NTZS

Sven Pucihar
pic
Podatki o igralcu
Id 3748
Št. tekmovalne izkaznice 031/18/19
Starost 15 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 20.09.2020 26 27 1200 1200
mladinci 13.09.2020 50 55 140 140
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2020/2021 NTK Škofja Loka mladinci
2019/2020 NTK Škofja Loka kadeti
2018/2019 NTK Škofja Loka kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
17. - 32. 19.09.2020 - 20.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
37. - 71. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 53. 23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince, Rakek
24. - 31. 24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete, Ljutomer
27. - 52. 03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince, Logatec
17. - 32. 20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete, Rakek
31. - 60. 13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
9. - 16. 29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
43. - 79. 06.04.2019 - 07.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
33. - 64. 24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete, Rakek
35. - 65. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
Skupaj: 12 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 19.09.2020 - 20.09.2020 pic Leonard Kodek M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Luče
17. - 18. 05.05.2019 pic Jaka Kanc M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
17. - 32. 06.04.2019 - 07.04.2019 pic Luka Eržen M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
Skupaj: 3 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -3,-10,-5 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Jaka Gačnik Zupanc Sav 6,11,13 3:0 39:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Timotej Jerina Men -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Koželj Sav -8,-6,10,4,5 3:2 48:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Ferenčič Cir 9,23,-8,11 3:1 57:54
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Gosenca Ves 3,7,-9,4 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 -9,-11,-12 0:3 32:38
23.02.2020 3. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Šuligoj Gor -3,-2,-11 0:3 16:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Int -1,-3,-10 0:3 14:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -3,-7,-5 0:3 15:33
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
5. tekma pic Andraž Maček Mengeš I -9,-3,4,-8 1:3 31:37
3. tekma pic Timotej Jerina Mengeš I -6,-12,-6 0:3 24:36
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Škofja Loka : Krka
7. tekma pic Benjamin Bečirevič Krka -5,-3,-7 0:3 15:33
4. tekma pic Matic Vertuš Krka -9,9,8,10 3:1 43:38
2. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka 4,-9,7,4 3:1 42:26
15.12.2019 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja II : Škofja Loka
7. tekma pic Brin Kunstelj Savinja II 4,10,-6,-9,8 3:2 49:44
5. tekma pic Lovro Šinkovec Savinja II 3,6,-9,9 3:1 42:29
3. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja II 4,8,7 3:0 33:19
24.11.2019 1. TOP za kadetinje in kadete 2019/2020
Top, 7. krog pic Benjamin Bečirevič Krka -7,-9,-4 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Timotej Jerina Men 4,-5,-6,-6 1:3 28:37
Top, 5. krog pic Miha Fatur Sav -7,6,-8,-7 1:3 33:39
Top, 4. krog pic Andraž Maček Men -10,-6,-5 0:3 21:34
Top, 3. krog pic Maj Murn ŠD SU 11,4,10 3:0 36:25
Top, 2. krog pic Luka Šantavec Sob 3,-9,-7,-6 1:3 33:36
Top, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR -9,9,-6,-7 1:3 33:42
03.11.2019 2. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Šobar Men 10,8,-14,9 3:1 48:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav -5,-4,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log -2,-3,-5 0:3 10:33
20.10.2019 2. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, 2. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -8,-3,-5 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Urban Janc Ljub 2,6,-8,9 3:1 41:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -3,-9,-10 0:3 22:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Gašperlin B2 6,1,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 8,6,5 3:0 33:19
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 6,-8,-9,-8 1:3 36:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,4,-4,-8 1:3 28:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 9,-7,5,-8,-11 2:3 48:49
29.09.2019 1. OT za kadetinje in kadete 2019/2020
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log -7,-4,-1 0:3 12:33
Finalni del, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 9,9,6 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 3,9,-6,-12,9 3:2 51:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Gruden ŠD SU 4,-7,7,9 3:1 40:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Godnič Gor 6,0,7 3:0 33:13
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-4,-1 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men -6,-4,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-3,-2 0:3 7:33
06.04.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Erik Filip Vrlič K-S 7,8,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Let -3,-2,-1 0:3 6:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kromar Men -4,-2,-6 0:3 12:33
24.02.2019 3. OT za kadetinje in kadete 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Ivančič Arr 4,-6,-8,10,10 3:2 49:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR -6,-8,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Jokić Men -4,-6,-7 0:3 17:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Škofja Loka : Letrika
4. tekma pic Schon Leban Weitzer Letrika 9,10,-7,-8,9 3:2 49:50
2. tekma pic Francesco Trevisan Letrika -5,-3,-6 0:3 14:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - Arrigoni : Škofja Loka
5. tekma pic Alain Zboržil Arrigoni -10,10,-11,-9 1:3 42:46
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -3,-5,-1 0:3 9:33
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 4. krog - SU : Škofja Loka
5. tekma pic Mark Gazvoda SU -9,6,-7,-9 1:3 36:39
3. tekma pic Maj Murn SU -7,8,9,-6,10 3:2 47:49
16.12.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2018/2019, 5. krog - Škofja Loka : Gorica
4. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica -8,-5,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Maj Koršič Gorica 3,4,5 3:0 33:12
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - SU : Škofja Loka
5. tekma pic Vid Zabukovec SU -8,-9,-4 0:3 21:33
3. tekma pic Domen Zupančič SU -3,-3,-7 0:3 13:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - B2 : Škofja Loka
5. tekma pic Žan Gantar B2 -6,-4,-8 0:3 18:33
3. tekma pic David Kne B2 7,-4,-6,-11 1:3 32:42
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - Kema : Škofja Loka
5. tekma pic Rok Smodiš Kema -1,-8,-6 0:3 15:33
3. tekma pic Jan Lipič Kema -3,-7,-9 0:3 19:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log -4,-4,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -1,-3,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,-5,-6 0:3 13:33
Skupaj: 33,82 % 23:45 81:155 1864:2300
Preskoči na orodno vrstico