2,3 3:0 33:8
13.06.2021 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -6,-4,13,-9 1:3 34:46
1. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,6,10 3:0 34:21
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,4,-11,-8,6 3:2 52:39
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
2. tekma pic Lana Erhatič Cirkovce 3,4,3 3:0 33:10
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
2. tekma pic Brina Markič Mengeš 5,8,-9,7 3:1 42:31
12.06.2021 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2020/2021, 5. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
1. tekma pic Vita Kocjančič Arrigoni 6,6,2 3:0 33:14
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -10,-5,-2 0:3 17:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -3,-5,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Kontelj Ves 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka 9,5,9 3:0 33:23
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Nuša Kadiš Int 9,-7,-9,2,-6,12,-8 3:4 66:67
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema - Murexin 3,9,3,9 4:0 44:24
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Sav -11,4,-5,10,7 3:2 50:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Markič Men -8,0,9,4 3:1 41:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 9,10,4 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Layla Turk Arr -10,0,6,8 3:1 43:26
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Kema Puconci : Inter Diskont
8. tekma pic Staša Matis Kema Puconci -6,-3,-10 0:3 19:34
4. tekma pic Ana Kovačec Kema Puconci -7,-9,-8 0:3 24:33
1. tekma pic Blažka Harkai Kema Puconci -8,6,8,6 3:1 41:31
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -4,10,6,-8,-2 2:3 37:49
3. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -6,-3,-7 0:3 16:33
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Letrika : Inter Diskont
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika 6,6,-6,7 3:1 39:30
1. tekma pic Gaja Mavri Letrika -9,-9,-6 0:3 24:33
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Vesna I : Inter Diskont
4. tekma pic Ivana Zera Vesna I -11,-4,-5 0:3 20:35
1. tekma pic Tamara Pavčnik Vesna I -11,-9,-7 0:3 27:35
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna II : Inter Diskont
4. tekma pic Zala Kontelj Vesna II -7,4,-10,4,2 3:2 50:33
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna II 5,6,8 3:0 33:19
27.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 4. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 9,11,6 3:0 35:26
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-2,7,-9 1:3 30:40
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Rakek : Inter Diskont
2. tekma pic Simona Soldat Rakek -5,10,6,8 3:1 39:35
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Inter Diskont : Cirkovce
8. tekma pic Ina Unger Cirkovce 4,9,-6,-9,-8 2:3 45:46
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Cirkovce 8,-5,7,8 3:1 38:34
3. tekma pic Katja Krajnc Cirkovce -10,-7,-9 0:3 26:34
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Inter Diskont : Logatec
6. tekma pic Tereza Kavčič Logatec 3,5,7 3:0 33:15
3. tekma pic Katja Gutnik Logatec -9,-7,5,11,7 3:2 51:45
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte Jes -7,-5,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Cir 5,8,-5,-8,-9 2:3 44:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 9,-9,-4,-8 1:3 32:42
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -6,7,-8,-1,5,-10 2:4 47:57
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka 8,7,4,-7,10 4:1 52:40
Finalni del, osmina finala pic Maja Belaj Sav 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Valentina Mišigoj Vrt -6,5,8,4 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 7,4,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Erin Ukovič Arr 3,5,5 3:0 33:13
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -8,-7,4,9,-8 2:3 45:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Sav -8,9,8,10 3:1 42:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Erin Ukovič Arr 2,1,4 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 1,5,7 3:0 33:13
13.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 18. krog - Inter Diskont : Letrika
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-7,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika 5,6,4 3:0 33:15
2. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 7,5,6 3:0 33:18
06.06.2020 1. SNTL 2019/2020, 17. krog - Vesna : Inter Diskont
7. tekma pic Ivana Zera Vesna 8,6,10 3:0 34:24
5. tekma pic Špela Trelec Vesna 6,-5,8,-9,-5 2:3 41:47
3. tekma pic Anina Selak Vesna 7,-11,8,3 3:1 44:31
07.03.2020 1. SNTL 2019/2020, 16. krog - Kema : Inter Diskont
