NTZS

Bojan Ropoša
pic
Podatki o igralcu
Id 5
Št. tekmovalne izkaznice 018/95p
Starost 38 let (letnik 1985)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 4 5 3650 3650
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 12:1 37:9
pic Andrej Bač 1:0 3:0
pic Leon Bokal 1:0 3:0
pic Robert Boldin 4:0 12:3
pic Uroš Cerar 3:0 9:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Matic Čopar 3:0 10:1
pic Matevž Črepnjak 13:2 46:19
pic Tilen Cvetko 7:4 27:21
pic Kim Daybell 1:0 3:1
pic Lan Demšar 1:0 3:0
pic Darko Drčić 4:0 12:1
pic Nejc Erjavec 2:0 6:0
pic Gregor Farič 2:0 6:0
pic David Filipovič 2:0 6:0
pic Miha Flajs 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:0
pic Simon Frank 9:0 27:6
pic Aljaž Frelih 2:0 6:2
pic Dejan Fridrih 1:0 3:0
pic Tim Fridrih 1:0 3:0
pic Aljaž Godec 1:1 4:4
pic Andrej Godec 2:0 7:0
pic Jaka Golavšek 3:0 12:5
pic Aljaž Goltnik 3:0 9:1
pic Črt Lovro Grm Urbančič 3:1 10:4
pic Anej Guštin 1:0 3:0
pic Nejc Gutnik 2:0 6:0
pic Domen Hohnjec 5:0 17:5
pic Gorazd Horvat 5:0 16:4
pic Mitja Horvat 2:16 15:56
pic Peter Hribar 4:6 22:21
pic Darko Jamšek 13:5 47:27
pic Miha Jamšek 2:0 6:2
pic Žiga Jazbec 1:0 3:1
pic Klemen Jazbič 4:4 18:15
pic Janez Jedlovčnik 1:0 3:0
pic Tim Jelnikar 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 2:0 6:1
pic Timotej Jerina 2:0 6:0
pic Luka Jokič 1:0 3:0
pic Darko Jorgić 2:15 19:51
pic Dejan Jovanović 5:0 15:1
pic Neven Karkovič 3:3 15:12
pic Ji Kejun 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 7:0 21:2
pic Primož Koban 2:0 6:2
pic Mihael Kocjančič 1:0 3:0
pic Gregor Kocuvan 7:0 21:4
pic Filip Kolle 3:0 9:4
pic Gregor Komac 1:2 5:6
pic Aleks Koren 1:0 4:0
pic Deni Kožul 2:7 11:27
pic Boštjan Kraser 5:1 16:7
pic Jan Krč 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 8:0 24:2
pic Matej Kuhar 1:0 3:0
pic Mladen Kuntner 2:0 6:1
pic Blaž Lapajne 1:0 3:0
pic Uroš Latinovič 1:0 3:0
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Jan Lipič 4:0 12:0
pic Kristian Ludvik 5:0 15:2
pic Mitja Lukner 2:0 6:2
pic Dominik Maček 1:0 3:0
pic Smiljan Mekicar 1:0 4:0
pic Klemen Mrak 2:0 6:0
pic Uroš Mrak 1:0 3:0
pic Filip Mušić 1:0 3:0
pic Luka Norčič 4:1 12:3
pic Andraž Novak 12:2 42:18
pic Tilen Novak 12:5 49:28
pic Nejc Novak Zakeršnik 2:0 6:0
pic Matija Novel 1:2 6:6
pic Jožko Omerzel 1:0 3:0
pic David Orešnik 8:1 25:5
pic Timon Oštir Mičič 2:0 6:0
pic Tibor Ožanič 1:0 3:0
pic Oleksandr Palchikovskiy 2:0 6:1
pic Erik Paulin 7:3 29:17
pic Bojan Pavič 4:0 12:1
pic Davor Pejakić 3:0 9:1
pic Tomaž Pelcar 5:6 23:27
pic Domen Peperko 5:0 15:3
pic Kristjan Peršolja 2:0 6:1
pic Ludvik Peršolja 4:9 22:36
pic Janez Petrovčič 9:3 29:17
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Danilo Piljak 7:4 31:20
pic Denis Pintar 10:5 36:25
pic Zvonko Plohl 5:1 17:7
pic Miha Podobnik 4:4 17:16
pic Ožbej Poročnik 5:1 15:5
pic Andrej Potrbin 1:0 3:1
pic Matej Prezelj 0:1 0:3
pic Anton Ropoša 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 3:0 9:0
pic Patrik Rosc 3:1 10:3
pic Tomaž Roudi 15:8 55:38
pic Jaka Sedej 2:0 6:0
pic Marsel Šegula 4:0 12:1
pic Nino Šegula 1:0 3:0
pic Gorazd Selišek 4:0 12:0
pic Tom Šfiligoj 7:6 31:29
pic Dominik Škraban 4:1 14:9
pic Jure Slatinšek 3:0 9:3
pic Uroš Slatinšek 3:15 18:54
pic Matic Slodej 10:9 44:40
pic Aljaž Šmaljcelj 7:0 22:5
pic Jure Smodiš 4:1 14:4
pic Rok Smodiš 2:0 6:0
pic Gašper Srebočan Čebela 1:0 3:2
pic Emil Steiner 2:0 6:1
pic Sergej Stiković 1:0 3:0
pic Dejan Stojanovič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 4:0 12:4
pic Miha Šubic 3:1 12:5
pic Patrik Sukič 2:1 9:7
pic Aljaž Sušnik 2:0 6:0
pic Bojan Tokić 0:1 0:4
pic Janez Tomše 2:0 6:1
pic Drago Torkar 1:0 3:0
pic Mirza Tvrtković 9:3 31:17
pic Mirko Unger 2:0 6:0
pic Žiga Urbanc 4:0 13:2
pic Dominik Vehar 2:0 6:0
pic Patrik Videc 5:0 16:0
pic Gaj Vidmar 2:0 6:1
pic Gregor Vidmar 1:0 3:0
pic Michele Vigini 2:2 9:6
pic Igor Vinčec 1:0 3:0
pic Darijan Vizjak 5:0 17:0
pic Blaž Vodlan 2:0 6:0
pic Damijan Vodušek 3:0 10:2
pic Tadej Vodušek 2:0 6:2
pic Tilen Vogrinčič 1:0 3:0
pic Brin Vovk Petrovski 2:3 8:13
pic Gregor Zafoštnik 4:11 25:39
pic Damjan Zelko 5:3 19:14
pic Matevž Žgank 2:0 6:1
pic Jan Žibrat 0:1 2:4
pic Žiga Kristijan Žigon 2:0 7:3
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
Skupaj: 471:183 1662:888
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Mura Sobota člani
2022/2023 NTK Mura Sobota člani
2021/2022 NTK Mura Sobota člani
2020/2021 NTK Mura Sobota člani
2019/2020 NTK Mura Sobota člani
2018/2019 NTK Kema - Murexin Puconci člani
2017/2018 NTK Kema - Murexin Puconci člani
2016/2017 NTK Kema - Murexin Puconci člani
2015/2016 NTK Kema - Murexin Puconci člani
2014/2015 NTK Kema - Murexin Puconci člani
2013/2014 NTK Kema - Murexin Puconci člani
2012/2013 NTK Kema - Murexin Puconci člani
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 18.02.2024 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
7. 17.12.2023 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
2. 19.11.2023 2. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 15.10.2023 1. OT za članice in člane, Murska Sobota
4. 14.05.2023 2. TOP članic in članov, Ravne na Koroškem
17. - 32. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
3. - 4. 26.02.2023 3. OT za članice in člane, Murska Sobota
17. 11.12.2022 1. TOP za članice in člane, Muta
9. - 16. 20.11.2022 2. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 09.10.2022 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. 02.12.2018 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
3. - 4. 04.11.2018 2. OT za članice in člane, Mengeš
5. - 8. 16.09.2018 1. OT za članice in člane, Logatec
2. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
11. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
5. - 8. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
17. - 30. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
7. 28.01.2017 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
3. - 4. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
9. - 16. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. 30.01.2016 2. TOP članic in članov, Muta
5. - 8. 12.12.2015 2. OT za članice in člane, Murska Sobota
7. 11.10.2015 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 12.09.2015 1. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 11.04.2015 3. OT za članice in člane, Logatec
5. 21.03.2015 2. TOP članic in članov, Ljubljana
5. - 8. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
2. 20.12.2014 2. OT za članice in člane, Logatec
4. 19.10.2014 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
3. - 4. 06.09.2014 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 30.03.2014 3. OT za članice in člane, Ptuj
5. - 8. 01.03.2014 - 02.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
7. 02.02.2014 2. TOP članic in članov, Puconci
3. - 4. 07.12.2013 2. OT za članice in člane, Cirkovce
5. 10.11.2013 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
5. - 8. 15.09.2013 1. OT za članice in člane, Ravne na Koroškem
Skupaj: 46 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 23.03.2024 - 24.03.2024 pic Mitja Horvat M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 25.03.2023 - 26.03.2023 pic Gregor Zafoštnik M Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Mitja Horvat M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Mitja Horvat M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 16. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Maša Harkai X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
2. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Nika Veronik X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
2. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Mitja Horvat M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
3. - 4. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Patrik Sukič M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
2. 01.03.2014 - 02.03.2014 pic Jan Žibrat M Državno prvenstvo za članice in člane, Nova vas
Skupaj: 9 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
30.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 17. krog - Kajuh-Slovan : Mura Sobota I
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 2,8,4 3:0 33:14
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Sob -9,-2,-5,8,6,-8 2:4 46:58
Finalni del, osmina finala pic Aleks Koren Cir 4,11,5,11 4:0 48:31
Finalni del, 2. krog pic Denis Pintar Krka -7,-5,10,10,7,5 4:2 58:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Demšar Škl 4,5,3 3:0 33:12
