NTZS

David Kne
pic
Podatki o igralcu
Id 3377
Št. tekmovalne izkaznice 008/16/17
Starost 17 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 19.01.2020 29 28 650 650
člani do 21 let 27.10.2019 37 31 20 20
člani 08.12.2019 119 120 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:1
pic Luka Breznik 0:1 0:3
pic Bor Brodnjak 1:0 3:1
pic Uroš Cerar 0:1 0:3
pic Kristian Čerin 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 0:3 0:9
pic David Ficko 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:1
pic Aljaž Frelih 0:2 0:6
pic Aljaž Godec 0:1 1:3
pic Aljaž Goltnik 0:4 0:12
pic Rok Grad 0:3 3:9
pic Jan Hovnik Šipek 0:1 1:3
pic Miha Jamšek 0:1 2:3
pic Dominik Janc 2:0 6:0
pic Lovro Jemec 0:3 0:9
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 0:2 0:6
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:4 0:12
pic Jan Kohn 1:0 3:2
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Nejc Konjiček 1:0 3:1
pic Jure Kraker 1:0 3:2
pic Lan Krvina 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 1:0 3:2
pic Taj Lavrič 0:2 1:6
pic Adam Ličen 1:0 3:0
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:2 1:6
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Nejc Novak 0:2 0:6
pic Matija Novel 0:3 0:9
pic Jožko Omerzel 0:1 0:3
pic Mitja Omerzel 0:3 0:9
pic Valdi Palčič 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:2 1:6
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:2 1:6
pic Janez Popelar 0:1 1:3
pic Sven Pucihar 1:0 3:1
pic Bine Rakušček 0:1 2:3
pic Domen Rolih 1:0 3:2
pic Oskar Rosc 0:3 0:9
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 0:3
pic Rok Smodiš 1:1 3:3
pic Tine Smole Justin 0:1 2:3
pic Mark Šporar 0:1 2:3
pic Aleks Stepančič 0:1 0:3
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Patrik Videc 0:1 0:3
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 0:3 3:9
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 0:3
pic Vid Zabukovec 1:3 9:10
pic Uroš Žavbi 0:1 0:3
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Peter Zlodej 0:1 1:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 0:3
pic Domen Zupančič 0:2 0:6
Skupaj: 21:82 91:262
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2019/2020 NTK B2 center mladinci
2018/2019 NTK B2 center mladinci
2017/2018 NTK B2 center mladinci
2016/2017 NTK B2 center kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 28. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Gašper Ipavec Lakner M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
33. - 44. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Živa Leben X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 29. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Sandi Cejan M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 19. 18.03.2018 pic Jan Krč M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
Skupaj: 4 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 2. krog - Kema : B2
6. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-9,-4 0:3 22:33
2. tekma pic Jure Smodiš Kema -7,-2,-4 0:3 13:33
19.01.2020 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2019/2020, 3. krog - B2 : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -2,-1,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Tine Smole Justin Logatec 9,12,-9,-7,-9 2:3 50:54
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-6,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 7,-3,-7,-7 1:3 28:40
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 2. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -7,-7,-3 0:3 17:33
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -8,-1,-7 0:3 16:33
18.01.2020 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2019/2020, 3. krog - Savinja : B2
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja -7,-3,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja -2,-5,-7 0:3 14:33
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 1. krog - B2 : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan -3,-7,-10 0:3 20:34
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 7,-5,10,-4,-7 2:3 39:50
2. tekma pic Bor Brodnjak Kajuh-Slovan 9,-2,7,7 3:1 35:34
21.12.2019 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2019/2020, 2. krog - Mengeš I : B2
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -7,5,9,-5,-3 2:3 37:47
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -3,-4,-7 0:3 14:33
13.10.2019 1. OT za mladinke in mladince 2019/2020
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-3,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -9,-9,-8 0:3 26:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 8,3,-9,9 3:1 42:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristian Čerin K-S 4,8,13 3:0 37:25
22.09.2019 1. OT za članice in člane 2019/2020
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Cerar Ves -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -4,-9,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR -7,-4,-6 0:3 17:33
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men -1,-5,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 6,3,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 5,5,7 3:0 33:17
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,-8,-6 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 11,-11,7,6 3:1 46:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor -16,-1,-1 0:3 18:40
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 1,12,-8,-9,-5 2:3 47:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Arr 7,-9,-9,-4 1:3 33:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -10,-7,-4 0:3 21:34
