NTZS

Timotej Jerina
pic
Podatki o igralcu
Id 3730
Št. tekmovalne izkaznice 013/18/19
Starost 15 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 20 17 1530 1530
mladinci 23.02.2020 87 81 0 0
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTS Mengeš kadeti
2018/2019 NTS Mengeš kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
19. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
9. - 16. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 59. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
Skupaj: 5 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Jan Kromar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Nika Uršič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 6,7,1 3:0 33:14
4. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka 10,-9,10,-6,-11 2:3 50:55
1. tekma pic Matic Vertuš Krka 8,9,4 3:0 33:21
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Andraž Zupančič SU -8,-3,-9 0:3 20:33
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -5,-15,-6 0:3 26:39
3. tekma pic Maj Murn SU 9,3,8 3:0 33:20
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
1. tekma pic Matic Čopar Savinja I -9,-4,3,-9 1:3 33:36
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Vesna
6. tekma pic Domen Grčar Vesna -8,4,8,9 3:1 41:32
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna -3,-9,-7 0:3 19:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja 3,-11,-12,-8 1:3 42:41
2. tekma pic Domen Hohnjec Savinja -16,-8,-7 0:3 31:40
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Mengeš II : Krka
5. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -3,-7,9,8,10 3:2 44:49
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 8,-8,7,-10,12 3:2 54:50
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka 6,12,6 3:0 36:24
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Mengeš I
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -5,-9,6,5,4 3:2 47:37
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja II 5,10,7 3:0 34:22
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Krka : Mengeš I
8. tekma pic Matic Vertuš Krka 5,-9,9,5 3:1 42:30
4. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka 3,11,-4,-4,-9 2:3 41:47
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 7,7,11 3:0 35:25
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Miha Fatur Sav 7,5,9 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Sven Pucihar Škl -4,5,6,6 3:1 37:28
Top, 5. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,-7,-5,10,-7 2:3 42:52
Top, 4. krog pic Luka Šantavec Sob 6,9,-4,9 3:1 37:35
Top, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,7,9 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Benjamin Bečirevič Krka 6,-8,7,-5,-8 2:3 43:46
Top, 1. krog pic Andraž Maček Men 11,8,-5,-11,7 3:2 51:50
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bečirevič Krka 7,-5,8,-5,-8 2:3 40:48
Finalni del, 2. krog pic Matic Čopar Sav -8,5,-8,12,6 3:2 52:45
Finalni del, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 3,8,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Fatur Sav -6,-6,-2 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Leonard Kodek B2 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Kacin K-S 7,4,9 3:0 33:20
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 10,-9,-6,-4 1:3 31:43
Finalni del, 1. krog pic Tine Ivančič Arr -10,-13,4,5,4 3:2 56:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves -8,-11,11,9,-12 2:3 55:58
Kvalifikacije, 2. krog pic Vito Simič Pušnik Mb - ZM 8,-11,5,3 3:1 44:29
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Dejan Jokić Men 9,-4,-5,-3 1:3 23:42
Finalni del, 1. krog pic Tarik Šaćirović Gor 10,-5,9,-11,8 3:2 50:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Vidmar Krka 6,-7,12,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 6,7,-6,8 3:1 39:32
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna I : Mengeš II
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna I -2,-5,-7 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš II : Krka
3. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -5,-9,13,7,12 3:2 54:54
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -5,5,-9,9,8 3:2 47:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves -9,-5,-9 0:3 23:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-2,-2 0:3 8:33
Skupaj: 58,70 % 27:19 97:82 1678:1645
Preskoči na orodno vrstico