NTZS

Oskar Rosc
pic
Podatki o igralcu
Id 441
Št. tekmovalne izkaznice 096/10/11
Starost 17 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 30.11.2019 10 11 2920 2920
člani 10.11.2019 78 78 200 200
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:3 2:9
pic Jaka Bavdek 0:1 1:3
pic Klemen Belehar 4:2 13:11
pic Lan Bitežnik 1:0 3:0
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Rok Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 2:0 6:0
pic Marko Brajkovič 1:1 3:3
pic Grega Bratina 2:0 6:0
pic Luka Breznik 0:13 7:40
pic Oskar Cergolj 1:0 3:2
pic Miha Černe 1:0 3:2
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 4:0 12:3
pic Tilen Cvetko 0:4 0:12
pic Lan Demšar 2:0 6:0
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Dani Drakulič 2:0 6:1
pic Nejc Erjavec 0:4 3:12
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 0:1 0:3
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:1
pic Aljaž Frelih 0:6 4:18
pic Dejan Fridrih 0:3 2:9
pic Matej Germek 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 5:9 28:30
pic Andrej Godec 1:0 3:0
pic Matic Golavšek 2:0 6:0
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 2:1 7:5
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic David Grad 1:0 3:0
pic Rok Grad 3:1 9:7
pic Miha Grampovčnik 0:1 1:3
pic Vojko Gumilar 1:0 3:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 0:1 2:3
pic Matej Gyergyek 1:0 3:0
pic Gregor Hari 0:1 0:3
pic Mitja Horvat 0:1 1:3
pic Jan Hovnik Šipek 5:0 15:5
pic Peter Hribar 0:4 2:12
pic Rok Hribar 0:2 2:6
pic Lan Huzjak 2:0 6:2
pic Darko Jamšek 0:1 0:3
pic Miha Jamšek 1:4 8:13
pic Klemen Jazbič 0:3 0:9
pic Lovro Jemec 0:6 5:18
pic Jan Jevšnik 2:11 14:33
pic Gašper Jezernik 1:0 3:0
pic Dejan Jokić 0:2 1:6
pic Jaka Kanc 3:0 9:0
pic Rok Kapun 2:0 6:1
pic Neven Karkovič 0:1 0:3
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic David Kne 2:0 6:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 2:2 9:7
pic Mihael Kocjančič 1:1 3:3
pic Filip Kolle 5:3 18:18
pic Gregor Komac 0:1 0:3
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Žan Korelec 0:1 0:3
pic Jaka Koren 2:0 6:0
pic Miha Korošec 3:0 9:1
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Boštjan Kraser 1:0 3:2
pic Jan Krč 8:1 26:7
pic Tine Krpan 3:0 9:0
pic Luka Krušič 0:4 1:12
pic Lan Krvina 3:0 9:1
pic Tomaž Kurent 2:0 6:2
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 2:7 7:24
pic Alin Lesnik 1:0 3:0
pic Adam Ličen 1:0 3:0
pic Luka Likar 2:0 6:2
pic Rok Likar 4:0 12:6
pic Jan Lipič 2:0 6:0
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Lorencio Lupulescu 0:2 0:6
pic Sašo Malovič 0:1 2:3
pic Samo Mandič 1:1 4:4
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:1
pic Tim Mori 4:5 18:20
pic Klemen Mrak 1:1 3:5
pic Uroš Mrak 2:0 6:3
pic Jan Murata 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:8 6:24
pic Andraž Novak 0:1 1:3
pic Nejc Novak 6:1 20:10
pic Matija Novel 0:10 5:30
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 4:1 12:8
pic Jožko Omerzel 0:4 1:12
pic Mitja Omerzel 2:4 10:15
pic David Orešnik 0:2 0:6
pic Janko Öri 1:0 3:1
pic Jan Ošlak 0:1 1:3
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tibor Ožanič 0:1 2:3
pic Gregor Pajazetovič 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 0:2 2:6
pic Bojan Pavič 0:3 1:9
pic Tim Pavli 2:6 12:20
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Domen Peperko 1:0 3:2
pic Matevž Peterka 0:1 0:3
pic Danilo Piljak 0:3 1:9
pic Denis Pintar 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 1:5 6:16
pic Jakob Podlesek 2:0 6:0
pic Luka Podobnik 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 8:0 24:3
pic Maj Pogačar 0:3 0:9
pic Aleksander Poropat 0:1 2:3
pic Matej Prezelj 0:2 4:6
pic Tomi Pugliese Štuva 1:0 3:0
pic Maj Rakovec 0:1 2:3
pic Bine Rakušček 2:0 6:0
pic Berti Ramadani 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:2 0:6
pic Patrik Rosc 0:2 1:6
pic Tomaž Roudi 0:2 2:6
pic Bor Rutar 1:1 4:3
pic Edin Šahinović 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 2:7 13:24
pic Domen Sečnik 7:1 22:5
pic Marsel Šegula 4:9 14:35
pic Nino Šegula 4:0 12:2
pic Gorazd Selišek 1:0 3:0
pic Andraž Seničar 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 0:1 0:3
pic Silvo Slaček 1:0 3:2
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 2:1 6:5
pic Rok Smodiš 10:1 32:10
pic Mark Šporar 3:0 9:0
pic Aleks Stepančič 3:0 9:0
pic Jan Stepančič 3:0 9:0
pic Luka Stražišar 8:1 24:9
pic Tomaž Strelec 2:0 6:1
pic Jaka Strohsack 1:0 3:1
pic Aljaž Susič 1:1 4:5
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Peter Topič 2:0 6:0
pic Luka Trtnik 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 1:13 11:39
pic Žiga Urbanc 1:1 5:5
pic Jože Urh 1:2 4:8
pic Aleks Ušaj 1:0 3:0
pic Dominik Vehar 1:0 3:2
pic Nik Velikonja 2:2 10:9
pic Leon Veronik 2:1 6:4
pic Patrik Videc 6:3 22:17
pic Gaj Vidmar 1:0 3:0
pic Peter Vitamvas 3:0 9:0
pic Damijan Vodušek 0:1 1:3
pic Tilen Vogrinčič 0:1 0:3
pic Vid Zabukovec 2:0 6:0
pic Tim Zajec 1:1 5:4
pic Uroš Žavbi 3:0 9:3
pic Javor Zavec 1:0 3:0
pic Mitja Zavec 2:1 7:4
pic Jurij Zdovc 0:2 0:6
pic Damjan Zelko 0:8 3:24
pic Matevž Žgank 0:3 4:9
pic Žiga Kristijan Žigon 4:12 22:39
pic Alojzij Zore 1:2 6:8
pic Urban Zorman 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 3:0 9:1
pic Matic Zupan 0:1 1:3
pic Domen Zupančič 7:3 26:17
Skupaj: 266:270 987:985
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK Savinja mladinci
2018/2019 NTK Savinja mladinci
2017/2018 NTK Savinja mladinci
2016/2017 NTK Savinja kadeti
2015/2016 NTK Tempo Velenje kadeti
2014/2015 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2013/2014 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
2012/2013 NTK Tempo Velenje mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
16. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
12. 14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 18. 21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 32. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
29. - 53. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
17. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 24. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
19. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
