NTZS

Matic Čopar
pic
Podatki o igralcu
Id 3291
Št. tekmovalne izkaznice 049/15/16
Starost 15 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.02.2020 4 6 4930 4930
mladinci 23.02.2020 20 23 1290 1290
člani do 21 let 02.02.2020 36 37 40 40
člani 13.06.2020 88 130 130
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alen Bečirevič 1:0 3:1
pic Benjamin Bečirevič 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 0:2 2:6
pic Matic Benko 1:0 3:0
pic Mark Berger 1:0 3:0
pic Tomaž Bevk 1:0 3:1
pic Aljaž Bobek 2:3 7:9
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:1 4:5
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Grega Bratina 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 2:0 6:0
pic Mark Dimnik 2:0 6:0
pic Dani Drakulič 0:1 0:3
pic Miodrag Drljača 1:1 3:5
pic Nejc Erjavec 0:1 0:3
pic Mitja Erzetič 1:0 3:0
pic Nejc Fonović 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 1:4 6:13
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Mark Gazvoda 2:0 6:0
pic Timi Gider 3:0 9:0
pic Aljaž Goltnik 0:7 3:21
pic Matija Gorup 2:0 6:0
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic David Grad 3:5 16:17
pic Rok Grad 1:0 3:2
pic Rok Grasselli 2:0 6:2
pic Domen Grčar 1:0 3:0
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 4:0 12:4
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:0
pic Gašper Ipavec Lakner 1:0 3:0
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Dominik Janc 1:1 3:5
pic Urban Janc 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:0
pic Timotej Jerina 1:1 5:4
pic Jan Jevšnik 0:3 2:9
pic Dejan Jokić 0:6 0:18
pic Luka Jokić 1:1 4:5
pic Dejan Jovanović 2:0 6:3
pic Matic Kaiser 1:0 3:1
pic Rok Kapun 2:1 8:4
pic Bor Klešnik 2:0 6:1
pic Roj Klopčič 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 1:1 3:3
pic Mihael Kocjančič 1:2 7:7
pic Jan Kohn 0:1 1:3
pic Filip Kolle 0:3 1:9
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:0 3:0
pic Jaka Koren 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Žiga Kozel 2:0 6:0
pic Jure Kraker 2:2 8:7
pic Andraž Kramžar 3:0 9:1
pic Jan Krč 0:2 2:6
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Lan Krvina 0:1 0:3
pic Rok Kurent 3:0 9:0
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 4:5 15:20
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:1
pic Alin Lesnik 4:1 13:8
pic Vitan Likozar 1:0 3:0
pic Jan Lipič 2:3 7:13
pic Andraž Maček 1:0 3:1
pic Bojan Maselj 0:1 1:3
pic Aleks Mastikosa 1:0 3:0
pic Tim Mori 0:3 0:9
pic Zak Murko Koblar 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:0 6:3
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Vid Nared 2:0 6:0
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:1 0:3
pic Martin Oberč 0:1 0:3
pic Žan Okorn 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 0:1 1:3
pic Mitja Omerzel 0:3 0:9
pic Blaž Pandev 1:0 3:0
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Domen Pleško 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:11 2:33
pic Žiga Prevodnik 1:0 3:0
pic Sven Pucihar 1:0 3:0
pic Tomi Pugliese Štuva 5:0 15:2
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Bine Rakušček 2:3 9:11
pic David Raztresen 1:0 3:0
pic Matic Rijavec 1:0 3:0
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Tarik Šaćirović 3:0 9:0
pic Edin Šahinović 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 2:0 6:0
pic Nel Savšek Pintarič 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:8 5:24
pic Rok Semič 1:0 3:2
pic Jure Smodiš 0:2 1:6
pic Rok Smodiš 1:0 3:2
pic Tine Smole Justin 3:0 9:2
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Mark Šporar 1:0 3:1
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Aleks Stepančič 0:1 2:3
pic Jan Stepančič 0:1 1:3
pic Luka Stražišar 0:3 0:9
pic Žan Šuligoj 2:0 6:0
pic Drago Torkar 0:1 1:3
pic Rok Trtnik 0:1 1:3
pic Aleks Ušaj 2:5 11:19
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 1:1 3:5
pic Brin Vovk Petrovski 4:2 13:8
pic Vid Zabukovec 2:1 7:5
pic Uroš Žavbi 4:5 17:18
pic Mitja Zavec 0:2 1:6
pic Damjan Zelko 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:1 0:3
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 3:0 9:4
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Andraž Zupančič 4:1 13:5
pic Domen Zupančič 0:1 1:3
Skupaj: 153:131 531:473
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Savinja kadeti
2018/2019 NTK Savinja kadeti
2017/2018 NTK Savinja mlajši kadeti
2016/2017 NTK Savinja mlajši kadeti
2015/2016 NTK Savinja mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
1. 16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. - 23. 02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
20. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
6. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
17. - 26. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
3. - 4. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
9. 19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete, Prebold
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
31. - 59. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
25. - 45. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
10. 25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete, Logatec
17. - 32. 23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
23. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
8. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
19. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 32. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
13. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 28. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 51. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 46. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
Skupaj: 39 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
8. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 8,-7,8,11 3:1 42:38
6. tekma pic Bojan Maselj Vesna 8,-10,-8,-3 1:3 32:42
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,-4,4,-3 1:3 25:37
13.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 6. krog - Savinja II : Vrhnika
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 5,8,-10,10 3:1 44:35
2. tekma pic Rok Semič Vrhnika -10,7,-6,9,9 3:2 49:48
06.06.2020 3. SNTL 2019/2020, 5. krog - Sobota II : Savinja II
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 6,5,7 3:0 33:18
1. tekma pic Timi Gider Sobota II 3,4,2 3:0 33:9
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,-7,-9 0:3 24:33
Finalni del, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,6,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men -4,-4,9,8,6 3:2 41:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Prevodnik Škl 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 6,7,10 3:0 34:23
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, finale pic Domen Hohnjec Sav 6,-2,-11,13,5 3:2 50:48
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,11,10 3:0 36:30
Finalni del, četrtfinale pic Luka Šantavec Sob 9,8,2 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Maj Murn ŠD SU 6,6,-5,8 3:1 38:31
Finalni del, 2. krog pic Blaž Pandev Int 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Janc Ljub 5,5,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Zak Murko Koblar Mb - ZM 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Vitan Plajnšek Cir 4,0,6 3:0 33:10
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 -10,-7,5,4,-6 2:3 45:43
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 10,5,-10,-6,9 3:2 50:47
15.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 4. krog - Savinja II : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -12,10,4,-6,10 3:2 53:49
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 6,4,9 3:0 33:19
02.02.2020 2. OT za članice in člane (U-21) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -6,-7,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-9,-3 0:3 21:33
01.02.2020 3. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vrhnika : Savinja II
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,-5,8,-8 1:3 33:41
5. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 6,-11,3,5 3:1 44:27
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 10,16,-5,11 3:1 48:48
25.01.2020 3. SNTL 2019/2020, 2. krog - Savinja II : Sobota II
4. tekma pic Rok Kapun Sobota II 5,7,6 3:0 33:18
2. tekma pic Timi Gider Sobota II 6,8,6 3:0 33:20
19.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -7,-6,-4 0:3 17:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Arrigoni : Savinja
9. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -6,9,8,4 3:1 39:32
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 10,6,-8,-7,-7 2:3 45:49
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
1. tekma pic Nej Košmrlj B2 6,4,6 3:0 33:16
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 2. krog - Logatec : Savinja I
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-5,-6 0:3 19:33
5. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 2,2,1 3:0 33:5
3. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 11,8,6 3:0 35:25
12.01.2020 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Muta
7. tekma pic Blaž Lapajne Muta -9,9,9,-8,8 3:2 50:48
4. tekma pic Jure Kraker Muta 8,-10,7,-7,-9 2:3 48:49
2. tekma pic Alin Lesnik Muta -7,5,6,1 3:1 40:23
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 6,10,8 3:0 34:24
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : SU
8. tekma pic Maj Murn SU 5,-6,6,-2,6 3:2 41:39
6. tekma pic Mark Gazvoda SU 9,6,2 3:0 33:17
3. tekma pic Andraž Zupančič SU -9,-8,8,-10 1:3 38:42
11.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Mengeš I : Savinja I
4. tekma pic David Grad Mengeš I 9,7,9 3:0 33:25
1. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I 9,4,-3,9 3:1 36:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Savinja : Krka
3. tekma pic Alen Bečirevič Krka 6,6,-7,7 3:1 40:30
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : Vesna
6. tekma pic Domen Grčar Vesna 9,9,7 3:0 33:25
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna -6,-8,-8 0:3 22:33
21.12.2019 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2019/2020, 5. krog - SU : Savinja
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -8,-5,-10 0:3 23:34
5. tekma pic Andraž Zupančič SU 10,9,10 3:0 35:29
3. tekma pic Domen Zupančič SU -8,-5,4,-11 1:3 35:39
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš II : Savinja I
4. tekma pic Andraž Kramžar Mengeš II 5,7,9 3:0 33:21
1. tekma pic Nel Savšek Pintarič Mengeš II 11,6,4 3:0 35:21
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Savinja I : Vesna
3. tekma pic Anže Naglič Vesna 2,2,4 3:0 33:8
15.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
5. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni 5,7,6 3:0 33:18
1. tekma pic Matija Gorup Arrigoni 5,9,5 3:0 33:19
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - B2 : Savinja II
4. tekma pic Jan Krč B2 -6,-10,-7 0:3 23:34
1. tekma pic Miodrag Drljača B2 -6,-2,-9 0:3 17:33
07.12.2019 3. SNTL 2019/2020, 1. krog - Metlika : Savinja II
8. tekma pic Vid Zabukovec Metlika 8,2,6 3:0 33:16
