NTZS

Filip Kolle
pic
Podatki o igralcu
Id 584
Št. tekmovalne izkaznice 037/12/13
Starost 22 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 40 36 250 250
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jurij Aguiar Zdovc 1:0 3:1
pic Andraž Andolšek Peklaj 1:0 3:0
pic Andraž Avbelj 0:4 5:12
pic Marko Avberšek 1:0 3:2
pic Jaka Bavdek 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 4:0 12:3
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Robert Boldin 2:2 10:9
pic Anej Bradač Vranc 2:0 6:0
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:6 3:18
pic Bor Brodnjak 1:1 6:3
pic Sandi Cejan 2:0 6:1
pic Miha Černe 1:0 3:0
pic Rok Cestar 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 5:1 17:6
pic Matevž Črepnjak 1:2 4:8
pic Gašper Cvetič 2:0 6:3
pic Tilen Cvetko 0:3 0:10
pic Darko Drčić 1:1 4:4
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 2:4 9:13
pic Simon Frank 1:2 4:6
pic Aljaž Frelih 2:5 6:17
pic Dejan Fridrih 1:2 6:8
pic Ruben Furlan 1:0 3:0
pic Luka Gerenčer 1:0 3:0
pic Robert Gerenčer 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 2:6 10:20
pic Andrej Godec 1:1 4:3
pic Jaka Golavšek 0:3 1:9
pic Aljaž Goltnik 6:2 21:9
pic Rok Grad 8:0 24:5
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:3 2:9
pic Nejc Gutnik 2:1 6:4
pic Domen Hohnjec 3:2 13:12
pic Mitja Horvat 0:2 0:6
pic Jan Hovnik Šipek 3:0 9:0
pic Peter Hribar 0:4 0:13
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 0:3 1:9
pic Miha Jamšek 3:3 13:13
pic Klemen Jazbič 1:1 4:5
pic Lovro Jemec 2:5 12:19
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 7:7 29:26
pic Dejan Jokič 5:1 17:4
pic Darko Jorgić 0:2 0:6
pic Dejan Jovanović 5:2 17:12
pic Martin Kariž 1:0 3:1
pic Neven Karkovič 0:1 1:3
pic Miha Kljajič 1:3 7:10
pic Roj Klopčič 2:0 6:1
pic David Kne 2:0 6:0
pic Primož Koban 1:0 3:2
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:0
pic Martin Kocjančič 3:0 9:3
pic Mihael Kocjančič 9:2 31:9
pic Jan Kohn 4:0 12:2
pic Gregor Komac 0:3 1:9
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Aleks Koren 1:0 3:1
pic Nej Košmrlj 2:0 6:0
pic Boštjan Kraser 4:6 20:23
pic Jan Krč 4:1 14:5
pic Gašper Križanec 1:0 3:1
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:1 4:3
pic Lan Krvina 2:0 6:0
pic Robert Kukovica 1:0 3:0
pic Brin Kunstelj 2:0 6:1
pic Mladen Kuntner 0:1 0:3
pic Blaž Lapajne 5:2 18:9
pic Robert Lapajne 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 2:4 8:16
pic Marko Lesar 1:0 3:0
pic Jaka Lesnik 1:0 3:0
pic Rok Likar 2:0 6:4
pic Jan Lipič 6:0 18:5
pic Kristian Ludvik 3:0 9:3
pic Darko Malić 1:1 3:5
pic Matej Mamut 0:1 0:3
pic Bojan Maselj 0:1 2:3
pic Smiljan Mekicar 2:0 7:0
pic Tim Mori 5:0 15:5
pic Uroš Mrak 1:0 3:1
pic Luka Norčič 0:4 1:13
pic Andraž Novak 0:3 3:9
pic Tilen Novak 0:1 1:4
pic Nejc Novak Zakeršnik 9:0 27:3
pic Matija Novel 1:9 4:24
pic Jožko Omerzel 1:6 8:19
pic Mitja Omerzel 2:6 13:21
pic Jan Ošlak 0:1 1:3
pic Tibor Ožanič 2:1 7:5
pic Oleksandr Palchikovskiy 1:1 5:5
pic Valdi Palčič 1:0 3:2
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Mihajlo Pauković 2:0 6:0
pic Erik Paulin 0:4 1:12
pic Tim Pavli 3:5 12:22
pic Luka Pečan 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 0:5 4:16
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Denis Pintar 0:1 1:3
pic Matjaž Pinter 0:1 2:3
pic Miha Podobnik 4:4 16:18
pic Maj Poklukar 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 2:0 6:4
pic Miha Rajterič 2:0 6:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:3
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:3 4:9
pic Oskar Rosc 3:5 18:18
pic Patrik Rosc 1:1 3:5
pic Tomaž Roudi 0:1 2:4
pic Bor Rutar 3:2 12:9
pic Tilen Šalja 3:4 12:15
pic Luka Šantavec 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 2:0 6:2
pic Marsel Šegula 0:6 6:16
pic Nino Šegula 6:4 24:18
pic Filip Šinko 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 0:3 2:9
pic Uroš Slatinšek 0:2 0:6
pic Matic Slodej 0:4 2:12
pic Aljaž Šmaljcelj 2:2 10:6
pic Jure Smodiš 9:3 30:19
pic Rok Smodiš 7:0 21:6
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Rok Špendov 1:0 3:1
pic Mark Šporar 2:0 6:1
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 4:0
pic Janko Stankić 2:0 6:0
pic Aleks Stepančič 5:1 17:5
pic Jan Stepančič 1:0 3:1
pic Sergej Stiković 2:0 6:0
pic Luka Stražišar 6:2 21:9
pic Jaka Strohsack 2:2 8:7
pic Tim Štucin 1:0 3:0
pic Julian Tanze 1:0 3:0
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Nejc Titan 2:0 6:1
pic Luka Trtnik 2:0 6:1
pic Rok Trtnik 2:13 18:44
pic Mirza Tvrtković 0:5 5:15
pic Žiga Urbanc 3:6 14:20
pic Timo Urbas 1:0 3:0
pic Aleks Ušaj 2:0 6:0
pic Nik Velikonja 1:0 3:2
pic Leon Veronik 5:1 16:5
pic Patrik Videc 4:1 14:5
pic Gregor Vidmar 1:0 3:1
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 2:0 6:0
pic Ivo Vitez 2:0 6:1
pic Darijan Vizjak 4:1 15:7
pic Blaž Vodlan 2:2 10:7
pic Damijan Vodušek 1:3 5:10
pic Tadej Vodušek 0:3 4:9
pic Brin Vovk Petrovski 1:3 5:10
pic Vid Zabukovec 2:0 6:0
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Tim Zajec 1:0 3:1
pic Nejc Zavasnik 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 2:0 6:1
pic Javor Zavec 2:0 6:0
pic Mitja Zavec 3:0 9:2
pic Damjan Zelko 1:8 11:26
pic Jaka Zelko 1:0 3:0
pic Matevž Žgank 1:0 3:2
pic Žiga Kristijan Žigon 5:9 24:34
pic Alojzij Zore 0:1 2:3
pic Anže Zrimšek Žiger 3:0 9:4
pic Domen Zupančič 6:0 19:5
Skupaj: 329:263 1230:1028
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Vesna člani
2022/2023 NTK Vesna člani do 21 let
2021/2022 NTK Vesna člani do 21 let
2020/2021 NTK Vesna člani do 21 let
2019/2020 NTK Vesna mladinci
2018/2019 NTK Vesna mladinci
2017/2018 NTK Vesna mladinci
2016/2017 NTK Vesna kadeti
2015/2016 NTK Vesna kadeti
2014/2015 NTK Vesna mlajši kadeti
2013/2014 NTK Vesna mlajši kadeti
2012/2013 NTK Vesna mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 20. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
14. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
3. - 4. 07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21), Rakek
17. - 20. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
5. - 8. 22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21), Logatec
10. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
13. 08.05.2022 2. TOP članic in članov, Muta
5. - 8. 24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
5. - 8. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21), Rakek
8. 18.12.2021 1. TOP za članice in člane, Murska Sobota
17. - 22. 14.11.2021 2. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
3. - 4. 27.09.2020 - 27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
13. 30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
9. - 16. 16.03.2019 - 17.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21), Novo mesto
8. 18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
9. - 16. 14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 16. 08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince, Puconci
12. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
23. - 38. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
17. - 20. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
39. - 73. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 30. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
