NTZS

Jaka Kanc
pic
Podatki o igralcu
Id 470
Št. tekmovalne izkaznice 126/10/11
Starost 23 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani 24.03.2024 60 83 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Urban Bahčič 0:1 0:3
pic Jaka Bavdek 0:3 0:9
pic Benjamin Bećirević 1:2 4:8
pic Klemen Belehar 2:0 6:1
pic Lan Bitežnik 1:1 4:3
pic Patrik Blažević 1:0 3:0
pic David Bočko 0:1 2:3
pic May Bočko 0:1 2:3
pic Aljaž Božič 0:1 1:3
pic Marko Brajkovič 0:4 4:12
pic Robert Brajkovič 3:3 9:9
pic Grega Bratina 2:1 7:3
pic Luka Breznik 0:1 1:3
pic Aljaž Brezovnik 1:0 3:0
pic Luka Čačić Blažek 1:2 3:6
pic Uroš Cerar 0:4 5:12
pic Miha Černe 0:2 0:6
pic David Ciriković 1:0 3:1
pic Tilen Cvetko 0:3 0:9
pic Jovica Dančulovič 0:2 2:6
pic Nejc Erjavec 0:3 1:9
pic Mitja Erzetič 2:0 6:0
pic Miha Fatur 1:0 3:1
pic Bogdan Fleisinger 0:1 0:3
pic Damir Fotivec 0:2 1:6
pic Aljaž Frelih 0:7 1:21
pic Jaka Gačnik Zupanc 4:1 13:6
pic Mark Gazvoda 1:1 3:5
pic Matej Germek 0:2 1:6
pic Aljaž Godec 0:3 0:9
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Aljaž Goltnik 0:1 0:3
pic Boris Govednik 1:1 5:5
pic Rok Grasselli 2:2 6:8
pic Aljoša Grčar 2:0 6:0
pic Nejc Gutnik 0:1 0:3
pic Matej Gyergyek 1:0 3:1
pic Rene Hedl 1:0 3:0
pic Darko Hergan 0:3 1:9
pic Jakob Hodžić 1:0 3:2
pic Domen Hohnjec 0:2 3:6
pic Miha Homan 1:0 3:2
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:0 3:0
pic Miha Hribar 0:1 0:3
pic Lan Huzjak 0:1 1:3
pic Mateo Ilić 3:0 9:2
pic Miha Jamšek 1:8 8:25
pic Martin Janežič 1:1 5:4
pic Janez Jedlovčnik 2:1 6:4
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Jan Jevšnik 0:3 1:9
pic Jošt Jevšnikar 2:0 6:2
pic Darko Jorgić 0:1 0:3
pic Dejan Jovanović 0:1 0:3
pic Matic Kaiser 1:3 4:10
pic Slavko Keršič 1:0 3:1
pic Bor Klešnik 2:0 6:0
pic Miha Kljajič 0:3 0:9
pic David Kne 2:0 6:2
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 3:2 11:9
pic Tadej Kogoj 1:0 3:1
pic Mario Kolbl 0:1 0:3
pic Žan Korelec 0:3 0:9
pic Aleks Koren 0:1 0:3
pic Aleks Koželj 1:0 3:1
pic Deni Kožul 0:1 0:3
pic Nejc Kralj 0:1 0:3
pic Jan Krč 2:10 9:33
pic Tilen Križanec 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:1
pic Brin Kunstelj 1:1 4:5
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Uroš Latinovič 0:2 1:6
pic Taj Lavrič 0:3 1:9
pic Luka Likar 1:0 3:2
pic Rok Likar 1:3 4:10
pic Jan Lipič 0:1 2:3
pic Jaša Lozinšek 0:2 2:6
pic Dominik Maček 0:2 3:6
pic Darko Malić 0:1 1:3
pic Sašo Malovič 0:1 1:3
pic Samo Mandič 0:1 1:3
pic Vid Marinšek 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 0:1 0:3
pic Smiljan Mekicar 1:0 3:0
pic Gaj Memedović 1:0 3:0
pic Tomaž Mihelj 1:5 5:17
pic Aleksandar Miščević 3:2 10:9
pic Filip Miščević 3:1 10:3
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Uroš Mrak 0:1 1:3
pic Jan Murata 1:0 3:0
pic Maj Murn 2:1 8:7
pic Andrej Najdič Andrin 0:1 0:3
pic Žan Napast 0:3 1:9
pic Luka Norčič 0:3 0:9
pic Tilen Novak 0:1 0:3
pic Nejc Novak Zakeršnik 1:4 6:14
pic Matija Novel 0:3 0:9
pic Žiga Oblak 2:0 6:1
pic Anže Ogrič 0:3 1:9
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 0:1 0:3
pic Matjaž Onišak 1:0 3:0
pic Jan Ošlak 0:1 2:3
pic Tibor Ožanič 1:1 4:3
pic Jan Pajntar 0:4 2:12
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Blaž Pandev 2:1 6:5
pic Mihajlo Pauković 1:1 4:5
pic Erik Paulin 0:3 0:9
pic Tim Pavli 0:1 0:3
pic Tomaž Pertovt 1:0 3:0
pic Matej Petar 0:1 0:3
pic Matevž Peterka 0:2 0:6
pic Tjaš Petrovčič 2:0 6:1
pic Danilo Piljak 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:4 1:12
pic Vitan Plajnšek 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 0:2 1:6
pic Maj Pogačar 0:5 2:15
pic Mitja Polner 2:0 6:1
pic Matej Prezelj 0:2 0:6
pic Luka Pšenič 1:0 3:1
pic Andrej Puljak 0:1 2:3
pic Oskar Rosc 0:3 0:9
pic Jan Šalamun 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 3:2 12:6
pic Domen Sečnik 1:2 4:6
pic Jaka Sedej 1:0 3:0
pic Nino Šegula 0:1 2:3
pic Rok Semič 0:1 0:3
pic Vid Semprimožnik 1:0 3:0
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Gašper Simonič 2:0 6:0
pic Matevž Skobe 0:1 0:3
pic Silvo Slaček 0:1 2:3
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Matic Slodej 1:3 4:11
pic Aljaž Šmaljcelj 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 0:1 1:3
pic Rok Smodiš 0:2 3:6
pic Jernej Soklič 0:1 0:3
pic Rok Špendov 1:4 5:13
pic Gašper Srebočan Čebela 1:1 5:3
pic Tim Stajnko 2:0 6:0
pic Janko Stankić 0:1 0:3
pic Emil Steiner 0:1 1:3
pic Aleks Stepančič 2:2 7:10
pic Jan Stepančič 0:1 2:3
pic Luka Stražišar 1:2 4:8
pic Tomaž Strelec 0:1 0:3
pic Jaka Strohsack 0:2 0:6
pic Miha Šubic 0:2 0:6
pic Aljaž Susič 0:3 0:9
pic Nejc Titan 5:0 15:2
pic Viktor Tkalec 0:1 1:3
pic Janez Tomše 0:1 0:3
pic Drago Torkar 2:3 8:11
pic Rok Trtnik 0:1 0:3
pic Jože Urh 1:1 4:3
pic Aleks Ušaj 1:1 4:5
pic Aljan Vermiglio Vremec 1:0 3:2
pic Matic Vertuš 2:0 6:0
pic Patrik Videc 0:4 4:12
pic Michele Vigini 0:2 0:6
pic Peter Vitamvas 1:1 3:4
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Tilen Vogrinčič 0:2 0:6
pic Brin Vovk Petrovski 0:1 1:3
pic Vid Zabukovec 1:2 4:6
pic Nejc Zavasnik 2:0 6:0
pic Urban Zavasnik 2:0 6:1
pic Javor Zavec 0:1 0:3
pic Damjan Zelko 0:2 0:6
pic Žiga Kristijan Žigon 0:2 0:6