16.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 16. krog - Mura Sobota I : Maribor
3. tekma pic Gregor Komac Maribor -10,-7,8,-9 1:3 37:42
1. tekma pic Tomaž Roudi Maribor -8,-10,8,2,-10 2:3 50:45
09.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 15. krog - Krka : Mura Sobota I
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 4,-5,8,4 3:1 38:27
1. tekma pic Denis Pintar Krka -10,3,5,-8,3 3:2 51:34
02.03.2024 1. SNTL 2023/2024, 14. krog - Mura Sobota I : Tempo
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,4,12 3:0 36:22
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo 3,8,5 3:0 33:16
18.02.2024 3. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Gregor Zafoštnik Sob -10,6,9,-9,-8,-6 2:4 55:60
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,3,7,7,-4,-8,8 4:3 62:58
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,9,-4,7,8,10 4:2 54:56
Kvalifikacije, 3. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Cerar Vrh 9,4,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int 5,9,-9,0 3:1 42:25
17.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 13. krog - Mengeš : Mura Sobota I
4. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 8,8,7 3:0 33:23
1. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -8,5,7,7 3:1 41:30
10.02.2024 1. SNTL 2023/2024, 12. krog - Kema Murexin I : Mura Sobota I
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 8,11,-9,-7,-6 2:3 46:52
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema Murexin I 9,-8,-7,8,7 3:2 48:46
27.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 11. krog - Mura Sobota I : Inter Diskont I
4. tekma pic Andrej Bač Inter Diskont I 4,3,7 3:0 33:14
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -9,8,-8,6,5 3:2 50:41
13.01.2024 1. SNTL 2023/2024, 10. krog - Savinja I : Mura Sobota I
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja I 5,6,-9,-9,11 3:2 53:44
1. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 8,14,-8,7 3:1 46:40
17.12.2023 1. TOP za članice in člane 2023/2024
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -5,-11,-7 0:3 23:35
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Sav 0,0,0 3:0 33:0
Top, 5. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -11,9,-3,-8 1:3 33:44
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -11,8,-8,-12 1:3 42:46
Top, 3. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -6,-8,-6 0:3 20:33
Top, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 6,-8,-8,13,-9 2:3 51:52
Top, 1. krog pic Gregor Zafoštnik Sob -9,8,-11,-7 1:3 38:43
16.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 9. krog - SU : Mura Sobota I
6. tekma pic Jožko Omerzel SU 5,10,8 3:0 34:23
2. tekma pic Uroš Slatinšek SU -3,-9,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Uroš Slatinšek SU 4,-9,-8,-8 1:3 36:37
09.12.2023 1. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota I : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Filip Mušić Kajuh-Slovan 9,8,9 3:0 33:26
1. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan 5,5,3 3:0 33:13
25.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 7. krog - Maribor : Mura Sobota I
4. tekma pic Tomaž Roudi Maribor 6,-6,-7,-10 1:3 34:40
19.11.2023 2. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, finale pic Gregor Zafoštnik Sob -5,-8,-11,-4 0:4 28:46
Finalni del, polfinale pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 9,-4,-9,9,7,-6,7 4:3 63:65
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Sob -9,-4,-8,4,11,0,0 4:3 67:48
Finalni del, osmina finala pic Matic Čopar Sav 5,11,5,-8,3 4:1 54:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Jedlovčnik Krka 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Drago Torkar Vrh 8,7,8 3:0 33:23
18.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 6. krog - Mura Sobota I : Krka
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 5,11,9 3:0 35:25
11.11.2023 1. SNTL 2023/2024, 5. krog - Tempo : Mura Sobota I
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,6,5 3:0 33:18
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 9,3,2 3:0 33:14
28.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 4. krog - Mura Sobota I : Mengeš
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -7,9,9,8 3:1 40:37
21.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 3. krog - Mura Sobota I : Kema Murexin I
4. tekma pic Luka Norčič Kema Murexin I 10,1,5 3:0 34:16
15.10.2023 1. OT za članice in člane 2023/2024
Finalni del, polfinale pic Damjan Zelko Kema - Murexin 12,7,5,-7,-4,-5,-6 3:4 58:68
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Novak K-S 11,-9,7,4,6 4:1 55:39
Finalni del, osmina finala pic Smiljan Mekicar Vrh 3,5,8,5 4:0 44:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Oleksandr Palchikovskiy Ves -9,9,7,6 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Timotej Jerina Men 5,5,4 3:0 33:14
14.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 2. krog - Inter Diskont I : Mura Sobota I
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont I 8,6,8 3:0 33:22
3. tekma pic Bojan Pavič Inter Diskont I 13,6,6 3:0 37:25
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -11,-11,9,-5 1:3 38:46
07.10.2023 1. SNTL 2023/2024, 1. krog - Mura Sobota I : Savinja I
6. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja I 9,7,-9,-10,7 3:2 52:46
4. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -6,-8,-12 0:3 26:36
1. tekma pic Miha Podobnik Savinja I -5,-3,-9 0:3 17:33
14.05.2023 2. TOP članic in članov 2022/2023
Top, 7. krog pic Andraž Novak K-S 8,6,7 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin 6,7,8 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log -7,9,10,6 3:1 41:36
Top, 4. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin 5,-7,-7,7,-4 2:3 40:45
Top, 3. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 7,-8,6,8 3:1 41:32
Top, 2. krog pic Peter Hribar Krka -6,10,-5,-10 1:3 33:44
Top, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 6,-9,3,-11,-7 2:3 49:44
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Sobota I : Ilirija
4. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 2,1,4 3:0 33:7
2. tekma pic Sergej Stiković Ilirija 3,4,7 3:0 33:14
22.04.2023 2. SNTL 2022/2023, 10. krog - Sobota I : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec 10,9,-0,-0,-0 2:3 23:52
7. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 1,6,3 3:0 33:10
4. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 4,6,3 3:0 33:13
2. tekma pic Jaka Sedej Logatec 5,6,1 3:0 33:12
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Mitja Horvat Int -9,-11,-11,10,-6 1:4 49:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Jovanović Sav 7,8,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Potrbin PPR -10,4,4,10 3:1 44:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 5,3,6 3:0 33:14
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Ptuj : Sobota I
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 2,4,7 3:0 33:13
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj 5,7,-8,8 3:1 41:31
18.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 9. krog - Xiom Muta : Sobota I
4. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 5,7,5 3:0 33:17
1. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta 7,-12,7,4 3:1 45:32
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Mengeš Racketry II
2. tekma pic David Orešnik Mengeš Racketry II 9,2,6 3:0 33:17
04.03.2023 2. SNTL 2022/2023, 8. krog - Sobota I : Savinja Plasard II
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 3,5,3 3:0 33:11
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 7,4,13 3:0 37:24
2. tekma pic Matic Čopar Savinja Plasard II 3,4,5 3:0 33:12
26.02.2023 3. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Gregor Zafoštnik Sob -8,-7,7,6,-8,8,-8 3:4 64:65
Finalni del, četrtfinale pic Domen Hohnjec Sav -7,4,9,6,7 4:1 51:37
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int 7,6,9,6 4:0 44:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -7,8,5,-6,8 3:2 46:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 1,5,4 3:0 33:10
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Arrigoni I : Sobota I
8. tekma pic Erik Paulin Arrigoni I -8,-8,6,-3 1:3 30:39
7. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -8,4,-7,11,6 3:2 50:43
5. tekma pic Ji Kejun Arrigoni I 3,2,5 3:0 33:10
3. tekma pic Simon Frank Arrigoni I -5,6,8,-5,5 3:2 43:41
28.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 7. krog - Rakek : Sobota I