9. - 16. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
10. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. - 16. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
4. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
21. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
9. - 16. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
13. - 21. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
9. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
17. - 18. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
25. - 47. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
23. - 37. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
3. - 4. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
10. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 24. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 69 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Matija Novel M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 07.05.2023 pic Žiga Kristijan Žigon M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Izola
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Anina Selak X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
2. 24.04.2022 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 05.03.2022 - 06.03.2022 pic Ivana Zera X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Tjaša Supanič X Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.10.2021 - 24.10.2021 pic Bojan Pavič M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
9. - 16. 23.05.2021 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Mengeš
5. - 8. 27.09.2020 - 27.09.2020 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Luče
5. - 8. 12.09.2020 - 13.09.2020 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 05.05.2019 pic Matej Prezelj M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
5. - 8. 16.03.2019 - 17.03.2019 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Tjaša Novak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Marsel Šegula M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Minea Ljuca X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Nika Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 pic Žan Korelec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Lea Kadiš X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Anina Selak X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Luka Stražišar M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Tajda Šabanov X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Daniela Butkovska Tomanič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Domen Sečnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Nejc Novak Zakeršnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 34 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -5,-5,-14 0:3 24:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Trtnik Men 9,5,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -6,8,9,-9,-9 2:3 46:50
09.03.2024 2. SNTL 2023/2024, 8. krog - Ilirija : Vesna
9. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 5,7,-7,0 3:1 40:23
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -6,8,-5,6,10 3:2 45:46
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 4,1,9 3:0 33:14
1. tekma pic Ivo Vitez Ilirija 8,5,8 3:0 33:21
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Kema Murexin II
8. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 5,-7,-13,7,9 3:2 53:47
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 9,6,4 3:0 33:19
3. tekma pic Jaka Zelko Kema Murexin II 7,3,8 3:0 33:18
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -3,10,-6,-6 1:3 27:43
17.02.2024 2. SNTL 2023/2024, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -6,-8,6,-7 1:3 32:39
5. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 7,-9,-7,5,-8 2:3 46:45
3. tekma pic Robert Lapajne Xiom Muta 2,4,4 3:0 33:10
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,-7,-10,8,8 3:2 50:47
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Arrigoni I : Vesna
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-5,-6 0:3 15:33
6. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 5,-8,-9,-8 1:3 36:38
4. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -5,8,-9,8,12 3:2 50:50
13.01.2024 2. SNTL 2023/2024, 6. krog - Rakek : Vesna
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -3,4,-4,-9 1:3 27:37
6. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 7,8,-6,3 3:1 39:29
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -1,9,-9,7,-6 2:3 38:49
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Cirkovce I
8. tekma pic Aleks Koren Cirkovce I 9,4,-6,9 3:1 39:33
5. tekma pic Matic Slodej Cirkovce I -3,-8,-5 0:3 16:33
3. tekma pic Primož Koban Cirkovce I -4,13,-7,9,7 3:2 48:51
25.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Nino Šegula Ptuj -9,10,-3,9,9 3:2 46:50
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj -11,-7,8,-6 1:3 35:43
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav -7,0,-7,-10,-9 1:4 44:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int -8,-4,-6 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Robert Gerenčer Sob 12,7,6 3:0 36:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,-8,5,4 3:1 41:24
11.11.2023 2. SNTL 2023/2024, 3. krog - Vesna : Ilirija
8. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 8,-10,-7,-5 1:3 33:42
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -5,9,-4,13,-8 2:3 43:55
3. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 9,9,7 3:0 33:25
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -4,-6,-5 0:3 15:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Kema Murexin II : Vesna
9. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II -6,8,10,5 3:1 40:34
5. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -5,8,4,6 3:1 38:29
2. tekma pic Filip Šinko Kema Murexin II 5,3,4 3:0 33:12
1. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II -5,-9,-8 0:3 22:33
28.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 2. krog - Xiom Muta : Vesna
9. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta -8,9,-8,-10 1:3 37:43
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 11,-4,-4,4,6 3:2 43:43
2. tekma pic Jaka Lesnik Xiom Muta 4,6,7 3:0 33:17
1. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 6,-10,-12,7,-8 2:3 52:50
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vesna : Arrigoni I
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -4,-3,-7 0:3 14:33
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni I -8,-4,-8 0:3 20:33
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 5,4,9 3:0 33:18
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,-6,-3 0:3 14:33
07.10.2023 2. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vesna : Rakek
8. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 8,6,7 3:0 33:21
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek -6,-5,7,-11 1:3 33:42
3. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 5,11,5 3:0 35:21
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-10,-8 0:3 27:34
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -6,9,-10,-12 1:3 39:46
Top, 6. krog pic Domen Hohnjec Sav 8,-5,-8,-11 1:3 35:43
Top, 5. krog pic Jan Krč B2 -7,10,8,8 3:1 41:37
Top, 4. krog pic Darko Jamšek Int -10,-5,-2 0:3 17:34
Top, 3. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,9,-5,-6,-9 2:3 42:50
