NTZS

Dejan Jovanović
pic
Podatki o igralcu
Id 3489
Št. tekmovalne izkaznice 104/16/17
Starost 15 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 23.02.2020 23 24 1080 1080
člani do 21 let 02.02.2020 21 37 420 420
člani 13.06.2020 103 60 60
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Matjaž Bavdek 0:1 1:3
pic Uroš Bečan 0:1 1:3
pic Alen Bečirevič 1:0 3:0
pic Benjamin Bečirevič 1:0 3:1
pic Klemen Belehar 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 1:2 5:7
pic Luka Breznik 0:3 0:9
pic Vid Brezovnik 0:1 1:3
pic Bor Brodnjak 2:0 6:0
pic Matic Čopar 0:2 3:6
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:1
pic Vladislav Danilov 1:0 3:0
pic Jakob Debevec 1:0 3:0
pic Miodrag Drljača 1:0 3:1
pic Luka Eržen 2:0 6:0
pic Miha Fatur 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 0:6 4:18
pic Žan Gantar 1:1 3:4
pic Aljaž Godec 0:2 1:6
pic Aljaž Goltnik 0:6 1:18
pic David Grad 4:0 12:2
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:1 2:3
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Gašper Ipavec Lakner 2:0 6:0
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Timotej Jerina 1:0 3:1
pic Dejan Jokić 0:3 0:9
pic Ben Klemenc 1:0 3:0
pic Bor Klešnik 0:1 0:3
pic Roj Klopčič 3:0 9:0
pic Mihael Kocjančič 0:3 2:9
pic Filip Kolle 1:0 3:1
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Boštjan Kraser 0:1 0:3
pic Jan Krč 0:2 1:6
pic Jan Kromar 1:0 3:1
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Nik Lagoja 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 2:1 7:5
pic Taj Lavrič 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 2:0 6:1
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 1:2 4:6
pic Jan Lipič 0:2 2:6
pic Bojan Maselj 0:1 2:3
pic Anže Mesner 0:1 0:3
pic Tomaž Mihelj 0:1 0:3
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Maj Murn 1:0 3:0
pic Andraž Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Tilen Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:4 1:12
pic Izak Oberčkal Pluško 1:0 3:0
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:4 1:12
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Luka Pečan 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Tadej Perko 1:0 3:1
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Leon Pinter 0:1 2:3
pic Matjaž Pinter 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 0:4 1:12
pic Tomi Pugliese Štuva 2:0 6:1
pic Adam Rakun 1:2 5:7
pic Bine Rakušček 4:0 12:4
pic Matic Rotar 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 1:0 3:2
pic Nino Šegula 0:3 2:9
pic Uroš Slatinšek 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:2 2:6
pic Rok Smodiš 0:3 4:9
pic Tine Smole Justin 2:0 6:1
pic Mark Šporar 1:0 3:2
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Aleks Stepančič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 0:1 1:3
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Drago Torkar 1:1 5:5
pic Aleks Ušaj 1:1 3:4
pic Nik Velikonja 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:1 2:3
pic Brin Vovk Petrovski 1:2 6:7
pic Uroš Žavbi 0:2 2:6
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Peter Zlodej 3:1 11:9
pic Miha Zoubek 0:1 1:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 1:3
pic Andraž Zupančič 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:3 0:9
Skupaj: 70:101 266:339
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Savinja mladinci
2018/2019 NTK Savinja kadeti
2017/2018 NTK Savinja kadeti
2016/2017 NTK Savinja mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 28. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 12. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
23. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
15. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. - 16. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
19. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
27. - 54. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
9. - 16. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
33. - 66. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
33. - 65. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
21. - 40. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
9. tekma pic Bojan Maselj Vesna -2,9,7,-7,-2 2:3 33:49
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,-5,7,7 3:1 38:32
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Gorica
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 4,6,9 3:0 33:19
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-10,-10 0:3 28:35
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
3. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -16,3,-7,10,8 3:2 57:50
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
2. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -9,8,-9,10,7 3:2 52:47
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 4,-5,-7,-8 1:3 31:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-3,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kromar Men 9,-8,6,3 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 9,6,6 3:0 33:21
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
7. tekma pic Jan Krč B2 -3,-4,11,-3 1:3 23:44
4. tekma pic Miodrag Drljača B2 9,-5,9,9 3:1 38:38
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : Metlika
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 5,-8,5,9 3:1 41:30
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -8,-10,-8 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -9,-8,-10 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 6,4,8 3:0 33:18
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Gorica : Savinja II
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -6,-8,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Rok Likar Gorica 6,8,11 3:0 35:25
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
2. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -5,-4,9,9,-7 2:3 38:51
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - SU : Savinja
6. tekma pic Domen Zupančič SU -7,-6,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-6,-3 0:3 16:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Savinja
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -5,-4,-5 0:3 14:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-4,-9 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-10,-7 0:3 25:34
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
5. tekma pic Alen Bečirevič Krka 1,5,10 3:0 34:16
1. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -2,10,5,4 3:1 36:30
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš II : Savinja
4. tekma pic Timotej Jerina Mengeš II -3,11,12,8 3:1 41:42
1. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 8,10,-10,7 3:1 44:37
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -7,-8,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Peter Zlodej Vesna 8,-12,-8,8,10 3:2 54:51
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema -7,9,-7,-5 1:3 30:42
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S -4,4,-5,3,-8 2:3 39:40
Top, 5. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 4,8,9 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Matic Čopar Sav -9,-9,3,-7 1:3 36:36
Top, 3. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-4,-4,6,-9 2:3 39:47
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -4,6,8,-5,-7 2:3 38:47
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 10,10,-6,9 3:1 41:40
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -1,-5,-7 0:3 13:33
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 4,-9,7,-7,10 3:2 50:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 9,8,11 3:0 35:28
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -2,-6,11,-8 1:3 29:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr 11,-10,-4,-10 1:3 37:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pečan Ili 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Vladislav Danilov K-S 5,5,4 3:0 33:14
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Savinja II Plasard : SU
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU -5,-7,-7 0:3 19:33
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log 5,8,-9,-9,8 3:2 51:43
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -2,11,8,-9,-6 2:3 41:52
Top, 5. krog pic Uroš Žavbi Arr 10,-7,10,-5,-8 2:3 44:53
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Let 6,-8,6,12 3:1 44:35
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -8,9,-10,-7 1:3 36:43
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 8,10,-5,-4,-7 2:3 39:51
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 11,-8,-6,12,-9 2:3 50:56
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -3,-7,9,9,-12 2:3 44:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -5,9,-8,-5 1:3 29:42
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 9,-4,-6,-7 1:3 28:42
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav -11,9,8,8 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor 4,8,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Eržen Škl 5,1,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Brodnjak K-S 4,4,4 3:0 33:12
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema -6,-6,7,-1 1:3 24:40
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves -9,-8,10,-2 1:3 31:43
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,12,7 3:0 36:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Lesnik Muta 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Smole Justin Log 2,-5,5,13 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Lagoja Men 5,7,5 3:0 33:17
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 8,-9,9,-3,6 3:2 45:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,13,-10,-4 1:3 37:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,11,-1,-10 1:3 28:45
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
8. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -5,-2,-2 0:3 9:33
4. tekma pic David Grad Mengeš I 5,7,9 3:0 33:21
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -10,-4,-7 0:3 21:34
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
8. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,4,9 3:0 33:18
6. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 3,8,9 3:0 33:20
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,-8,-4 0:3 15:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-7,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema -8,-7,-9 0:3 24:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
4. tekma pic Rok Smodiš Kema -5,-7,10,-7 1:3 31:43
1. tekma pic Jure Smodiš Kema -4,-6,-6 0:3 16:33
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
6. tekma pic Jaka Koren Tempo 3,7,4 3:0 33:14
3. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,-8,-3 0:3 18:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-6,-8 0:3 18:33
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -4,-5,-2 0:3 11:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU 10,-5,-8,-8 1:3 33:43
1. tekma pic Domen Zupančič SU -2,-10,-7 0:3 19:34
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
8. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II -5,-4,-8 0:3 17:33
6. tekma pic David Grad Mengeš II 4,7,7 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II -6,-14,-8 0:3 28:38
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Muta
9. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,-6,9,-7 1:3 33:42
5. tekma pic Boštjan Kraser Muta -5,-3,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Bojan Pavič Muta -2,-9,-5 0:3 16:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 5,2,5 3:0 33:12
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
5. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 4,6,4 3:0 33:14