15. - 29. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 28. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
8. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
5. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
11. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
33. - 36. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
7. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. - 8. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 16. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 20. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
15. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
8. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
14. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
3. - 4. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
8. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
33. - 34. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 65 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
2. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Matjaž Pinter M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 32. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Manuela Bezovnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Miha Grampovčnik M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Miha Grampovčnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Tara Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Rok Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Tara Kobetič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 26.03.2017 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
17. - 32. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
33. - 41. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
3. - 4. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Jan Jevšnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 21 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič K-S -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 5. krog pic Filip Kolle Ves -0,-0,-0 0:3 0:33
Top, 4. krog pic Mitja Zavec Men 7,-14,-6,-14 1:3 45:50
Top, 3. krog pic Rok Grad Men -10,-5,-10 0:3 25:35
Top, 2. krog pic Jan Krč B2 -9,6,-19,6,8 3:2 61:52
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -1,-8,-7 0:3 16:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Jan Krč B2 9,-7,4,-7,-8 2:3 44:46
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,-7,-7,4,9 3:2 47:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 2,9,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Demšar Škl 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Berti Ramadani Ili 4,8,4 3:0 33:16
14.04.2019 2. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men -4,-5,-8 0:3 17:33
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,6,-12,-4 1:3 32:42
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem -10,5,6,-4,-9 2:3 45:45
Top, 4. krog pic Rok Smodiš Kema 5,8,8 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem 12,5,7 3:0 36:24
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-13,6,9,10 3:2 54:51
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 5,7,6 3:0 33:18
30.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 18. krog - Kajuh-Slovan I : Savinja
8. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -4,-7,-11 0:3 22:35
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 7,-6,-5,-5 1:3 27:40
1. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I -5,-6,11,6,7 3:2 46:46
23.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 17. krog - Savinja : Mengeš I
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -7,-5,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 16,-8,-11,-4 1:3 41:51
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int -8,-9,-7,-8 0:4 32:44
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 8,8,-7,2 3:1 40:29
Finalni del, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 7,4,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,5,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomi Pugliese Štuva Arr 2,4,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,-5,6,-6,7 3:2 44:39
09.03.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 16. krog - Kema I : Savinja
6. tekma pic Damjan Zelko Kema I 7,-5,-4,-4 1:3 24:40
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -7,-5,-3 0:3 15:33
23.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 15. krog - Savinja : Krka
5. tekma pic Neven Karkovič Krka -9,-8,-5 0:3 22:33
1. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -13,-3,-12 0:3 28:40
16.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 14. krog - Maribor : Savinja
2. tekma pic Danilo Piljak Maribor -2,-4,-8 0:3 14:33
09.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 13. krog - Savinja : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -4,-7,-9 0:3 20:33
02.02.2019 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 12. krog - Sobota : Savinja
6. tekma pic Gaj Vidmar Sobota 7,7,7 3:0 33:21
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 1. krog - Kema : Savinja
7. tekma pic Rok Smodiš Kema 7,-8,7,-8,7 3:2 49:43
5. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-9,-8,11,9 3:2 52:51
3. tekma pic Jan Lipič Kema 6,7,5 3:0 33:18
13.01.2019 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2018/2019, 2. krog - Savinja : Tempo
7. tekma pic Patrik Videc Tempo -7,-6,-15 0:3 28:39
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,-9,-8,-10 1:3 38:43
2. tekma pic Jaka Koren Tempo 2,2,3 3:0 33:7
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 1. krog - Arrigoni : Savinja
4. tekma pic Taj Lavrič Arrigoni -4,-4,-7 0:3 15:33
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 2. krog - Savinja : SU
7. tekma pic Mitja Omerzel SU 7,-5,-5,-10 1:3 31:41
4. tekma pic Domen Zupančič SU 6,9,-11,-9,9 3:2 53:48
2. tekma pic Vid Zabukovec SU 7,6,3 3:0 33:16
12.01.2019 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Mengeš II
7. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 7,-9,7,-10,11 3:2 54:48
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš II 3,-7,-10,-10 1:3 38:38
2. tekma pic David Grad Mengeš II 7,6,7 3:0 33:20
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 1. krog - Savinja I : Muta
8. tekma pic Bojan Pavič Muta 9,-5,-4,-12 1:3 32:45
6. tekma pic Matjaž Pinter Muta 2,-7,-6,-8 1:3 32:35