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,-10,8,-7 1:3 34:42
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 9,8,4 3:0 33:21
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,9,-9,12,-9 2:3 50:54
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,9,-5,9,6 3:2 46:46
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema 6,-7,-4,-9 1:3 31:39
Top, 4. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,9,-3,7 3:1 36:36
Top, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -10,-4,7,8,4 3:2 47:42
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -9,-10,-9 0:3 28:34
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 6,9,5 3:0 33:20
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic David Grad Men -5,-11,-5 0:3 21:35
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -9,-10,-5 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 9,-9,-6,9,10 3:2 49:50
Top, 4. krog pic Domen Hohnjec Sav 5,-8,-7,4,7 3:2 48:38
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta 7,8,6 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,9,-8,-9 1:3 34:42
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-7,-3 0:3 19:33
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-10,-7 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -7,-9,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Sven Pucihar Škl 5,4,2 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 7,10,5 3:0 34:22
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Timotej Jerina Men 8,-5,8,-12,-6 2:3 45:52
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 4,7,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Okorn Log 6,6,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Nared K-S 7,3,2 3:0 33:12
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-7,-6,-7 1:3 31:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men -5,-4,6,-9 1:3 29:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kozel Mb - ZM 2,3,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 9,5,5 3:0 33:19
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -9,-7,-12 0:3 28:36
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav 2,6,5 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 3,7,5 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Benjamin Bečirevič Krka 1,6,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Dimnik Ves 11,5,6 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Maček Men 2,10,-6,9 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir 1,2,4 3:0 33:7
14.09.2019 Pokal RS 2019/2020, 1. krog - Savinja II Plasard : SU
2. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-5,-1 0:3 11:33
19.05.2019 2. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,7,6 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Let -6,7,-5,10,5 3:2 45:44
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta -6,6,-5,-9 1:3 31:39
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -8,5,11,8 3:1 43:35
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,5,8 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,-10,5,4,7 3:2 51:39
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -9,8,8,9 3:1 42:36
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 9,5,-4,-7,-4 2:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log -11,-4,-8 0:3 23:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-13,9,-3 1:3 35:46
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 4,-8,-9,9,-9 2:3 48:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Stajnko Ves 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Kramžar Men -9,10,2,3 3:1 43:26
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -8,11,-9,3,6 3:2 52:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,8,-7,-4,-7 2:3 40:50
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 9,-2,8,-6,-7 2:3 37:50
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 2,3,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Timi Gider Sob 3,1,3 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic David Raztresen Škl 3,6,4 3:0 33:13
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-6,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -9,7,-8,7,9 3:2 50:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,-14,8,-3 1:3 30:46
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Savinja : Cornilleau Mengeš II
1. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -6,-2,-6 0:3 14:33
02.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 12. krog - Sobota : Savinja
2. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -6,-1,-5 0:3 12:33
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja I
7. tekma pic David Grad Mengeš I -6,-9,8,5,14 3:2 53:49
5. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,9,-4,-11 1:3 31:44
3. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -8,-9,-4 0:3 21:33
27.01.2019 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2018/2019, 3. krog - Savinja I : Arrigoni
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,7,7,-5,-5 2:3 37:47
4. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -4,-6,-7 0:3 17:33
2. tekma pic Tomi Pugliese Štuva Arrigoni -9,9,7,5 3:1 42:32
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Logatec
2. tekma pic Tine Smole Justin Logatec -5,7,5,-7,4 3:2 45:38
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : Kema
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-8,-9,-8 1:3 36:42
1. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-9,-6 0:3 22:33
26.01.2019 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Letrika : Savinja I
5. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 2,-10,1,2 3:1 43:17
3. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 3,2,6 3:0 33:11
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
6. tekma pic Jan Lipič Kema 10,-9,-10,5,8 3:2 53:46
2. tekma pic Rok Smodiš Kema -7,4,7,-8,3 3:2 48:36
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
1. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -12,-9,-9 0:3 30:36
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
2. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -5,-7,-7 0:3 19:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
6. tekma pic Vid Zabukovec SU -7,9,-7,-7 1:3 32:42
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
1. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II -8,-7,-8 0:3 23:33
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 2. krog - Kema I : Savinja I
6. tekma pic Luka Norčič Kema I -7,-7,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Damjan Zelko Kema I -5,-3,-6 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kajuh-Slovan : Savinja I
5. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan 2,8,3 3:0 33:13
3. tekma pic Vid Nared Kajuh-Slovan 1,1,3 3:0 33:5
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja I : B2
2. tekma pic Vitan Likozar B2 3,1,3 3:0 33:7
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Vesna II : Savinja I
4. tekma pic Jure Zlodej Vesna II 6,7,11 3:0 35:24
1. tekma pic Bor Klešnik Vesna II -6,9,9,7 3:1 39:36
16.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Mengeš I : Savinja I
5. tekma pic Luka Jokić Mengeš I 7,10,-4,-3,8 3:2 41:47
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -5,-3,-10 0:3 18:34
15.12.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 10. krog - Savinja : Inter Diskont I
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,-2,-3 0:3 10:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
9. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I -3,-5,-9 0:3 17:33
6. tekma pic Mark Šporar Mengeš I -7,6,4,11 3:1 42:32
2. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -4,-4,8,-3 1:3 22:41
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -8,5,-11,6,7 3:2 52:42
6. tekma pic Edin Šahinović Kajuh-Slovan 5,7,4 3:0 33:16
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -5,-3,-7 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int 5,7,7 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema -4,-4,6,-6 1:3 25:39
Top, 4. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-3,8,4 3:1 36:31
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 11,-7,3,6 3:1 42:31
Top, 2. krog pic David Grad Men 10,3,9 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-8,-10,9,9 3:2 51:47
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men -4,-6,-8 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Jan Lipič Kema 6,-8,9,-9,5 3:2 50:42
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 9,10,-6,8 3:1 40:38
Finalni del, 2. krog pic Rok Kurent Hra 5,5,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,4,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Ipavec Lakner B2 1,4,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Benko Sob 4,2,6 3:0 33:12
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Kema -10,-7,-9 0:3 26:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta -9,8,-8,-7 1:3 35:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 8,6,-10,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 6,9,5 3:0 33:20
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -0,-4,-3 0:3 7:33
Finalni del, osmina finala pic Tarik Šaćirović Gor 7,7,3 3:0 33:17
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -6,8,-9,6,-6 2:3 43:47
Top, 6. krog pic Miha Rajterič K-S 5,9,8 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Dominik Janc PPR -7,-8,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic David Grad Men 10,-9,-7,-6 1:3 34:43
Top, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,-11,6,-7,-6 2:3 46:49
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-8,-6 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 9,-8,-9,-1 1:3 29:42
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta -5,-7,-12 0:3 24:36
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Let 9,-8,8,-5,-4 2:3 39:50
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int -7,-7,-10 0:3 24:34
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -9,-4,-3 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta -9,-5,-10 0:3 24:34
Top, 2. krog pic David Grad Men -8,5,4,-12,-4 2:3 46:45
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,8,-7,-10 1:3 37:42
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema -6,-7,8,-9 1:3 33:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-7,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kozel Mb - ZM 10,2,4 3:0 34:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 7,7,9 3:0 33:23
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,-12,-6,-6 1:3 35:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Berger Kri 2,3,1 3:0 33:6
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -3,-3,-4 0:3 10:33
Finalni del, osmina finala pic Žan Šuligoj Gor 3,4,5 3:0 33:12
Finalni del, 1. krog pic Andraž Kramžar Men 8,6,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 5,5,3 3:0 33:13
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log -5,8,6,-6,-8 2:3 41:47
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Bevk B2 7,-8,6,5 3:1 41:29
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav 12,9,4 3:0 36:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 5,3,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Mastikosa Hra 2,1,3 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 4,1,1 3:0 33:6
