NTZS

Mihael Kocjančič
pic
Podatki o igralcu
Id 1063
Št. tekmovalne izkaznice 063/12/13
Starost 20 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 10.03.2024 13 14 1000 1000
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:2 1:7
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 4:0 12:4
pic Robert Boldin 0:1 2:3
pic Anej Bradač Vranc 2:0 6:1
pic Luka Breznik 2:3 8:13
pic Bor Brodnjak 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 3:0 9:0
pic Sandi Cejan 1:0 3:1
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matic Čopar 8:2 26:18
pic Matevž Črepnjak 0:2 2:6
pic Gašper Cvetič 2:0 6:2
pic Tilen Cvetko 0:2 4:7
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Mark Dimnik 4:0 12:1
pic Rok Djordjevič 0:2 0:6
pic Darko Drčić 1:0 3:0
pic Gašper Ekart 1:0 3:0
pic Miha Fatur 4:0 12:2
pic Aljaž Fortuna 4:1 14:8
pic Simon Frank 0:1 1:3
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Nejc Funtek 1:0 3:0
pic Ruben Furlan 4:0 12:3
pic Žan Gantar 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 4:0 12:0
pic Timi Gider 2:0 6:0
pic Aljaž Godec 1:11 18:35
pic Andrej Godec 1:0 3:0
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Jaka Golavšek 1:2 5:8
pic Jaka Golob 6:0 18:1
pic Aljaž Goltnik 9:12 35:49
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic David Grad 6:0 18:3
pic Rok Grad 5:4 20:18
pic Aljoša Grčar 1:0 3:0
pic Domen Grčar 3:0 9:0
pic Tadej Gungl 5:0 15:0
pic Nejc Gutnik 1:0 3:1
pic Tian Hajšek 1:0 3:0
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 7:1 22:8
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Mitja Horvat 0:2 2:6
pic Žan Hovnik 1:0 3:1
pic Jan Hovnik Šipek 7:1 23:9
pic Peter Hribar 1:0 4:1
pic Lan Huzjak 0:1 0:3
pic Mateo Ilić 3:0 9:0
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:3 5:9
pic Miha Jamšek 1:0 3:1
pic Dominik Janc 3:0 9:2
pic Erazem Janc 2:0 7:1
pic Urban Janc 2:0 6:0
pic Klemen Jazbič 0:2 1:6
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:0
pic Benjamin Jekovec 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 1:0 3:0
pic Matevž Jernejčič 1:0 3:0
pic Jan Jeršin 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 2:2 6:8
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Dejan Jokič 8:8 32:35
pic Luka Jokič 2:0 6:0
pic Dejan Jovanović 7:0 21:5
pic Blaž Kamnar 1:0 3:0
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Neven Karkovič 0:3 3:9
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 1:2 6:7
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 4:0 12:0
pic Vid Kočar 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:1
pic Martin Kocjančič 1:0 3:2
pic Lan Koglot 6:0 18:0
pic Filip Kolle 2:9 9:31
pic Gregor Komac 1:2 4:7
pic Maj Končar 1:0 3:1
pic Nejc Konjiček 2:0 6:1
pic Žan Korelec 2:0 6:1
pic Aleks Koren 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 2:0 6:0
pic Tomaž Kralj 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 3:1 12:8
pic Jan Krč 7:2 24:12
pic Gašper Križanec 1:0 3:1
pic Jan Kromar 2:0 6:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 2:1 8:3
pic Mladen Kuntner 1:0 3:0
pic Rok Kurent 2:0 6:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:1
pic Nik Lagoja 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 7:0 21:5
pic Taj Lavrič 1:3 6:11
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 5:0 15:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Luka Likar 1:2 4:7
pic Rok Likar 0:4 2:12
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 7:2 23:12
pic Kristian Ludvik 0:1 2:3
pic Andraž Maček 2:0 6:0
pic Aljaž Marčeta 1:0 3:0
pic Bojan Maselj 2:1 7:6
pic Tomaž Mihelj 1:0 3:1
pic Aleksandar Miščević 1:0 3:0
pic Filip Miščević 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:3 0:9
pic Maj Murn 4:0 12:0
pic Luka Norčič 3:0 9:4
pic Tilen Novak 1:0 3:1
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:2 4:7
pic Matija Novel 1:0 3:2
pic Miha Omahen 2:0 6:0
pic Jožko Omerzel 0:3 2:9
pic Mitja Omerzel 3:15 19:52
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Aljaž Pančur 2:0 6:1
pic Blaž Pandev 2:0 6:0
pic Tim Pangos 1:0 3:1
pic Mihajlo Pauković 3:0 9:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Bojan Pavič 2:2 7:8
pic Tim Pavli 1:1 4:3
pic Tomaž Pelcar 1:2 5:6
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Denis Pintar 0:2 3:6
pic Matjaž Pinter 0:2 1:6
pic Luka Podobnik 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 11:12 41:45
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Matej Prezelj 1:1 5:4
pic Luka Pšenič 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 2:0 6:0
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Miha Rajterič 3:0 9:2
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Adam Rakun 2:0 6:0
pic Bine Rakušček 4:0 12:1
pic Matic Rijavec 1:0 3:0
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:1 0:3
pic Oskar Rosc 1:1 3:3
pic Patrik Rosc 0:3 1:9
pic Bor Rutar 1:0 3:1
pic Tedja Šabanov 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 1:0 3:2
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 0:4 0:12
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:6 3:18
pic Nino Šegula 15:2 47:20
pic Žiga Škerbec 0:1 1:3
pic Jure Slatinšek 0:2 2:6
pic Uroš Slatinšek 0:2 0:6
pic Matic Slodej 1:0 3:1
pic Aljaž Šmaljcelj 3:0 9:1
pic Jure Smodiš 14:6 49:24
pic Rok Smodiš 2:1 8:4
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Miha Smrdel 2:0 6:0
pic Jan Šobar 3:0 9:1
pic Gašper Srebočan Čebela 2:0 6:0
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Aleks Stepančič 2:2 10:9
pic Jan Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 11:4 38:26
pic Jaka Strohsack 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 4:0 12:0
pic Francesco Trevisan 0:1 1:3
pic Rok Trtnik 1:8 9:25
pic Mirza Tvrtković 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 1:1 5:5
pic Jože Urh 1:0 3:2
pic Aleks Ušaj 4:0 12:5
pic Dominik Vehar 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 3:3 13:10
pic Leon Veronik 8:1 26:9
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Patrik Videc 5:6 16:25
pic Gregor Vidmar 1:0 3:1
pic Peter Vitamvas 0:7 8:21
pic Tim Vitulić 1:0 3:0
pic Darijan Vizjak 0:1 2:4
pic Tadej Vodušek 1:1 5:3
pic Brin Vovk Petrovski 3:11 22:39
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 3:0 9:2
pic Tim Zajec 0:1 0:3
pic Nejc Zavasnik 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 5:0 15:4
pic Javor Zavec 1:0 3:2
pic Mitja Zavec 4:2 13:12
pic Damjan Zelko 1:4 7:14
pic Jan Žibrat 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 1:12 15:39
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:0
pic Peter Zlodej 7:0 21:8
pic Anže Zrimšek Žiger 1:2 3:6
pic Andraž Zupančič 2:0 6:0
pic Domen Zupančič 1:5 9:15
pic Tej Zupanec 2:0 6:1
pic Mitja Županek 1:0 3:0
Skupaj: 432:252 1515:1037
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTD Kajuh-Slovan člani do 21 let
2022/2023 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2021/2022 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2018/2019 NTK Arrigoni kadeti
2017/2018 NTK Arrigoni kadeti
2016/2017 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2015/2016 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2014/2015 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2013/2014 NTK Škofije mlajši kadeti
2012/2013 NTK Škofije mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
5. - 8. 15.04.2023 - 16.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
6. 17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
2. 27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 02.04.2022 - 03.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
4. 05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince, Luče
2. 21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
23. - 39. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince, Ljubljana
3. - 4. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
19. - 35. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