3. tekma pic Boštjan Kraser Muta -7,-3,6,9,19 3:2 53:56
23.12.2018 Pokal RS - finale 2018/2019, 2. krog - Kema I : Savinja I
4. tekma pic Damjan Zelko Kema I -7,-6,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -7,-3,-1 0:3 11:33
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Logatec : Savinja
7. tekma pic Nejc Novak Logatec 12,7,8 3:0 36:27
5. tekma pic Bine Rakušček Logatec 8,6,3 3:0 33:17
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,7,1,7 3:1 41:26
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Mengeš I : Savinja
7. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -6,-13,-8 0:3 27:37
5. tekma pic Mitja Zavec Mengeš I 6,-2,9,3 3:1 35:29
3. tekma pic Rok Grad Mengeš I 7,5,-4,6 3:1 37:29
09.12.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Savinja : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 7,9,9 3:0 33:25
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 4,8,7 3:0 33:19
2. tekma pic Edin Šahinović Kajuh-Slovan 6,2,5 3:0 33:13
24.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 8. krog - Mengeš I : Savinja
6. tekma pic David Orešnik Mengeš I -13,-1,-4 0:3 18:37
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -8,-8,-2 0:3 18:33
17.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 7. krog - Savinja : Kema I
4. tekma pic Damjan Zelko Kema I -6,-8,-6 0:3 20:33
2. tekma pic Luka Norčič Kema I -13,-5,10,-4 1:3 34:47
10.11.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 6. krog - Krka : Savinja
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-10,-5 0:3 19:34
1. tekma pic Lorencio Lupulescu Krka -9,-3,-1 0:3 13:33
27.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 5. krog - Savinja : Maribor
5. tekma pic Matic Slodej Maribor -7,-5,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Danilo Piljak Maribor -8,-2,-3 0:3 13:33
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -10,8,-5,8,-9,9,-10 3:4 67:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Sob 4,5,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 11,5,-11,-5,5 3:2 51:45
20.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Savinja
6. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -9,-7,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -10,-6,9,9,-8 2:3 46:52
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, 2. krog pic Nejc Novak Log -7,6,7,-8,-4 2:3 41:46
Kvalifikacije, 3. krog pic David Kne B2 8,6,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Adam Ličen Ili 2,3,1 3:0 33:6
13.10.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 3. krog - Savinja : Sobota
5. tekma pic Rok Kapun Sobota 6,1,3 3:0 33:10
1. tekma pic Vojko Gumilar Sobota 4,2,5 3:0 33:11
22.09.2018 Vzajemna 1. SNTL 2018/2019, 1. krog - Inter Diskont I : Savinja
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -7,9,-3,-5 1:3 26:42
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -6,-5,-4 0:3 15:33
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Vehar Ves 9,-7,9,-8,16 3:2 55:56
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -4,-8,6,7,-7 2:3 41:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -12,-7,9,-6 1:3 36:45
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -8,-8,-7 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 4,2,-9,-9,3 3:2 51:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -8,10,-7,-5 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob 3,1,-9,7 3:1 42:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 8,2,14 3:0 38:24
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 8,-1,6,3 3:1 34:28
Top, 6. krog pic Rok Smodiš Kema 2,7,8 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Jan Krč B2 9,7,5 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log 5,12,4 3:0 36:21
Top, 3. krog pic Javor Zavec Men 2,4,3 3:0 33:9
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 11,4,8 3:0 35:23
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-8,-7 0:3 22:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,8,7,-9,-7 2:3 43:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 2,9,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 7,4,6 3:0 33:17
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -2,-5,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 2,6,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -10,5,10,11 3:1 46:38
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Maribor : Savinja Lean Rešitve
6. tekma pic Danilo Piljak Maribor 8,-6,-10,-3 1:3 30:42
2. tekma pic Gregor Komac Maribor -7,-11,-8 0:3 26:35
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int 8,-6,-9,-8 1:3 34:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-5,9,-2 1:3 26:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Nino Šegula Kema 5,9,-10,-12,13 3:2 59:53
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men 5,7,3 3:0 33:15
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Savinja Lean Rešitve : Sobota
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,9,8,-6,-5 2:3 41:50
1. tekma pic Bojan Pavič Sobota -3,-5,-9 0:3 17:33
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 4,-7,7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Roudi Sob -6,-5,-13 0:3 24:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -9,9,-6,13,-7 2:3 48:55
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -10,8,13,-9,10 3:2 57:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,-6 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -9,-5,8,12,-7 2:3 46:53
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Ptuj : Savinja Lean Rešitve
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -11,-10,-5 0:3 26:36
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -10,14,3,-6,13 3:2 58:53
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Savinja
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -11,5,-5,-9 1:3 36:40
5. tekma pic Jaka Koren Tempo 5,4,4 3:0 33:13
3. tekma pic Patrik Videc Tempo 10,5,6 3:0 34:21
07.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
6. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont -10,1,1,-10,9 3:2 53:35
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,-7,-9 0:3 22:33
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Rok Smodiš Kema 9,6,10 3:0 34:25
Top, 6. krog pic Luka Stražišar PPR 9,-9,10,6 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,-5,7,7 3:1 38:29