5. tekma pic Luka Stražišar Rakek 5,-5,4,7 3:1 38:27
3. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 6,6,10 3:0 34:22
14.01.2023 2. SNTL 2022/2023, 6. krog - Sobota I : Kema Murexin II
4. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 3,4,-6,7 3:1 39:25
2. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 3,3,1 3:0 33:7
11.12.2022 1. TOP za članice in člane 2022/2023
Top, 7. krog pic Darijan Vizjak PPR 3,7,4 3:0 33:14
Top, 6. krog pic Aljaž Goltnik Men 5,6,10 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Denis Pintar Krka 12,7,5 3:0 36:24
Top, 4. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin 7,13,8 3:0 37:28
Top, 3. krog pic Jan Krč B2 3,3,6 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -8,9,-5,4,14 3:2 51:49
Top, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 6,5,6 3:0 33:17
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Ilirija : Sobota I
7. tekma pic Aljaž Sušnik Ilirija 3,2,0 3:0 33:5
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija -8,5,6,11 3:1 43:33
3. tekma pic Tim Jelnikar Ilirija 4,6,4 3:0 33:14
10.12.2022 2. SNTL 2022/2023, 5. krog - Logatec : Sobota I
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -6,7,4,9 3:1 39:31
1. tekma pic Jaka Sedej Logatec 5,5,6 3:0 33:16
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota I : Ptuj
5. tekma pic Luka Krušič Ptuj 9,9,7 3:0 33:25
1. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 6,7,6 3:0 33:19
26.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 4. krog - Sobota I : Xiom Muta
7. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta -10,-6,6,9,6 3:2 49:44
5. tekma pic Boštjan Kraser Xiom Muta 8,10,5 3:0 34:23
1. tekma pic Mitja Lukner Xiom Muta -6,6,2,3 3:1 39:22
20.11.2022 2. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, osmina finala pic Brin Vovk Petrovski Sav -7,-6,-7,-9 0:4 29:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Čopar Sav 3,2,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Alin Lesnik Muta 5,1,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Vrh 4,5,9 3:0 33:18
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Mengeš Racketry II : Sobota I
7. tekma pic Luka Jokič Mengeš Racketry II 10,8,8 3:0 34:26
5. tekma pic Timotej Jerina Mengeš Racketry II 9,5,4 3:0 33:18
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš Racketry II 3,10,8 3:0 34:21
12.11.2022 2. SNTL 2022/2023, 3. krog - Savinja Plasard II : Sobota I
7. tekma pic Dejan Jovanović Savinja Plasard II 3,-10,7,8 3:1 43:30
5. tekma pic Oskar Rosc Savinja Plasard II 5,9,3 3:0 33:17
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja Plasard II -9,8,4,9 3:1 42:32
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota I : Arrigoni I
7. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I -7,8,3,7 3:1 40:29
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni I 6,9,7 3:0 33:22
2. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni I 5,9,6 3:0 33:20
22.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 2. krog - Sobota I : Rakek
5. tekma pic Žiga Urbanc Rakek 11,8,5 3:0 35:24
1. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 1,2,6 3:0 33:9
09.10.2022 1. OT za članice in člane 2022/2023
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 7,9,-8,-11,-9,9,-6 3:4 67:71
Finalni del, četrtfinale pic Boštjan Kraser Muta 3,4,6,7 4:0 44:20
Finalni del, osmina finala pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 9,7,-7,7,7 4:1 51:41
Finalni del, 1. krog pic Domen Hohnjec Sav 6,-3,9,5,6 4:1 47:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Srebočan Čebela Sav 10,-12,8,-10,5 3:2 56:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar Krka -4,5,4,7 3:1 37:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin -7,-8,-7 0:3 22:33
08.10.2022 2. SNTL 2022/2023, 1. krog - Kema Murexin II : Sobota I
8. tekma pic Nino Šegula Kema Murexin II 5,1,4 3:0 33:10
7. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 7,10,2 3:0 34:19
5. tekma pic Jan Lipič Kema Murexin II 2,12,6 3:0 36:20
3. tekma pic Jure Smodiš Kema Murexin II 4,-3,7,-10,-13 2:3 48:49
13.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 10. krog - Sobota I : Vesna
4. tekma pic Filip Kolle Vesna 8,6,7 3:0 33:21
2. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 4,8,5 3:0 33:17
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Sobota I : Ilirija
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija 5,-5,7,7 3:1 38:30
1. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija 3,6,5 3:0 33:14
06.06.2020 2. SNTL 2019/2020, 9. krog - Sobota I : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan -5,9,-8,-3 1:3 27:42
2. tekma pic Mihael Kocjančič Kajuh-Slovan 4,4,6 3:0 33:14
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Ptuj : Sobota I
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,9,-11,7 3:1 44:37
5. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 2,5,1 3:0 33:8
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,8,7,3 3:1 38:29
07.03.2020 2. SNTL 2019/2020, 8. krog - Tempo : Sobota I
7. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 8,2,-5,5 3:1 38:26
5. tekma pic Anej Guštin Tempo 2,1,3 3:0 33:6
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,9,10 3:0 34:26
22.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 7. krog - Kema II : Sobota I
7. tekma pic Jure Smodiš Kema II 8,3,2 3:0 33:13
5. tekma pic Jan Lipič Kema II 3,4,6 3:0 33:13
3. tekma pic Rok Smodiš Kema II 7,4,1 3:0 33:12
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota I : Melamin
7. tekma pic Damijan Vodušek Melamin 5,5,7 3:0 33:17
4. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 4,7,11 3:0 35:22
2. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 4,4,8 3:0 33:16
15.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 6. krog - Sobota I : Rakek
7. tekma pic Luka Stražišar Rakek 10,5,-4,7 3:1 38:33
4. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,5,9 3:0 33:20
2. tekma pic Blaž Vodlan Rakek 6,3,6 3:0 33:15
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Ilirija : Sobota I
7. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 3,8,3 3:0 33:14
5. tekma pic Robert Boldin Ilirija 6,-8,7,7 3:1 41:31
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -8,-9,8,9,-6 2:3 45:50
01.02.2020 2. SNTL 2019/2020, 5. krog - Kajuh-Slovan : Sobota I
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan -6,9,7,8 3:1 39:35
5. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan 7,4,6 3:0 33:17
3. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan -7,-6,8,-7 1:3 31:41
25.01.2020 2. SNTL 2019/2020, 4. krog - Sobota I : Kema II
6. tekma pic Jan Lipič Kema II 5,7,3 3:0 33:15
3. tekma pic Rok Smodiš Kema II 8,4,10 3:0 34:22
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Sobota I : Ptuj
7. tekma pic Luka Krušič Ptuj 3,6,3 3:0 33:12
4. tekma pic Darko Drčić Ptuj 2,6,7 3:0 33:15
2. tekma pic Gorazd Selišek Ptuj 7,6,2 3:0 33:15
14.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 3. krog - Sobota I : Tempo
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo 9,7,7 3:0 33:23
4. tekma pic Tadej Vodušek Tempo 3,-8,6,9 3:1 41:29
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 6,4,7 3:0 33:17
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Logatec : Sobota I
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec -4,3,7,5 3:1 37:26
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic Nejc Gutnik Logatec 11,3,3 3:0 35:17
07.12.2019 2. SNTL 2019/2020, 2. krog - Vesna : Sobota I
7. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 6,4,8 3:0 33:18
5. tekma pic Dominik Vehar Vesna 5,8,7 3:0 33:20
3. tekma pic Peter Zlodej Vesna 2,8,5 3:0 33:15
02.12.2018 1. TOP za članice in člane 2018/2019
Top, 7. krog pic Tilen Cvetko Krka -9,-4,-3 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Andraž Novak K-S 6,-2,-7,-4 1:3 24:39
Top, 5. krog pic Erik Paulin Arr 7,-8,10,-8,-8 2:3 47:50
Top, 4. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 6,-7,-8,6,6 3:2 48:40
Top, 3. krog pic Mitja Horvat Int -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 2. krog pic Tilen Novak Krka 7,11,-10,-8,9 3:2 53:50
Top, 1. krog pic Andraž Avbelj Men -6,12,-7,8,6 3:2 49:48
04.11.2018 2. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka -6,7,-9,-10,-7 1:4 43:52
Finalni del, četrtfinale pic Andraž Avbelj Men -11,-6,6,4,5,7 4:2 61:46
Finalni del, osmina finala pic Miha Šubic Krka 8,-5,8,11,-8,12 4:2 62:61
Finalni del, 1. krog pic Andrej Godec Int 10,5,10,5 4:0 46:30