9. - 16. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 40. 29.02.2020 - 01.03.2020 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
20. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 24. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
1. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
16. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
13. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
6. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
17. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 49. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
13. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
13. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
23. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
5. - 8. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 28. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
19. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 22. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
21. - 36. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 22. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 85 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 07.05.2023 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
3. - 4. 15.04.2023 - 16.04.2023 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Luče
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 24.04.2022 pic Nino Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 02.04.2022 - 03.04.2022 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Andraž Novak M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
17. - 32. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Anže Zrimšek Žiger M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 pic Anže Zrimšek Žiger M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Leon Veronik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
3. - 4. 08.05.2021 - 09.05.2021 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Rakek
9. - 16. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Anže Zrimšek Žiger M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Anže Zrimšek Žiger M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 29.02.2020 - 01.03.2020 pic Anže Zrimšek Žiger M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Nino Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Nino Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Peter Vitamvas M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Polona Horvat X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aljaž Goltnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 29. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Valdi Palčič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Minea Ljuca X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Nino Šegula M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 16.04.2016 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 28. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Emanuel Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Manca Paljk X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 25. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Uroš Žavbi M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 37 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Kajuh-Slovan : Kema Murexin I
6. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I -11,-11,2,3,2 3:2 55:33
4. tekma pic Damjan Zelko Kema Murexin I -9,-6,8,6,7 3:2 48:43
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I -9,-7,9,9,-6 2:3 44:51
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Tempo : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-5,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -10,-8,8,-2 1:3 31:42
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -5,8,-11,4,-11,-8 2:4 57:60
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,9,-8,9,8 3:2 49:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,9,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Fatur Sav 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 3,3,6 3:0 33:12
15.04.2023 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -7,-8,-9,-10 0:4 34:45
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka 11,6,6 3:0 35:23
Finalni del, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 9,8,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 4,2,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 4,8,6 3:0 33:18
08.04.2023 1. SNTL 2022/2023, 17. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont I
3. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 13,-7,5,-8,-9 2:3 50:51
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -5,-5,-7,-9 0:4 26:44
Finalni del, 2. krog pic Peter Hribar Krka 7,7,6,-3,4 4:1 47:35
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 1,8,9,-6,-11,5 4:2 61:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int -11,-9,5,-6 1:3 37:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Županek Sob 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Andrej Godec Tem 4,7,13 3:0 37:24
12.03.2023 3. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -10,-4,-5 0:3 19:34
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav 4,10,-10,-14,3 3:2 58:45
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav 4,2,5 3:0 33:11
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 3,8,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 9,8,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Rene Hedl Sav 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Likozar B2 4,5,2 3:0 33:11
11.03.2023 1. SNTL 2022/2023, 15. krog - Kajuh-Slovan : Krka I
4. tekma pic Denis Pintar Krka I -8,6,7,-5,-3 2:3 38:46
3. tekma pic Neven Karkovič Krka I -7,11,-5,-6 1:3 31:44
25.02.2023 1. SNTL 2022/2023, 13. krog - Kajuh-Slovan : Tempo
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 9,6,9 3:0 33:24
3. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 8,5,4 3:0 33:17
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja II
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -8,4,-10,3,-10 2:3 50:42
4. tekma pic Miha Fatur Savinja II 7,-5,9,-7,5 3:2 45:43
2. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja II 9,7,4 3:0 33:20
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš II
4. tekma pic Vid Kočar Mengeš II 4,4,7 3:0 33:15
2. tekma pic Jan Šobar Mengeš II -12,4,2,7 3:1 45:27
18.02.2023 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2022/2023, 3. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin 7,2,-10,8 3:1 43:29
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin 6,7,8 3:0 33:21
3. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin 8,8,5 3:0 33:21
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Ji Kejun Arrigoni 6,3,5 3:0 33:14
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 3,5,6 3:0 33:14
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 6,5,3 3:0 33:14
18.02.2023 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2022/2023, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mark Gazvoda SU 5,4,8 3:0 33:17
5. tekma pic Patrik Blažević SU 5,3,2 3:0 33:10
3. tekma pic Maj Murn SU 4,3,4 3:0 33:11
28.01.2023 1. SNTL 2022/2023, 12. krog - Kajuh-Slovan : Vesna I
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna I 12,10,-7,5 3:1 44:38
3. tekma pic Bojan Maselj Vesna I -7,9,10,5 3:1 41:35
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja IV : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Aljaž Marčeta Savinja IV 4,5,7 3:0 33:16
3. tekma pic Luka Pšenič Savinja IV 5,6,6 3:0 33:17
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 4,3,9 3:0 33:16
3. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni 9,8,12 3:0 36:29
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 4,7,2 3:0 33:13
3. tekma pic Filip Miščević Letrika 4,4,4 3:0 33:12
15.01.2023 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2022/2023, 5. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Jaka Sedej Logatec 5,4,7 3:0 33:16
3. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 8,5,2 3:0 33:15
17.12.2022 1. TOP za mladinke in mladince 2022/2023
Top, 7. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,8,-8,-4 1:3 30:41
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,5,-10 1:3 34:39
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -7,-6,-5 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav 9,10,4 3:0 34:23
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,-6,4,9,-9 2:3 45:46
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -4,-4,7,3,-11 2:3 41:45
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 6,9,9 3:0 33:24
27.11.2022 2. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -5,-5,-7 0:3 17:33
Finalni del, polfinale pic Nino Šegula Kema - Murexin 2,-5,8,10 3:1 39:31
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jovanović Sav -13,8,9,6 3:1 46:38
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 8,2,9 3:0 33:19
Finalni del, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 7,8,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mateo Ilić Arr 5,9,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Sven Pucihar Škl 9,9,5 3:0 33:23
29.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 4. krog - Tempo : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -11,7,-9,5,7 3:2 53:43
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -4,11,-11,9,-3 2:3 42:55
1. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 9,-8,-9,8,-9 2:3 48:50
22.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 3. krog - Vesna I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bojan Pavič Vesna I -8,4,-1,-7 1:3 27:37
4. tekma pic Žan Korelec Vesna I 5,4,9 3:0 33:18
2. tekma pic Bojan Maselj Vesna I 7,9,-8,-9,7 3:2 50:45
16.10.2022 1. OT za mladinke in mladince 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -10,-5,-10 0:3 25:35
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 10,11,8 3:0 36:29
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta -3,4,8,5 3:1 36:28
Finalni del, 2. krog pic Lan Koglot Gor 5,2,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Pandev Int 5,3,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ekart Mb - ZM 3,7,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 0,3,3 3:0 33:6
15.10.2022 1. SNTL 2022/2023, 2. krog - Kajuh-Slovan : SU
3. tekma pic Jožko Omerzel SU 10,-6,-6,-9 1:3 33:43
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 2. krog - Kema Murexin : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin 9,5,-9,-7,-13 2:3 51:51
12.06.2022 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU 6,9,-5,9 3:1 38:35
1. tekma pic Mark Gazvoda SU 9,9,8 3:0 33:26
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -7,-5,5,5,5 3:2 45:37
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 2. krog - Kajuh-Slovan : Savinja ZIT
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja ZIT -5,-5,-6 0:3 16:33
12.06.2022 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2021/2022, 3. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -7,6,4,9 3:1 40:30
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni 7,4,1 3:0 33:12
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni 1,4,6 3:0 33:11
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 2. krog - Sobota : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota 5,4,7 3:0 33:16
2. tekma pic Aljoša Grčar Sobota 4,4,4 3:0 33:12
11.06.2022 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2021/2022, 3. krog - Savinja II : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja II 8,9,-9,-8,8 3:2 50:47
2. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 3,3,6 3:0 33:12
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 8,-3,-9,-7,-5 1:4 35:52
Finalni del, osmina finala pic Jan Krč B2 6,7,-11,-11,4 3:2 55:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Fatur Sav 5,5,8 3:0 33:18
02.04.2022 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,12,-4,-4 1:4 33:56
Finalni del, osmina finala pic Gašper Srebočan Čebela Sav 2,5,0 3:0 33:7
Finalni del, 2. krog pic Bor Brodnjak K-S 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka 8,4,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Jekovec Ljub 3,2,3 3:0 33:8
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna 3,-9,9,-10,5 3:2 52:40
4. tekma pic Bojan Pavič Vesna -6,-3,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-9,-7 0:3 23:33
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
8. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I 8,6,-9,-7,-4 2:3 42:47
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 9,-0,-9,6,-8 2:3 39:48
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -7,-4,-8 0:3 19:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 2. krog pic Tilen Cvetko Muta 7,-6,-7,-6,6,-7 2:4 48:57
Finalni del, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta 9,-4,11,7,4 4:1 50:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -15,-8,11,-1 1:3 37:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Jernejčič PPR 3,7,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Mihelj Gor 9,4,-5,6 3:1 38:30
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
1. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -8,-2,9,9,-4 2:3 36:51
20.02.2022 3. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-5,9,-10 1:3 32:43
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin -3,10,9,10 3:1 38:40
Finalni del, osmina finala pic Brin Kunstelj Sav 4,3,3 3:0 33:10
Finalni del, 2. krog pic Lan Koglot Gor 6,1,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koren Cir 2,2,8 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 3,4,3 3:0 33:10
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Kajuh-Slovan : Inter Diskont
8. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont 9,9,-7,-7,-8 2:3 44:51
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -3,-6,10,9,6 3:2 43:47
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -7,-7,8,-6 1:3 31:41
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Kajuh-Slovan : Kema Puconci I
8. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 11,-6,11,-10,-9 2:3 51:56
6. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 6,1,5 3:0 33:12
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I 8,12,9 3:0 36:29
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Gregor Komac Maribor -6,-7,-1 0:3 14:33
1. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 5,-8,1,1 3:1 41:18
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,-3,-7,-8 0:4 29:46
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR 3,5,-9,10,7 4:1 54:36
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 8,4,11,-6,7 4:1 52:41
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 6,3,-9,3 3:1 42:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 10,7,6 3:0 34:23
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Kajuh-Slovan : Xiom Muta
6. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -13,4,10,-7,-9 2:3 52:51
3. tekma pic Matic Slodej Xiom Muta -6,8,1,6 3:1 39:26
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Kajuh-Slovan : Krka I
6. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 9,5,-3,5 3:1 36:30
3. tekma pic Neven Karkovič Krka I 7,-7,-7,-7 1:3 32:40
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Matic Čopar Sav 7,15,-8,-6,7 3:2 53:51
Top, 6. krog pic Žiga Urbanc PPR 8,-4,-9,4,3 3:2 46:37
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,8,6 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 9,4,7 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 9,6,3 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 9,-11,11,11 3:1 48:44
Top, 1. krog pic Denis Pintar K-S 8,-8,-6,-8 1:3 33:41
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
8. tekma pic Bojan Pavič Vesna 8,-7,8,14 3:1 45:41
6. tekma pic Bojan Maselj Vesna -9,-4,7,-9 1:3 33:40