Top, 4. krog pic Mihael Kocjančič Arr 12,7,4 3:0 36:23
Top, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU 7,5,-12,-12,-8 2:3 54:51
Top, 2. krog pic Patrik Videc Tem -9,-7,4,4,6 3:2 49:36
Top, 1. krog pic Matej Prezelj Men -6,5,-7,9,-7 2:3 42:47
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema -8,-9,-7 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-5,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 5,7,5 3:0 33:17
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema I : Savinja Lean Rešitve
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -6,-3,-8 0:3 17:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log 4,4,-3,-6,-12 2:3 43:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -8,-7,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres -10,7,-7,8,6 3:2 50:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 5,7,7 3:0 33:19
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Savinja Lean Rešitve : Mengeš I
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -9,-4,-8 0:3 21:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve I : Kema
7. tekma pic Bojan Ropoša Kema -9,-7,-9 0:3 25:33
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Savinja Lean Rešitve : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -2,-5,2,-8 1:3 26:35
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,-8,-2,9,6 3:2 44:47
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-5,-7,13,-5 2:3 43:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -4,-10,-10 0:3 24:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 7,5,9 3:0 33:21
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -6,-7,-3 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -1,-8,-5 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,5,-8,-5 1:3 30:38
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel Krka 9,-8,7,-11,-5 2:3 46:51
Top, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 2,-6,8,-7,-6 2:3 41:43
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta -4,7,-8,-6 1:3 29:40
Top, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,-9,10,8,-9 2:3 48:51
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men -9,6,11,9 3:1 44:37
Top, 6. krog pic Filip Kolle Ves 4,-7,-6,10,7 3:2 47:43
Top, 5. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,9,11,9 3:1 43:40
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 6,-7,-9,9,7 3:2 49:44
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 6,5,9 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 8,3,3 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 9,9,-7,9 3:1 40:38
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -9,-6,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -8,7,-7,9,-6 2:3 43:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log -11,5,9,2 3:1 44:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 7,4,-9,9 3:1 42:31
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,8,-6,-10,3,-9 2:4 53:56
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 7,2,11 3:0 35:20
Finalni del, 1. krog pic Rok Likar Gor 7,7,-10,11 3:1 45:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 13,7,6 3:0 37:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 5,7,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 5,1,1 3:0 33:7
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 7,4,-10,-10,5 3:2 53:40
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna 4,8,-7,-6,9 3:2 46:43
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Sob 5,-7,7,-7,-6 2:3 42:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -8,-4,-7 0:3 19:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men -3,-7,9,10,-9 2:3 42:52
Finalni del, 1. krog pic Klemen Belehar B2 8,3,-6,9 3:1 39:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,8,7,5 3:1 40:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Bogataj Škl 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 7,6,8 3:0 33:21
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Savinja : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 6,-6,-5,-5 1:3 27:39
1. tekma pic Tim Zajec Melamin 8,9,-11,10 3:1 45:40
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Savinja : Rakek
5. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -6,-11,-8 0:3 25:35
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 13,-4,14,-12,-7 2:3 54:63
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tim Mori Muta -9,-9,9,6,-7 2:3 47:48
Finalni del, četrtfinale pic Luka Stražišar PPR 7,6,-9,10 3:1 43:34
Finalni del, osmina finala pic Miha Korošec K-S -7,4,7,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 2,3,-10,5 3:1 43:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let 8,2,1 3:0 33:11
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Križe : Savinja
5. tekma pic Uroš Mrak Križe -6,3,-4,8,8 3:2 43:41
3. tekma pic Klemen Mrak Križe -6,-9,-10 0:3 25:34
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Savinja
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec -4,-4,-10 0:3 18:34
1. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -4,6,7,-7,-8 2:3 41:46
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 13,-5,-9,-8 1:3 37:46
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Savinja : Inter Diskont II
5. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -2,-6,-3 0:3 11:33
1. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II 7,9,10 3:0 34:26
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Savinja : Muta
5. tekma pic Jure Škurnik Muta -9,-4,-12 0:3 25:36
1. tekma pic Miha Jamšek Muta 7,-6,9,8 3:1 39:35
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Savinja : Logatec
7. tekma pic Lan Krvina Logatec 3,4,8 3:0 33:15
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,8,6 3:0 33:18
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec 3,7,7 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Savinja : Royal Beach
4. tekma pic Lan Demšar Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
2. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 0,0,0 3:0 33:0
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja
5. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar Inter Diskont 3,8,6 3:0 33:17
3. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-8,5,5,-8 2:3 45:43
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Prebold : Savinja
6. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -2,-8,-3 0:3 13:33
2. tekma pic Matevž Žgank Prebold -2,-5,8,-5 1:3 23:41
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Ptuj : Savinja
6. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 7,9,5 3:0 33:21
2. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-2,-6 0:3 12:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-9,5,-10 1:3 36:39
Top, 6. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-9,9,-8,-8 2:3 47:51
Top, 5. krog pic Tim Mori Muta 5,2,4 3:0 33:11
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 6,-9,5,-11,-7 2:3 49:46
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr 6,-6,9,-9,-6 2:3 43:48
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-4,-5 0:3 14:33
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,10,3 3:0 34:20
03.12.2016 2. SNTL 2016/2017, 5. krog - Vesna : Savinja
6. tekma pic Janko Öri Vesna -6,9,11,7 3:1 41:38
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-8,-5 0:3 20:33
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Melamin : Savinja
6. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -4,12,-9,8,-8 2:3 46:53
2. tekma pic Tim Zajec Melamin 9,-18,10,-3,-11 2:3 55:63
19.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 4. krog - Rakek : Savinja
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 9,-4,8,-5,4 3:2 42:43
2. tekma pic Jurij Zdovc Rakek -5,-7,-10 0:3 22:34
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Savinja : Mengeš I
9. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 6,-9,-7,-1 1:3 28:39
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -6,-10,-7 0:3 23:34
1. tekma pic David Orešnik Mengeš I -4,-7,-9 0:3 20:33
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Savinja : Križe
5. tekma pic Klemen Mrak Križe 8,9,-4,-7,7 3:2 44:46
1. tekma pic Uroš Mrak Križe -4,9,6,5 3:1 37:31
05.11.2016 2. SNTL 2016/2017, 3. krog - Savinja : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,-7,-10 0:3 27:35
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -6,-6,12,-5 1:3 31:45
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -3,-3,-7 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -9,-11,10,-4 1:3 36:45
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 5,3,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic David Ficko Kema 3,5,6 3:0 33:14
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Inter Diskont II : Savinja
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,-9,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-4,7,-5 1:3 29:40
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Savinja
6. tekma pic Andrej Godec Muta 10,8,9 3:0 34:27
2. tekma pic Miha Jamšek Muta 8,-7,8,-8,-5 2:3 42:49
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta -7,-7,5,6,-9 2:3 45:44
Finalni del, osmina finala pic Anže Zrimšek Žiger K-S 2,3,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 7,-7,4,5 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 3,-7,8,10 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 9,8,-8,8 3:1 41:36
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Savinja : Prebold
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold 8,-8,9,-4,-8 2:3 42:50
3. tekma pic Matevž Žgank Prebold 5,-6,-10,14,-13 2:3 56:57
08.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 1. krog - Savinja : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj -4,-7,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 12,8,-3,-13,4 3:2 52:50
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -8,-3,7,9,-9 2:3 42:49
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 10,5,4 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 8,0,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 3,8,7 3:0 33:18
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,7,10,-6,-6 2:3 42:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 3,9,4 3:0 33:16
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men -7,-5,17,-7 1:3 38:50
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men -6,9,9,-10,-6 2:3 44:52
Top, 6. krog pic Domen Zupančič Krka 6,-7,7,7 3:1 40:31
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres 10,7,7 3:0 34:24
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int 4,9,14 3:0 38:27
Top, 3. krog pic Nejc Novak Log 8,-8,-7,6,9 3:2 48:45
Top, 2. krog pic Tim Mori Muta -5,-10,9,13,5 3:2 52:50
Top, 1. krog pic Patrik Videc Tem -11,9,-8,-9 1:3 39:44
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 5,-7,7,-5,-11 2:3 45:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -8,-3,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Topič Men 12,7,5 3:0 36:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Strelec Cir 6,7,3 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves -4,-5,8,-10 1:3 30:42
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 8,3,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -7,7,-9,12,7 3:2 52:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Podlesek Kema 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 4,6,9 3:0 33:19
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Gorica : Tempo
8. tekma pic Aljaž Susič Gorica -12,6,8,-8,8 3:2 53:47
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -8,-4,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 6,-7,15,-9,2 3:2 55:45
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Preserje : Tempo
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje 2,3,8 3:0 33:13
3. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,6,7 3:0 33:20
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men 8,-9,7,-5,-6 2:3 42:48
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men 10,-8,8,7 3:1 42:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Germek Arr 6,10,4 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Trtnik Men 7,5,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,7,-11,-6,4 3:2 50:44
12.03.2016 3. SNTL 2015/2016, 9. krog - Tempo : Fužinar II
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar II 13,-3,-3,-4 1:3 25:46
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-4,13,-0 1:3 24:46
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -10,-10,9,-6 1:3 37:44
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Tempo : Mengeš I
