NTZS

Vid Nared
pic
Podatki o igralcu
Id 3651
Št. tekmovalne izkaznice 121/17/18
Starost 12 let (letnik 2007)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 02.02.2020 9 8 1200 1200
kadeti 16.02.2020 44 46 270 270
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2018/2019 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2017/2018 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 67. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 26. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
31. - 58. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 9 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Enya Moltara X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Bor Brodnjak M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Janžekovič Mb - ZM 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -10,7,9,-7,-6 2:3 45:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 10,8,-6,-10,-8 2:3 47:52
02.02.2020 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Urban Janc Ljub -9,-3,-6 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 7,4,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ivo Frank Log 3,10,-7,5 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Širec Cir -8,7,2,1 3:1 41:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Naj Sinanovič Ves 12,4,2 3:0 36:18
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -4,-6,-4 0:3 14:33
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka -6,7,-7,-9 1:3 33:40
12.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
6. tekma pic Zal Šesek Vesna -7,9,-8,-6 1:3 32:42
3. tekma pic Mark Dimnik Vesna -6,-10,8,8,-2 2:3 40:50
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,-4,-1 0:3 11:33
1. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I -8,-5,-6 0:3 19:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic David Grad Mengeš I -7,-4,-11 0:3 22:35
1. tekma pic Andraž Maček Mengeš I -6,-8,-6 0:3 20:33
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - SU : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Andraž Zupančič SU -4,-4,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Mark Gazvoda SU -8,6,-3,-9 1:3 31:39
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Gorica : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Žan Šuligoj Gorica 7,-4,8,-7,9 3:2 44:46
3. tekma pic Đorđe Jerković Gorica 8,4,6 3:0 33:18
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Letrika : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -4,-2,-3 0:3 9:33
5. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 3,4,4 3:0 33:11
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 6,7,9 3:0 33:22
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Logatec : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-4,-2 0:3 10:33
5. tekma pic Žan Okorn Logatec 7,-9,6,4 3:1 42:28
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -5,-6,-7 0:3 18:33
15.12.2019 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2019/2020, 4. krog - Preserje : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lovro Plahanc Preserje 04,1 3:0 33:5
3. tekma pic Anže Rogelj Preserje 5,1,4 3:0 33:10
27.10.2019 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Tim Stajnko Ves 7,-6,-4,-8 1:3 29:40
Finalni del, 1. krog pic Jošt Jevšnikar Int 6,11,9 3:0 35:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Škufca Men 5,9,-6,4 3:1 39:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Potrbin PPR 2,3,3 3:0 33:8
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Andraž Maček Men -7,6,-7,-5 1:3 30:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Okorn Log 11,10,7 3:0 36:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr -5,-4,10,13,9 3:2 47:54
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav -7,-3,-2 0:3 12:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Jure Kraker Muta -7,9,-7,-6 1:3 31:42
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 5,11,8 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -7,-4,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav 8,8,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 7,9,9 3:0 33:25
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -5,-7,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -5,-6,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -6,-3,-6 0:3 15:33
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Benjamin Bečirevič Krka -8,3,-8,-10 1:3 37:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -4,-6,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ivo Frank Log 7,11,5 3:0 35:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 4,6,3 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
3. tekma pic Matic Čopar Savinja I -1,-1,-3 0:3 5:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Luka Jokić Mengeš I -4,-11,-6 0:3 21:35
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - Kajuh-Slovan : B2
5. tekma pic Žan Gantar B2 9,-8,-7,-8 1:3 34:42
1. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -9,9,-6,9,6 3:2 48:46
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Kajuh-Slovan : Vesna II
4. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -8,-1,-10 0:3 19:34
2. tekma pic Zal Šesek Vesna II -10,-9,-10 0:3 29:35
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Zupančič Mb - ZM 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Bor Klešnik Ves -11,-6,-1 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Til Erhatič Cir 7,9,7 3:0 33:23
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,7,-9,2 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Kramžar Men -7,-9,-3 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Kraker Muta -4,-6,-4 0:3 14:33
Skupaj: 43,55 % 27:35 95:116 1774:1896
Preskoči na orodno vrstico