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,6,10,-7,15 3:2 55:53
05.12.2021 1. TOP za mladinke in mladince 2021/2022
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,-7,-4,-2 1:3 24:42
Top, 6. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 7,7,11 3:0 35:25
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,-7,8,2,9 3:2 46:41
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav 4,-8,12,2 3:1 44:29
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,5,-10,8 3:1 43:33
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 4,-10,-3,-6 1:3 30:38
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -5,-12,-9 0:3 26:36
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 6,-8,9,-9,-7 2:3 46:48
1. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -7,-7,10,-6 1:3 32:43
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
6. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 7,6,-6,4 3:1 39:28
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -7,-4,-9 0:3 20:33
21.11.2021 2. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -8,-9,7,-8 1:3 36:40
Finalni del, polfinale pic Aljaž Fortuna Ves 4,-5,12,4 3:1 41:31
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR -9,5,-8,4,2 3:2 50:33
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves 5,2,4 3:0 33:11
Finalni del, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tej Zupanec Sav 3,6,-9,4 3:1 42:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tian Hajšek Cir 3,2,0 3:0 33:5
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Inter Diskont : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -5,-14,5,-9 1:3 39:43
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont 7,-12,-10,-6 1:3 39:44
1. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont -3,6,4,4 3:1 36:25
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 8,-10,-8,-6 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Muta 10,10,-7,-7,-5 2:3 43:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 4,1,9 3:0 33:14
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Kajuh-Slovan : SU I
6. tekma pic Jure Slatinšek SU I -8,-8,9,-10 1:3 37:43
3. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -9,-7,-7 0:3 23:33
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Kema Puconci I : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -10,-4,-7 0:3 21:34
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -3,-7,-8 0:3 18:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I 2,-6,-7,9,9 3:2 46:42
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Kajuh-Slovan : Maribor
8. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 9,-2,-4,-5 1:3 22:42
6. tekma pic Mladen Kuntner Maribor 7,9,7 3:0 33:23
3. tekma pic Gregor Komac Maribor 9,8,-4,7 3:1 37:35
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, 2. krog pic Andraž Avbelj Men 9,-1,-4,-7,-2 1:4 25:53
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 8,7,-8,4,7 4:1 52:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -3,7,-8,7,-2 2:3 35:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 5,10,8 3:0 34:23
17.10.2021 1. OT za mladinke in mladince 2021/2022
Finalni del, finale pic Brin Vovk Petrovski Sav 2,10,-9,-8,-9 2:3 49:45
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 6,6,-3,8 3:1 36:31
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jovanović Sav 6,-7,8,7 3:1 40:32
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 4,-6,6,8 3:1 39:29
Finalni del, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr 7,6,6 3:0 33:19
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -9,7,9,-10,7 3:2 52:46
1. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 7,10,4 3:0 34:21
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Krka I : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tomaž Kralj Krka I 5,4,4 3:0 33:13
4. tekma pic Neven Karkovič Krka I -3,-6,6,-6 1:3 26:39
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 7,7,10 3:0 34:24
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 1. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -11,-5,9,7,4 3:2 49:44
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 4,5,5 3:0 33:14
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 2. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 6,3,7 3:0 33:16
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 4,5,5 3:0 33:14
12.06.2021 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2020/2021, 3. krog - Kema : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nino Šegula Kema -11,8,7,10 3:1 45:38
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -10,9,7,4 3:1 43:32
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-7,-6,7,-12,-14 2:4 61:67
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int 10,4,-13,-9,9,-11,5 4:3 78:67
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 2,-8,10,4 3:1 42:27
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 5,10,9 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -10,6,11,2 3:1 45:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 8,9,-4,3 3:1 37:31
08.05.2021 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2020/2021
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int -5,-6,-8,-9 0:4 28:44
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 4,-10,9,-7,9,-5,9 4:3 66:65
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 5,3,6 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,1,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 4,3,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Zavasnik Sav 4,4,9 3:0 33:17
01.05.2021 1. SNTL 2020/2021, 9. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -4,-3,-7 0:3 14:33
2. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -7,-10,-1 0:3 18:34
24.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 8. krog - Kajuh-Slovan : Maribor
6. tekma pic Gregor Komac Maribor 8,-8,-3,-3 1:3 25:41
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -10,7,-11,-6 1:3 38:43
17.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 7. krog - Xiom Muta : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,-6,-8,6,3 3:2 47:36
14.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 6. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -10,-10,-6 0:3 26:35
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -4,-9,5,-8 1:3 32:38
03.04.2021 1. SNTL 2020/2021, 5. krog - Kajuh-Slovan : Krka I
1. tekma pic Tilen Novak Krka I -11,9,8,10 3:1 45:40
24.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU I
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -3,-5,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Jure Slatinšek SU I -3,-7,4,-5 1:3 26:37
20.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema Puconci I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I -8,-8,-9 0:3 25:33
13.03.2021 1. SNTL 2020/2021, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
9. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,5,6 3:0 33:18
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -5,-5,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni -9,9,-5,-2 1:3 27:42
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 7,11,12 3:0 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr -9,2,-9,8,-7 2:3 47:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int 6,-9,10,-6,-2 2:3 40:49
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -4,8,-9,8,-6 2:3 41:49
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 4,4,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 5,-8,4,7 3:1 41:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Maček Men 9,5,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Gorup Arr 6,7,8 3:0 33:21
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kajuh-Slovan : Ptuj
4. tekma pic Darko Drčić Ptuj 6,7,8 3:0 33:21
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kajuh-Slovan : Tempo
4. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,-7,5,1 3:1 40:24
