NTZS

Brin Vovk Petrovski
pic
Podatki o igralcu
Id 3490
Št. tekmovalne izkaznice 103/16/17
Starost 13 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 20.10.2019 4 5 3900 3900
mladinci 03.11.2019 27 35 600 600
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Matjaž Bavdek 0:1 0:3
pic Uroš Bečan 0:1 1:3
pic Benjamin Bečirevič 1:0 3:0
pic Miha Belak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 1:3 4:9
pic Anej Bradač Vranc 0:1 0:3
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Matic Čopar 1:2 3:7
pic Mark Dimnik 1:0 3:0
pic Mitja Erzetič 2:0 6:0
pic Aljaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Mark Gazvoda 2:0 6:2
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic Aljaž Goltnik 0:5 1:15
pic David Grad 2:0 6:2
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 1:0 3:2
pic Miha Homan 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 2:0 6:1
pic Erazem Janc 4:0 12:2
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Feliks Janje 2:0 6:0
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 0:2 0:6
pic Luka Jokić 1:3 7:9
pic Dejan Jovanović 2:0 6:3
pic Edonis Kabashi 1:0 3:0
pic Rok Kapun 0:1 0:3
pic Andraž Klemen Pintar 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 2:0 6:2
pic Emanuel Kocjančič 3:1 10:5
pic Mihael Kocjančič 1:2 4:8
pic Maj Koršič 1:0 3:0
pic Žan Krajnc 2:0 6:0
pic Jure Kraker 4:0 12:2
pic Andraž Kramžar 2:0 6:0
pic Jan Krč 0:1 2:3
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Rok Kurent 2:1 6:5
pic Blaž Lapajne 1:3 5:9
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 3:0 9:4
pic Jaka Lesnik 1:1 3:3
pic Jan Lipič 1:0 3:2
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Nel Muster Domadenik 1:0 3:0
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Miha Omahen 1:0 3:1
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Brin Peperko 2:0 6:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:12 3:36
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 3:0 9:0
pic Adam Rakun 2:0 6:2
pic Bine Rakušček 3:3 12:11
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Anže Rogelj 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:0 6:0
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:3 1:9
pic Tine Smole Justin 2:0 6:0
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Tim Stajnko 1:0 3:1
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 3:2 11:10
pic Leon Veronik 0:1 1:3
pic Patrik Videc 0:2 0:6
pic Peter Vitamvas 0:1 1:3
pic Lenart Zalar Schroers 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 2:2 6:7
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 1:1 3:3
pic Anže Zrimšek Žiger 1:1 3:5
pic Andraž Zupančič 4:1 13:5
Skupaj: 98:67 319:247
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Savinja kadeti
2018/2019 NTK Savinja mlajši kadeti
2017/2018 NTK Savinja mlajši kadeti
2016/2017 NTK Savinja mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
2. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
4. 02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
11. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
2. 04.05.2019 - 05.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
3. - 4. 20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
33. - 36. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
3. - 4. 21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
2. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
3. - 4. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 25 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Miha Fatur M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Pija Funtek X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
2. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Matic Čopar M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 27. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Dejan Jovanović M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -10,-5,-3 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,3,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -11,-7,6,1,4 3:2 51:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 11,4,3 3:0 35:18
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 7,-6,-8,-6 1:3 31:40
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 5,11,4 3:0 35:20
Finalni del, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 8,4,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 2,1,2 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 6,8,6 3:0 33:20
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 12,-5,7,-8,-10 2:3 48:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema 4,-9,-6,4,7 3:2 48:37
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -8,-10,-10 0:3 28:35
Finalni del, polfinale pic Blaž Lapajne Muta 7,8,11 3:0 35:26
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta 5,-3,11,9 3:1 38:36
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta 8,7,7 3:0 33:22
Finalni del, 2. krog pic Jan Kromar Men 6,3,-10,8 3:1 43:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Kramžar Men 2,4,11 3:0 35:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Bečirevič Krka 5,8,5 3:0 33:18
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -10,-7,-4 0:3 21:34
Top, 6. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,5,7 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Jure Kraker Muta 7,9,7 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Erazem Janc Ljub -9,5,6,9 3:1 42:31
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let 10,-9,-11,-4 1:3 36:45
Top, 2. krog pic Luka Jokić Men 6,-5,-10,6,-5 2:3 42:46
Top, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 1,6,-5,6 3:1 38:24
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Peter Zlodej Ves 7,6,9 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,10,-7,4 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 11,-3,8,5 3:1 38:35
Top, 4. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,8,-3,-12,-7 2:3 44:53
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav -7,-5,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Bine Rakušček Log 5,-9,13,6 3:1 46:35
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -11,8,6,-12,9 3:2 56:50
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -4,-3,-5 0:3 12:33
Finalni del, polfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,4,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Erazem Janc Ljub 6,5,6 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU 9,3,10 3:0 34:22
Finalni del, 2. krog pic Jure Čampa PPR 3,8,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Homan Int 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Klemen Pintar PPR 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Rogelj Pres 6,4,1 3:0 33:11
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -3,-9,-13 0:3 25:37
Finalni del, 2. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,2,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves 8,-10,7,5 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Koršič Gor 7,1,6 3:0 33:14
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -3,-9,11,-8 1:3 33:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -8,-5,-1 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Edonis Kabashi Ves 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Janc Ljub 6,2,3 3:0 33:11
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
6. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -6,-10,-8 0:3 24:34
2. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 7,5,5 3:0 33:17
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -3,-9,-9 0:3 21:33
6. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,9,10 3:0 34:24
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 10,-2,-2,11,9 3:2 40:52
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
9. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,7,1 3:0 33:11