7. tekma pic Staša Matis Kema -5,6,12,8 3:1 41:37
5. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -7,-6,12,-5 1:3 32:45
3. tekma pic Ana Kovačec Kema -5,-8,-7 0:3 20:33
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves -7,10,-10,7,-8 2:3 48:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Mozetič Vrt 8,7,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S -7,-5,-7 0:3 19:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt 5,-4,9,-4,-9 2:3 39:47
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema - Murexin 12,-9,9,-7,7 3:2 52:50
Finalni del, 1. krog pic Mia Stajnko Ves 9,-10,3,8 3:1 43:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -3,-4,8,-10 1:3 28:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Katrina Kunčič Mb - ZM 6,10,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 5,9,6 3:0 33:20
22.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 15. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -7,-3,-9 0:3 19:33
15.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 14. krog - Arrigoni : Inter Diskont
5. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -4,-12,-8 0:3 24:36
3. tekma pic Urška Čokelj Arrigoni -6,10,9,3 3:1 40:33
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -5,-6,-10,-7 0:4 28:45
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte Jes 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr -2,-5,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 7,7,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 5,6,7 3:0 33:18
01.02.2020 1. SNTL 2019/2020, 12. krog - Logatec : Inter Diskont
8. tekma pic Kaja Okorn Logatec -4,9,-5,-7 1:3 27:42
4. tekma pic Nina Zupančič Logatec -4,-5,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Hana Rožmanec Logatec -11,-7,9,9,7 3:2 51:49
25.01.2020
5. tekma pic Zala Veronik LJ -1,-3,-8 0:3 12:33
1. tekma pic Tamara Pavčnik LJ -5,-5,-9 0:3 19:33
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
7. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -7,-9,-8 0:3 24:33
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš I 9,8,7 3:0 33:24
2. tekma pic Živa Markič Mengeš I 14,9,6 3:0 38:29
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni -10,9,-12,-4 1:3 37:46
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -7,-9,-8 0:3 24:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan -9,-3,-4 0:3 16:33
6. tekma pic Pika Bavdek Kajuh-Slovan 4,6,7 3:0 33:17
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -6,-6,-8 0:3 20:33
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Ana Kovačec Kema -6,10,-6,-7 1:3 31:43
1. tekma pic Blažka Harkai Kema 12,-5,9,-10,9 3:2 51:53
18.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
6. tekma pic Zara Judež Krka 4,2,7 3:0 33:13
3. tekma pic Tina Cafuta Krka 7,2,4 3:0 33:13
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Lara Belaj Savinja 9,10,9 3:0 34:28
3. tekma pic Pija Funtek Savinja 5,3,5 3:0 33:13
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
9. tekma pic Zara Judež Krka 4,8,3 3:0 33:15
6. tekma pic Kim Kastelic Krka 6,-5,-8,9,10 3:2 47:47
2. tekma pic Tina Cafuta Krka 7,6,4 3:0 33:17
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
4. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 2,8,3 3:0 33:13
2. tekma pic Zala Kontelj Vesna 10,6,7 3:0 34:23
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Mihaela Stoilkovska Mengeš 1,1,2 3:0 33:4
3. tekma pic Pika Gorenc Mengeš 1,2,4 3:0 33:7
11.01.2020 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Letrika : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Sara Tokić Letrika -8,3,-7,-8 1:3 34:36
5. tekma pic Petra Pia Fornazarič Letrika 3,7,6 3:0 33:16
3. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 5,6,6 3:0 33:17
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Pija Funtek Savinja -11,7,-9,-9 1:3 40:42
4. tekma pic Lara Belaj Savinja 9,-9,-2,9,-8 2:3 41:51
1. tekma pic Nika Belaj Savinja 11,-2,5,-8,8 3:2 45:46
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Maribor
4. tekma pic Ema Simonič Maribor 6,5,3 3:0 33:14
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
7. tekma pic Ana Kovačec Kema 7,-4,7,-9,-9 2:3 44:47
4. tekma pic Blažka Harkai Kema -6,11,-6,3,-9 2:3 45:47
2. tekma pic Živa Dogar Kema 6,9,8 3:0 33:23
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
8. tekma pic Živa Markič Mengeš I 9,6,8 3:0 33:23
6. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš I 3,9,-10,-7,10 3:2 51:45
3. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -4,-4,-8 0:3 16:33
21.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
6. tekma pic Eva Hauko Sobota 8,9,2 3:0 33:19