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Bine Žličar 1:0 3:1
pic Alojzij Zore 0:1 0:3
pic Anže Zrimšek Žiger 0:4 3:12
pic Andraž Zupančič 1:1 4:4
pic Tej Zupanec 1:0 3:0
Skupaj: 129:263 509:873
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Škofja Loka člani
2022/2023 NTK Škofja Loka člani
2021/2022 NTK Škofja Loka člani
2020/2021 NTK Škofja Loka člani do 21 let
2019/2020 NTK Škofja Loka člani do 21 let
2018/2019 NTK Škofja Loka člani do 21 let
2017/2018 NTK Škofja Loka mladinci
2016/2017 NTK Škofja Loka mladinci
2015/2016 NTK Škofja Loka mladinci
2014/2015 NTK Škofja Loka kadeti
2013/2014 NTK Škofja Loka kadeti
2012/2013 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
35. - 68. 23.03.2024 - 24.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
41. - 74. 25.03.2023 - 26.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
41. - 75. 05.03.2022 - 06.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
37. - 66. 23.10.2021 - 24.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane, Rakek
19. - 36. 05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Prebold
31. - 60. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
29. - 54. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
21. - 37. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
29. - 54. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
27. - 48. 18.09.2016 1. OT za članice in člane, Logatec
37. - 68. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
27. - 51. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
31. - 58. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
37. - 71. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
19. - 35. 08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Rakek
33. - 58. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
35. - 65. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
31. - 60. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
33. - 63. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 25 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Arrigoni II : Škofja Loka
9. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 4,6,8 3:0 33:18
5. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -8,-6,-4 0:3 18:33
2. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 8,-8,-8,0,1 3:2 49:31
1. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 4,6,5 3:0 33:15
13.04.2024 3. SNTL 2023/2024, 10. krog - Logatec : Škofja Loka
5. tekma pic Darko Malić Logatec -8,-6,9,-5 1:3 30:42
2. tekma pic Tadej Kogoj Logatec 6,-4,8,9 3:1 37:34
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -6,8,-6,-5 1:3 28:41
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Gorica
9. tekma pic Lan Koglot Gorica -11,12,-7,9,-6 2:3 49:56
7. tekma pic Rok Likar Gorica 8,8,-9,6 3:1 42:33
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-2,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica 12,-3,-9,11,11 3:2 52:56
30.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 9. krog - Škofja Loka : Vrtojba
9. tekma pic Mitja Erzetič Vrtojba 13,7,7 3:0 37:27
7. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 13,-9,-7,-9 1:3 40:46
4. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba -8,-3,-10 0:3 21:34
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 8,-9,13,12 3:1 49:44
23.03.2024 Državno prvenstvo za članice in člane 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Petar Muta -10,-4,-6 0:3 20:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Jovanović Sav -10,-6,-12 0:3 28:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,-6,-6 0:3 22:34
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -3,-7,-12 0:3 22:36
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 7,-10,-5,8,7 3:2 48:45
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,7,-6,-8 1:3 29:40
09.03.2024 3. SNTL 2023/2024, 8. krog - Mura Sobota II : Škofja Loka
9. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 8,7,5 3:0 33:20
5. tekma pic Viktor Tkalec Mura Sobota II -9,-11,9,-8 1:3 39:44
2. tekma pic Matjaž Onišak Mura Sobota II 8,8,7 3:0 33:23
1. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II -12,8,6,12 3:1 48:40
17.02.2024 3. SNTL 2023/2024, 7. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
9. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl 3,-6,9,8 3:1 39:31
7. tekma pic May Bočko B2 I Bendl -7,-8,6,7,-9 2:3 46:46
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -6,-9,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 9,-7,8,6 3:1 40:34
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Melamin
1. tekma pic Žiga Oblak Melamin 7,5,1 3:0 33:13
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Vrhnika
9. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika 7,-1,-10,-6 1:3 28:41
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -9,9,6,5 3:1 42:31
4. tekma pic Smiljan Mekicar Vrhnika 7,9,8 3:0 33:24
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-5,-4 0:3 18:33
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Arrigoni II
8. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II -5,-8,-7 0:3 20:33
5. tekma pic Mateo Ilić Arrigoni II 9,-5,6,-9,8 3:2 47:45
3. tekma pic Mihajlo Pauković Arrigoni II 4,-4,-10,-9 1:3 34:38
1. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni II 7,9,7 3:0 33:23
16.12.2023 3. SNTL 2023/2024, 5. krog - Škofja Loka : Logatec
8. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec 13,8,10 3:0 38:31
5. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -9,9,6,-5,8 3:2 47:45
3. tekma pic Vid Marinšek Logatec 7,8,6 3:0 33:21
1. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec 8,-8,-9,-8 1:3 36:41
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
8. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,-7,-4 0:3 18:33
6. tekma pic Lan Koglot Gorica -11,-1,-10 0:3 22:36
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -5,-9,-7 0:3 21:33
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 11,8,-11,-7,10 3:2 54:53
25.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 4. krog - Vrtojba : Škofja Loka
10. tekma pic Filip Miščević Vrtojba 8,5,2 3:0 33:15
7. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 6,-5,-4,3,4 3:2 42:35
3. tekma pic Aleks Ušaj Vrtojba 8,-7,7,-6,7 3:2 46:44
1. tekma pic Aleksandar Miščević Vrtojba 10,-8,-7,-9 1:3 36:43
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -6,-9,14,-6 1:3 37:47
1. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II 11,-8,9,-11,-11 2:3 54:57
11.11.2023 3. SNTL 2023/2024, 3. krog - Škofja Loka : Mura Sobota II
9. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 10,7,-9,-8,-8 2:3 48:50
7. tekma pic Dominik Maček Mura Sobota II 13,-1,7,-10,-2 2:3 39:54
4. tekma pic Nejc Titan Mura Sobota II 4,5,-4,8 3:1 37:28
1. tekma pic Luka Šantavec Mura Sobota II 4,8,11 3:0 35:23
28.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 2. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
7. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -8,-9,8,-9 1:3 37:41
3. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl 5,-8,-4,-3 1:3 26:38
1. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -7,5,-7,5,7 3:2 47:39
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Melamin : Škofja Loka
9. tekma pic Žiga Oblak Melamin -7,4,9,6 3:1 40:30
5. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -9,7,-12,-3 1:3 35:43
2. tekma pic Gaj Memedović Melamin 1,2,3 3:0 33:6
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin 5,8,9 3:0 33:22
07.10.2023 3. SNTL 2023/2024, 1. krog - Vrhnika : Škofja Loka
7. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 10,-2,-6,-5 1:3 25:43
3. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,-5,7,6,-3 2:3 39:46
1. tekma pic Uroš Cerar Vrhnika -9,2,-10,5,-9 2:3 50:41
25.03.2023 Državno prvenstvo za članice in člane 2022/2023
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves -5,-10,-11 0:3 26:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -6,-9,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema - Murexin -9,8,-3,-8 1:3 31:41
18.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 8. krog - Škofja Loka : B2 I Bendl
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -3,4,5,-6,-8 2:3 39:42
5. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -9,-9,-5 0:3 23:33
1. tekma pic Rok Špendov B2 I Bendl -5,-8,9,-10 1:3 34:43
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Inter Diskont II
8. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -7,-9,-10 0:3 26:34
7. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -7,3,5,7 3:1 40:26
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-7,-10 0:3 21:34
2. tekma pic Jošt Jevšnikar Inter Diskont II 7,9,6 3:0 33:22
04.03.2023 3. SNTL V 2022/2023, 7. krog - Škofja Loka : Vesna II
8. tekma pic Martin Janežič Vesna II -5,8,7,-10,-5 2:3 42:49
7. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 10,3,6 3:0 34:19
4. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 6,7,10 3:0 34:23
2. tekma pic Bor Klešnik Vesna II 5,3,7 3:0 33:15
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja IV : Škofja Loka
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 9,5,8 3:0 33:22
6. tekma pic Tomaž Pertovt Savinja IV 6,5,8 3:0 33:19
2. tekma pic Tej Zupanec Savinja IV 5,8,9 3:0 33:22
28.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 6. krog - Savinja V : Škofja Loka
7. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 6,-6,7,5 3:1 39:29
4. tekma pic Luka Pšenič Savinja V 9,1,-6,13 3:1 43:34
1. tekma pic Urban Zavasnik Savinja V 6,6,12 3:0 36:24
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Cirkovce : Škofja Loka
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce 16,-8,-4,-3 1:3 33:49
4. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -2,-5,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce 8,3,6 3:0 33:17
14.01.2023 3. SNTL V 2022/2023, 5. krog - Sobota II : Škofja Loka
9. tekma pic Luka Šantavec Sobota II -10,5,-7,-3 1:3 31:39
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 9,5,5 3:0 33:19
4. tekma pic Dominik Maček Sobota II -12,-8,5,-11 1:3 42:43
1. tekma pic Nejc Titan Sobota II 9,9,4 3:0 33:22
26.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 4. krog - B2 I Bendl : Škofja Loka
7. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -2,-10,-13 0:3 25:38
4. tekma pic Jan Krč B2 I Bendl -8,-8,-9 0:3 25:33
1. tekma pic Klemen Belehar B2 I Bendl 7,7,5 3:0 33:19
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Inter Diskont II : Škofja Loka
8. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II 9,7,5 3:0 33:21
7. tekma pic Blaž Pandev Inter Diskont II -6,-8,5,8,6 3:2 47:41
5. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -9,-6,-3 0:3 18:33
3. tekma pic Miha Homan Inter Diskont II -8,5,-8,1,5 3:2 49:33
12.11.2022 3. SNTL V 2022/2023, 3. krog - Vesna II : Škofja Loka
8. tekma pic Tim Stajnko Vesna II 6,2,8 3:0 33:16
7. tekma pic Jože Urh Vesna II 4,7,9 3:0 33:20
5. tekma pic Jože Urh Vesna II -9,14,-3,-4 1:3 32:47
3. tekma pic Martin Janežič Vesna II -10,7,2,6 3:1 43:27
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja IV
7. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV 1,6,6 3:0 33:13
6. tekma pic Aleks Koželj Savinja IV -7,8,4,7 3:1 40:30
3. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -9,-6,1,-10 1:3 36:35
22.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 2. krog - Škofja Loka : Savinja V
7. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja V 3,6,5 3:0 33:14
6. tekma pic Rene Hedl Savinja V 6,7,6 3:0 33:19
3. tekma pic Aljaž Brezovnik Savinja V 11,4,6 3:0 35:21
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Cirkovce
9. tekma pic Aleks Koren Cirkovce -9,-7,-5 0:3 21:33
7. tekma pic Matic Slodej Cirkovce 10,-3,9,-7,8 3:2 44:49
6. tekma pic Tilen Križanec Cirkovce 7,8,8 3:0 33:23
3. tekma pic Matic Slodej Cirkovce -3,-4,-5 0:3 12:33
08.10.2022 3. SNTL V 2022/2023, 1. krog - Škofja Loka : Sobota II
7. tekma pic Luka Šantavec Sobota II 3,5,1 3:0 33:9
6. tekma pic Aljoša Grčar Sobota II 8,8,5 3:0 33:21
3. tekma pic Nejc Titan Sobota II 2,9,4 3:0 33:15
19.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 12. krog - Logatec : Škofja Loka
8. tekma pic Nejc Novak Zakeršnik Logatec -4,-3,6,-3 1:3 21:39
4. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-4,10,-8 1:3 32:43
1. tekma pic Jaka Sedej Logatec 3,5,5 3:0 33:13
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja III
8. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III -8,8,-6,-9 1:3 34:41
6. tekma pic Bine Žličar Savinja III -8,5,6,9 3:1 41:31
3. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III -5,8,10,-5,-7 2:3 40:51
12.03.2022 3. SNTL 2021/2022, 11. krog - Škofja Loka : Savinja IV
6. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV 6,8,9 3:0 33:23
3. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 7,6,11 3:0 35:24
05.03.2022 Državno prvenstvo za članice in člane 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljoša Grčar Sob 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Horvat Int -3,-5,-5 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -4,-3,-1 0:3 8:33
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Gorica : Škofja Loka
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -7,11,-3,8,-4 2:3 38:52
5. tekma pic Lan Koglot Gorica -7,14,3,2 3:1 45:30
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -12,5,-8,-7 1:3 38:41
12.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 10. krog - Letrika : Škofja Loka
7. tekma pic Aleks Ušaj Letrika -5,-1,7,-8 1:3 25:40
5. tekma pic Filip Miščević Letrika 4,8,6 3:0 33:18
3. tekma pic Aleksandar Miščević Letrika 5,6,6 3:0 33:17
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 BENDL : Škofja Loka
4. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -10,-9,-7 0:3 26:34
1. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -8,-5,-9 0:3 22:33
05.02.2022 3. SNTL 2021/2022, 9. krog - B2 II : Škofja Loka
4. tekma pic David Bočko B2 II 15,-12,3,-8,-8 2:3 56:54
1. tekma pic David Kne B2 II 5,-5,-9,7,8 3:2 47:42
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Krka II
8. tekma pic Matic Vertuš Krka II 4,5,6 3:0 33:15
6. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -8,10,5,-9,10 3:2 52:47
3. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -9,-9,-8 0:3 26:33
29.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 8. krog - Škofja Loka : Metlika
8. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 10,8,9 3:0 34:27
6. tekma pic Gašper Simonič Metlika 5,1,7 3:0 33:13
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -6,12,-9,-9 1:3 38:45
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - SU II : Škofja Loka
8. tekma pic Maj Murn SU II -6,6,-5,9,5 3:2 44:42
4. tekma pic Mark Gazvoda SU II -7,-10,-13 0:3 30:38
1. tekma pic Patrik Blažević SU II 4,5,9 3:0 33:18
22.01.2022 3. SNTL 2021/2022, 7. krog - Vrhnika : Škofja Loka
4. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -9,-6,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 9,-7,-10,-11 1:3 39:45
11.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 6. krog - Škofja Loka : Logatec
6. tekma pic Tjaš Petrovčič Logatec -10,5,8,7 3:1 43:32
3. tekma pic Miha Podobnik Logatec -8,-5,-3 0:3 16:33
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja III : Škofja Loka
4. tekma pic Domen Hohnjec Savinja III 4,-1,-6,-7 1:3 25:37
1. tekma pic Miha Fatur Savinja III 6,-5,7,7 3:1 38:31
04.12.2021 3. SNTL 2021/2022, 5. krog - Savinja IV : Škofja Loka
8. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja IV -7,7,8,-10,8 3:2 50:46
4. tekma pic Gašper Srebočan Čebela Savinja IV -4,5,7,-5,-7 2:3 38:45
1. tekma pic Nejc Zavasnik Savinja IV 13,1,8 3:0 37:22