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-8,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 8,10,-4,8 3:1 38:37
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -12,8,-7,-6 1:3 36:44
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
4. tekma pic Aleks Ušaj Letrika 3,-6,8,-4,8 3:2 43:41
1. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 10,6,3 3:0 34:19
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -4,-3,11,-2 1:3 22:44
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,-11,-7,7,5 3:2 51:43
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -13,9,0,-10,9 3:2 56:45
Finalni del, 1. krog pic Luka Šantavec Sob 8,9,6 3:0 33:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Belak Ljut 5,4,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Muster Domadenik Mb - ZM 5,6,3 3:0 33:14
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -3,-5,-5 0:3 13:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-7,-0 0:3 12:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-8,-7 0:3 20:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -4,-5,-4 0:3 13:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
1. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 4,5,6 3:0 33:15
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
3. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 3,2,2 3:0 33:7
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
2. tekma pic Jure Zlodej Vesna II 4,3,2 3:0 33:9
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
1. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 4,-6,-9,-9 1:3 35:37
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-5,-8 0:3 18:33
4. tekma pic Nejc Novak Logatec -4,-8,-4 0:3 16:33
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 11,4,9 3:0 35:24
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
4. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -9,-7,-6 0:3 22:33
1. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -5,-9,-4 0:3 18:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -9,-6,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -4,9,-7,-10 1:3 32:43
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Rok Kurent Hra 6,7,4 3:0 33:17
Top, 6. krog pic Alin Lesnik Muta 4,-7,5,-8,8 3:2 48:39
Top, 5. krog pic Miha Omahen Ves -9,1,8,2 3:1 42:22
Top, 4. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 9,7,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 9,8,9 3:0 33:26
Top, 2. krog pic Adam Rakun Men 17,-7,8,10 3:1 49:46
Top, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,-7,3,7 3:1 40:28
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Optiprint : Savinja II
5. tekma pic Uroš Bečan Optiprint -5,9,-6,-10 1:3 32:43
3. tekma pic Matjaž Bavdek Optiprint -6,-8,-7 0:3 21:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -4,-5,7,-6 1:3 26:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-9,-5 0:3 24:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Let 7,9,2 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 3,7,3 3:0 33:13
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -6,-4,-9 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Tim Stajnko Ves -6,9,5,10 3:1 40:35
Finalni del, osmina finala pic Janez Jedlovčnik Krka 5,4,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,7,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Let 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 6,5,1 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 12,-1,-5,-9 1:3 29:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log -12,9,9,-8,-6 2:3 48:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Zal Šesek Ves 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 11,4,2 3:0 35:17
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -11,-9,-4 0:3 24:35
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int 10,9,10 3:0 35:29
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men 4,9,2 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta -7,6,11,-10,5 3:2 52:45
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic David Grad Men 11,6,-6,-5,11 3:2 48:50
Top, 6. krog pic Blaž Lapajne Muta -7,-12,-7 0:3 26:36
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let -8,8,-8,-4 1:3 31:41
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int -10,3,-7,-11 1:3 39:39
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log -6,-9,-5 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Jure Kraker Muta 7,4,4 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Matic Čopar Sav 9,-8,7,10 3:1 42:37
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -9,-7,-5 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lenart Zalar Schroers Pres 5,3,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 10,9,8 3:0 34:27
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -13,-6,-6 0:3 25:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men 9,-8,6,10 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 8,-7,14,8 3:1 45:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log -10,-8,-9 0:3 27:34
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-6,-4 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Emanuel Kocjančič Arr 6,-7,7,8 3:1 40:32
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Let 9,-7,7,6 3:1 40:33
Finalni del, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 4,7,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Erazem Janc Ljub 5,9,-10,8 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Feliks Janje K-S 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Amadej Rešetič Krka 1,2,4 3:0 33:7
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -12,-9,-4 0:3 25:36
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 4,11,1 3:0 35:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Jokić Men 10,-6,-5,-4 1:3 27:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 4,8,13 3:0 37:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 4,5,3 3:0 33:12
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
3. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-7,-4 0:3 18:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Savinja : Maribor
5. tekma pic Tadej Gungl Maribor 2,-10,5,-10,9 3:2 53:40
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -10,-5,-10 0:3 25:35
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -1,-7,-4 0:3 12:33
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -1,-7,-4 0:3 12:33
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-2,-7 0:3 12:33
5. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-3,10,-4 1:3 24:43
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 4,-3,-0,-5 1:3 19:37
Finalni del, osmina finala pic Bor Klešnik Ves 12,-8,4,8 3:1 44:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -6,10,8,9 3:1 40:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Krajnc B2 8,6,7 3:0 33:21
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Krajnc B2 8,5,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log -7,-2,12,-7 1:3 30:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -2,-1,-2 0:3 5:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve II : Krka
4. tekma pic Peter Hribar Krka -8,-4,-7 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -7,-6,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta -2,-10,-4 0:3 16:34
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra -9,-10,10,9,10 3:2 54:52
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Ljut -3,-6,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -3,-7,-6 0:3 16:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, osmina finala pic Rok Kurent Hra -7,-9,-10 0:3 26:34
Mali finale, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 9,8,-8,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta -9,-4,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,-5,-8,-5 1:3 29:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -3,-5,-6 0:3 14:33
Skupaj: 59,39 % 98:67 319:247 5221:4829
Preskoči na orodno vrstico