5. tekma pic Rok Grad Mengeš I 9,9,-7,-10,8 3:2 50:49
1. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -11,13,-7,8,7 3:2 55:52
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 7,6,4 3:0 33:17
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-5,-7 0:3 21:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Tempo : Ptuj
8. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 6,5,9 3:0 33:20
6. tekma pic Nino Šegula Ptuj 5,3,2 3:0 33:10
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -7,-5,8,-2 1:3 25:41
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
6. tekma pic Filip Kolle Vesna -7,3,7,-9,6 3:2 49:38
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -8,-10,8,9,-5 2:3 45:51
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Prebold
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -10,-7,8,12,10 3:2 54:53
3. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,-6,-7 0:3 21:33
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
6. tekma pic Klemen Belehar Royal Beach 6,8,9 3:0 33:23
3. tekma pic Gregor Hari Royal Beach -7,-8,-4 0:3 19:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -9,-0,-0 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Patrik Videc Tem 10,-6,5,-5,4 3:2 45:41
Finalni del, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 4,-7,3,9 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -14,9,5,6 3:1 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 2,3,3 3:0 33:8
23.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 7. krog - Metlika : Tempo
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 9,5,13 3:0 37:27
1. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,8,7 3:0 33:22
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Muta
5. tekma pic Miha Jamšek Muta 8,-8,-6,-4 1:3 29:41
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,8,-2,4,-10 2:3 43:46
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
4. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -7,-2,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I 4,-12,3,-6,-9 2:3 49:43
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
7. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka 5,11,8 3:0 35:24
4. tekma pic Klemen Belehar Škofja Loka -7,10,9,-13,8 3:2 54:53
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 8,4,1 3:0 33:13
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Tempo
4. tekma pic Andraž Andolšek Peklaj Ilirija 5,1,4 3:0 33:10
1. tekma pic Luka Čiča Ilirija 5,9,9 3:0 33:23
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,-7,-10,9,7 3:2 50:47
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,6,6 3:0 34:22
10.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Gorica : Tempo
2. tekma pic Luka Likar Gorica 8,-8,8,-6,9 3:2 47:47
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Cirkovce
6. tekma pic Jan Murata Cirkovce 9,10,-7,8 3:1 41:38
3. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce 8,22,-6,-11,11 3:2 65:65
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Tempo : Savinja
4. tekma pic Patrik Rosc Savinja -7,-6,-11 0:3 24:35
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -4,-4,-7 0:3 15:33
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -7,-9,-2 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,4,-4,-9 1:3 33:37
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves -9,9,10,-4,-3 2:3 39:52
Top, 4. krog pic Matija Novel Arr -2,8,-6,7,-2 2:3 32:48
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -6,8,11,6 3:1 41:36
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-3,-7 0:3 17:33
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Gorica
8. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,9,9 3:0 33:25
6. tekma pic Dani Drakulič Gorica -7,5,6,7 3:1 40:29
3. tekma pic Aljaž Susič Gorica -6,10,-5,-8 1:3 31:43
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Tempo : Preserje
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -7,12,3,6 3:1 43:32
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje 6,4,8 3:0 33:18
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Fužinar II : Tempo
8. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -12,7,-3,9,10 3:2 49:51
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar II -9,14,-5,8,-1 2:3 42:55
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II -4,5,8,8 3:1 37:32
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Tempo : Savinja
4. tekma pic Janez Tomše Savinja -4,-7,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Matic Golavšek Savinja 4,7,4 3:0 33:15
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Prebold : Tempo
9. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 3,-8,8,-10,-8 2:3 48:45
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold -6,10,-9,-4 1:3 31:43
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -8,8,-9,5,-6 2:3 45:46
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -1,-6,-8 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli -11,-8,-7 0:3 26:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 9,-9,9,7 3:1 42:36
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Ves -3,6,-7,-2 1:3 23:39
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men -6,9,4,8 3:1 39:32
Finalni del, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,8,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor -8,9,8,5 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Končar K-S 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 1,2,3 3:0 33:6
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Tempo : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-9,-7 0:3 25:33
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Tempo
2. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -6,5,8,11 3:1 41:35
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Savinja : Tempo
5. tekma pic Matic Golavšek Savinja 12,4,9 3:0 36:25
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja 7,-6,-8,-5 1:3 30:40
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -9,-5,10,-7 1:3 33:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,8,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,6,12 3:0 36:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 8,8,2 3:0 33:18
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Matjaž Pinter Muta 5,-9,2,9 3:1 42:27