3. tekma pic Eva Horvat Sobota 5,6,3 3:0 33:14
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Maribor : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Patricija Cebek Maribor 1,1,4 3:0 33:6
3. tekma pic Ema Simonič Maribor 3,6,4 3:0 33:13
15.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
7. tekma pic Ana Gergek Kema 8,7,-10,4 3:1 43:31
4. tekma pic Živa Dogar Kema 10,-9,5,4 3:1 43:30
2. tekma pic Ema Crnkovič Kema 4,5,4 3:0 33:13
14.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 10. krog - Jesenice : Inter Diskont
4. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -9,-7,6,7,4 3:2 49:39
1. tekma pic Mojca Smolej Jesenice -10,9,-4,6,7 3:2 47:45
07.12.2019 1. SNTL 2019/2020, 9. krog - Letrika : Inter Diskont
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika -8,-4,8,-7 1:3 30:41
1. tekma pic Sara Tokić Letrika -8,-6,6,5,-10 2:3 46:45
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 12,3,6 3:0 36:21
Top, 6. krog pic Živa Markič Men -11,5,-8,6,5 3:2 52:40
Top, 5. krog pic Brina Markič Men 8,4,3 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Gaja Kobetič Men -8,-9,-3 0:3 20:33
Top, 3. krog pic Nika Belaj Sav -11,-10,-6 0:3 27:36
Top, 2. krog pic Kim Kastelic Krka 6,-5,5,7 3:1 38:29
Top, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob -6,9,6,10 3:1 40:36
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Kim Kastelic Krka 12,-9,5,8 3:1 45:36
Top, 6. krog pic Eva Horvat Sob 8,5,5 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Sara Tokić Vrt -8,9,-8,8,6 3:2 49:45
Top, 4. krog pic Enya Moltara K-S -5,8,-8,-5 1:3 29:41
Top, 3. krog pic Tina Cafuta Krka -4,10,9,5 3:1 38:35
Top, 2. krog pic Lara Belaj Sav 9,7,10 3:0 34:26
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int -9,5,8,-13,3 3:2 55:42
23.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 8. krog - Inter Diskont : Vesna
5. tekma pic Ivana Zera Vesna -6,-9,-6 0:3 21:33
1. tekma pic Špela Trelec Vesna -8,8,5,7 3:1 41:31
16.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 7. krog - Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Staša Matis Kema -3,-6,6,-3 1:3 23:39
1. tekma pic Ana Kovačec Kema -7,10,-12,8,-8 2:3 50:54
09.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 6. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
6. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -6,-11,-1 0:3 18:35
2. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -2,-7,-6 0:3 15:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Blažka Harkai Kema - Murexin -6,-7,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -4,-2,-6 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lana Erhatič Cir 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Sav -11,7,9,5 3:1 44:34
02.11.2019 1. SNTL 2019/2020, 5. krog - Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Jana Ludvik Arrigoni -1,6,-5,-7 1:3 24:39
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -7,-1,-6 0:3 14:33
27.10.2019 1. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -2,-0,-9,-9 0:4 20:44
Finalni del, osmina finala pic Tina Mozetič Vrt -6,6,10,-6,10,-7,13 4:3 69:72
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 6,-6,3,-10,4 3:2 49:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves -8,-9,-5 0:3 22:33
26.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 4. krog - Preserje : Inter Diskont
2. tekma pic Polona Letnar Preserje 5,9,-8,10 3:1 42:35
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -6,-4,-11 0:3 21:35
Finalni del, četrtfinale pic Tina Cafuta Krka -4,9,6,-6,5 3:2 43:42
Finalni del, osmina finala pic Eva Horvat Sob 7,3,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Maja Belaj Sav 7,-6,3,3 3:1 39:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Zara Judež Krka 5,6,3 3:0 33:14
19.10.2019 1. SNTL 2019/2020, 3. krog - Inter Diskont : Logatec
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec 11,3,-4,-6,8 3:2 45:44
3. tekma pic Nina Zupančič Logatec -5,-9,-7 0:3 21:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S -5,-6,-2 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tereza Kavčič ŠNT 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Stajnko Ves 7,8,-14,-9,-7 2:3 52:53
12.10.2019
1. tekma pic Nika Veronik LJ -10,8,-5,-8 1:3 34:42
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Lara Belaj Sav -5,-8,6,-10 1:3 34:40
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 8,4,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin -9,2,3,3 3:1 42:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Iza Weiss Sav 6,9,-10,7 3:1 43:34
21.09.2019 1. SNTL 2019/2020, 1. krog - Inter Diskont : Jesenice
5. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -7,5,7,12 3:1 43:35