Top, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav 9,5,5 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -7,8,-9,-8 1:3 35:41
07.05.2023 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Brin Vovk Petrovski Sav -6,-7,-7,-8 0:4 28:44
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav -8,9,-12,8,9,-6,9 4:3 70:71
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav 6,-4,5,9 3:1 37:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 6,-9,7,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Titan Sob 9,11,11 3:0 37:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr 7,6,9 3:0 33:22
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Tomaž Roudi Mb - ZM -8,-10,7,9,-5,-10 2:4 55:62
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men 6,-8,-7,5,14 3:2 53:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Špendov B2 8,-8,7,8 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR 9,3,1 3:0 33:13
19.03.2023 2. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, finale pic Miha Podobnik Log -5,-2,-8,-10 0:4 25:45
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men 8,6,6,8 4:0 44:28
Finalni del, četrtfinale pic Gašper Srebočan Čebela Sav 6,7,6,6 4:0 44:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Zavasnik Sav 7,3,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Julian Tanze PPR 7,3,3 3:0 33:13
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Oleksandr Palchikovskiy K-S -7,-10,8,8,-7,-9 2:4 55:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Ropoša Sob 7,-8,-5,6,-8 2:3 43:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 9,9,14 3:0 38:32
22.01.2023 1. OT za članice in člane (U-21) 2022/2023
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Goltnik Men -8,-6,-4,8,-9 1:4 38:52
Finalni del, osmina finala pic Bor Brodnjak K-S 3,8,5,9 4:0 44:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Brin Kunstelj Sav 8,-13,6,8 3:1 46:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 8,3,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 9,-7,10,-6,11 3:2 49:52
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Boštjan Kraser Muta 6,8,9 3:0 33:23
Top, 6. krog pic Matic Čopar Sav -4,9,6,3 3:1 37:29
Top, 5. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,-7,-9 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 5,8,2 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Žiga Urbanc PPR -8,4,9,-4,-10 2:3 44:47
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log -9,10,8,8 3:1 43:37
Top, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 4,4,5 3:0 33:13
08.05.2022 2. TOP članic in članov 2021/2022
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log 2,-7,-4,9,-3 2:3 36:44
Top, 6. krog pic Dejan Jovanović Sav -8,8,10,-4,11 3:2 48:51
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Men 7,7,-13,-9,-9 2:3 53:51
Top, 4. krog pic Žiga Urbanc PPR 7,-5,3,9 3:1 38:30
Top, 3. krog pic Matic Čopar Sav 7,-8,-15,13,-4 2:3 53:59
Top, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin 8,8,-8,-4,-5 2:3 39:49
Top, 1. krog pic Boštjan Kraser Muta -7,2,5,1 3:1 40:19
07.05.2022 Kv. za 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Kema Puconci II : Vesna
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -9,4,12,-8,8 3:2 53:46
1. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 3,-17,10,-6,6 3:2 57:49
07.05.2022 Kv. za 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Vesna : Kema Puconci II
7. tekma pic Nino Šegula Kema Puconci II -7,6,-4,-8 1:3 30:39
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Puconci II -8,2,2,-9,9 3:2 50:35
2. tekma pic Jan Lipič Kema Puconci II 9,10,9 3:0 34:28
24.04.2022 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Rok Trtnik Men -6,-14,9,8,8,-9,-9 3:4 71:74
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 10,4,5 3:0 34:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Brodnjak K-S 9,-8,-7,5,-8 2:3 45:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pertovt Sav 7,8,9 3:0 33:24
19.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 18. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -10,-5,-3 0:3 18:34
1. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 7,9,7 3:0 33:23
12.03.2022 1. SNTL 2021/2022, 17. krog - Krka I : Vesna
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 2,-9,7,-5,-9 2:3 45:42
3. tekma pic Matej Mamut Krka I -5,-8,-8 0:3 21:33
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Finalni del, četrtfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -9,-3,-7,6,-7 1:4 37:50
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Kema - Murexin -9,5,8,-11,10,8 4:2 65:55
Finalni del, 2. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -9,9,13,-8,6,7 4:2 65:57
Kvalifikacije, 3. krog pic Smiljan Mekicar Sob 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,-10,4,3 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Robert Brajkovič Met 2,2,2 3:0 33:6
26.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 16. krog - Xiom Muta : Vesna
9. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 1,-8,-6,6,7 3:2 47:36
6. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -6,10,-6,-12 1:3 36:46
2. tekma pic Matic Slodej Xiom Muta 8,-6,14,-8,-6 2:3 47:55
19.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 15. krog - Vesna : Savinja I
6. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -2,-7,-8 0:3 17:33
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -7,-7,-5 0:3 19:33
12.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 14. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -8,9,-9,8,-10 2:3 49:51
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 10,-9,-3,-7 1:3 31:43
09.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 13. krog - Vesna : Inter Diskont
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont -4,2,-6,-5 1:3 26:35
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -7,-5,-5 0:3 17:33
05.02.2022 1. SNTL 2021/2022, 12. krog - SU I : Vesna
4. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -3,-5,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Jožko Omerzel SU I -9,10,-10,-7 1:3 38:44
30.01.2022 1. OT za članice in člane (U-21) 2021/2022
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Men -9,-9,-8,10,3,4,-7 3:4 67:61
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jovanović Sav -10,-7,8,9,5,8 4:2 61:53
Finalni del, osmina finala pic Domen Hohnjec Sav -8,-8,8,5,8,10 4:2 61:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kromar Men 5,7,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Brin Kunstelj Sav 1,9,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Titan Sob 6,7,-8,5 3:1 41:29
29.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 11. krog - Vesna : Kema Puconci I
5. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 8,7,-4,-10,-1 2:3 37:49
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -3,-12,-7 0:3 22:36
22.01.2022 1. SNTL 2021/2022, 10. krog - Maribor : Vesna
7. tekma pic Gregor Komac Maribor -8,8,-1,-7 1:3 27:41
5. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 9,5,8 3:0 33:22
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -11,9,-13,11,11 3:2 61:59
18.12.2021 1. TOP za članice in člane 2021/2022
Top, 7. krog pic Andraž Novak K-S 10,-9,-9,-3 1:3 33:43
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,-4,9,-4 1:3 23:42