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Jure Smodiš Kema II 7,9,8 3:0 33:24
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Sobota I : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Miha Jamšek Sobota I 6,-8,7,5 3:1 41:29
2. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -4,-4,-6 0:3 14:33
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 7,6,6 3:0 33:19
2. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 7,7,-7,-5,-5 2:3 39:47
29.02.2020 Državno prvenstvo za članice in člane 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR -8,9,-11,8,-10,-8 2:4 59:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves 9,-7,7,10 3:1 41:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golavšek Sav 9,-5,9,-7,9 3:2 45:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Žibrat Sob -2,-3,-4 0:3 9:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -7,-9,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,4,-8,5 3:1 41:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,2,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Maček Men 6,10,7 3:0 34:23
22.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 7. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 8,9,-5,8 3:1 38:36
1. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -8,10,5,6 3:1 42:32
22.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 7. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 1,-9,14,-10,-9 2:3 55:49
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna -5,7,7,3 3:1 38:28
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Ilirija : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 10,9,6 3:0 34:25
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,-2,-9 0:3 20:33
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-6,-8 0:3 21:33
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Dominik Vehar Vesna 6,7,5 3:0 33:18
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,-7,-7 0:3 22:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Kajuh-Slovan
7. tekma pic David Kne B2 3,7,10 3:0 34:20
5. tekma pic Nej Košmrlj B2 -10,8,10,10 3:1 45:40
3. tekma pic Jan Krč B2 11,3,-8,8 3:1 43:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Maribor : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 7,6,8 3:0 33:21
5. tekma pic Nejc Konjiček Maribor 3,10,3 3:0 34:16
3. tekma pic Tadej Gungl Maribor 2,3,4 3:0 33:9
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I 5,-4,-6,-9 1:3 30:38
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 13,9,-9,7 3:1 46:40
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I -8,10,10,8 3:1 43:39
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Melamin
5. tekma pic Tim Zajec Melamin -9,-11,-7 0:3 27:35
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 10,-7,7,8 3:1 41:36
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Rakek
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 5,-9,6,9 3:1 42:31
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Ptuj : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-10,-6 0:3 21:34
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj 10,10,9 3:0 35:29
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Tempo : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,-10,-5 0:3 21:34
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -6,10,5,9 3:1 40:35
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -5,-7,5,7,9 3:2 45:43
Top, 5. krog pic Mitja Zavec Men -10,8,-7,3,7 3:2 50:41
Top, 4. krog pic Rok Grad Men -6,6,-7,8,10 3:2 47:46
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 9,8,-8,-5,8 3:2 46:47
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -6,-11,7,-8 1:3 36:42
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int 11,10,8 3:0 36:29
23.11.2019 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Kajuh-Slovan : Ilirija
9. tekma pic Robert Boldin Ilirija -8,4,8,-9,-7 2:3 46:45
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -6,-5,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -8,8,-9,6,-2 2:3 41:47
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,8,-8,-4 1:3 28:41
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,9,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-9,8,-10,8 3:2 53:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 7,6,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Timi Gider Sob 0,1,2 3:0 33:3
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men -7,-6,-3 0:3 16:33
Finalni del, četrtfinale pic Jan Krč B2 14,4,4 3:0 38:22
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,8,-7,10,10 3:2 46:50
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 2,6,-11,8 3:1 44:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 6,-10,2,-9,1 3:2 52:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav -9,6,8,5 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU 10,5,1 3:0 34:16
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men 7,-8,-1,-10 1:3 30:41
Top, 6. krog pic Dejan Jokič Men -4,-6,10,10,5 3:2 45:47
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,8,-4,6 3:1 37:33
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,-6,9,7 3:1 39:35
Top, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 7,-6,-7,5,11 3:2 48:45
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -5,8,9,9 3:1 38:37
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 5,-9,4,-5,7 3:2 47:38
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int 9,7,9 3:0 33:25
Top, 6. krog pic Mitja Zavec Men 5,7,-8,-10,7 3:2 51:42
Top, 5. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 4,11,7 3:0 35:22
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 6,-9,-6,-8 1:3 34:39
Top, 3. krog pic Rok Grad Men -10,-7,-12 0:3 29:37
Top, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -9,8,13,7 3:1 46:39
Top, 1. krog pic Jan Krč B2 -7,7,3,-9,-12 2:3 50:46
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -6,-4,6,-7,8,7,-8 3:4 58:65
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema - Murexin 6,-6,6,7,-8,8 4:2 58:49
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 5,4,5 3:0 33:14
Finalni del, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 1,4,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 7,2,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub 1,4,3 3:0 33:8
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 7,9,-9,8 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 8,-7,-7,-6 1:3 31:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Lagoja Men 7,3,5 3:0 33:15
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema - Murexin -7,-8,-10 0:3 25:34
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -9,2,-8,6,7 3:2 50:37
Finalni del, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 3,9,-11,8 3:1 44:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 7,-10,2,6 3:1 43:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Kamnar K-S 1,5,6 3:0 33:12
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mitja Zavec Men -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-8,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 8,-13,10,4 3:1 47:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 11,2,-9,-10,8 3:2 54:44
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Kema : Arrigoni
5. tekma pic Nino Šegula Kema -8,8,9,5 3:1 41:33
3. tekma pic Jan Lipič Kema -5,7,-9,-9 1:3 34:40
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
7. tekma pic Matic Čopar Savinja I 5,-7,-7,5,5 3:2 47:37
5. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 10,9,6 3:0 34:25
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -10,2,2,-11,-9 2:3 52:40
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Vesna I : Arrigoni
5. tekma pic Domen Grčar Vesna I 9,16,7 3:0 40:32
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna I 7,6,6 3:0 33:19
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Muta : Arrigoni
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta 7,9,7 3:0 33:23
