NTZS

Erazem Janc
pic
Podatki o igralcu
Id 3243
Št. tekmovalne izkaznice 006/15/16
Starost 14 let (letnik 2006)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 20.09.2020 15 16 2120 2120
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Aljaž Bobek 0:2 2:6
pic Jure Čampa 1:0 3:0
pic Gašper Dimnik 0:1 0:3
pic Mark Dimnik 2:0 6:3
pic Til Erhatič 1:0 3:0
pic Luka Eržen 1:0 3:0
pic Miha Fatur 0:1 2:3
pic Timotej Fink 1:0 3:0
pic Tin Firm 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 0:2 2:6
pic Jaka Gačnik Zupanc 1:0 3:0
pic Žan Gantar 0:1 2:3
pic Mark Gazvoda 0:1 1:3
pic Timi Gider 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 0:1 0:3
pic David Grad 1:0 3:2
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Maj Grošelj 1:0 3:0
pic Domen Hohnjec 0:2 0:6
pic Feliks Janje 1:0 3:0
pic Janez Jedlovčnik 2:0 6:1
pic Jošt Jevšnikar 1:0 3:0
pic Luka Jokić 0:3 1:9
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Rok Kapun 1:0 3:1
pic Luka Jure Kislinger 2:0 6:0
pic Bor Klešnik 1:0 3:2
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Bor Kontelj 1:0 3:0
pic Jure Kraker 0:2 1:6
pic Rok Kurent 2:0 6:2
pic Blaž Lapajne 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 1:1 3:3
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Tim Marguč 1:0 3:0
pic Filip Miščević 1:0 3:0
pic Maj Murn 1:0 3:1
pic Anže Naglič 1:0 3:0
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Brin Peperko 1:0 3:0
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:1
pic Miha Podobnik 0:3 0:9
pic Tomi Pugliese Štuva 3:1 10:6
pic Maks Radelj 1:0 3:0
pic Adam Rakun 0:1 0:3
pic Amadej Rešetič 1:0 3:0
pic Luka Šantavec 0:1 1:3
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:2 0:6
pic Zal Šesek 1:0 3:2
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Tine Smole Justin 0:1 2:3
pic Tim Stajnko 0:1 0:3
pic Blaž Sukič 1:0 3:2
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 0:1 0:3
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Matic Vertuš 1:0 3:0
pic Žiga Vidmar 1:0 3:1
pic Peter Vitamvas 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 0:4 2:12
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Alain Zboržil 2:0 6:0
pic Gašper Žirovnik Remenih 2:0 6:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Andraž Zupančič 0:4 4:12
Skupaj: 49:44 168:153
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2020/2021 NTK Ljubno kadeti
2019/2020 NTK Ljubno kadeti
2018/2019 NTK Ljubno mlajši kadeti
2017/2018 NTK Ljubno mlajši kadeti
2016/2017 NTK Ljubno mlajši kadeti
2015/2016 NTK Ljubno mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
9. - 16. 04.05.2019 - 05.05.2019 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 17.03.2018 - 18.03.2018 pic Urban Janc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 23. 16.04.2016 pic Peter Rozman M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
Skupaj: 5 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Tim Stajnko Ves -13,-9,-8 0:3 30:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Pertovt Sav 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Vidmar Krka 12,-8,5,7 3:1 44:35
16.02.2020 3. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav -7,-5,-6 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Mark Dimnik Ves -8,6,-5,9,9 3:2 46:46
Finalni del, 2. krog pic David Grad Men 11,-6,-6,8,11 3:2 49:52
Finalni del, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Šantavec Sob -9,1,-8,-9 1:3 37:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Til Erhatič Cir 4,5,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Peperko K-S 7,5,8 3:0 33:20
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Luka Jokić Men -7,-8,-9 0:3 24:33
Top, 5. krog pic Alin Lesnik Muta 10,4,7 3:0 34:21
Top, 4. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU -3,-6,4,-7 1:3 27:37
Top, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr -6,-9,4,-4 1:3 30:37
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-7,-7 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Tine Smole Justin Log 4,-10,5,-7,-2 2:3 41:43
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Miha Fatur Sav 12,-7,9,-9,-8 2:3 49:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Timi Gider Sob 8,10,8 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Fink ŠD SU 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Naglič Ves 3,3,3 3:0 33:9
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -4,-9,-4 0:3 17:33
Finalni del, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 3,6,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Grošelj Men 4,8,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jure Kislinger Mb - ZM 3,9,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Sedej Log 5,3,7 3:0 33:15