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -5,-8,5,6,9 3:2 46:42
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men 4,-9,7,-1,-3 2:3 35:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 2,6,11 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -3,-9,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 10,-8,-6,9,5 3:2 48:46
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, osmina finala pic Nino Šegula Ptuj 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Jože Urh Ves -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,9,-9,-10,-10 2:3 51:51
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-8,-6 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Škl -7,6,-7,10,-10 2:3 47:50
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -6,-8,-9 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -4,-7,-4 0:3 15:33
Top, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 9,-7,-3,9,10 3:2 44:50
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-6,-11 0:3 24:35
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men -10,-9,-3 0:3 22:34
Finalni del, 2. krog pic Peter Topič Men 3,7,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta 6,10,5 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -13,4,-9,8,5 3:2 55:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 7,4,5 3:0 33:16
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Pogačar K-S -9,-3,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Hribar Men 8,-9,9,-9,-7 2:3 47:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -2,-2,-2 0:3 6:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -2,-2,10,-5 1:3 21:43
Top, 6. krog pic Mitja Omerzel Krka -6,-7,-21 0:3 34:45
Top, 5. krog pic Domen Sečnik Pres -10,-9,7,-3 1:3 33:41
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,12,1 3:0 36:22
Top, 3. krog pic Tim Mori Muta -6,-6,-8 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr 9,-7,-3,-10 1:3 31:43
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -9,-7,-9 0:3 25:33
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 2. krog - Tempo : Muta
9. tekma pic Gašper Jezernik Muta 1,6,7 3:0 33:14
5. tekma pic Tim Mori Muta -8,-8,7,-11 1:3 38:42
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta -3,-7,-8 0:3 18:33
29.03.2015 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2014/2015, 3. krog - Tempo : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -6,-7,-8 0:3 21:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,9,-9,8,-7 2:3 46:50
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Tempo : Ptuj
8. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,-6,8,8 3:1 39:33
6. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 9,-7,-9,8,-5 2:3 43:50
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -12,-4,-8 0:3 24:36
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Vesna
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna -4,-5,-7 0:3 16:33
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Tempo : Preserje
8. tekma pic Domen Sečnik Preserje -8,9,6,5 3:1 41:31
6. tekma pic Grega Bratina Preserje 4,8,10 3:0 34:22
3. tekma pic Anže Ogrič Preserje -6,-3,-9 0:3 18:33
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Tempo : Kema III
9. tekma pic Rok Smodiš Kema III 11,9,-4,6 3:1 39:37
5. tekma pic Damjan Zelko Kema III -2,-1,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema III -6,-8,8,6,-6 2:3 42:47
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -7,-7,-6 0:3 20:33
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres -7,8,6,7 3:1 40:32
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Vrh -9,3,11,6 3:1 44:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 3,10,9 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 4,7,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Zorman PPR 6,4,4 3:0 33:14
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -2,-7,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 3,-8,6,11 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor -8,9,-3,4,-9 2:3 42:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaša Lozinšek Cir 5,-9,8,8 3:1 42:32
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Gorica
5. tekma pic Jan Pajntar Gorica -3,-4,5,6,-4 2:3 33:44
1. tekma pic Dani Drakulič Gorica 9,4,7 3:0 33:20
07.02.2015 3. SNTL 2014/2015, 5. krog - Tempo : Royal Beach
8. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 9,8,8 3:0 33:25
6. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 7,14,10 3:0 39:31
3. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -9,6,-9,-5 1:3 34:39
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Kanc Škl 3,10,4 3:0 34:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-1,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 9,-3,-12,-6 1:3 32:45
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -6,-6,-7 0:3 19:33
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres 13,6,7 3:0 37:26
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka -8,11,-3,11,5 3:2 48:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Korošec K-S 7,5,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 8,7,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,6,2 3:0 33:15
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -8,10,-7,-7 1:3 34:43
1. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -7,-6,-3 0:3 16:33
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Tempo : Vesna
5. tekma pic Matevž Žgank Vesna 8,-9,-3,-11 1:3 34:43
1. tekma pic Žan Korelec Vesna -8,-8,-6 0:3 22:33
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Ilirija : Tempo
2. tekma pic Gregor Pajazetovič Ilirija 5,3,3 3:0 33:11
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Tempo : Sobota
5. tekma pic Jakob Podlesek Sobota 7,6,8 3:0 33:21
1. tekma pic Samo Novina Sobota 13,7,3 3:0 37:23
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Nejc Novak Logatec -13,7,9,8 3:1 46:39
1. tekma pic Žiga Česen Logatec 3,9,6 3:0 33:18
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
5. tekma pic Tilen Šalja Mengeš -6,-6,-6 0:3 18:33
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš 8,-5,-5,-10 1:3 31:42
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Tempo
7. tekma pic Matjaž Pinter Muta -3,-5,-6 0:3 14:33
5. tekma pic Tim Mori Muta 7,9,-8,9 3:1 41:36
3. tekma pic Jan Ošlak Muta -8,-9,5,-4 1:3 32:38