5. tekma pic Alin Lesnik Muta 5,3,2 3:0 33:10
3. tekma pic Jure Kraker Muta 3,8,11 3:0 35:22
26.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I -9,-7,8,-8 1:3 35:41
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -6,-7,-4 0:3 17:33
2. tekma pic Luka Jokič Mengeš I 4,8,8 3:0 33:20
13.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 1. krog - Mengeš I : Arrigoni
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I 4,6,2 3:0 33:12
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -7,-13,-3 0:3 23:37
13.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -2,-5,-7 0:3 14:33
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -5,6,-6,-2 1:3 24:39
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
3. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 4,5,2 3:0 33:11
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš II : Arrigoni
6. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 5,7,5 3:0 33:17
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -8,-7,7,-7 1:3 33:40
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : SU
6. tekma pic Vid Zabukovec SU 3,-6,7,7 3:1 39:28
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-9,-4 0:3 21:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : Arrigoni
5. tekma pic Maj Murn SU 4,2,5 3:0 33:11
3. tekma pic Mark Gazvoda SU 3,1,7 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Gorica : Arrigoni
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 8,0,4 3:0 33:12
3. tekma pic Lan Koglot Gorica 2,2,8 3:0 33:12
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Arrigoni : Letrika
7. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -10,7,-9,-11 1:3 41:43
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 7,10,4 3:0 34:21
2. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 2,1,3 3:0 33:6
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 14,-9,-7,8,9 3:2 54:53
1. tekma pic Sandi Cejan Letrika 10,-12,7,7 3:1 46:38
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Gorica : Arrigoni
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -10,7,-6,8,12 3:2 52:50
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 7,9,4 3:0 33:20
09.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Arrigoni : Tempo
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -7,7,10,5 3:1 41:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-8,-12 0:3 29:36
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,10,-14,-8 1:3 39:48
Top, 6. krog pic Dejan Jokič Men 6,3,5 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 9,9,9 3:0 33:27
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -5,8,9,6 3:1 38:34
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,-9,-8,5,4 3:2 50:39
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 7,7,6 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Vrt -8,-4,5,9,1 3:2 45:37
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -10,-8,5,-5 1:3 34:39
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log 9,8,-9,-4,-7 2:3 42:50
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem -5,-10,-4 0:3 19:34
Top, 4. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,-6,6,-8,-8 2:3 44:46
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 8,-7,-8,-8 1:3 34:41
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -9,-9,3,-4 1:3 33:36
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,7,6 3:0 33:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -9,-10,6,-8 1:3 38:40
Finalni del, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 1,5,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 6,9,8 3:0 33:23
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Rok Trtnik Men -8,14,-7,-7 1:3 38:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men -7,1,-6,9,-9 2:3 44:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Rakovec B2 3,9,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 4,3,0 3:0 33:7
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Aljaž Goltnik Men -7,-3,-9 0:3 19:33
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 11,9,11 3:0 37:31
Finalni del, četrtfinale pic Peter Zlodej Ves 7,6,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,-9,-3,7,10 3:2 46:47
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,3,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 7,2,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 6,2,6 3:0 33:14
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,8,-3,-10 1:3 32:42
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,8,6,10 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 11,11,-9,8 3:1 46:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 7,-9,6,6 3:1 42:30
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-9,-4 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR -8,8,8,9 3:1 41:36
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 8,4,5 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 9,-9,-9,-8 1:3 37:42
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-4,4,-10,8 3:2 47:43
Top, 6. krog pic Dejan Jokič Men -8,-8,9,5,8 3:2 49:44
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 4,1,-8,5 3:1 41:21
Top, 4. krog pic Peter Vitamvas K-S -9,-9,-9 0:3 27:33
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int -5,9,-9,-10 1:3 35:43
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-3,-9 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -12,7,5,7 3:1 45:33
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Matej Prezelj Men 9,8,-3,-6,-8 2:3 39:50
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-15,9,7 3:1 48:42
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem -7,-5,-8 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men 11,-7,10,4 3:1 43:36
Top, 3. krog pic Tim Pavli Men -10,9,-7,-7 1:3 35:43
Top, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -5,-8,7,-7 1:3 31:40
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -9,-7,-7 0:3 23:33
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-4,12,-7,-8 1:4 38:56
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema - Murexin 5,5,-10,5 3:1 43:27
Finalni del, 1. krog pic Adam Rakun Men 9,10,8 3:0 34:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 3,4,1 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 2,8,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 1,3,7 3:0 33:11
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -7,6,10,-7,-5 2:3 42:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,6,6,-4 2:3 37:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves 8,8,-9,-11,8 3:2 53:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -3,9,9,5 3:1 36:34
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,-11,-7,6,-2 2:3 42:47
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 6,9,9 3:0 33:24
Finalni del, četrtfinale pic Leon Veronik Int 10,11,5 3:0 36:26
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 4,2,3 3:0 33:9
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 8,8,3 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 3,1,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kurent Hra 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 3,7,5 3:0 33:15
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -10,-9,10,13,-10 2:3 56:58
Finalni del, 1. krog pic Javor Zavec Men -11,5,-8,5,3 3:2 52:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 3,-6,8,-6,9 3:2 45:42
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,-6,4,5 3:1 39:25
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 6,7,4 3:0 33:17
25.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 3. krog - Rakek : Arrigoni
7. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,4,2,5 3:1 41:22
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 1,4,5 3:0 33:10
3. tekma pic Tine Krpan Rakek 3,4,9 3:0 33:16
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-6,7,8,-6 2:3 41:48
3. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 9,-6,7,-8,6 3:2 47:44
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