16.09.2018 1. OT za članice in člane 2018/2019
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Int -8,-9,-5,-7 0:4 29:44
Finalni del, osmina finala pic Jaka Golavšek Sav 9,10,8,-10,6 4:1 55:45
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Deni Kožul Tujina -4,-6,-9,-8 0:4 27:44
Finalni del, polfinale pic Andraž Novak K-S 6,-6,-3,4,-9,4,7 4:3 62:54
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Novak Krka 10,4,-5,5,10 4:1 51:40
Finalni del, osmina finala pic Žiga Urbanc PPR 10,6,5,2 4:0 45:23
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Kema I : Krka
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka -12,7,-8,8,6 3:2 53:46
4. tekma pic Peter Hribar Krka 5,-6,-8,-9 1:3 34:38
2. tekma pic Tilen Novak Krka 8,-8,6,7 3:1 41:32
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, finale pic Tom Šfiligoj Tujina -11,-14,-5,4,-14 1:4 55:60
Finalni del, polfinale pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -8,7,8,-6,6,-2,11 4:3 62:65
Finalni del, četrtfinale pic Janez Petrovčič Int -9,-10,-9,6,4,13,7 4:3 76:64
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 10,-7,3,6,-6,-9,3 4:3 67:55
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 6,8,6,9 4:0 44:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -9,7,7,-8,-7 2:3 46:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Vehar Ves 5,7,9 3:0 33:21
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Savinja Lean Rešitve : Kema I
5. tekma pic Patrik Rosc Savinja Lean Rešitve -11,9,-9,-9 1:3 40:44
3. tekma pic Miha Šubic Savinja Lean Rešitve -7,7,9,-5,-12 2:3 46:52
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Kema I : Krka
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka 8,7,-5,-12,-7 2:3 46:51
4. tekma pic Peter Hribar Krka -2,10,-5,8,-6 2:3 36:51
2. tekma pic Tilen Novak Krka 3,-9,5,8 3:1 42:27
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Inter Diskont I : Kema I
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 8,-4,-10,-6 1:3 31:42
5. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 5,6,7 3:0 33:18
3. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 10,3,6 3:0 34:19
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Darko Jorgić Krka -4,-7,-4,-7 0:4 22:44
Finalni del, osmina finala pic Andraž Novak K-S 10,4,-6,6,-5,7 4:2 56:49
Finalni del, 2. krog pic Tilen Novak Krka 4,-12,-9,5,12,6 4:2 68:52
Finalni del, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 4,3,2,5 4:0 44:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Slodej Mb - ZM 9,-5,8,-8,-2 2:3 37:50
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -6,6,4,-8,4 3:2 47:36
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Kema I : Ptuj
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 10,5,8 3:0 34:23
2. tekma pic Darko Drčić Ptuj 1,5,7 3:0 33:13
03.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 14. krog - Kema I : Maribor
7. tekma pic Matic Slodej Maribor 3,-7,-10,-9 1:3 37:37
4. tekma pic Danilo Piljak Maribor 9,0,5 3:0 33:14
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 9,-12,9,6 3:1 45:38
27.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 13. krog - Sobota : Kema I
7. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -5,-3,-4 0:3 12:33
5. tekma pic Bojan Pavič Sobota 7,2,2 3:0 33:11
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 4,9,11 3:0 35:24
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Kema I : Mengeš I
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -7,8,8,-9,-7 2:3 45:49
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 7,10,8 3:0 34:25
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Kema I : Kajuh-Slovan I
7. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 8,4,-6,3 3:1 39:26
4. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 12,9,-5,3 3:1 41:35
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -14,7,10,11 3:1 50:44
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 1. krog - Interdiskont Fužinar II : Kema
5. tekma pic Miha Jamšek Interdiskont Fužinar II -7,6,8,4 3:1 40:29
3. tekma pic Aljaž Godec Interdiskont Fužinar II 9,-10,4,5 3:1 43:30
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 2. krog - Interdiskont Fužinar I : Kema
7. tekma pic Mitja Horvat Interdiskont Fužinar I -2,-5,-7 0:3 14:33
5. tekma pic Darko Jamšek Interdiskont Fužinar I 5,-12,5,7 3:1 45:31
3. tekma pic Janez Petrovčič Interdiskont Fužinar I -6,-9,6,-15 1:3 41:45
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka 10,-10,9,-6,-5,-10 2:4 54:65
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -9,6,-7,9,7,7 4:2 60:51
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int 4,1,9,7 4:0 44:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Žgank Prb 9,-7,7,10 3:1 41:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Andrej Godec Muta 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 9,7,1 3:0 33:17
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema I : Savinja Lean Rešitve
7. tekma pic Jure Slatinšek Savinja Lean Rešitve 8,-9,8,6 3:1 42:33
4. tekma pic Miha Šubic Savinja Lean Rešitve 5,8,4 3:0 33:17
2. tekma pic Oskar Rosc Savinja Lean Rešitve 6,3,8 3:0 33:17
25.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Krka : Kema I
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka -7,7,9,5 3:1 40:32
5. tekma pic Peter Hribar Krka -6,-7,-11 0:3 24:35
3. tekma pic Tilen Novak Krka 8,7,8 3:0 33:23
18.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Kema I : Inter Diskont I
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -6,-3,-12 0:3 21:36
4. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 9,4,3 3:0 33:16
2. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont I 8,7,8 3:0 33:23
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Ptuj : Kema I
3. tekma pic Darko Drčić Ptuj 4,2,4 3:0 33:10
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Savinja Lean rešitve I : Kema
7. tekma pic Oskar Rosc Savinja Lean rešitve I 9,7,9 3:0 33:25
5. tekma pic Patrik Rosc Savinja Lean rešitve I 9,5,0 3:0 33:14
3. tekma pic Jure Slatinšek Savinja Lean rešitve I 6,4,-9,9 3:1 42:30
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Boštjan Kraser Muta -8,-11,3,7,7 3:2 52:41
Top, 6. krog pic Aljaž Frelih Men 7,8,-9,7 3:1 42:33
Top, 5. krog pic Andraž Avbelj Men -8,-9,-11 0:3 28:35
Top, 4. krog pic Žiga Urbanc PPR -10,7,9,8 3:1 43:36
Top, 3. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -9,-9,-6 0:3 24:33
Top, 2. krog pic Luka Norčič Kema - Murexin 7,3,4 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Dejan Fridrih Prb 8,4,7 3:0 33:19
04.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Maribor : Kema I
7. tekma pic Mladen Kuntner Maribor 5,5,5 3:0 33:15
5. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 9,8,9 3:0 33:26
3. tekma pic Danilo Piljak Maribor 3,-8,7,-4,-10 2:3 44:44
28.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kema I : Sobota
7. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,-5,9,3,4 3:2 46:38
4. tekma pic Bojan Pavič Sobota 5,4,-13,4 3:1 46:28
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 7,9,5 3:0 33:21
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Kema I
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -6,11,-11,-10 1:3 40:47
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 5,-9,8,3 3:1 42:27
14.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Kema I : Arrigoni
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -8,-9,8,-11 1:3 39:43
2. tekma pic Matija Novel Arrigoni 6,7,10 3:0 34:23
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ožbej Poročnik Int -0,-0,-0 0:3 0:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -0,-0,-0 0:3 0:33
07.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan I : Kema I
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 9,9,-6,7 3:1 39:36
5. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 9,9,5 3:0 33:23
3. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -10,-8,6,-6 1:3 35:40
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -9,7,-8,2,5,-8,-9 3:4 67:58
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 4,8,8,-10,9 4:1 54:41
Finalni del, 1. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 8,-11,8,8,4 4:1 55:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Šubic Log 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Žgank Prb 8,11,7 3:0 35:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Cerar Ves 3,4,6 3:0 33:13
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Inter Diskont I : Kema
