NTZS

Kristian Čerin
pic
Podatki o igralcu
Id 3995
Št. tekmovalne izkaznice 030/19/20
Starost 14 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 20.09.2020 44 44 470 470
mladinci 13.09.2020 60 56 90 90
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2020/2021 NTD Kajuh-Slovan mladinci
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 46. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
17. - 32. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 7 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Lovro Ažman M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 32. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Vladislav Danilov M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Timi Gider Sob -7,-9,-8 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Benjamin Bečirevič Krka 8,-2,-4,-2 1:3 19:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Peršič Gor 10,7,2 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 8,5,7 3:0 33:20
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men 10,-8,-9,-16 1:3 45:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -3,-6,-12 0:3 21:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema -4,-5,-3 0:3 12:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 7,4,-3,8 3:1 36:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -13,-7,-7 0:3 27:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -1,-7,-2 0:3 10:33
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 7,3,-10,-9,7 3:2 52:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -9,-2,10,-10 1:3 33:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaš Petrovčič Log 6,7,5 3:0 33:18
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Matic Vertuš Krka -11,7,-7,-2 1:3 31:42
2. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -1,-2,-9 0:3 12:33
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Mark Dimnik Vesna -2,-2,-1 0:3 5:33
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna -3,11,-5,9,-5 2:3 37:53
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -8,-4,-5 0:3 17:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
2. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-6,-9 0:3 21:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Maj Murn SU 12,-5,-9,-6 1:3 34:45
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -5,-10,-5 0:3 20:34
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 8,5,7 3:0 33:20
2. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -8,-10,9,-3 1:3 32:43
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,-6,8,11 3:1 41:33
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-4,-1 0:3 7:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Anže Rogelj Preserje 6,3,8 3:0 33:17
2. tekma pic Lenart Zalar Schroers Preserje 4,-5,8,-8,-5 2:3 40:45
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 10,10,7 3:0 35:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar Men -10,9,-5,-8 1:3 34:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-8,-6 0:3 20:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -4,-7,11,-10 1:3 34:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -8,-2,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 -4,-8,-13 0:3 25:37
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jošt Jevšnikar Int -10,-7,-10 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log -3,-12,6,-7 1:3 33:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -3,-4,-1 0:3 8:33
Skupaj: 24,32 % 9:28 40:88 983:1292
Preskoči na orodno vrstico