7. tekma pic Jan Lipič Kema 5,5,-9,8 3:1 42:29
4. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,5,6 3:0 33:20
2. tekma pic Nino Šegula Kema 3,8,11 3:0 35:22
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : SU
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-5,8,7,4 3:2 46:41
2. tekma pic Lenart Zabukovec SU 8,8,7 3:0 33:23
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 6,9,5 3:0 33:20
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna 2,-9,-11,5,10 3:2 54:41
2. tekma pic Domen Grčar Vesna 6,3,7 3:0 33:16
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Arrigoni
7. tekma pic Dejan Jokič Mengeš I 3,-11,-10,4,-6 2:3 49:43
5. tekma pic David Grad Mengeš I 12,-8,6,7 3:1 44:36
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -14,-8,4,-6 1:3 39:42
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men 9,-7,7,7 3:1 40:34
Top, 6. krog pic Dejan Jokič Men -4,-11,-5 0:3 20:35
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -5,6,-3,9,-4 2:3 34:48
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta -9,-9,-4 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,10,-8,-6 1:3 33:43
Top, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-8,-7 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -8,6,5,8 3:1 41:30
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Matej Prezelj Men 11,-3,10,8 3:1 39:40
Top, 6. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 9,10,5 3:0 34:24
Top, 5. krog pic Patrik Videc Tem 3,10,-11,-13,2 3:2 58:43
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Sav -12,-7,-4 0:3 23:36
Top, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,-5,7,7 3:1 38:33
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,7,8,-9,7 3:2 50:44
Top, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -4,-10,5,8,4 3:2 47:40
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,-7,-3,-2 1:3 23:38
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 6,12,6 3:0 36:24
Finalni del, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 3,6,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,6,-7,4 3:1 40:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Pančur Sav 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 3,2,4 3:0 33:9
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -7,-6,7,-2 1:3 26:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -10,7,-9,-6 1:3 36:41
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -5,-6,10,-16 1:3 39:50
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 8,10,-7,8 3:1 41:37
Finalni del, 1. krog pic Domen Sedej Gor 5,7,2 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,2,11 3:0 35:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,6,8 3:0 33:21
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -2,-2,-11 0:3 15:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,-7,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Rolih ŠD SU 12,3,10 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 6,4,8 3:0 33:18
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokič Men 9,6,-4,-4,11 3:2 43:48
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men -4,-9,6,5,8 3:2 46:41
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int 5,6,8 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic David Grad Men 4,-9,6,8 3:1 42:29
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -10,-9,-8 0:3 27:34
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Goltnik Men -11,-6,9,7,12 3:2 53:52
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int -8,8,6,-10,4 3:2 51:41
Top, 5. krog pic Nino Šegula Ptuj 10,-12,7,-8,9 3:2 54:51
Top, 4. krog pic Dejan Jokič Men 7,-12,10,6 3:1 46:37
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 4,9,9 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 11,2,-8,9 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 9,6,-5,4 3:1 38:30
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S 9,-5,-8,9,-9 2:3 44:51
Top, 6. krog pic Dejan Jokič Men -6,7,-7,-12 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Rok Grad Men 7,-12,9,5 3:1 45:35
Top, 4. krog pic Leon Veronik Int 7,-11,-14,9,5 3:2 58:50
Top, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,6,6,9 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-9,-11 0:3 24:35
Top, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -6,-7,6,6,-4 2:3 39:45
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka 5,-9,-13,-7 1:3 40:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-9,-4 0:3 21:33
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Likar Gor -13,-8,-9 0:3 30:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -7,4,5,9 3:1 40:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 3,3,3 3:0 33:9
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Dejan Jokič Men 7,4,5 3:0 33:16
Finalni del, polfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 2,7,8 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 9,10,9 3:0 34:28
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 8,5,-7,7 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Rijavec Vrh 5,3,5 3:0 33:13
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,9,6,-6,-6 2:3 37:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,6,10 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -7,-13,-5 0:3 25:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Šalja Men 13,10,-13,-7,8 3:2 58:57
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -7,9,-8,8,-3 2:3 40:50
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,1,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 8,8,-6,9 3:1 39:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Ptuj 11,4,10 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič K-S -9,3,-10,6,6 3:2 52:38
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
8. tekma pic Rok Grad Mengeš 10,-5,-8,-7 1:3 32:43
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -8,6,-5,-5 1:3 29:39
3. tekma pic Dejan Jokič Mengeš 6,-8,-9,-6 1:3 34:39
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -2,-3,-9 0:3 14:33
6. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,11,8,10 3:1 41:40
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -6,6,8,-7,-6 2:3 41:47
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic David Kne B2 9,5,9 3:0 33:23
3. tekma pic Jan Krč B2 3,6,6 3:0 33:15
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,-8,7,5 3:1 42:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,6,11 3:0 35:22
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Krka
8. tekma pic Domen Zupančič Krka -6,7,-7,-5 1:3 29:40
6. tekma pic Jaka Golob Krka 3,3,4 3:0 33:10
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka -10,9,-7,-9 1:3 37:43
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokič Men -5,-7,-9 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Uroš Žavbi Arr 9,-8,5,5 3:1 41:30
Finalni del, osmina finala pic Emanuel Kocjančič Arr 8,-8,7,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 1,2,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 8,6,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kurent Hra 0,3,2 3:0 33:5
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Gorica II : Arrigoni
4. tekma pic Žan Šuligoj Gorica II 3,6,3 3:0 33:12
1. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica II 2,3,2 3:0 33:7
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Rakek
6. tekma pic Jan Jeršin Rakek 8,5,5 3:0 33:18
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,1,8,-12,8 3:2 53:42
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna 4,6,-7,-10,6 3:2 50:39
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-4,-11 0:3 22:35
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Luka Stražišar PPR 9,10,7 3:0 34:26
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves -7,-8,-9 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Rok Likar Gor 10,-4,-9,-7 1:3 32:43
Top, 4. krog pic Dejan Jokič Men -3,-4,7,3,4 3:2 40:36