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 1. krog - Kema : B2
4. tekma pic Rok Smodiš Kema -6,-10,-4 0:3 20:34
1. tekma pic Jan Lipič Kema -7,-8,-5 0:3 20:33
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 2. krog - B2 : Škofja Loka
3. tekma pic Sven Pucihar Škofja Loka -7,4,6,11 3:1 42:32
09.12.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2018/2019, 3. krog - SU : B2
1. tekma pic Vid Zabukovec SU 3,8,-6,-8,-6 2:3 42:44
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Dejan Jokić Men -4,-4,-8 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -9,-5,-7 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -5,-8,-12 0:3 25:36
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -2,-9,-3 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Valdi Palčič Arr -6,-0,-2 0:3 8:33
Top, 2. krog pic Rok Grad Men -5,-9,-6 0:3 20:33
Top, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 5,7,-5,6 3:1 38:29
21.10.2018 1. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaša Lozinšek Cir 9,3,-6,7 3:1 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-7,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-8,-8 0:3 25:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -8,-6,-3 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Adam Ličen Ili 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mark Šporar Men -3,-9,8,4,-9 2:3 43:45
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,-5,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Zlodej Ves 7,-9,-7,-3 1:3 30:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU -7,6,-7,8,-8 2:3 44:47
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem -2,-2,-4 0:3 8:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-3,-1 0:3 5:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 7,6,15 3:0 39:28
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Int -8,5,-8,5,-3 2:3 41:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-8,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -2,-5,-5 0:3 12:33
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jeršin PPR 5,1,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -9,-10,8,-5 1:3 35:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -6,-7,-1 0:3 14:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men 5,-5,-7,-7 1:3 30:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves -4,-6,-6 0:3 16:33
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Rolih ŠD SU 4,-6,-4,10,10 3:2 45:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int -5,-5,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr -6,-4,-8 0:3 18:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -8,-7,5,-3 1:3 29:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Log -10,-5,-5 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-6,-6 0:3 19:33
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Kraker Muta 6,-8,-7,6,6 3:2 48:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-2,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema -8,6,-9,-5 1:3 33:39
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
6. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 5,-10,4,3 3:1 43:24
2. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-5,-7 0:3 21:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - B2 : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -10,-12,-6 0:3 28:37
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan -9,-8,8,-7 1:3 35:41
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -9,-5,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -2,-6,-11 0:3 19:35
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Krka
5. tekma pic Mitja Omerzel Krka -5,-7,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Domen Zupančič Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Logatec
9. tekma pic Bine Rakušček Logatec 8,1,-5,-5,-10 2:3 42:43
5. tekma pic Lan Krvina Logatec -8,-7,-7 0:3 22:33
1. tekma pic Miha Podobnik Logatec -3,10,-7,-1 1:3 23:43
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
6. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,-2,-7 0:3 18:33
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -2,-2,-4 0:3 8:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-5,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-8,-5 0:3 19:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Logatec : B2
6. tekma pic Lovro Jemec Logatec -9,-3,-2 0:3 14:33
2. tekma pic Nejc Novak Logatec -6,-3,-6 0:3 15:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : B2
8. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -7,-7,-5 0:3 19:33
4. tekma pic Mitja Zavec Mengeš -5,-5,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Dejan Jokić Mengeš -5,-5,-6 0:3 16:33
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
6. tekma pic Blaž Lapajne Muta 8,-8,16,-9,7 3:2 57:53
3. tekma pic Jan Kohn Muta 5,-8,-6,7,9 3:2 47:43
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - B2 : Maribor
3. tekma pic Leon Pinter Maribor 9,10,11 3:0 36:30
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic David Ficko Kema 6,12,-10,7 3:1 46:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Sav -5,-3,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -4,-5,-6 0:3 15:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 11,13,9 3:0 39:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Popelar Men -5,10,-13,-5 1:3 35:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor -3,-5,-3 0:3 11:33
Skupaj: 20,39 % 21:82 91:262 2601:3559
Preskoči na orodno vrstico