Top, 5. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -5,-5,-8 0:3 18:33
Top, 4. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 9,-7,-7,-7 1:3 32:42
Top, 3. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -3,8,-7,-8 1:3 29:41
Top, 2. krog pic Erik Paulin Arr -11,11,-4,-8 1:3 36:46
Top, 1. krog pic Andraž Avbelj Men -8,5,-4,9,-8 2:3 42:47
11.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 9. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -9,3,7,-9,-4 2:3 44:43
5. tekma pic Oleksandr Palchikovskiy Kajuh-Slovan -12,11,6,7 3:1 47:38
3. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 8,-6,-10,7,-15 2:3 53:55
04.12.2021 1. SNTL 2021/2022, 8. krog - Vesna : Krka I
3. tekma pic Neven Karkovič Krka I -10,11,-5,-6 1:3 34:45
27.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vesna : Xiom Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 9,-8,11,-9,-6 2:3 47:53
6. tekma pic Blaž Lapajne Xiom Muta 6,8,9 3:0 33:23
3. tekma pic Matic Slodej Xiom Muta -1,-10,-10 0:3 21:35
20.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 6. krog - Savinja I : Vesna
7. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I -6,5,12,-6,-5 2:3 42:50
5. tekma pic Jaka Golavšek Savinja I -8,-5,-5 0:3 18:33
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja I -5,10,8,-3,9 3:2 42:49
14.11.2021 2. OT za članice in člane 2021/2022
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -8,-5,-7,-2 0:4 22:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič K-S -8,10,8,6 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 -10,4,9,7 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Muta -5,-6,-6 0:3 17:33
13.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 5. krog - Vesna : Mengeš I
8. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 9,-11,-4,7,8 3:2 48:48
6. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 9,-12,-6,8,-6 2:3 46:53
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -12,-5,-9 0:3 26:36
06.11.2021 1. SNTL 2021/2022, 4. krog - Inter Diskont : Vesna
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont -1,-12,-2 0:3 15:36
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont -2,-5,-3 0:3 10:33
30.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 3. krog - Vesna : SU I
5. tekma pic Uroš Slatinšek SU I -8,-5,-3 0:3 16:33
1. tekma pic Jožko Omerzel SU I -6,9,10,-11,-8 2:3 48:54
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -9,-3,-3,-6 0:4 21:44
Finalni del, 2. krog pic Smiljan Mekicar Sob 8,5,5,11 4:0 46:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Men 9,-3,9,6 3:1 36:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Hohnjec Sav 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 7,7,9 3:0 33:23
16.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 2. krog - Kema Puconci I : Vesna
7. tekma pic Damjan Zelko Kema Puconci I 8,-7,-7,8,-8 2:3 44:49
5. tekma pic Luka Norčič Kema Puconci I -6,-8,-8 0:3 22:33
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Puconci I -4,7,-5,10,-8 2:3 40:50
09.10.2021 1. SNTL 2021/2022, 1. krog - Vesna : Maribor
8. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -8,-10,-3 0:3 21:34
6. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,3,6 3:0 33:15
3. tekma pic Gregor Komac Maribor -9,-4,-7 0:3 20:33
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 2. krog - Vesna : Savinja
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja -10,3,9,7 3:1 43:31
2. tekma pic Jaka Golavšek Savinja 5,-9,-7,-4 1:3 31:38
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 3. krog - Maribor : Vesna
1. tekma pic Gregor Komac Maribor -5,-7,-10 0:3 22:34
19.09.2021 Pokal RS 2021/2022, 4. krog - Vesna : Kema
2. tekma pic Damjan Zelko Kema -7,-9,-5 0:3 21:33
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna : Melamin
6. tekma pic Marko Lesar Melamin 4,5,5 3:0 33:14
3. tekma pic Tim Zajec Melamin 3,9,-9,10 3:1 43:33
29.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 5. krog - Vesna : Rakek
4. tekma pic Janko Stankić Rakek 8,3,6 3:0 33:17
2. tekma pic Luka Stražišar Rakek 7,8,9 3:0 33:24
23.05.2021 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2020/2021
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -6,-7,11,-11 1:3 37:46
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 10,9,7 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-4,-11,-6 1:3 32:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihajlo Pauković Arr 13,7,10 3:0 38:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Ravšelj PPR 7,4,3 3:0 33:14
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Ptuj : Vesna
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 6,13,10 3:0 38:29
5. tekma pic Darko Drčić Ptuj 7,-10,5,8 3:1 43:32
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,-7,-9,7,-5 2:3 44:50
22.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 4. krog - Tempo : Vesna
6. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,-8,7,7 3:1 41:32
2. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -4,-10,4,-7 1:3 32:38
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna : B2
5. tekma pic Jan Krč B2 2,8,4 3:0 33:14
1. tekma pic Klemen Belehar B2 3,12,7 3:0 36:22
15.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 3. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Mitja Zavec Cornilleau Mengeš II 6,8,9 3:0 33:23
2. tekma pic Aljaž Goltnik Cornilleau Mengeš II 6,-9,9,5 3:1 42:31
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Kema II : Vesna
2. tekma pic Nino Šegula Kema II 6,6,8 3:0 33:20
01.05.2021 2. SNTL 2020/2021, 2. krog - Sobota : Vesna
4. tekma pic Luka Šantavec Sobota 7,6,4 3:0 33:17
1. tekma pic Miha Jamšek Sobota 8,7,-5,9 3:1 38:35
24.04.2021 2. SNTL 2020/2021, 1. krog - Vesna : Ilirija
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -10,6,5,7 3:1 43:30
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 5,5,7 3:0 33:17
27.09.2020 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2019/2020
Finalni del, polfinale pic Jožko Omerzel ŠD SU -3,-3,-6,-7 0:4 19:44
Finalni del, četrtfinale pic Domen Zupančič ŠD SU -9,6,8,8,8 4:1 53:41
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Arr 6,11,-5,6 3:1 40:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men 6,8,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log 10,8,-9,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Andraž Andolšek Peklaj Ili 1,2,3 3:0 33:6
12.09.2020 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2019/2020
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log -8,7,-5,-7,-10 1:4 41:52
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav -8,7,7,6 3:1 41:31
Finalni del, 2. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,-7,6,9 3:1 40:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Roj Klopčič PPR 2,2,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Pečan Ili 1,3,3 3:0 33:7
20.06.2020 Kv. za 2. SNTL 2019/2020, 1. krog - Savinja II : Vesna
7. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II 3,7,9 3:0 33:19
5. tekma pic Dejan Jovanović Savinja II -7,5,-7,-7 1:3 32:38
3. tekma pic Matic Čopar Savinja II 7,4,-4,3 3:1 37:25
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Kema II : Vesna
8. tekma pic Nino Šegula Kema II 9,-7,-8,-9 1:3 35:42
4. tekma pic Jure Smodiš Kema II 9,11,5 3:0 35:25