1. tekma pic Barbara Jančič Jesenice -9,7,8,9 3:1 42:35
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 2. krog - Interdiskont Fužinar : Kema
3. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -9,7,-5,9,-7 2:3 43:49
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Enya Moltara K-S 7,-9,7,-6,-9 2:3 46:47
Top, 6. krog pic Mia Stajnko Ves -6,8,-8,4,7 3:2 47:41
Top, 5. krog pic Živa Markič Men 4,5,-5,-9,-8 2:3 44:42
Top, 4. krog pic Brina Markič Men 8,-7,9,10 3:1 41:38
Top, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men 3,6,3 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 5,3,6 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Urša Večko Int 5,8,-7,9 3:1 40:33
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Nika Kobetič Men -7,-5,8,-5 1:3 28:41
Top, 6. krog pic Nika Belaj Ptuj -3,6,11,-5,-9 2:3 41:50
Top, 5. krog pic Gaja Kobetič Men -6,10,-1,-6 1:3 25:43
Top, 4. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -11,-10,6,-9 1:3 41:42
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -7,-10,-14 0:3 31:39
Top, 2. krog pic Lara Kompara Vrt 6,6,8 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Ina Unger Cir 8,4,9 3:0 33:21
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Gaja Kobetič Men -8,-10,-4,-5 0:4 27:45
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -7,4,14,-6,14,5 4:2 67:59
Finalni del, osmina finala pic Urša Večko Int 3,-11,-5,7,4 3:2 49:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 2,1,7 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Sanja Mihajlovska PPR 1,5,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lana Slatinšek ŠD SU 9,-4,8,3 3:1 37:31
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -2,-2,-6 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Uršič B2 4,1,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Stajnko Ves 9,3,-11,-11,-8 2:3 52:49
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -9,5,-1,7,-4 2:3 36:45
Finalni del, osmina finala pic Kiara Šegula Tujina -8,9,7,6 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mia Stajnko Ves 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Lina Obranovič Kovšca PPR 8,4,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 6,7,6 3:0 33:19
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men -1,5,14,-7,-8 2:3 43:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Krka -7,-5,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men -7,-8,4,9,9 3:2 48:44
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -7,-6,11,-8 1:3 34:44
6. tekma pic Valentina Mišigoj Letrika 7,3,-8,9 3:1 41:30
3. tekma pic Sara Tokić Letrika 8,9,-6,-5,-4 2:3 37:50
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -7,-4,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Živa Markič Mengeš -11,8,5,-7,-4 2:3 44:48
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 8,5,-6,-10,-8 2:3 46:47
1. tekma pic Zala Nared Kajuh-Slovan 5,1,3 3:0 33:9
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
6. tekma pic Zara Judež Krka 2,3,3 3:0 33:8
3. tekma pic Kim Kastelic Krka -13,-9,10,4,-6 2:3 51:51
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Blažka Harkai Kema -8,-8,8,7,8 3:2 49:45
1. tekma pic Ana Gergek Kema 4,3,7 3:0 33:14
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Krka
8. tekma pic Živa Staniša Krka -4,-4,-3 0:3 11:33
6. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,8,5 3:0 33:17
3. tekma pic Kim Kastelic Krka 5,6,-7,-5,-10 2:3 44:45
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
8. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II 8,9,-9,-11,-7 2:3 49:52
6. tekma pic Brina Markič Mengeš II 4,6,-10,7 3:1 43:29
3. tekma pic Živa Markič Mengeš II 10,6,6 3:0 34:22
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -14,1,8,10 3:1 48:35
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,-8,-2 0:3 14:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Nika Kobetič Mengeš I -9,-10,7,-5 1:3 35:41
1. tekma pic Tara Kobetič Mengeš I -7,-6,-10 0:3 23:34
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
8. tekma pic Lara Kompara Letrika 7,-6,-8,4,9 3:2 47:42
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -10,11,9,-5,9 3:2 50:52
3. tekma pic Sara Tokić Letrika 8,10,-4,-9,11 3:2 49:51
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Interdiskont Fužinar : Vesna
9. tekma pic Anina Selak Vesna -6,7,7,8 3:1 39:33
5. tekma pic Špela Trelec Vesna -7,-2,-10 0:3 19:34
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 2. krog - Mengeš : Interdiskont Fužinar
2. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -5,-10,14,-2 1:3 33:48
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Ana Leskošek Savinja 3,7,8 3:0 33:18