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
4. tekma pic Jan Lipič Kema -6,-6,-5 0:3 17:33
2. tekma pic Nino Šegula Kema 6,-6,-8,-6 1:3 31:39
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
8. tekma pic Blaž Lapajne Muta -5,7,-12,-9 1:3 37:43
6. tekma pic Jure Kraker Muta 5,-6,8,9 3:1 39:33
3. tekma pic Tim Mori Muta -5,-1,-1 0:3 7:33
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
8. tekma pic Patrik Videc Tempo -4,-5,-5 0:3 14:33
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -6,-8,9,-10 1:3 35:43
1. tekma pic Jaka Koren Tempo 8,4,2 3:0 33:14
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
3. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 10,6,9 3:0 34:25
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Dominik Janc PPR 7,-8,-9,6,3 3:2 50:38
Top, 6. krog pic Alin Lesnik Muta -5,7,-9,7,8 3:2 47:44
Top, 5. krog pic Miha Rajterič K-S 9,11,1 3:0 35:21
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int 11,-8,-6,-6 1:3 33:44
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-10,9,5 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 5,11,9 3:0 35:25
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -10,9,-7,-4 1:3 32:43
Finalni del, osmina finala pic Alin Lesnik Muta -6,-9,3,7,9 3:2 48:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra 5,3,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Dimnik Ves 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men 9,8,5 3:0 33:22
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-6,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-5,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Fonović K-S 2,5,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,3,8 3:0 33:16
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 7,-9,-7,-10 1:3 37:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -5,-7,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 3,12,6 3:0 36:21
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -2,-9,-7 0:3 18:33
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -9,-4,6,-4 1:3 28:39
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves -11,-4,-5 0:3 20:35
Top, 5. krog pic David Grad Men -12,-5,11,6,-8 2:3 49:53
Top, 4. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 3,8,5 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 8,8,-3,9 3:1 36:36
Top, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,6,-8,6 3:1 41:27
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -4,7,-9,-6 1:3 30:40
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,13,5 3:0 37:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -9,-9,3,-6 1:3 35:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men -5,-8,-1 0:3 14:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -4,-7,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,7,-5 1:3 27:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Grošelj Ves 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 10,3,4 3:0 34:17
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -8,-6,-2 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Bobek Int 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tarik Šaćirović Gor 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -7,-9,9,-7 1:3 34:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 13,5,4 3:0 37:22
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Savinja : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,-2,-9 0:3 15:33
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -9,10,11,5 3:1 45:37
3. tekma pic Lan Krvina Logatec -14,-7,-7 0:3 28:38
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Savinja : Royal Beach
3. tekma pic Domen Pleško Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -3,-6,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont -5,-9,-6 0:3 20:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Mali finale, polfinale pic Luka Jokić Men -10,-5,8,-5 1:3 31:42
Mali finale, četrtfinale pic Matic Rijavec Vrh 8,10,9 3:0 34:27
Mali finale, osmina finala pic Roj Klopčič PPR 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -9,-8,-8 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Oberč Krka -9,-10,-9 0:3 28:34
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jokić Men -5,-4,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -6,-1,-2 0:3 9:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -8,-5,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kohn Muta -7,-5,9,-9 1:3 32:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -5,-11,-3 0:3 19:35
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Stajnko Ves 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Ptuj -6,-4,-1 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ili 8,-8,-10,-9 1:3 38:42
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Savinja : Royal Beach
1. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach -4,-3,-4 0:3 11:33
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Savinja : Gorica
2. tekma pic Dani Drakulič Gorica -4,-4,-3 0:3 11:33
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Savinja : Preserje
2. tekma pic Grega Bratina Preserje -8,-3,-6 0:3 17:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, osmina finala pic Rok Kapun Ljut -9,-15,5,5,-5 2:3 51:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -3,-3,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -8,-1,-4 0:3 13:33
Skupaj: 53,87 % 153:131 531:473 9085:8584
Preskoči na orodno vrstico