1. tekma pic Jan Lipič Kema II 3,-5,5,-7,8 3:2 45:38
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Sobota I : Vesna
4. tekma pic Bojan Ropoša Sobota I -8,-6,-7 0:3 21:33
1. tekma pic Miha Jamšek Sobota I 6,-6,9,-9,8 3:2 48:45
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Vesna : Melamin
5. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -10,8,8,11 3:1 45:39
1. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 3,5,-8,7 3:1 41:26
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Vesna : Rakek
7. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 6,-9,9,12 3:1 45:38
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek -8,-7,9,8,5 3:2 48:44
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek -8,8,-7,2,-5 2:3 42:43
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Logatec : Vesna
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,-6,6,-7 1:3 29:39
1. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -7,9,8,2 3:1 40:30
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Vesna : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,-7,-4,-8 1:3 30:40
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 10,5,-7,-4,-8 2:3 42:48
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Vesna : Tempo
7. tekma pic Tadej Vodušek Tempo -4,-6,7,-6 1:3 27:40
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -8,7,9,-6,-9 2:3 45:49
2. tekma pic Patrik Videc Tempo -5,8,8,5 3:1 38:32
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Melamin : Vesna
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -12,-9,6,-7 1:3 39:42
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -8,10,10,10 3:1 44:41
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Rakek : Vesna
7. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 9,-5,-11,9,8 3:2 49:50
5. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 9,-11,-5,8,-8 2:3 46:52
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -7,-4,-9 0:3 20:33
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Vesna : Ilirija
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 7,-8,5,-14,-6 2:3 50:50
1. tekma pic Robert Boldin Ilirija -4,6,-9,8,-7 2:3 42:47
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Vesna : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan -8,-7,12,-3 1:3 32:45
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 8,7,7 3:0 33:22
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Vesna : Logatec
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,9,-8,7,9 3:2 48:47
30.11.2019 1. TOP za mladinke in mladince 2019/2020
Top, 7. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 11,8,-8,-5,-6 2:3 43:52
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič K-S 5,7,-5,-7,-9 2:3 43:45
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 4. krog pic Leon Veronik Int -8,8,-9,-9 1:3 37:41
Top, 3. krog pic Mitja Zavec Men -9,8,-6,9,10 3:2 49:49
Top, 2. krog pic Rok Grad Men 8,7,8 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Jan Krč B2 -8,7,4,-10,-5 2:3 45:45
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 9,-8,-9,8,-5 2:3 44:50
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 8,9,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 8,-4,-5,-8 1:3 28:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Trtnik Men 4,5,-8,9 3:1 41:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 10,9,13 3:0 38:32
16.03.2019 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -5,-11,-3 0:3 19:35
Finalni del, 1. krog pic Leon Veronik Int -8,3,10,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,13,9 3:0 37:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Matic Čopar Sav 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 3,3,10 3:0 34:16
10.02.2019 3. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Arr -8,-7,-14 0:3 29:38
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men 7,14,4 3:0 38:25
Finalni del, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,-8,6,6 3:1 41:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men -8,6,6,8 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Vrt 5,-9,9,13 3:1 46:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Kema - Murexin -8,9,3,9 3:1 41:32
20.01.2019 2. OT za članice in člane (U-21) 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Arr -4,-7,-9,3,10,-8 2:4 51:57
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 8,-7,-9,9,6,-5,7 4:3 65:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Valdi Palčič Arr -8,-9,8,3,5 3:2 50:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,8,7,10 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Men -5,11,-8,-5 1:3 31:44
18.11.2018 1. TOP za mladinke in mladince 2018/2019
Top, 7. krog pic Luka Breznik Int -7,6,8,-4,-9 2:3 42:47
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,-8,-4,-7 1:3 30:42
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-6,-4 0:3 14:33
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Arr -8,-11,-12 0:3 31:38
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Men -6,-1,-2 0:3 9:33
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,11,-3,-5 1:3 27:44
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,-4,-8 0:3 18:33
14.10.2018 2. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 2,-4,-8,-7 1:3 30:35
Finalni del, 2. krog pic Sandi Cejan Vrt 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,5,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 10,5,8 3:0 34:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čiča Ili 4,7,9 3:0 33:20
08.09.2018 1. OT za mladinke in mladince 2018/2019
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -7,-6,13,6,-10 2:3 49:53
Finalni del, 1. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 8,10,11 3:0 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 8,8,-8,9 3:1 41:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 1,-7,4,9 3:1 40:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Tibaut Sob 7,6,6 3:0 33:19
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-5,-6 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Tim Pavli Men -8,-7,-10 0:3 25:34
Top, 5. krog pic Matej Prezelj Men 9,7,-8,-4,5 3:2 45:43
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,6,6,5 3:1 37:28
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem -6,3,-4,7,-7 2:3 39:43
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men 9,8,8 3:0 33:25
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 9,7,7 3:0 33:23
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Gutnik Log 7,9,6 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -8,7,8,-5,-2 2:3 37:48
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj - 0:0 :
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr -9,5,6,7 3:1 42:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,1,8,11 3:1 42:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Stepančič Gor 9,11,7 3:0 35:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 9,8,11 3:0 35:28
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Ilirija : Vesna
4. tekma pic Robert Kukovica Ilirija 8,7,8 3:0 33:23
1. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,9,8,-5,-8 2:3 43:50
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Melamin : Vesna
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -8,-13,-6 0:3 27:37
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -4,6,-10,-7 1:3 32:40