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
5. tekma pic Zala Kontelj Vesna 6,5,5 3:0 33:16
1. tekma pic Katarina Lešnjak Vesna 3,2,-6,4 3:1 39:20
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš II
8. tekma pic Brina Markič Mengeš II 5,5,6 3:0 33:16
6. tekma pic Živa Markič Mengeš II -8,4,3,5 3:1 41:23
3. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš II -7,-8,-12 0:3 27:36
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 6,8,2 3:0 33:16
4. tekma pic Mia Stajnko Vesna -9,-3,9,8,8 3:2 45:47
1. tekma pic Lena Potrbin Vesna 8,5,6 3:0 33:19
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -5,-10,-10 0:3 25:35
Finalni del, osmina finala pic Mia Stajnko Ves 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 5,6,-9,7 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Leben B2 12,6,2 3:0 36:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Zadravec PPR 4,3,4 3:0 33:11
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Kiara Šegula Tujina -18,-6,-7 0:3 31:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -12,-8,6,5,4 3:2 53:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Katarina Stražar Men -3,-8,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Ptuj 6,7,7 3:0 33:20
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Kiara Šegula Tujina -5,-4,7,7,-10 2:3 41:48
Finalni del, četrtfinale pic Kim Kastelic Krka 6,6,-9,2 3:1 42:25
Finalni del, osmina finala pic Lana Slatinšek ŠD SU 4,5,7 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -12,7,-5,-7 1:3 35:43
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Kema - Murexin 9,9,-8,-8,8 3:2 49:48
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Anamarija Horvat Sob 9,4,6 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt -4,-7,-4 0:3 15:33
Top, 5. krog pic Gaja Kobetič Men 8,6,-7,-9,6 3:2 49:42
Top, 4. krog pic Tijana Gačič K-S 8,5,12 3:0 36:25
Top, 3. krog pic Tina Cafuta Muta 15,-8,-6,5,6 3:2 53:48
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 9,-10,7,5 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 6,-6,-7,-11 1:3 35:41
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Kim Kastelic Krka 12,3,6 3:0 36:21
Top, 6. krog pic Sara Tokić Vrt -6,-11,-9 0:3 26:35
Top, 5. krog pic Lara Belaj Kema - Murexin 3,8,5 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Enya Moltara K-S -8,6,2,1 3:1 41:20
Top, 3. krog pic Kiara Šegula Tujina 3,8,-8,9 3:1 41:31
Top, 2. krog pic Eva Horvat Sob 5,5,5 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Tina Cafuta Muta -8,-9,5,-8 1:3 36:38
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -8,6,-7,-10,-7 1:4 43:51
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Kema - Murexin 4,6,-5,7 3:1 38:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 5,-9,7,-4,9 3:2 46:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Novak Ves 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Uršič B2 4,7,5 3:0 33:16
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr 13,14,-9,-9,-1 2:3 50:60
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S 8,-9,-7,-4 1:3 31:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta -8,-6,-5 0:3 19:33
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Eva Cerkvenič Vrt -2,-5,11,-6 1:3 26:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Cafuta Muta -8,7,-11,8,7 3:2 52:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Horvat Sob 9,-5,-3,6,2 3:2 41:39
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tina Cafuta Muta -9,-6,-4 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Živa Leben B2 1,6,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Leskošek Sav 9,6,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Dogar Kema - Murexin 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Klara Šušmelj Vrt -8,11,6,6 3:1 43:34
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves -8,-7,6,-2 1:3 28:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -7,-9,9,-9 1:3 36:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte Jes -7,10,-9,-4 1:3 32:43
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš -3,10,9,-7,-15 2:3 48:58
1. tekma pic Živa Markič Mengeš -8,7,5,4 3:1 41:27
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Letrika : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika -9,8,7,-9,-7 2:3 47:48
4. tekma pic Sara Tokić Letrika -5,-7,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Klara Šušmelj Letrika 9,3,3 3:0 33:15
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Krka : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Kim Kastelic Krka 4,1,-10,6 3:1 43:23
1. tekma pic Tija Kastelic Krka 4,4,4 3:0 33:12
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Mia Stajnko Vesna -6,3,8,8 3:1 39:30