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Gorica
7. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -9,-6,-8 0:3 23:33
4. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -9,9,-8,5,6 3:2 50:42
2. tekma pic Lan Koglot Gorica 8,-8,-10,7,4 3:2 51:42
27.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 4. krog - Škofja Loka : Letrika
4. tekma pic Mitja Erzetič Letrika 9,6,8 3:0 33:23
2. tekma pic Filip Miščević Letrika 6,4,6 3:0 33:16
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 BENDL
8. tekma pic Rok Špendov B2 BENDL -6,-11,-9 0:3 26:35
6. tekma pic Klemen Belehar B2 BENDL 6,9,-8,7 3:1 41:33
3. tekma pic Jan Krč B2 BENDL -6,-5,-5 0:3 16:33
13.11.2021 3. SNTL 2021/2022, 3. krog - Škofja Loka : B2 II
6. tekma pic David Kne B2 II 4,3,11 3:0 35:18
3. tekma pic Slavko Keršič B2 II -8,10,11,4 3:1 44:36
23.10.2021 Državno prvenstvo za članice in člane 2020/2021
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,9,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema - Murexin -4,-5,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič K-S -5,-10,-8 0:3 23:34
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Krka II : Škofja Loka
8. tekma pic Matic Vertuš Krka II 6,9,6 3:0 33:21
4. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -7,-9,11,-9 1:3 38:44
1. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II -8,8,9,5 3:1 41:33
16.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 2. krog - Metlika : Škofja Loka
8. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,7,8 3:0 33:23
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-4,7,-8 1:3 28:40
1. tekma pic Gašper Simonič Metlika 5,7,8 3:0 33:20
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : SU II
6. tekma pic Maj Murn SU II -6,4,-7,7,-18 2:3 53:53
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -9,9,3,5 3:1 42:28
09.10.2021 3. SNTL 2021/2022, 1. krog - Škofja Loka : Vrhnika
6. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -9,9,-5,-9 1:3 34:42
3. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -7,6,-2,5,2 3:2 42:35
29.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 4. krog - Gorica : Škofja Loka
4. tekma pic Tomaž Mihelj Gorica -8,-7,-5 0:3 20:33
1. tekma pic Lan Koglot Gorica 7,6,5 3:0 33:18
22.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 3. krog - Škofja Loka : Vrhnika
8. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,4,-7,4 3:1 40:27
6. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 7,6,2 3:0 33:15
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 9,-7,11,5 3:1 42:36
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja II : Škofja Loka
2. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja II -5,8,-2,-4 1:3 22:41
01.05.2021 3. SNTL 2020/2021, 2. krog - Savinja III : Škofja Loka
4. tekma pic Brin Kunstelj Savinja III 11,3,-9,-8,7 3:2 52:43
1. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja III 8,-9,11,5 3:1 44:35
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : Krka II
6. tekma pic Janez Jedlovčnik Krka II 8,7,7 3:0 33:22
3. tekma pic Benjamin Bećirević Krka II -9,-7,-4 0:3 20:33
24.04.2021 3. SNTL 2020/2021, 1. krog - Škofja Loka : SU II
8. tekma pic Mark Gazvoda SU II -4,-9,8,4,11 3:2 48:45
6. tekma pic Maj Murn SU II 10,-8,8,-10,9 3:2 52:50
3. tekma pic Andraž Zupančič SU II -3,9,-8,-6 1:3 28:42
05.05.2019 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2018/2019
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -3,-7,-11 0:3 21:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-4,-9 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Godec Int -6,-8,-10 0:3 24:34
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor -9,-8,9,8,-12 2:3 51:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-9,-5 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -6,-6,-9 0:3 21:33
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Kajuh-Slovan II : Royal Beach
7. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -7,-11,-7 0:3 25:35
5. tekma pic Jan Šalamun Kajuh-Slovan II 6,9,3 3:0 33:18
3. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -1,-6,-7 0:3 14:33
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Križe : Royal Beach
6. tekma pic Uroš Mrak Križe 14,-12,-7,-9 1:3 44:50
2. tekma pic Klemen Mrak Križe -6,6,-7,-8 1:3 32:39
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Cirkovce
6. tekma pic Žan Napast Cirkovce -3,-9,-8 0:3 20:33
3. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce -6,-9,-9 0:3 24:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Kema II
6. tekma pic Nino Šegula Kema II 5,8,-9,-12,-3 2:3 46:49
3. tekma pic Rok Smodiš Kema II -5,-5,8,-4 1:3 25:41
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Gorica : Royal Beach
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica -10,12,-6,-2 1:3 32:46
1. tekma pic Rok Likar Gorica -7,-8,-9 0:3 24:33
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Vrhnika : Royal Beach
4. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -7,-10,-6 0:3 23:34
1. tekma pic Rok Semič Vrhnika -6,-7,-2 0:3 15:33
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Royal Beach : Metlika
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-9,9,7,-7 2:3 45:49