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -6,6,-3,-8 1:3 28:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,-5,4,-4 1:3 27:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR 4,7,10 3:0 34:21
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,6,-10,-8 1:3 33:40
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -2,-11,3,7,9 3:2 46:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Krvina Log 6,8,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 5,9,7 3:0 33:21
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Cornilleau Mengeš II : Vesna
2. tekma pic Rok Trtnik Cornilleau Mengeš II -4,-8,-3 0:3 15:33
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Kema - Murexin 6,-6,-4,8,-4 2:3 36:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -6,-9,-9 0:3 24:33
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš II : Vesna
4. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 5,8,-9,-10,9 3:2 52:45
1. tekma pic Rok Grad Mengeš II 6,8,9 3:0 33:23
11.02.2018 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2017/2018, 2. krog - Vesna : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec 7,-8,-4,7,11 3:2 47:47
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 11,-7,7,5 3:1 42:34
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-10,-7 0:3 23:34
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -3,10,7,4 3:1 37:32
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-7,-5 0:3 16:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
7. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -10,-7,-5 0:3 22:34
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -8,6,6,-11,16 3:2 59:52
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 9,11,6 3:0 35:26
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 6,7,7 3:0 33:20
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 11,-8,2,11 3:1 45:35
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Vesna : Tempo
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -5,-9,-5 0:3 19:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-9,7,-4 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Jevšnik Tem 9,7,-8,-9,-10 2:3 49:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 8,7,5 3:0 33:20
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Vesna
1. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II -2,-8,-7 0:3 17:33
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Andrej Godec Muta 10,-5,-8,-6 1:3 31:43
2. tekma pic Boštjan Kraser Muta -6,-11,9,-8 1:3 36:44
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
4. tekma pic Rok Smodiš Kema 6,-8,6,9 3:1 41:32
1. tekma pic Jure Smodiš Kema 5,7,8 3:0 33:20
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Vesna : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -7,-4,-12 0:3 23:36
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-11,8,-5 1:3 34:43
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Logatec
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 4,8,8 3:0 33:20
3. tekma pic Darko Malić Logatec -7,8,5,-9,7 3:2 49:42
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Vesna : Rakek
6. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -10,5,7,12 3:1 46:36
3. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 8,4,-9,7 3:1 42:30
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tilen Novak Krka 4,-6,-9,-7,-7 1:4 40:48
Finalni del, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 7,2,8,5 4:0 44:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Avbelj Men -11,-4,9,-10 1:3 36:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Dejan Fridrih Prb -7,9,12,-7,10 3:2 51:53
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Jožko Omerzel ŠD SU 12,7,3 3:0 36:22
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,6,9 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Aljaž Godec Int -6,5,8,-5,9 3:2 44:44
Top, 4. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -9,-7,6,8,-9 2:3 47:47
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 6,-8,6,4 3:1 41:27
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men -8,9,-11,12,6 3:2 55:51
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Log 9,-8,14,-9,-9 2:3 53:56
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -7,-6,-6,-8 0:4 27:44
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 8,7,4,9 4:0 44:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men 9,8,-2,5 3:1 35:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 6,3,9 3:0 33:18
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Ilirija
9. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -9,5,7,10 3:1 43:33
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-6,-11 0:3 24:35
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Vesna : Melamin
8. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -3,9,8,-7,-1 2:3 33:50
6. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -8,-7,6,-7 1:3 33:39
3. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -11,4,8,12 3:1 47:37
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Men -9,-12,-3 0:3 24:36
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,-10,6,9 3:1 43:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 8,-5,-6,-2 1:3 24:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -10,5,4,-9,4 3:2 52:36
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 4,6,6 3:0 33:16
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Tim Pavli Cornilleau Mengeš II 10,-12,-3,-6 1:3 33:46
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Vesna : Rakek
9. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -9,7,-8,6,-11 2:3 50:48
5. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -5,9,4,-8,-5 2:3 40:46
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,8,-8,-8 1:3 31:41
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Prebold : Vesna
8. tekma pic Bojan Maselj Prebold -7,8,-11,7,-4 2:3 44:50
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 10,-8,7,-9,-8 2:3 48:50
1. tekma pic Alojzij Zore Prebold 13,-8,-7,6,-7 2:3 48:52
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Vesna
8. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-8,-11 0:3 28:35
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -4,-7,4,11,-5 2:3 40:48
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,11,6 3:0 35:21
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Inter Diskont II
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,7,-8,9,-12 2:3 49:52
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -9,-3,-8 0:3 20:33
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Jure Škurnik Muta 8,-7,-3,-9 1:3 30:41
2. tekma pic Andrej Godec Muta 9,5,10 3:0 34:24
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel ŠD SU 10,9,-8,-6,-6 2:3 43:52
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -9,6,14,-7,9 3:2 54:51
Finalni del, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -8,9,9,-6,-6 2:3 42:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Vid Zabukovec ŠD SU 9,4,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 2,5,5 3:0 33:12
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Vesna
9. tekma pic Darko Malić Logatec -8,-11,-8 0:3 27:35
6. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 6,4,-10,4 3:1 43:26
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -11,-15,-9 0:3 35:41
