NTZS

Lan Demšar
pic
Podatki o igralcu
Id 3458
Št. tekmovalne izkaznice 071/16/17
Starost 14 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 20.09.2020 72 83 90 90
mladinci 13.09.2020 61 61 80 80
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2020/2021 NTK Škofja Loka kadeti
2019/2020 NTK Škofja Loka kadeti
2018/2019 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
2017/2018 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
2016/2017 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
47. - 94. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
41. - 78. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
41. - 80. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
37. - 72. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
Skupaj: 9 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
33. - 44. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Maks Tomšič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
Skupaj: 1 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Horvat Sob 10,8,-8,6 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -1,-10,-1 0:3 12:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nel Savšek Pintarič Men -5,-8,-10 0:3 23:34
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Vertuš Krka -3,-2,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -9,-3,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Šantavec Sob -4,-3,-5 0:3 12:33
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -1,-6,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR -7,-6,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-5,-5 0:3 13:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
2. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-4,-4 0:3 14:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
5. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -3,-5,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Matic Vertuš Krka -9,-4,-6 0:3 19:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja II : Škofja Loka
8. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II -4,-4,-8 0:3 16:33
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II -7,-6,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja II 7,-9,-6,-11 1:3 37:42
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav -7,-9,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -1,-5,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-5 0:3 12:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Mateo Ilić Arr 6,-9,-8,-8 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -5,-4,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Murn ŠD SU -9,-5,-2 0:3 16:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Berti Ramadani Ili 4,9,-8,-10,-9 2:3 49:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,8,-6,-4 1:3 28:41
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Stajnko Ves -1,-5,-8 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
6. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -2,-1,-2 0:3 5:33
3. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -2,-3,-1 0:3 6:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Škofja Loka
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -1,-1,-2 0:3 4:33
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -4,-7,-3 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
6. tekma pic Maj Murn SU -11,-2,-6 0:3 19:35
2. tekma pic Andraž Zupančič SU -7,-2,-5 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Škofja Loka : Gorica
6. tekma pic Maj Koršič Gorica 6,-5,-9,-6 1:3 31:39
3. tekma pic Lan Koglot Gorica -1,-5,-1 0:3 7:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - B2 : Škofja Loka
4. tekma pic Gašper Ipavec Lakner B2 -3,-6,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Žan Gantar B2 -8,-3,-7 0:3 18:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
4. tekma pic Nino Šegula Kema -4,-2,-2 0:3 8:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Čampa PPR -9,-8,-4 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -5,-4,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -4,-3,-2 0:3 9:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Rakovec B2 -6,-2,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -2,-4,-2 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -4,-3,-0 0:3 7:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Royal Beach
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -0,-0,-0 0:3 0:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Savinja : Royal Beach
4. tekma pic Oskar Rosc Savinja -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Nejc Funtek Savinja -0,-0,-0 0:3 0:33
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : Royal Beach
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -0,-0,-0 0:3 0:33
Skupaj: 2,00 % 1:49 9:148 754:1700
Preskoči na orodno vrstico