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I 6,-7,-4,-9 1:3 31:39
1. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -10,-10,-8 0:3 28:35
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Kema : Inter Diskont I
8. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 0:0 :
6. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -8,-10,10,5,12 3:2 55:50
3. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -4,-4,-5 0:3 13:33
11.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 15. krog - Ilirija : Kema
5. tekma pic Gaj Vidmar Ilirija -7,6,10,7 3:1 41:34
3. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 1,4,4 3:0 33:9
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tilen Novak Krka -9,-8,6,3,-9,-9 2:4 57:53
11.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 14. krog - Kema : Maribor
7. tekma pic Matic Slodej Maribor -7,12,4,-7,-10 2:3 49:50
4. tekma pic Danilo Piljak Maribor 7,10,5 3:0 34:22
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 8,6,5 3:0 33:19
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Inter Diskont I : Kema
8. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -7,5,9,-9,10 3:2 50:46
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,9,-12,-3 1:3 31:45
1. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -8,-11,-8 0:3 27:35
28.01.2017 2. TOP članic in članov 2016/2017
Top, 7. krog pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-8,-10 0:3 24:34
Top, 6. krog pic Deni Kožul Tujina -4,-9,-4 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Erik Paulin Arr -4,-10,-7 0:3 21:34
Top, 4. krog pic Tilen Novak Krka 11,6,6 3:0 35:23
Top, 3. krog pic Darko Jamšek Int -6,-7,-8 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Mitja Horvat Int -5,-10,-2 0:3 17:34
Top, 1. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin 5,-9,7,-3,7 3:2 45:41
21.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 12. krog - Kema : Mengeš I
4. tekma pic David Orešnik Mengeš I 6,-7,8,12 3:1 43:37
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 9,7,6 3:0 33:22
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Kajuh-Slovan I : Kema
7. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 9,-7,-13,-6 1:3 37:46
5. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 3,9,7 3:0 33:19
3. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 7,-9,-4,7,-9 2:3 44:47
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Kema : Sobota
7. tekma pic Damjan Zelko Sobota -9,-6,11,8,8 3:2 50:49
4. tekma pic Tomaž Roudi Sobota 10,-8,-9,9,4 3:2 51:45
2. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -7,7,8,11 3:1 42:37
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 1. krog - Krka : Kema
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka -6,-8,5,-3 1:3 28:38
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka 9,-10,8,10 3:1 44:39
3. tekma pic Peter Hribar Krka 11,9,6 3:0 35:26
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 2. krog - Maribor : Kema
7. tekma pic Matic Slodej Maribor 5,4,9 3:0 33:18
5. tekma pic Danilo Piljak Maribor 5,-7,-9,4,-7 2:3 45:42
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 5,1,6 3:0 33:12
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tom Šfiligoj Tujina -9,-7,-6,-8 0:4 30:44
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr 8,5,-11,12,6 4:1 58:44
Finalni del, osmina finala pic Tilen Novak Krka 4,-7,4,-9,5,6 4:2 60:41
03.12.2016 1. SNTL 2016/2017, 9. krog - Kema : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -7,-11,9,-7 1:3 36:44
1. tekma pic Peter Hribar Krka I 8,-4,-6,7,-9 2:3 41:48
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Arrigoni : Kema
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -9,9,7,8 3:1 42:35
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-9,6,-10 1:3 37:40
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -8,-7,9,4,-10 2:3 47:47
12.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 6. krog - Kema : Ilirija
6. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-5,-13 0:3 25:37
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Fužinar I : Kema
4. tekma pic Darko Jamšek Fužinar I -8,7,6,5 3:1 41:29
1. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I 3,-14,3,12 3:1 50:34
05.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 5. krog - Maribor : Kema
5. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -8,-7,2,8,-7 2:3 44:43
3. tekma pic Mladen Kuntner Maribor -10,6,8,9 3:1 43:35
29.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 4. krog - Kema : Inter Diskont I
7. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -2,-10,-7 0:3 19:34
4. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I -7,8,-7,-11 1:3 36:43
2. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 5,6,-12,-4,9 3:2 49:45
22.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 3. krog - Mengeš I : Kema
7. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I 7,7,-11,-11,7 3:2 55:47
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 4,5,6 3:0 33:15
3. tekma pic David Orešnik Mengeš I -12,8,-11,-11 1:3 45:48
15.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 2. krog - Kema : Kajuh-Slovan I
4. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -7,5,10,9 3:1 41:35
2. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 8,6,8 3:0 33:22
08.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 1. krog - Sobota : Kema
7. tekma pic Damjan Zelko Sobota 5,9,-9,10 3:1 43:35
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota 5,-7,-10,8,-6 2:3 45:47
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -3,4,-9,8,4 3:2 45:38
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tom Šfiligoj Tujina -12,8,-9,6,-7,8,-6 3:4 67:69
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Tujina -7,-8,-10,-7 0:4 32:45
Finalni del, osmina finala pic Tom Šfiligoj Ili 11,7,4,-6,2 4:1 52:35
14.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 2. krog - Kema I : Krka I
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I -8,-7,-4 0:3 19:33
2. tekma pic Neven Karkovič Krka I 6,-10,5,-11,14 3:2 59:50
14.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 2. krog - Krka I : Kema I
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -9,7,8,-8,10 3:2 51:47
1. tekma pic Neven Karkovič Krka I -13,4,-10,9,-6 2:3 51:51
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Deni Kožul Log 6,-7,-9,-10,-7 1:4 44:51
Finalni del, četrtfinale pic Jaka Golavšek Tujina -12,11,-3,9,9,8 4:2 61:62
Finalni del, osmina finala pic Damijan Vodušek Mel -9,4,-9,5,9,7 4:2 62:47
04.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 1. krog - Ilirija : Kema I
7. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija 9,-9,6,8 3:1 42:34
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -5,-6,5,-9 1:3 31:38
3. tekma pic Kim Daybell Ilirija 9,7,-8,6 3:1 41:33
04.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 1. krog - Kema I : Ilirija
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 8,9,10 3:0 34:27
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -7,9,6,7 3:1 40:33
2. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija 10,3,6 3:0 34:19
02.04.2016 1. SNTL 2015/2016, 18. krog - Krka I : Kema I
7. tekma pic Darko Jorgić Krka I -9,-4,6,9,9 3:2 46:46
5. tekma pic Neven Karkovič Krka I 4,2,8 3:0 33:14
3. tekma pic Tilen Novak Krka I 10,-8,3,-10,-7 2:3 48:47
26.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 17. krog - Kema I : Krka II
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 6,2,5 3:0 33:13
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka II -7,-4,5,7,8 3:2 44:42
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Dominik Škraban Kema - Murexin -7,-7,-9,5,-7 1:4 41:49
Finalni del, 2. krog pic Andraž Novak K-S 5,-3,8,5,9 4:1 47:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Damijan Vodušek Mel 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men 8,-6,4,5 3:1 39:28
12.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 16. krog - Kema I : Ilirija
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -12,2,5,10 3:1 46:31
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 3,-8,-1,4,-10 2:3 41:41
2. tekma pic Luka Čiča Ilirija 2,2,1 3:0 33:5
05.03.2016 1. SNTL 2015/2016, 15. krog - Maribor : Kema I
5. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor 7,9,5 3:0 33:21
3. tekma pic Danilo Piljak Maribor 7,-8,-8,7,5 3:2 49:41
13.02.2016 1. SNTL 2015/2016, 14. krog - Kema I : Mengeš
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 7,9,6 3:0 33:22