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 7,-5,5,9 3:1 38:32
1. tekma pic Jurij Aguiar Zdovc Rakek 6,-7,12,8 3:1 43:37
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,-4,-8,-7 1:3 30:42
Finalni del, osmina finala pic Leon Veronik Int 8,6,10 3:0 34:24
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem 6,-8,9,9 3:1 41:35
Top, 6. krog pic Tim Mori Muta -7,-7,7,10,3 3:2 48:42
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka 2,4,-9,-5,6 3:2 47:34
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -5,-10,-8 0:3 23:34
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr -3,-9,-5 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,9,5,11 3:1 37:36
Top, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 7,9,-10,-8,9 3:2 51:48
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Bor Rutar Men -10,7,-10,3,-9 2:3 51:45
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav -4,7,6,-10,-7 2:3 43:47
Top, 5. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,8,13 3:0 37:29
Top, 4. krog pic Tilen Šalja Men -11,8,8,4 3:1 44:33
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 6,5,-10,9 3:1 43:32
Top, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -8,-9,-10 0:3 27:34
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta -5,-4,8,6,7 3:2 42:43
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -7,-8,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -5,-6,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -4,9,6,7 3:1 37:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 11,4,6 3:0 35:21
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 11,8,-9,-9,-9,-9 2:4 60:63
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men 3,7,12 3:0 36:22
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log -6,-8,7,3,4 3:2 47:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Smrdel Ptuj 11,4,9 3:0 35:24
01.04.2017 2. SNTL 2016/2017, 10. krog - Savinja : Vesna
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja -7,-4,10,10,-5 2:3 40:53
3. tekma pic Patrik Rosc Savinja -4,-7,-7 0:3 18:33
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgić Krka -3,-2,-5 0:3 10:33
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 10,5,7 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Muta -9,9,4,8 3:1 42:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-7,-5 0:3 18:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -10,-13,8,-8 1:3 42:46
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 9,3,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -4,-6,-7 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 6,8,10 3:0 34:24
18.03.2017 2. SNTL 2016/2017, 9. krog - Vesna : Rakek
1. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -5,-7,7,-10 1:3 33:41
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Tim Mori Muta 6,9,5 3:0 33:20
Finalni del, polfinale pic Domen Zupančič Krka 7,10,8 3:0 34:25
Finalni del, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema - Murexin 8,7,4 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Aleks Ušaj Vrt 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 8,-10,6,5 3:1 43:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Štucin K-S 2,1,1 3:0 33:4
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Černe K-S 9,7,10 3:0 34:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -7,-7,-6 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -5,-2,-3 0:3 10:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta -13,10,6,9 3:1 47:40
2. tekma pic Jan Kohn Muta 3,9,2 3:0 33:14
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
5. tekma pic Luka Norčič Kema -8,-8,-9 0:3 25:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -1,-8,-4 0:3 13:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Vesna
9. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 8,-9,-8,-9 1:3 37:41
6. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -6,7,7,-10,-13 2:3 51:52
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-9,-7 0:3 19:33
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : B2
7. tekma pic Nej Košmrlj B2 8,6,4 3:0 33:18
4. tekma pic Jan Krč B2 7,8,7 3:0 33:22
2. tekma pic David Kne B2 9,5,7 3:0 33:21
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Logatec
7. tekma pic Bine Rakušček Logatec 9,9,-5,3 3:1 38:32
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec 4,6,4 3:0 33:14
2. tekma pic Lan Krvina Logatec 3,7,8 3:0 33:18
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Dejan Jokič Mengeš 7,8,6 3:0 33:21
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 4,5,7 3:0 33:16
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-8,6,-8 1:3 32:39
2. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 7,7,4 3:0 33:18
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 9,11,5 3:0 35:25
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan -9,-8,6,5,4 3:2 50:37
1. tekma pic Miha Rajterič Kajuh-Slovan 4,5,6 3:0 33:15
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Križe : Vesna
5. tekma pic Uroš Mrak Križe -7,10,8,9 3:1 41:38
11.02.2017 2. SNTL 2016/2017, 8. krog - Logatec : Vesna
6. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -8,-9,-9 0:3 26:33
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -10,13,-6,9,12 3:2 56:57
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 7,-7,-10,9,5 3:2 50:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -13,-8,-8 0:3 29:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Sob -1,-8,-9 0:3 18:33
21.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 7. krog - Vesna : Muta
3. tekma pic Jure Škurnik Muta -6,7,-3,-9 1:3 29:40
15.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Vesna : Mengeš II
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš II 8,11,7 3:0 35:26
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Rakek : Vesna
4. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,8,10 3:0 35:28
1. tekma pic Jan Jeršin Rakek 2,4,1 3:0 33:7
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-4,-8 0:3 16:33
1. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni 7,4,11 3:0 35:22
07.01.2017 2. SNTL 2016/2017, 6. krog - Prebold : Vesna
6. tekma pic Matevž Žgank Prebold -9,1,19,-8,5 3:2 60:47
2. tekma pic Dejan Fridrih Prebold -10,5,-6,-9 1:3 36:39
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Likar Gor 4,-10,7,-9,7 3:2 52:41
Top, 6. krog pic Mihael Kocjančič Arr 7,8,9 3:0 33:24
Top, 5. krog pic Dejan Jokič Men 10,5,-12,-5,-6 2:3 46:51
Top, 4. krog pic Domen Sečnik Pres 6,4,4 3:0 33:14
Top, 3. krog pic Rok Grad Men 4,8,7 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 9,4,2 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 3,5,11 3:0 35:19
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-1,-7,-6 0:4 22:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 8,8,-3,-11,10 3:2 48:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 7,-6,-7,-7 1:3 31:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 6,7,-11,8 3:1 44:34
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 7,-6,-8,-5 1:3 30:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-8,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Kohn Muta 8,4,5 3:0 33:17
22.10.2016 2. SNTL 2016/2017, 2. krog - Muta : Vesna
6. tekma pic Miha Jamšek Muta -9,7,-2,11,-5 2:3 40:51