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -9,-8,-7 0:3 24:33
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Royal Beach : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -6,-7,-7 0:3 20:33
1. tekma pic Vid Zabukovec SU -7,13,-11,-4 1:3 37:48
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -4,-7,10,-6 1:3 29:43
1. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -5,-5,-4 0:3 14:33
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Royal Beach : Križe
5. tekma pic Emil Steiner Križe -9,-8,9,-5 1:3 33:42
1. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe 7,8,-3,9 3:1 36:35
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Vrhnika : Škofja Loka
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -6,-3,-7 0:3 16:33
1. tekma pic David Ciriković Vrhnika -9,5,3,8 3:1 42:27
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Cirkovce : Royal Beach
4. tekma pic Darko Hergan Cirkovce 6,-7,-5,-6 1:3 29:39
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 7,-4,8,-9,-4 2:3 39:48
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Royal Beach
4. tekma pic Rok Smodiš Kema II 9,-8,10,-9,-11 2:3 51:54
1. tekma pic Jan Lipič Kema II -8,10,4,-9,-11 2:3 51:49
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Royal Beach : Gorica
5. tekma pic Rok Likar Gorica -8,10,-6,-3 1:3 29:43
1. tekma pic Luka Likar Gorica 13,-8,-2,7,7 3:2 47:49
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Royal Beach : Vrhnika
6. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika -5,-2,-8 0:3 15:33
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -10,-9,-6 0:3 25:34
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tine Krpan PPR 8,9,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-9,-6 0:3 24:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men -4,-5,-4 0:3 13:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Metlika : Royal Beach
8. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika -5,-17,-9 0:3 31:41
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -5,-4,-5 0:3 14:33
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 10,8,4 3:0 34:22
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - SU : Royal Beach
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -7,-1,-13 0:3 21:37
1. tekma pic Vid Zabukovec SU -8,-11,-7 0:3 26:35
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Vid Zabukovec Krka 7,11,11 3:0 37:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -8,-7,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -11,10,-4,-6 1:3 33:45
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Gorica : Royal Beach
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica 7,-10,-1,-4 1:3 26:41
1. tekma pic Rok Likar Gorica -3,-8,-6 0:3 17:33
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -3,8,-4,7,7 3:2 40:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-1,-5 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -4,-9,-7 0:3 20:33
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Krč B2 -7,-10,-9 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-5,9,-4 1:3 21:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,-6,-7 0:3 21:33
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Royal Beach
5. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II -2,-4,-5 0:3 11:33
3. tekma pic Javor Zavec Cornilleau Mengeš II -3,-5,-4 0:3 12:33
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 7,8,-8,-6,-11 2:3 47:50
3. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 11,11,-9,-4,-9 2:3 48:55
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Royal Beach : Gorica
5. tekma pic Jan Pajntar Gorica -3,-3,-7 0:3 13:33
1. tekma pic Aljaž Susič Gorica -3,-6,-2 0:3 11:33
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Nejc Erjavec Cornilleau Mengeš II 8,-5,-5,-6 1:3 27:41
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Tempo
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-3,-5 0:3 15:33
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Krka II : Royal Beach
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka II -5,-4,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Aljaž Božič Krka II 11,-10,-8,-2 1:3 33:45
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Metlika : Royal Beach
8. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika -4,-4,9,12,-6 2:3 39:54
4. tekma pic Andrej Puljak Metlika 11,-5,7,-8,-4 2:3 41:51
1. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,-8,10,8,-7 2:3 48:52
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Royal Beach
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -8,-4,-5 0:3 17:33
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -9,-4,-5 0:3 18:33
18.09.2016 1. OT za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log -4,-6,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Darijan Vizjak PPR -2,-8,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -6,-5,-1 0:3 12:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-6,-6 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-7,9,-8 1:3 34:42
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S -4,-10,-10 0:3 24:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Šubic Log -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Novak Krka -1,-1,-2 0:3 4:33