1. tekma pic Lena Potrbin Vesna 11,-9,5,7 3:1 44:34
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Blažka Harkai Kema -8,7,7,-8,9 3:2 49:45
1. tekma pic Živa Dogar Kema 3,4,2 3:0 33:9
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Sara Tokić Vrt -10,10,8,6 3:1 44:36
Finalni del, polfinale pic Lara Belaj Kema - Murexin 5,9,-5,-9,7 3:2 47:43
Finalni del, četrtfinale pic Eva Horvat Sob 11,8,3 3:0 35:22
Finalni del, osmina finala pic Nika Pandev Int 3,7,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Adriana Mrazić Ves 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Crnkovič Kema - Murexin 1,3,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Sofija Štefan Arr 3,2,2 3:0 33:7
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
6. tekma pic Adriana Mrazić Vesna 3,5,1 3:0 33:9
3. tekma pic Lena Potrbin Vesna 11,3,1 3:0 35:15
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 8,8,6 3:0 33:22
1. tekma pic Zala Vidmar Arrigoni 4,2,3 3:0 33:9
14.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 9,7,9 3:0 33:25
1. tekma pic Eva Grabnar Sobota 9,6,8 3:0 33:23
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Muta
6. tekma pic Tina Cafuta Muta 8,3,-3,6 3:1 36:28
3. tekma pic Živa Staniša Muta -7,-6,-7 0:3 20:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Ptuj : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -9,-2,11,-3 1:3 27:44
2. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -9,-7,-4 0:3 20:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -6,-8,14,-5 1:3 35:47
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -8,-4,9,-6 1:3 29:42
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
8. tekma pic Anina Selak Vesna -4,-14,4,-3 1:3 32:42
6. tekma pic Danijela Urh Vesna -6,9,8,6 3:1 39:34
3. tekma pic Mia Stajnko Vesna 4,-9,-8,4,-8 2:3 47:41
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Eva Šobar Men 8,7,7 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Kiara Šegula Tujina -7,-4,-5 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob -11,11,-5,-13 1:3 42:50
Top, 4. krog pic Tina Cafuta Muta -11,-9,-11 0:3 31:37
Top, 3. krog pic Eva Grabnar Sob -7,4,2,-10,7 3:2 50:36
Top, 2. krog pic Eva Cerkvenič Vrt -9,5,8,9 3:1 42:33
Top, 1. krog pic Urša Večko Int 9,-8,7,7 3:1 41:34
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Sara Tokić Vrt -8,-4,3,-8 1:3 31:36
Finalni del, četrtfinale pic Enya Moltara K-S 10,2,7 3:0 34:19
Finalni del, osmina finala pic Eva Horvat Sob 6,-6,8,6 3:1 39:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Pančur Sav 7,7,1 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Gergek Kema - Murexin 5,5,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Neža Ivančič Arr 3,4,2 3:0 33:9
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tina Cafuta Muta -9,-6,7,8,-9 2:3 46:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr -14,-3,-6 0:3 23:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Brina Markič Men 8,-10,9,9 3:1 43:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves 6,4,9 3:0 33:19
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Interdiskont Fužinar
4. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -6,-7,-1 0:3 14:33
1. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 8,-6,-6,-8 1:3 31:41
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tina Cafuta Muta -7,-6,-5 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Eva Grabnar Sob -11,-7,11,2,6 3:2 53:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr 8,-8,2,8 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Klara Šušmelj Vrt 1,3,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Markič Men 5,-10,5,6 3:1 43:28
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt -5,9,-6,-4 1:3 26:42
Finalni del, osmina finala pic Eva Horvat Sob 8,8,8 3:0 33:24
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mia Stajnko Ves -8,-10,-10 0:3 28:35
Top, 6. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut -9,7,10,10 3:1 44:38
Top, 5. krog pic Lara Belaj Cir -8,-5,7,-6 1:3 30:40
Top, 4. krog pic Gaja Kobetič Men 7,-9,-5,14,7 3:2 52:50
Top, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -10,-3,-8 0:3 21:34
Top, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin 8,-10,-9,11,-4 2:3 47:53
Top, 1. krog pic Nuša Kadiš Int -7,-10,-5 0:3 22:34
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Neža Pogačar Žun Men 4,-8,5,3 3:1 41:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Tokić Vrt 3,-5,-4,8,2 3:2 42:35
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Sara Tokić Vrt 5,-9,-3,-11 1:3 34:40
