NTZS

Nej Košmrlj
pic
Podatki o igralcu
Id 3378
Št. tekmovalne izkaznice 007/16/17
Starost 16 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 14.04.2019 47 47 100 100
člani 06.05.2019 122 80 20 20
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK B2 center mladinci
2018/2019 NTK B2 center mladinci
2017/2018 NTK B2 center mladinci
2016/2017 NTK B2 center kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 29. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Timon Oštir Mičič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
Skupaj: 3 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomi Zupanc Ili 2,3,2 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-1,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves -7,-3,-5 0:3 15:33
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Ves -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-1,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Novak K-S -4,-3,-1 0:3 8:33
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 4,-6,-11,12,-9 2:3 51:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema -7,7,-9,3,13 3:2 53:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Arr -8,-9,-3 0:3 20:33
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Bine Rakušček Log -14,-7,-6 0:3 27:38
Top, 6. krog pic Mitja Zavec Men -10,-10,-4 0:3 24:35
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -9,11,5,-6,-6 2:3 45:49
Top, 4. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -6,-11,-8 0:3 25:35
Top, 3. krog pic Luka Likar Gor -13,7,7,7 3:1 46:36
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema -7,-9,-10 0:3 26:34
Top, 1. krog pic Jan Krč B2 -9,5,-6,-4 1:3 30:38
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,-9,-9,6,-8 2:3 48:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log -1,9,-5,-7 1:3 24:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men 6,11,-5,-10,-7 2:3 46:51
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -6,-7,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int 2,-12,-6,-10 1:3 39:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 3,3,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Funtek Sav 3,5,6 3:0 33:14
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR -1,-2,-4 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jorgič Krka -2,-3,-3 0:3 8:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Černe K-S -8,-9,-6 0:3 23:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Ambrožič Škl 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-7,-2 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-3,6,-8,-4 2:3 37:46
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men -14,-4,18,-5 1:3 43:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -3,-6,-8 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,-8,-9,0,1 3:2 50:27
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
7. tekma pic Filip Kolle Vesna -8,-6,-4 0:3 18:33
5. tekma pic Peter Zlodej Vesna -7,-8,10,5,7 3:2 49:44
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 6,-11,5,-11,10 3:2 56:47
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - B2 : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -4,-5,9,-6 1:3 26:42
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -7,10,-12,11,-8 2:3 52:57
2. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 5,7,-9,6 3:1 42:29
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-3,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 5,5,3 3:0 33:13
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Krka
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,7,-1,-3 1:3 19:40
4. tekma pic Domen Zupančič Krka -10,-5,-8 0:3 23:34
2. tekma pic Jaka Golob Krka 11,9,-11,6 3:1 46:39
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec 9,7,-4,9 3:1 37:36
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec 6,8,9 3:0 33:23
3. tekma pic Lan Krvina Logatec 7,-6,7,11 3:1 41:36
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -4,-9,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -5,-8,-3 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int 8,-7,-5,-6 1:3 29:41
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -5,-5,-10 0:3 20:34
3. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -8,-5,-5 0:3 18:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -13,-6,-8 0:3 27:37
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -9,6,9,-3,7 3:2 45:44
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
4. tekma pic Nejc Novak Logatec -8,-13,8,-2 1:3 34:45
1. tekma pic Lan Krvina Logatec 7,-8,7,-10,8 3:2 51:45
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -8,-8,-5 0:3 21:33
2. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -7,-8,-7 0:3 22:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
5. tekma pic Jan Kohn Muta 7,9,9 3:0 33:25
1. tekma pic Tim Mori Muta -7,-6,-8 0:3 21:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Maribor
5. tekma pic Leon Pinter Maribor -3,9,7,-10,7 3:2 46:46
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 7,-10,5,-8,9 3:2 51:44
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Mark Šporar Men -9,9,11,-6,-6 2:3 45:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -8,9,-6,6,-6 2:3 42:48
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 6,-8,12,6 3:1 44:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -5,-8,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-3,-5 0:3 9:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema 9,7,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,-4,-12 0:3 23:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -16,-7,-5 0:3 28:40
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 6,6,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -4,-10,-7 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -11,14,-11,-9 1:3 47:51
Skupaj: 31,51 % 23:50 94:172 2224:2623
Preskoči na orodno vrstico