1. tekma pic Žan Gantar B2 8,-7,5,4 3:1 40:28
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
5. tekma pic Maj Grošelj Vesna II 5,2,6 3:0 33:13
3. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 5,4,4 3:0 33:13
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -8,-6,-3 0:3 17:33
15.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 10. krog - Savinja : Inter Diskont I
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -5,-5,-1 0:3 11:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
9. tekma pic Bine Rakušček Logatec -8,-10,9,8,6 3:2 51:46
6. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-6,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Nejc Novak Logatec -6,-1,-7 0:3 14:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
8. tekma pic Mark Šporar Mengeš I -9,10,-6,8,6 3:2 49:46
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -7,7,-2,-3 1:3 23:40
01.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 9. krog - Savinja : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -7,-2,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -3,-3,-4 0:3 10:33
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Alin Lesnik Muta 2,7,-9,5 3:1 42:25
Top, 6. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,-10,5,6 3:1 43:29
Top, 5. krog pic Adam Rakun Men -7,-2,-7 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Rok Kurent Hra 1,4,4 3:0 33:9
Top, 3. krog pic Miha Omahen Ves 5,7,6 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Erazem Janc Ljub 4,6,3 3:0 33:13
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,7,-3,-7 1:3 28:40
20.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 2. krog - Optiprint : Savinja I
7. tekma pic Miha Zoubek Optiprint -8,-8,8,-5 1:3 32:41
5. tekma pic Uroš Bečan Optiprint -4,8,-4,-8 1:3 27:41
3. tekma pic Matjaž Bavdek Optiprint -9,9,-10,-8 1:3 38:43
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Savinja : Kema I
7. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -2,-3,-7 0:3 12:33
06.11.2018 Pokal RS 2018/2019, 1. krog - Vrhnika : Savinja I
5. tekma pic Izak Oberčkal Pluško Vrhnika 3,7,7 3:0 33:17
3. tekma pic Jakob Debevec Vrhnika 6,7,8 3:0 33:21
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -5,10,8,-9,-7 2:3 44:51
Finalni del, 2. krog pic Bine Rakušček Log 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 9,4,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Eržen Škl 1,2,5 3:0 33:8
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Perko Kri 9,-7,3,7 3:1 40:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-7,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -3,-7,-9 0:3 19:33
06.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Savinja
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-4,-6 0:3 11:33
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-6,-3 0:3 12:33
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 6,-6,-13,-8 1:3 38:43
Finalni del, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 2,8,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic David Grad Men 10,-5,-7,4,7 3:2 46:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 2,2,5 3:0 33:9
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Inter Diskont I : Savinja
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -4,-5,-5 0:3 14:33
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -5,10,-5,-6 1:3 28:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -13,-8,-6 0:3 27:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -10,-7,-9 0:3 26:34
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -5,-9,-11 0:3 25:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -6,7,-5,-4 1:3 26:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šuligoj Gor 11,5,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,10,-8,3 3:1 42:28
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema 8,-9,-5,8,-11 2:3 47:51
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-6,8,-3,9 3:2 42:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Ben Klemenc Kri 6,3,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-3,-3 0:3 11:33
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
7. tekma pic Tim Mori Muta -1,-1,-6 0:3 8:33
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,6,13 3:0 37:24
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 8,6,6 3:0 33:20
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Savinja : Maribor
7. tekma pic Tadej Gungl Maribor 9,8,6 3:0 33:23
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor -7,-9,6,-9 1:3 36:39
2. tekma pic Leon Pinter Maribor -4,5,6,-12,-2 2:3 40:47
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-2,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -6,-5,-11 0:3 22:35
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Rakun Men -8,7,16,-5,-11 2:3 53:58
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-6,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema -6,8,-5,-7 1:3 29:41
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve II : Krka
2. tekma pic Tilen Novak Krka -8,-4,-7 0:3 19:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Rotar Ljub 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-6,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM -9,7,-7,-5 1:3 32:40
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -6,-9,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Gantar B2 -7,-6,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-7,-12 0:3 23:36
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, 1. krog pic Anže Mesner Int -7,-5,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Brezovnik Muta 9,-9,-8,-11 1:3 39:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -6,-2,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -2,-8,-6 0:3 16:33
Skupaj: 40,94 % 70:101 266:339 5127:5591
Preskoči na orodno vrstico