Top, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -3,-7,-9 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Rok Grad Men -11,6,6,-4,9 3:2 48:45
Top, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,7,8,6 3:1 41:32
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokič Men -4,-4,-4 0:3 12:33
Finalni del, osmina finala pic Bine Rakušček Log 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 7,7,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 4,7,3 3:0 33:14
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 3,-4,8,-9,-10 2:3 45:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,-8,-6 0:3 23:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-10,-3 0:3 18:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,10,-9,-6 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Hovnik Int 4,-9,3,8 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 9,4,9 3:0 33:22
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,-8,-7,10,-8 2:3 46:50
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -1,8,5,9 3:1 34:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men 5,7,-10,7 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj 1,-6,-10,6,8 3:2 49:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Funtek Sav 4,1,4 3:0 33:9
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 6,-2,-8,-5 1:3 26:39
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj -10,1,7,-9,4 3:2 52:35
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,-6,9,-9,-7 2:3 44:50
Top, 6. krog pic Leon Veronik Rad -8,4,-8,4,-7 2:3 45:41
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-6,-6 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta -3,-4,-7 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Aljaž Godec Int 8,-5,-5,9,-7 2:3 39:50
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,-9,-8 0:3 22:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin -8,5,6,-7,-1 2:3 38:44
Top, 6. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,11,-6,6 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Nik Velikonja Gor 3,9,8 3:0 33:20
Top, 4. krog pic Luka Stražišar PPR -12,8,-9,10,-4 2:3 48:54
Top, 3. krog pic Rok Likar Gor -7,7,-3,-13 1:3 34:44
Top, 2. krog pic Filip Kolle Ves -11,-6,7,-7 1:3 35:42
Top, 1. krog pic Rok Grad Men 11,-5,-9,5,-10 2:3 48:50
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,-6,-2,8,-8 2:3 38:50
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 6,4,5 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka 5,5,1 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Ruben Furlan K-S 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič Ili 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Vitulić Log 1,5,5 3:0 33:11
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -9,-5,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -10,-8,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,-5,8,5 3:1 38:32
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Gorica : Arrigoni
8. tekma pic Nik Velikonja Gorica 3,7,-3,8 3:1 36:29
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,11,5,-13,-10 2:3 56:54
1. tekma pic Rok Likar Gorica -5,-3,-4 0:3 12:33
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Domen Zupančič Krka -8,-5,-12 0:3 25:36
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -9,-8,-1 0:3 18:33
1. tekma pic Jaka Golob Krka 3,8,4 3:0 33:15
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -2,-9,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,9,-7,-8 1:3 35:42
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -3,-4,9,-3 1:3 21:42
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,-6,-11 0:3 26:35
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
8. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 6,7,-9,6 3:1 42:30
6. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,4,11 3:0 35:20
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-4,-5 0:3 14:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -8,-5,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka -7,-9,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 1,8,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S -11,3,5,5 3:1 44:26
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin -2,-10,-1 0:3 13:34
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -9,-10,-12 0:3 31:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,6,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Ruben Furlan K-S 6,9,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič Ili 3,3,10 3:0 34:16
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan -8,-10,-9 0:3 27:34
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -7,-8,-11 0:3 26:35
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 14,4,-11,-2,-6 2:3 46:53
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Krka : Arrigoni
8. tekma pic Domen Zupančič Krka -6,9,-9,-3 1:3 29:42
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -5,-6,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Jaka Golob Krka 3,4,-10,10 3:1 44:29
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 9,-5,3,-9,-0 2:3 36:45
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, 1. krog pic Jaka Golob Krka 5,5,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-12,-2 0:3 24:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Ruben Furlan K-S 6,-5,-5,7,6 3:2 43:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Pančur Sav 7,3,-6,0 3:1 39:21
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 7,-8,-8,-1 1:3 28:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -5,-3,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 7,-6,5,3 3:1 39:26
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 10,2,5 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 8,6,-4,-8,-9 2:3 43:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 4,-6,-9,-7 1:3 33:37
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Gašper Križanec Cir -9,8,7,10 3:1 43:36
Top, 6. krog pic Janez Popelar Men -10,-8,-4 0:3 22:34
Top, 5. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 5,-6,-7,-8 1:3 32:38
Top, 4. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,8,5 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Luka Likar Gor 9,-8,9,12 3:1 44:41
Top, 2. krog pic Mitja Zavec Men 9,-4,-5,-4 1:3 24:42
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-7,-9,11,9 3:2 51:50
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh 9,-7,-5,-10 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Rad 9,2,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokič Men 9,-10,11,5 3:1 45:37
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Jan Stepančič Gor -4,-7,-3 0:3 14:33
Mali finale, osmina finala pic Jaka Golob Krka 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -5,-9,-2 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-13,-8 0:3 27:37
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,-6,8,-8,-11 2:3 47:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -10,-5,8,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 5,3,-9,7 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Veronik Rad 5,-9,9,-6,11 3:2 50:47
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 8,-8,9,4 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -2,-0,-3 0:3 5:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, osmina finala pic Rok Djordjevič Mb - ZM -10,-7,-2 0:3 19:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -3,10,-9,8,4 3:2 46:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -4,-1,-6 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Rad -4,-5,-6 0:3 15:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM -7,-6,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Škerbec Ves -7,7,-4,-10 1:3 32:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 8,-7,-2,-4 1:3 24:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -4,-7,-8 0:3 19:33
Skupaj: 63,16 % 432:252 1515:1037 24313:21389
Preskoči na orodno vrstico