2. tekma pic Jure Škurnik Muta -5,-6,-5 0:3 16:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka -10,-9,11,6,-8 2:3 51:51
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 6,-9,2,7 3:1 42:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jokič Men 3,8,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aleks Ušaj Vrt 10,8,11 3:0 36:29
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Čopar Sav 6,1,2 3:0 33:9
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem -6,7,-6,-7 1:3 30:40
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokič Men 5,9,3 3:0 33:17
Finalni del, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema - Murexin 9,6,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 7,1,-6,5 3:1 39:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Rajterič K-S 5,3,5 3:0 33:13
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -7,7,-8,3,6 3:2 48:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men 8,-6,9,9 3:1 39:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -6,-8,-3 0:3 17:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Nik Velikonja Gor -11,16,7,-6,7 3:2 57:54
Top, 6. krog pic Rok Likar Gor 8,-7,-9,5,5 3:2 49:40
Top, 5. krog pic Rok Grad Men -7,-6,4,5,8 3:2 46:39
Top, 4. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,-8,-4,6,-7 2:3 41:46
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 9,10,9 3:0 34:28
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 11,6,-7,7 3:1 42:35
Top, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 4,-9,-7,10,8 3:2 50:44
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Mladen Kuntner Mb - ZM -8,-8,-11 0:3 27:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -5,-8,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 10,-8,-3,-6 1:3 29:43
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Tilen Šalja Men -7,-12,-8 0:3 27:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Darko Jorgić Krka -5,-5,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 3,5,3 3:0 33:11
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -6,-5,-10,-7 0:4 28:45
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem 4,5,-8,10 3:1 42:30
Finalni del, 1. krog pic Rok Grad Men -4,8,8,6 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 8,8,9 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,4,9 3:0 33:20
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men -9,11,-6,-4 1:3 32:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka -7,6,5,-6,8 3:2 46:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Klemen Belehar Škl -9,-12,7,7,10 3:2 55:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-4,-2 0:3 14:33
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I 9,8,8 3:0 33:25
2. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -9,-11,-8 0:3 28:35
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -7,-6,-2 0:3 15:33
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -2,-3,6,9,8 3:2 38:45
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,8,-5,-5 1:3 30:41
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Ptuj : Vesna
6. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 9,5,-7,-9,9 3:2 49:45
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -8,-4,-4 0:3 16:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 6,-9,5,8 3:1 42:30
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni -9,-6,-7 0:3 22:33
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Vesna
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo 7,-3,-7,9,-6 2:3 38:49
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -8,-9,5,-3 1:3 31:38
21.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Vesna : Muta
7. tekma pic Miha Jamšek Muta -9,-9,-9 0:3 27:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
2. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -3,-8,-5 0:3 16:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Tilen Šalja Men 2,-4,-11,-6 1:3 32:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Kohn Muta 5,-9,-5,2,7 3:2 47:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 9,-9,1,9 3:1 42:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -9,-8,-8 0:3 25:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -9,-10,-5 0:3 24:34
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 6,3,11 3:0 35:20
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-6,9,11,5 3:2 48:47
Finalni del, 1. krog pic Gašper Križanec Cir -9,5,10,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,5,-8,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Končar K-S 5,5,7 3:0 33:17
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Mitja Omerzel Krka -5,8,-6,7,-6 2:3 39:48
Top, 6. krog pic Domen Sečnik Pres 5,8,-10,-9,9 3:2 52:45
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,9,-6,-9 1:3 33:42
Top, 4. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 4,6,8 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Patrik Videc Tem 1,5,5 3:0 33:11
Top, 2. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log 1,10,9 3:0 34:20
Top, 1. krog pic Tilen Šalja Men 8,8,4 3:0 33:20
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 4,8,-10,-12,-9 2:3 53:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 10,8,7 3:0 34:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Marko Avberšek Tem 6,10,-6,-11,8 3:2 51:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 9,-10,8,-7,9 3:2 50:49
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -wo 0:0 0:0
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema - Murexin 8,-10,10,4 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -10,9,9,2 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pangos Gor 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Ško 2,0,3 3:0 33:5
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -4,5,5,6 3:1 37:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -7,10,-11,-15 1:3 45:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men -8,-6,-5 0:3 19:33
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -3,-4,-7 0:3 14:33
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Vesna : Krka
6. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-3,-6 0:3 12:33
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -3,-4,-2 0:3 9:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -8,-3,-7 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Maj Poklukar Ljub 2,7,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,7,-4,8 3:1 37:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Gerenčer Kema - Murexin 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 6,4,7 3:0 33:17
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Vesna : Radlje
4. tekma pic Matjaž Pinter Radlje -7,-6,9,8,-6 2:3 41:50
2. tekma pic Leon Veronik Radlje 7,5,4 3:0 33:16
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -11,-6,-9 0:3 26:35
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-5,-3 0:3 12:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Šalja Men 8,7,-4,-8,-6 2:3 40:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Cestar Mb - ZM 4,1,4 3:0 33:9
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kariž Ili -9,6,9,9 3:1 42:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Ošlak Int -9,-8,9,-7 1:3 35:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Škl -8,-9,9,-11 1:3 39:44
Skupaj: 55,57 % 329:263 1230:1028 21097:20232
Preskoči na orodno vrstico