Finalni del, osmina finala pic Kiara Šegula Tujina 9,-10,8,10 3:1 44:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Bartolovič Pres 6,6,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Kim Kastelic Krka 7,9,-8,7 3:1 41:34
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -4,-12,-6 0:3 22:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob -5,-3,-9 0:3 17:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan -10,-4,-2 0:3 16:34
6. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 2,9,-5,6 3:1 38:28
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Sobota
5. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota -6,-9,-8 0:3 23:33
1. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -3,-4,-6 0:3 13:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Blažka Harkai Kema -9,-2,-6 0:3 17:33
2. tekma pic Ana Kovačec Kema -2,-6,-2 0:3 10:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
5. tekma pic Lara Kompara Letrika 10,-11,-9,-14 1:3 46:50
1. tekma pic Sara Tokić Letrika 14,-7,-6,-7 1:3 36:47
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Sara Tokić Vrt -8,-4,-3 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -2,-10,-10 0:3 22:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Košmrlj B2 -5,6,8,7 3:1 38:32
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
5. tekma pic Ana Tofant Mengeš -1,-2,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -4,-5,-6 0:3 15:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
5. tekma pic Ana Kovačec Kema -3,-7,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Blažka Harkai Kema -7,-5,-7 0:3 19:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Sobota : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Anamarija Horvat Sobota -4,-6,-6 0:3 16:33
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Cirkovce
5. tekma pic Ina Unger Cirkovce -3,-3,-3 0:3 9:33
1. tekma pic Nika Belaj Cirkovce -6,-11,-4 0:3 21:35
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Savinja : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Anja Pančur Savinja 00,0 3:0 33:0
1. tekma pic Pija Funtek Savinja 00,0 3:0 33:0
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Neža Pogačar Žun Men 7,-8,8,-6,-9 2:3 45:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Kobetič Men -10,12,-8,-10 1:3 42:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Cerkvenič Vrt 9,3,-5,-3,9 3:2 41:43
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Cir -6,9,-2,-6 1:3 25:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema - Murexin -5,-3,-4 0:3 12:33
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Manca Trebižan Sav 8,3,4 3:0 33:15
Top, 6. krog pic Lena Potrbin Trb -8,8,8,-10,-10 2:3 50:51
Top, 5. krog pic Eva Horvat Sob -7,-8,-3 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Pija Funtek Sav 5,2,12 3:0 36:19
Top, 3. krog pic Maja Belaj Cir 2,4,4 3:0 33:10
Top, 2. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 9,6,7 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Rosana Pajer Int 5,8,4 3:0 33:17
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Vrt -9,8,-6,-4 1:3 30:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob -4,-10,-5 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Cir 3,4,3 3:0 33:10
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, polfinale pic Eva Šobar Men -9,-3,-8 0:3 20:33
Mali finale, četrtfinale pic Tina Cafuta Muta 9,8,-9,-8,6 3:2 50:45
Mali finale, osmina finala pic Eva Horvat Sob 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Zoja Žolek Cir 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema - Murexin -3,-8,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob -7,-6,-2 0:3 15:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -1,-1,-5 0:3 7:33
1. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan -4,-5,-5 0:3 14:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Preserje : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Ana Bartolovič Preserje -9,4,7,-7,10 3:2 50:43
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Fužinar Inter Diskont : Letrika
6. tekma pic Sara Tokić Letrika -7,8,-4,-3 1:3 25:41
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika -5,-3,-6 0:3 14:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, finale pic Eva Šobar Men -9,-11,-8 0:3 28:35
Mali finale, polfinale pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 9,8,7 3:0 33:24
Mali finale, četrtfinale pic Pija Funtek Sav 2,-9,6,10 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Trebižan Sav 4,1,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Belaj Cir -7,9,-10,-9 1:3 37:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres -2,8,-9,-2 1:3 24:41
Skupaj: 60,41 % 441:289 1562:1137 25502:22847
Preskoči na orodno vrstico