NTZS

Domen Hohnjec
pic
Podatki o igralcu
Id 3685
Št. tekmovalne izkaznice 155/17/18
Starost 15 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 5 4 4730 4730
mladinci 23.02.2020 22 25 1090 1090
člani do 21 let 02.02.2020 25 37 70 70
člani 13.06.2020 93 100 100
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Benjamin Bečirevič 1:0 3:1
pic Klemen Belehar 1:1 3:3
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:1 1:3
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:1
pic Marko Brajkovič 0:2 3:6
pic Bor Brodnjak 2:0 6:0
pic Matic Čopar 0:4 4:12
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 1:2 3:7
pic Ivo Frank 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 0:1 1:3
pic Žan Gantar 2:0 6:0
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Klemen Godnič 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:2 1:6
pic Boris Govednik 1:0 3:2
pic David Grad 3:1 10:5
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Rok Grasselli 2:0 6:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Dominik Janc 1:0 3:2
pic Erazem Janc 2:0 6:0
pic Timotej Jerina 1:0 3:0
pic Dejan Jokić 0:1 0:3
pic Luka Jokić 1:0 3:1
pic Dejan Jovanović 1:0 3:2
pic Matic Kaiser 0:1 2:3
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:3 2:9
pic Lan Koglot 1:0 3:1
pic Nejc Konjiček 2:0 6:2
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:1
pic Jure Kraker 7:1 23:7
pic Andraž Kramžar 1:0 3:0
pic Jan Krč 0:3 1:9
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 3:0 9:4
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Jan Lipič 0:1 2:3
pic Andraž Maček 1:0 3:0
pic Maj Murn 1:1 5:3
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Vid Nared 1:0 3:0
pic Matija Novel 0:2 1:6
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 0:5 2:16
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:3
pic Adam Rakun 1:1 4:4
pic Bine Rakušček 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 2:0 6:2
pic Nino Šegula 0:1 1:3
pic Zal Šesek 1:0 3:1
pic Tine Smole Justin 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Aleks Stepančič 1:0 3:1
pic Domen Stražišar 1:0 3:0
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Nejc Titan 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 1:1 4:5
pic Nik Velikonja 1:0 3:2
pic Matic Vertuš 2:0 6:4
pic Peter Vitamvas 1:0 3:2
pic Brin Vovk Petrovski 0:2 3:6
pic Erik Filip Vrlič 1:0 3:0
pic Vid Zabukovec 0:1 0:3
pic Lenart Zalar Schroers 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 1:9
pic Miha Zoubek 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 2:2 9:7
pic Domen Zupančič 0:3 0:9
Skupaj: 74:55 257:210
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Savinja kadeti
2018/2019 NTK Savinja kadeti
2017/2018 NTK Savinja mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 05.05.2019 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
5. - 8. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Ana Leskošek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 3 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
1. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-8,-7 0:3 22:33
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Gorica
6. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 5,8,8 3:0 33:21
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,-12,2,-7,6 3:2 52:39
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
1. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 5,8,9 3:0 33:22
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -6,-7,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -4,-4,8,-5 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Maček Men 9,5,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 6,4,8 3:0 33:18
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Matic Čopar Sav -6,2,11,-13,-5 2:3 48:50
Finalni del, polfinale pic Jure Kraker Muta 7,7,5 3:0 33:19
Finalni del, četrtfinale pic Erazem Janc Ljub 7,5,6 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Benjamin Bečirevič Krka -6,9,4,10 3:1 40:34
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM -8,6,-11,7,4 3:2 52:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Godnič Gor 5,12,4 3:0 36:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 4,3,5 3:0 33:12
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
2. tekma pic Klemen Belehar B2 9,5,7 3:0 33:21
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : Metlika
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-6,10,-8 1:3 32:43
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 -8,12,5,10 3:1 45:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -10,-8,-10 0:3 28:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 7,-8,-6,-5 1:3 30:40
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Savinja II
6. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 10,4,7 3:0 34:21
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -12,5,7,9 3:1 45:35
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
8. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 10,-9,-9,8,-11 2:3 52:53
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -6,-9,-18 0:3 33:42
1. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 010,9 3:0 34:19
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
6. tekma pic Timi Gider Sobota II 5,4,9 3:0 33:18
3. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 6,-8,-9,9,10 3:2 51:47
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -11,-6,-5 0:3 22:35
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -1,-2,-2 0:3 5:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -5,8,-2,-6 1:3 24:41
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Logatec : Savinja I
8. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 8,5,9 3:0 33:22
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 6,-3,-10,-2 1:3 26:40
1. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 10,-7,3,7 3:1 41:31
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
8. tekma pic Jure Kraker Muta 9,9,-7,7 3:1 40:36
6. tekma pic Alin Lesnik Muta 1,11,9 3:0 35:21
3. tekma pic Blaž Lapajne Muta 8,11,-6,12 3:1 44:42
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,8,6 3:0 33:20
1. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 8,5,6 3:0 33:19
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
5. tekma pic Andraž Zupančič SU -9,1,-16,-9 1:3 45:41
1. tekma pic Maj Murn SU 6,-4,7,-10,-7 2:3 43:47
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
2. tekma pic David Grad Mengeš I 9,9,8 3:0 33:26
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
2. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II 16,8,7 3:0 40:31
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Savinja
6. tekma pic Domen Zupančič SU -6,-6,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-7,-5 0:3 15:33
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Savinja I
2. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 6,9,9 3:0 33:24
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Vesna
5. tekma pic Anže Naglič Vesna 6,4,5 3:0 33:15
1. tekma pic Tim Stajnko Vesna 8,5,8 3:0 33:21
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
3. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 8,11,-8,9 3:1 43:39
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Savinja II
6. tekma pic Klemen Belehar B2 -8,-6,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Jan Krč B2 -13,-9,-4 0:3 26:37
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Savinja II
9. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,9,-9,9,9 3:2 51:49
6. tekma pic Vid Zabukovec Metlika -8,-9,-6 0:3 23:33
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -1,-6,9,10,-6 2:3 36:52
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,9,7,-10,9 3:2 50:48
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,-5,-17 0:3 28:41
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,-3,-4,-6 1:3 24:42
Top, 4. krog pic Nino Šegula Kema -4,-9,10,-2 1:3 27:43
Top, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,4,4,-6,9 3:2 47:39
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,-9,8,4 3:1 42:27
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav -6,-9,-5 0:3 20:33
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,8,9,-7,5 3:2 49:44
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Let 7,-8,10,-8,7 3:2 50:46
Top, 5. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,7,-9,9,-8 2:3 48:49
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav -5,8,7,-4,-7 2:3 38:48
Top, 3. krog pic David Grad Men -5,8,11,10 3:1 41:40
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,2,10 3:0 34:19
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log -7,-10,-7 0:3 24:34
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-7 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-11,-9 0:3 27:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 2,8,-9,9 3:1 42:30
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,-8,-4,12,-10 2:3 47:49
Finalni del, 2. krog pic Zal Šesek Ves 5,10,-7,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -8,-8,7,4,7 3:2 49:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Koršič Gor 4,6,7 3:0 33:17
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -10,-11,9,7,-9 2:3 52:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič K-S 9,-6,-8,-5 1:3 30:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 1,4,-3,-6,4 3:2 42:31
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Matic Čopar Sav -2,-6,-5 0:3 13:33
Finalni del, osmina finala pic Erazem Janc Ljub 4,9,4 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Matic Vertuš Krka 8,8,-8,-6,7 3:2 47:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokić Men -9,8,10,1 3:1 43:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Ivo Frank Log 3,3,1 3:0 33:7
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Savinja II Plasard : SU
3. tekma pic Domen Zupančič SU -4,-4,-10 0:3 18:34
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic David Grad Men -5,-12,6,-8 1:3 36:42
Top, 6. krog pic Jan Kromar Men 6,8,4 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Alin Lesnik Muta 8,4,10 3:0 34:22
Top, 4. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 8,-9,-8,9,6 3:2 50:45
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,9,5 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta 5,7,7 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Adam Rakun Men 6,-16,9,9 3:1 49:42
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-5,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,10,-4,-8 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -8,-7,-4 0:3 19:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -8,-6,-7,-4 0:4 25:44
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 10,7,-8,9 3:1 42:37
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,8,-5,-12,9 3:2 50:49
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 8,9,-8,6 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 1,4,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 4,7,5 3:0 33:16
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -4,-6,-7 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -8,5,3,5 3:1 41:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 11,9,-3,-7,-7 2:3 41:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 13,6,6 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 5,7,7 3:0 33:19
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -10,-9,-6 0:3 25:34
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -3,-8,-7 0:3 18:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,-4,-8,-6 1:3 30:43
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec -7,-9,-6 0:3 22:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
6. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 7,4,8 3:0 33:19
2. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -9,11,-7,-4 1:3 33:44
19.01.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 11. krog - Savinja : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-5,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni 8,-6,-4,-2 1:3 23:41
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
4. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 4,2,5 3:0 33:11
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
4. tekma pic Žan Gantar B2 5,6,8 3:0 33:19
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -4,-8,10,-1 1:3 25:43
2. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -8,-4,-8 0:3 20:33
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Optiprint : Savinja II
2. tekma pic Miha Zoubek Optiprint -6,-12,-3 0:3 21:36
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Stražišar ŠD SU 4,2,11 3:0 35:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -12,7,6,12 3:1 48:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor -8,2,10,7 3:1 42:30
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob 9,10,9 3:0 34:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Rakun Men 8,-5,-10,-3 1:3 29:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 9,-8,-8,-4 1:3 31:42
Skupaj: 57,36 % 74:55 257:210 4352:4180
Preskoči na orodno vrstico