04.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Tempo
4. tekma pic Deni Kožul Logatec -8,-1,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Oskar Cergolj Logatec -2,11,-6,8,7 3:2 43:48
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -7,-7,-10 0:3 24:34
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-4,-8,5,-8 2:3 42:47
Top, 5. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 7,7,9 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Tilen Šalja Men -6,-7,-5 0:3 18:33
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-6,-7 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,10,7 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-5,-7 0:3 20:33
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Kema III : Tempo
6. tekma pic Luka Norčič Kema III -5,10,-7,-1 1:3 25:43
2. tekma pic Damjan Zelko Kema III -5,-4,-2 0:3 11:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -3,-10,5,-5 1:3 29:39
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres 11,6,10 3:0 36:27
Finalni del, osmina finala pic Jan Hovnik Šipek Int 4,4,-10,1 3:1 43:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh 7,6,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,6,9 3:0 33:23
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Tempo
4. tekma pic Lovro Jemec Royal Beach -10,-6,-5 0:3 21:34
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 5,5,3 3:0 33:13
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -9,-8,-10 0:3 27:34
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 5,-9,5,12 3:1 45:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr -9,8,-7,-9 1:3 36:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 10,3,8 3:0 34:21
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -4,-3,-6 0:3 13:33
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -10,-9,5,7,3 3:2 52:38
04.10.2014 3. SNTL 2014/2015, 1. krog - Vesna : Tempo
6. tekma pic Matevž Peterka Vesna -9,-9,-3 0:3 21:33
2. tekma pic Bojan Pavič Vesna -3,-3,-7 0:3 13:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -7,-4,-6 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -8,-7,7,13,9 3:2 52:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -10,-10,-5 0:3 25:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int 9,-5,4,7 3:1 38:31
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -7,-4,-7 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,2,-9,8 3:1 42:28
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves -5,-9,-9 0:3 23:33
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int -10,-5,9,8,-12 2:3 49:54
Top, 5. krog pic Matija Novel Arr -10,-8,-6 0:3 24:34
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,-6,-3 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-4,-11 0:3 23:35
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -9,16,-8,4,-5 2:3 51:53
Top, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-5,9,-8 1:3 29:42
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Hribar Men -7,-5,-4 0:3 16:33
Finalni del, 2. krog pic Filip Kolle Ves -4,-8,10,12,9 3:2 49:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -10,-3,-6 0:3 19:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Seničar Krka 5,9,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Gyergyek Sob 9,4,6 3:0 33:19
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -7,-9,-13 0:3 29:37
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 8,4,7 3:0 33:19
Finalni del, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 8,-8,1,11 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -5,8,8,5 3:1 38:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 8,11,2 3:0 35:21
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Klemen Belehar B2 -5,-7,13,-4 1:3 31:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men 7,-6,7,-5,-9 2:3 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves 7,-10,11,15 3:1 51:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 8,-8,8,5 3:1 41:32
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Tempo : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-3,-4 0:3 12:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka -9,-6,-9 0:3 24:33
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Vesna : Tempo
9. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-5,-9 0:3 20:33
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -7,-5,-3 0:3 15:33
2. tekma pic Jože Urh Vesna 9,-9,-7,-9 1:3 36:42
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Tempo : Kema
9. tekma pic Rok Smodiš Kema 13,-13,5,13 3:1 54:46
5. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-8,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -9,-4,-9 0:3 22:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš I : Tempo
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -3,-5,-7 0:3 15:33
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -8,-7,-6 0:3 21:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Tempo : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -2,-6,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Samo Mandič B2 8,-6,4,3 3:1 39:26
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Tilen Šalja Men 3,-15,-7,13,-11 2:3 59:57
Finalni del, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 9,5,-8,10 3:1 42:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 9,8,-8,-10,-4 2:3 44:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 1,6,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Golob Krka 5,3,10 3:0 34:18
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -5,-6,-3 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,8,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 5,9,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Vrh 11,8,6 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Trb 11,8,6 3:0 35:25
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men -5,-8,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,-8,-6 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Zupan B2 -3,8,-4,-3 1:3 21:41
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-7,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Rakovec Škl 9,-9,-8,2,-8 2:3 47:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Mandič B2 -5,-3,8,-9 1:3 28:41
Skupaj: 49,63 % 266:270 987:985 17878:17912
Preskoči na orodno vrstico