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš 4,5,9 3:0 33:18
06.02.2016 1. SNTL 2015/2016, 13. krog - Fužinar I : Kema I
7. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I -10,5,-8,12,7 3:2 54:47
5. tekma pic Ožbej Poročnik Fužinar I 9,9,8 3:0 33:26
3. tekma pic Darko Jamšek Fužinar I 2,17,7 3:0 41:26
30.01.2016 2. TOP članic in članov 2015/2016
Top, 7. krog pic Deni Kožul Log 12,-7,-11,-16 1:3 48:54
Top, 6. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -7,-4,6,6,6 3:2 44:40
Top, 5. krog pic Andraž Novak K-S 6,-6,7,4 3:1 39:28
Top, 4. krog pic Mitja Horvat Sob -4,-7,-5 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Darko Jorgić Krka 6,-7,-5,-4 1:3 27:39
Top, 2. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -9,8,-9,9,-5 2:3 45:50
Top, 1. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin 7,-7,-11,5,8 3:2 51:44
23.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 12. krog - Kema I : Arrigoni
4. tekma pic Simon Frank Arrigoni 1,3,4 3:0 33:8
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 7,4,7 3:0 33:18
16.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 11. krog - Križe : Kema I
4. tekma pic Emil Steiner Križe -8,9,4,9 3:1 41:33
1. tekma pic Klemen Mrak Križe 1,1,2 3:0 33:4
09.01.2016 1. SNTL 2015/2016, 10. krog - Kema I : Kajuh-Slovan I
4. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -8,9,7,7 3:1 41:34
2. tekma pic Domen Peperko Kajuh-Slovan I 10,-10,-7,12,7 3:2 54:52
20.12.2015 Pokal RS - finale 2015/2016, 2. krog - Krka I : Kema
5. tekma pic Tilen Novak Krka I 5,7,-15,-9,-9 2:3 55:51
3. tekma pic Darko Jorgić Krka I 8,-5,-4,-9 1:3 29:41
19.12.2015 Pokal RS - finale 2015/2016, 1. krog - Kema : Krka II
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka II -8,7,4,8 3:1 41:30
4. tekma pic Peter Hribar Krka II 2,5,5 3:0 33:12
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 2,-9,11,-11,8 3:2 55:45
12.12.2015 2. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Darko Jorgić Krka -1,-3,-8,10,-6 1:4 30:54
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Roudi Ili 4,9,-7,-9,6,-7,9 4:3 67:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Darijan Vizjak PPR 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Krušič Ptuj 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Gutnik Log 6,3,5 3:0 33:14
05.12.2015 1. SNTL 2015/2016, 9. krog - Kema I : Krka I
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I -8,7,-9,-6 1:3 34:40
2. tekma pic Tilen Novak Krka I 8,-4,6,-13,-7 2:3 46:51
28.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 8. krog - Krka II : Kema I
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka II 11,12,3 3:0 38:26
5. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 7,2,8 3:0 33:17
3. tekma pic Peter Hribar Krka II 4,11,6 3:0 35:21
23.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 2. krog - Sobota : Kema
5. tekma pic Anton Ropoša Sobota 8,-9,7,9 3:1 42:35
3. tekma pic Dominik Maček Sobota 8,7,8 3:0 33:23
21.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 7. krog - Ilirija : Kema I
4. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 10,9,6 3:0 34:25
1. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -7,-6,-5 0:3 18:33
14.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 6. krog - Kema I : Maribor
4. tekma pic Matic Slodej Maribor 5,-9,10,6 3:1 43:32
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -10,8,7,-13,10 3:2 57:52
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Škofja Loka : Kema
2. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka 9,3,3 3:0 33:15
07.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 5. krog - Mengeš : Kema I
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 6,7,9 3:0 33:22
3. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 3,-12,6,4 3:1 45:27
24.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 4. krog - Kema I : Fužinar I
4. tekma pic Janez Petrovčič Fužinar I -10,8,4,8 3:1 43:32
2. tekma pic Ožbej Poročnik Fužinar I -9,7,8,8 3:1 42:34
17.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Kema I
5. tekma pic Simon Frank Arrigoni 4,9,3 3:0 33:16
3. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 8,6,7 3:0 33:21
11.10.2015 1. TOP za članice in člane 2015/2016
Top, 7. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -9,-9,9,-4 1:3 33:42
Top, 6. krog pic Deni Kožul Log -6,-9,-7 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Mitja Horvat Sob -8,-1,-10 0:3 19:34
Top, 4. krog pic Darko Jamšek Int -6,-7,7,10,-5 2:3 41:50
Top, 3. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -3,4,8,-6,7 3:2 42:41
Top, 2. krog pic Tom Šfiligoj Ili 9,-3,-5,-3 1:3 22:42
Top, 1. krog pic Dominik Škraban Kema - Murexin 10,-6,7,5 3:1 40:33
10.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 2. krog - Kema I : Križe
4. tekma pic Klemen Mrak Križe 7,10,4 3:0 34:21
2. tekma pic Uroš Mrak Križe 5,1,5 3:0 33:11
03.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 1. krog - Kajuh-Slovan I : Kema I
4. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 18,-9,5,4 3:1 51:38
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 3,7,1 3:0 33:11
12.09.2015 1. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tom Šfiligoj Ili 8,-4,7,-7,-6,-5 2:4 44:59
Finalni del, osmina finala pic Danilo Piljak Mb - ZM -9,-8,9,2,7,8 4:2 61:48
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Uroš Slatinšek Krka -9,-9,-9,-9 0:4 36:44
Finalni del, četrtfinale pic Matic Slodej Mb - ZM -9,-9,9,9,9,9 4:2 62:58
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka 9,9,9,9 4:0 44:36
23.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 2. krog - Kema I : Krka I
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I -13,7,-7,7,-1 2:3 43:51
2. tekma pic Neven Karkovič Krka I -10,3,2,-7,-7 2:3 46:39
23.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 2. krog - Krka I : Kema I
5. tekma pic Neven Karkovič Krka I -3,2,-9,9,-5 2:3 39:44
3. tekma pic Darko Jorgić Krka I -7,-6,6,-0 1:3 24:39
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Ilirija : Kema I
7. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -8,12,-5,4,6 3:2 49:44
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 9,12,7 3:0 36:28
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 9,9,7 3:0 33:25
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Kema I : Ilirija
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 4,-8,11,9 3:1 43:35
2. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 6,5,-5,-7,7 3:2 45:40
7. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -7,-3,8,10,2 3:2 44:42
4. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -5,-6,10,-3 1:3 26:43
2. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 6,4,10 3:0 34:20
11.04.2015 3. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Ludvik Peršolja Vrt -11,-10,10,-10,-10 1:4 53:59
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Horvat Tujina -8,7,9,-5,2,8 4:2 57:48
Finalni del, osmina finala pic Gorazd Horvat Kema - Murexin 9,4,8,12 4:0 47:33
21.03.2015 2. TOP članic in članov 2014/2015
Top, 7. krog pic Uroš Slatinšek Krka 6,-6,-8,12,9 3:2 50:49
Top, 6. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM 7,8,-9,9 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Darko Jorgić Krka -3,-6,9,-11 1:3 31:44
Top, 4. krog pic Darko Jamšek Int 4,10,5 3:0 34:19
Top, 3. krog pic Deni Kožul Log -9,-11,-3 0:3 23:35
Top, 2. krog pic Ludvik Peršolja Vrt 10,-7,-11,-6 1:3 36:45
Top, 1. krog pic Matic Slodej Mb - ZM 6,3,7 3:0 33:16
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Bojan Tokić Tujina -4,-6,-6,-5 0:4 21:44
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int -4,-10,8,6,4,-9,7 4:3 67:59
Finalni del, 2. krog pic Erik Paulin Arr -10,8,4,3,5 4:1 54:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Simon Frank Arr 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 2,6,-10,5 3:1 43:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Emil Steiner Kri 10,10,4 3:0 35:24
21.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 17. krog - Kema I : Ilirija
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -8,-13,6,-6 1:3 38:43
2. tekma pic Gaj Vidmar Ilirija 4,6,5 3:0 33:15
14.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 16. krog - Kema I : Maribor
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Maribor -7,6,-9,6,-6 2:3 44:45
4. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -10,-10,4,6,8 3:2 53:42
2. tekma pic Matic Slodej Maribor -10,-8,3,-8 1:3 37:37
07.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 15. krog - Letrika : Kema I