02.06.2019 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Luka Jokić Men -9,6,-9,-5 1:3 34:39
Top, 6. krog pic Bor Klešnik Ves 10,9,-9,-6,6 3:2 49:47
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -5,-2,-1 0:3 8:33
Top, 4. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 9,-5,-6,-9 1:3 31:42
Top, 3. krog pic Jure Kraker Muta -6,-6,-6 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -7,-8,-7 0:3 22:33
Top, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -8,-8,-7 0:3 23:33
04.05.2019 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-5,-6 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Matic Vertuš Krka 6,2,4 3:0 33:12
Finalni del, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka -12,12,5,5 3:1 48:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaš Petrovčič Log 7,3,-2,2 3:1 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Tin Firm Sav 1,2,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Miščević Let 1,1,1 3:0 33:3
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -3,-10,-8 0:3 21:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jure Kislinger Mb - ZM 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Gantar B2 7,-8,6,-9,-7 2:3 46:46
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -7,6,-4,-5 1:3 27:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-12,-9 0:3 30:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Maks Radelj K-S 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 10,8,6 3:0 34:24
20.01.2019 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokić Men -6,-1,-7 0:3 14:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Eržen Škl 7,2,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU -8,9,10,6 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jošt Jevšnikar Int 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Marguč Škl 3,6,7 3:0 33:16
25.11.2018 1. TOP za kadetinje in kadete 2018/2019
Top, 7. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 4,-9,8,9 3:1 42:32
Top, 6. krog pic Adam Rakun Men -8,-6,-8 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Rok Kurent Hra 8,9,2 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Miha Omahen Ves 8,6,8 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -9,-8,-9 0:3 26:33
Top, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -4,-6,-3 0:3 13:33
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -9,-7,-5 0:3 21:33
28.10.2018 2. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta -4,12,-5,-8 1:3 31:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Kema -4,-4,-2 0:3 10:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Schon Leban Weitzer Let 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Zal Šesek Ves -10,6,-11,8,4 3:2 54:43
21.10.2018 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 6,-9,11,-7,-14 2:3 54:55
Finalni del, 1. krog pic Mark Dimnik Ves 9,3,-10,9 3:1 43:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Čampa PPR 10,4,6 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Kontelj Ves 4,1,3 3:0 33:8
23.09.2018 1. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -7,-8,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 3,5,8 3:0 33:16
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -4,-2,-3 0:3 9:33
Finalni del, 1. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 7,-6,10,-5,6 3:2 45:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Sukič Sob 7,-5,-3,5,10 3:2 42:44
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU 7,9,-8,-14,-4 2:3 48:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-9,10,-8 1:3 34:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Amadej Rešetič Krka 3,1,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Feliks Janje K-S 3,3,6 3:0 33:12
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -5,-5,-5 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 6,2,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kurent Hra -6,-11,10,5,7 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -3,8,-4,-7 1:3 25:41
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -1,-4,-13 0:3 18:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 9,9,5 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -3,-4,-7 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 5,10,3 3:0 34:18
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Sob 10,-6,10,7 3:1 41:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 7,8,-5,-4,-8 2:3 39:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema -6,-7,-7 0:3 20:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves -2,-6,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM -12,-5,-8 0:3 25:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -3,-4,-2 0:3 9:33
Skupaj: 52,69 % 49:44 168:153 2875:2735
Preskoči na orodno vrstico