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Cirkovce : Royal Beach
4. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -5,-5,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Žan Napast Cirkovce -7,7,-8,-6 1:3 32:40
02.04.2016 3. SNTL 2015/2016, 10. krog - Savinja : Royal Beach
8. tekma pic Janez Tomše Savinja -10,-8,-7 0:3 25:34
4. tekma pic Aljaž Pančur Savinja 11,7,3 3:0 35:21
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem -9,8,-10,-8 1:3 38:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -2,-2,-5 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-7,-3 0:3 14:33
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Fužinar II : Royal Beach
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II -2,-4,-4 0:3 10:33
4. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -2,-1,-3 0:3 6:33
1. tekma pic Jan Hovnik Šipek Fužinar II 7,7,9 3:0 33:23
13.02.2016 3. SNTL 2015/2016, 8. krog - Tempo : Royal Beach
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -5,-6,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -9,-10,9,10,-5 2:3 47:53
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
2. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -7,-7,-4 0:3 18:33
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Škofja Loka
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta -5,-9,6,-3 1:3 28:39
1. tekma pic Jan Ošlak Muta 9,-12,11,-9,-5 2:3 50:56
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Tempo : Škofja Loka
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 6,-3,-5,-6 1:3 25:39
2. tekma pic Oskar Rosc Tempo -8,-4,-1 0:3 13:33
09.01.2016 3. SNTL 2015/2016, 6. krog - Royal Beach : Metlika
9. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -9,-6,-8 0:3 23:33
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Royal Beach : Cirkovce
8. tekma pic Jan Murata Cirkovce 9,9,7 3:0 33:25
6. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce -2,-9,-6 0:3 17:33
3. tekma pic Silvo Slaček Cirkovce 14,7,-7,-5,-2 2:3 41:54
05.12.2015 3. SNTL 2015/2016, 5. krog - Royal Beach : Savinja
3. tekma pic Jure Slatinšek Savinja -5,-2,-2 0:3 9:33
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Gorica : Royal Beach
6. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 9,-9,-9,-7 1:3 36:42
2. tekma pic Aljaž Susič Gorica -8,-8,-3 0:3 19:33
21.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 4. krog - Preserje : Royal Beach
8. tekma pic Anže Ogrič Preserje -10,-5,-2 0:3 17:34
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,-6,-5 0:3 18:33
1. tekma pic Grega Bratina Preserje 1,9,4 3:0 33:14
09.11.2015 Pokal RS 2015/2016, 1. krog - Škofja Loka : Kema
1. tekma pic Luka Norčič Kema -4,-4,-2 0:3 10:33
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Fužinar II
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar II -4,-9,-1 0:3 14:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar II -8,-9,-2 0:3 19:33
07.11.2015 3. SNTL 2015/2016, 3. krog - Royal Beach : Tempo
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -11,-10,-5 0:3 26:36
1. tekma pic Miha Kljajič Tempo -10,-3,-9 0:3 22:34
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 7,10,6 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-3,-2 0:3 7:33
17.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 2. krog - Prebold : Royal Beach
5. tekma pic Alojzij Zore Prebold -5,-4,-5 0:3 14:33
03.10.2015 3. SNTL 2015/2016, 1. krog - Metlika : Royal Beach
5. tekma pic Robert Brajkovič Metlika -7,-3,-9 0:3 19:33
3. tekma pic Boris Govednik Metlika 11,-8,-4,12,12 3:2 53:57
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Simon Godec Ili 8,6,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -1,-1,-2 0:3 4:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Mandič B2 14,-4,-5,-8 1:3 33:47
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,4,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Erik Paulin Arr -6,-4,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -2,-6,7,-7 1:3 26:40
08.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -10,-3,-5 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tom Šfiligoj Ili -10,-3,-5 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Deni Kožul Log -1,-3,-4 0:3 8:33
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -5,-6,-3 0:3 14:33
1. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -3,-3,-9 0:3 15:33
07.03.2015 3. SNTL 2014/2015, 6. krog - Royal Beach : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna -7,-8,-4 0:3 19:33
1. tekma pic Žan Korelec Vesna -4,-7,-6 0:3 17:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-4,-5 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem -14,-9,10,-9 1:3 44:48
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem -3,-10,-4 0:3 17:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int -9,-9,-4 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-2,-4 0:3 10:33
17.01.2015 3. SNTL 2014/2015, 4. krog - Royal Beach : Gorica
9. tekma pic Jan Pajntar Gorica -2,-4,-3 0:3 9:33
5. tekma pic Aljaž Susič Gorica -6,-5,-4 0:3 15:33
1. tekma pic Aljan Vermiglio Vremec Gorica -9,11,12,-5,12 3:2 55:57