7. tekma pic Janez Tomše Letrika 6,8,-6,9 3:1 39:34
5. tekma pic Janez Petrovčič Letrika -7,8,9,4 3:1 40:32
3. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -9,11,9,-8,-5 2:3 46:53
31.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 14. krog - Kema I : Olimpija
4. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 7,7,7 3:0 33:21
2. tekma pic David Filipovič Olimpija 2,2,9 3:0 33:13
24.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 13. krog - Cirkovce Šternmatik : Kema I
4. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik 5,7,7 3:0 33:19
1. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 7,8,8 3:0 33:23
17.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 12. krog - Kema I : Kema II
4. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -10,4,-8,10,11 3:2 54:48
2. tekma pic Mirko Unger Kema II 4,4,7 3:0 33:15
10.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 11. krog - Mengeš : Kema I
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 6,8,6 3:0 33:20
3. tekma pic David Orešnik Mengeš 4,-10,4,10 3:1 44:30
03.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 10. krog - Kema I : Arrigoni
5. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -8,5,6,7 3:1 41:29
1. tekma pic Simon Frank Arrigoni 5,6,2 3:0 33:13
20.12.2014 2. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, finale pic Uroš Slatinšek Krka -8,-6,-6,-6 0:4 26:44
Finalni del, polfinale pic Deni Kožul Log 8,-12,-14,7,6,6 4:2 70:57
Finalni del, četrtfinale pic Tom Šfiligoj Ili -6,9,-6,5,9,-9,9 4:3 65:65
Finalni del, osmina finala pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -8,9,-9,8,9,4 4:2 61:52
13.12.2014 Pokal RS - finale 2014/2015, 2. krog - Ilirija : Kema I
5. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 10,-6,9,-8,6 3:2 48:47
3. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 8,-16,9,-9,2 3:2 58:48
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 9. krog - Kema I : Krka I
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -13,-4,-11 0:3 28:39
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I -7,-9,4,-8 1:3 35:37
2. tekma pic Tilen Novak Krka I 7,4,4 3:0 33:15
24.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 2. krog - Sobota : Kema I
5. tekma pic Igor Vinčec Sobota 10,4,7 3:0 34:21
3. tekma pic Matej Kuhar Sobota 3,6,6 3:0 33:15
22.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 8. krog - Ilirija : Kema I
5. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija 8,6,8 3:0 33:22
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija 6,9,3 3:0 33:18
15.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Maribor : Kema I
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Maribor 7,9,8 3:0 33:24
5. tekma pic Matic Slodej Maribor 5,8,6 3:0 33:19
3. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -5,8,5,7 3:1 38:31
08.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 6. krog - Kema I : Letrika
4. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -10,-5,9,-8 1:3 34:43
2. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 5,5,3 3:0 33:13
25.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 5. krog - Olimpija : Kema I
5. tekma pic Miha Flajs Olimpija 1,7,9 3:0 33:17
3. tekma pic Robert Boldin Olimpija 00,0 3:0 33:0
19.10.2014 1. TOP za članice in člane 2014/2015
Top, 7. krog pic Deni Kožul Log -8,-8,9,10,8 3:2 50:49
Top, 6. krog pic Mitja Horvat Tujina -6,10,-5,-3 1:3 26:43
Top, 5. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM 5,9,7 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Darko Jorgić Krka -6,7,-6,-6 1:3 29:40
Top, 3. krog pic Tomaž Roudi Ili 2,9,13 3:0 37:24
Top, 2. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -5,10,12,-9,-7 2:3 47:55
Top, 1. krog pic Ludvik Peršolja Vrt 7,-10,-7,8,7 3:2 50:45
18.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 4. krog - Kema I : Cirkovce Šternmatik
7. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik 2,-7,6,-14,6 3:2 54:41
4. tekma pic Gregor Kocuvan Cirkovce Šternmatik 10,8,6 3:0 34:24
2. tekma pic Primož Koban Cirkovce Šternmatik -8,9,9,6 3:1 41:35
04.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 3. krog - Kema II : Kema I
7. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 9,3,7 3:0 33:19
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -6,-9,-9 0:3 24:33
3. tekma pic Mirko Unger Kema II 5,7,10 3:0 34:22
20.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 2. krog - Kema I : Mengeš
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš 5,-8,-9,-7 1:3 35:38
1. tekma pic David Orešnik Mengeš 8,7,8 3:0 33:23
13.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Kema I
5. tekma pic Simon Frank Arrigoni 6,-8,8,-9,7 3:2 50:43
3. tekma pic Kristian Ludvik Arrigoni 6,-6,4,2 3:1 39:23
06.09.2014 1. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Uroš Slatinšek Krka -7,-7,-9,9,-4 1:4 38:53
Finalni del, četrtfinale pic Ludvik Peršolja Vrt 11,-7,-9,-11,11,10,10 4:3 77:77
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr 4,12,8,2 4:0 47:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Ožbej Poročnik Int -11,7,9,3 3:1 44:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristian Ludvik Arr 15,5,8 3:0 39:28
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Uroš Slatinšek Krka -3,-2,-2,-4 0:4 11:44
Finalni del, osmina finala pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 6,5,7,10 4:0 45:28
24.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 2. krog - Kema I : Krka I
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -11,-6,-8 0:3 25:35
4. tekma pic Tilen Novak Krka I 3,4,-4,4 3:1 37:22
2. tekma pic Darko Jorgić Krka I -7,-11,-4 0:3 22:35
24.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 2. krog - Krka I : Kema I
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -7,-9,-5 0:3 21:33
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -8,-8,6,-7 1:3 34:39
5. tekma pic Neven Karkovič Krka I -6,7,12,5 3:1 42:35
3. tekma pic Darko Jorgić Krka I -5,8,10,-11,-7 2:3 46:53
10.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 1. krog - Kema I : Zav. Maribor
4. tekma pic Matic Slodej Zav. Maribor 8,-9,-8,8,7 3:2 50:45
2. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor 20,5,-8,-9,8 3:2 61:55
10.05.2014 1. SNTL - končnica 2013/2014, 1. krog - Zav. Maribor : Kema I
5. tekma pic Matic Slodej Zav. Maribor -4,11,11,13 3:1 45:46
3. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor 9,-9,19,2 3:1 52:41
30.03.2014 3. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Patrik Sukič Kema - Murexin 8,-9,-10,6,-6,10,-10 3:4 69:70
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jamšek Int 6,8,-10,7 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Krušič Cir 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Urbanc PPR 8,-9,8,10 3:1 43:37
29.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 18. krog - Kema I : Letrika
4. tekma pic Kristjan Peršolja Letrika 6,-4,2,7 3:1 37:26
2. tekma pic Davor Pejakić Letrika 8,-10,6,5 3:1 43:31
22.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 17. krog - Ptuj : Kema I
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,8,3 3:0 33:19
15.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 16. krog - Kema I : Zav. Maribor
6. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor 6,-6,5,-7,-9 2:3 44:44
3. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor -11,-8,-7 0:3 26:35
08.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 15. krog - Ilirija : Kema I
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 7,3,6 3:0 33:16
1. tekma pic Denis Pintar Ilirija -10,-7,-7 0:3 24:34
01.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Jan Žibrat Tujina 2,-10,-4,5,-8,-9 2:4 53:52
Finalni del, osmina finala pic Darko Jamšek Int 4,8,5,6 4:0 44:23
Finalni del, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR 12,3,4,6 4:0 47:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Simon Frank Arr 5,7,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Primož Koban Cir 8,3,-12,5 3:1 45:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Fridrih Sob 9,5,8 3:0 33:22
15.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 13. krog - Kema I : Tempo
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo 6,2,9 3:0 33:17
2. tekma pic Žiga Jazbec Tempo 13,-17,6,4 3:1 54:42
08.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 12. krog - Krka I : Kema I
4. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -5,-9,8,-7 1:3 32:41
1. tekma pic Darko Jorgić Krka I -6,-11,-10 0:3 27:36
02.02.2014 2. TOP članic in članov 2013/2014
Top, 7. krog pic Deni Kožul Log 7,8,-9,-8,-5 2:3 44:48
Top, 6. krog pic Tomaž Roudi Ili 7,-10,11,7 3:1 45:37
Top, 5. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -6,-3,-10 0:3 19:34
Top, 4. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -4,8,-8,-11 1:3 34:43
Top, 3. krog pic Mitja Horvat Kema - Murexin -6,-10,-1 0:3 17:34
Top, 2. krog pic Danilo Piljak Cir 6,-8,-8,10,-9 2:3 48:49
Top, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema - Murexin -7,2,-6,5,-11 2:3 46:42
01.02.2014 1. SNTL 2013/2014, 11. krog - Kema I : Olimpija
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija 4,5,7 3:0 33:16
18.01.2014 1. SNTL 2013/2014, 10. krog - Kema II : Kema I
4. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 4,-8,9,8 3:1 41:32
1. tekma pic Luka Norčič Kema II 10,6,6 3:0 34:22
14.12.2013 Finale Pokala RS za moške 2013/2014, 1. krog - Kema I : Zav. Maribor
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor 9,-6,-7,7,-9 2:3 44:49
4. tekma pic Matic Slodej Zav. Maribor -10,-13,11,8,7 3:2 58:53
2. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor 11,9,3 3:0 35:23
14.12.2013 Finale Pokala RS za moške 2013/2014, 2. krog - Kema II : Kema I
5. tekma pic Damjan Zelko Kema II 8,8,4 3:0 33:20
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -7,-10,-9 0:3 26:34
07.12.2013 2. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Uroš Slatinšek Krka -10,-8,4,-6,-15 1:4 50:55
Finalni del, četrtfinale pic Dominik Škraban Kema - Murexin 7,8,6,7 4:0 44:28
Finalni del, osmina finala pic Jaka Golavšek Tujina 7,-7,6,11,-7,8 4:2 60:54
25.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Kema I
8. tekma pic David Orešnik Mengeš 10,9,8 3:0 34:27
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -8,8,-8,8,-9 2:3 47:49
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 7,5,3 3:0 33:15
23.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 9. krog - Letrika : Kema I
7. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-9,5,1,9 3:2 50:37
5. tekma pic Janez Petrovčič Letrika 5,-5,6,8 3:1 38:30
3. tekma pic Janez Tomše Letrika 6,4,4 3:0 33:14
16.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 8. krog - Kema I : Ptuj
3. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 5,4,4 3:0 33:13
10.11.2013 1. TOP za članice in člane 2013/2014
Top, 7. krog pic Danilo Piljak Cir -11,15,5,7 3:1 50:40
Top, 6. krog pic Ludvik Peršolja Vrt 5,-7,-7,-4 1:3 29:38
Top, 5. krog pic Tomaž Roudi Ili 6,-9,-3,3,9 3:2 45:40
Top, 4. krog pic Matic Slodej Mb - ZM -6,-8,9,-9 1:3 34:42
Top, 3. krog pic Uroš Slatinšek Krka 14,-6,6,-11,-8 2:3 52:55
Top, 2. krog pic Gregor Zafoštnik Mb - ZM -9,2,-6,-9 1:3 35:35
Top, 1. krog pic Patrik Sukič Kema - Murexin -9,8,-6,9,8 3:2 48:47
09.11.2013 1. SNTL 2013/2014, 7. krog - Zav. Maribor : Kema I
7. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor -7,-5,-9 0:3 21:33
5. tekma pic Matic Slodej Zav. Maribor 5,-3,-12,-5 1:3 31:41
3. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor 6,11,8 3:0 35:25
26.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 6. krog - Kema I : Ilirija
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 5,10,7 3:0 34:22
2. tekma pic Dejan Stojanovič Ilirija 9,7,8 3:0 33:24
19.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 5. krog - Kema I : Mengeš
4. tekma pic David Orešnik Mengeš 7,5,3 3:0 33:15
2. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš 2,9,7 3:0 33:18
28.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 4. krog - Tempo : Kema I
4. tekma pic Patrik Rosc Tempo 7,10,5 3:0 34:22
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo 7,4,-2,9 3:1 35:31
21.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 3. krog - Kema I : Krka I
7. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I 10,5,7 3:0 34:22
4. tekma pic Darko Jorgić Krka I -7,10,-9,4,6 3:2 50:42
2. tekma pic Tilen Novak Krka I 5,-9,-7,9,-7 2:3 45:47
15.09.2013 1. OT za članice in člane 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Matic Slodej Mb - ZM -8,5,-9,-8,6,-7 2:4 54:55
Finalni del, osmina finala pic Mirza Tvrtković Ili -10,4,8,4,2 4:1 54:30
14.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 2. krog - Olimpija : Kema I
5. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija 5,6,11 3:0 35:22
3. tekma pic David Filipovič Olimpija 4,4,6 3:0 33:14
07.09.2013 1. SNTL 2013/2014, 1. krog - Kema I : Kema II
4. tekma pic Damjan Zelko Kema II 8,-7,6,5 3:1 40:30
2. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema II 7,4,3 3:0 33:14
01.06.2013 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2012/2013
Finalni del, 3. krog pic Danilo Piljak Cir -11,6,5,1,-10,-8,-8 3:4 70:59
06.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 18. krog - Zav. Maribor : Kema I
8. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor 10,-9,8,6 3:1 43:35
4. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor 4,6,-12,-13,-8 2:3 55:50
1. tekma pic Gregor Komac Zav. Maribor -9,-5,5,-6 1:3 31:38
03.04.2013 1. SNTL 2012/2013, 17. krog - Kema I : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I 9,-4,-7,-7 1:3 29:42
1. tekma pic Tilen Novak Krka I 9,6,-7,5 3:1 40:31
23.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 16. krog - Letrika : Kema I
4. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -8,-8,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Davor Pejakić Letrika 9,2,4 3:0 33:15
16.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 15. krog - Kema I : Ilirija
4. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 8,8,4 3:0 33:20
2. tekma pic Denis Pintar Ilirija 3,-7,5,9 3:1 40:28
09.03.2013 1. SNTL 2012/2013, 14. krog - Mengeš : Kema I
5. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 8,3,8 3:0 33:19
3. tekma pic David Orešnik Mengeš 8,8,7 3:0 33:23
16.02.2013 1. SNTL 2012/2013, 13. krog - Kema I : Tempo
3. tekma pic Patrik Rosc Tempo 4,9,7 3:0 33:20
26.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 12. krog - Kema I : Sobota I
6. tekma pic Gregor Farič Sobota I 2,5,2 3:0 33:9
3. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota I -11,9,4,6 3:1 44:32
12.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 11. krog - Ptuj : Kema I
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj -8,7,7,4 3:1 41:29
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 6,5,3 3:0 33:14
05.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 10. krog - Kema I : Kema II
6. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 6,-8,4,8 3:1 41:29
3. tekma pic Patrik Sukič Kema II -9,7,17,13 3:1 54:48
22.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 9. krog - Kema I : Zav. Maribor
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor 7,-4,7,-9,11 3:2 48:47
1. tekma pic Gregor Komac Zav. Maribor 3,9,5 3:0 33:17
15.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 8. krog - Krka I : Kema I
4. tekma pic Tilen Novak Krka I 5,-4,5,9 3:1 37:30
1. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka I 6,6,8 3:0 33:20
08.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 7. krog - Kema I : Letrika
5. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika 9,9,9 3:0 33:27
1. tekma pic Davor Pejakić Letrika 9,9,9 3:0 33:27
01.12.2012 1. SNTL 2012/2013, 6. krog - Ilirija : Kema I
7. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija 9,7,11 3:0 35:27
5. tekma pic Denis Pintar Ilirija 3,-10,14,4 3:1 48:33
3. tekma pic Mirza Tvrtković Ilirija -9,7,-9,-11 1:3 40:42
24.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 5. krog - Kema I : Mengeš
4. tekma pic David Orešnik Mengeš 8,9,6 3:0 33:23
2. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš 6,7,1 3:0 33:14
17.11.2012 1. SNTL 2012/2013, 4. krog - Tempo : Kema I
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -12,5,9,9 3:1 45:37
3. tekma pic Jure Slatinšek Tempo 7,6,-5,7 3:1 38:31
06.10.2012 1. SNTL 2012/2013, 3. krog - Sobota I : Kema I
4. tekma pic Ožbej Poročnik Sobota I 6,9,7 3:0 33:22
1. tekma pic Gregor Farič Sobota I 9,9,7 3:0 33:25
28.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 2. krog - Kema I : Ptuj
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 5,9,8 3:0 33:22
2. tekma pic Bojan Pavič Ptuj 5,3,5 3:0 33:13
22.09.2012 1. SNTL 2012/2013, 1. krog - Kema II : Kema I
5. tekma pic Gorazd Horvat Kema II 6,-3,-9,9,6 3:2 45:43
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II 7,1,5 3:0 33:13
Skupaj: 72,02 % 471:183 1662:888 25348:21000
Preskoči na orodno vrstico