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Škofja Loka : Preserje
9. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,-11,-6,-15 1:3 43:48
5. tekma pic Anže Ogrič Preserje -7,-3,-9 0:3 19:33
1. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,13,-13,-8 1:3 43:50
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Kajuh-Slovan : Škofja Loka
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 9,-8,-10,-8 1:3 37:43
2. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 5,-3,7,8 3:1 36:31
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Škofja Loka : Arrigoni
5. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-5,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -1,-5,-5 0:3 11:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Škofja Loka
6. tekma pic Janko Stankić Rakek -5,-4,-5 0:3 14:33
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -3,-5,-4 0:3 12:33
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Škofja Loka
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -2,-4,-4 0:3 10:33
1. tekma pic Matej Germek Arrigoni -4,-7,-6 0:3 17:33
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Royal Beach
5. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -3,-6,-4 0:3 13:33
3. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan II -6,-7,-6 0:3 19:33
29.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 3. krog - Vesna : Royal Beach
5. tekma pic Žan Korelec Vesna -5,-7,-7 0:3 19:33
3. tekma pic Matevž Peterka Vesna -8,-7,-6 0:3 21:33
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Škofja Loka : Sobota
5. tekma pic Damir Fotivec Sobota -7,-4,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Mario Kolbl Sobota -2,-2,-4 0:3 8:33
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Kema III
5. tekma pic Damjan Zelko Kema III -1,-6,-2 0:3 9:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema III -7,-7,-7 0:3 21:33
08.11.2014 3. SNTL 2014/2015, 2. krog - Royal Beach : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -3,-3,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Oskar Rosc Tempo -5,-5,-3 0:3 13:33
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Bitežnik Gor 4,3,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -5,-12,10,-5 1:3 34:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Šalja Men -7,-4,-6 0:3 17:33
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Pogačar K-S -4,-7,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jakob Hodžić Arr -8,-5,9,9,7 3:2 46:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Darko Jorgić Krka -3,-1,-7 0:3 11:33
29.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 8. krog - Royal Beach : Logatec
5. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -6,-9,-3 0:3 18:33
1. tekma pic Miha Šubic Logatec -2,-7,-2 0:3 11:33
29.03.2014 3. SNTL 2013/2014, 8. krog - Royal Beach : Vesna
6. tekma pic Nejc Kralj Vesna -2,-4,-3 0:3 9:33
3. tekma pic Matevž Peterka Vesna -3,-4,-4 0:3 11:33
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Polner Mb - ZM 1,4,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR -3,-7,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Rad -7,-9,-8 0:3 24:33
01.02.2014 3. SNTL 2013/2014, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
5. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II -4,-5,-8 0:3 17:33
1. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II -10,-8,-7 0:3 25:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 1. krog - Royal Beach : Sobota
5. tekma pic Matej Gyergyek Sobota 5,-9,9,4 3:1 42:29
1. tekma pic Damir Fotivec Sobota -8,11,-5,-8 1:3 34:44
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 3. krog - Royal Beach : Ptuj
5. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 7,-11,-8,-8 1:3 38:42
1. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj -10,-7,-5 0:3 22:34
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 4. krog - Royal Beach : Kema
5. tekma pic Luka Norčič Kema -7,-1,-6 0:3 14:33
1. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -2,-9,-5 0:3 16:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 5. krog - Royal Beach : Zav. Maribor
5. tekma pic Lan Huzjak Zav. Maribor -4,-7,6,-9 1:3 31:39
1. tekma pic Mitja Polner Zav. Maribor 1,6,-9,3 3:1 42:21
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - Royal Beach : Arrigoni
6. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -3,-4,-4 0:3 11:33
3. tekma pic Matej Germek Arrigoni -4,7,-11,-1 1:3 27:42
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Krka I : Royal Beach
2. tekma pic Miha Hribar Krka I -3,-4,-7 0:3 14:33
15.12.2013 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Preserje : Royal Beach
6. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,5,7 3:0 33:20
2. tekma pic Anže Ogrič Preserje -5,9,-5,-5 1:3 26:42
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Zakeršnik Log -9,-9,-10 0:3 28:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Vogrinčič Kema - Murexin -6,-6,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pavli Men -4,-6,-6 0:3 16:33
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Matevž Skobe K-S -4,-5,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,-3,-3 0:3 14:33
16.02.2013 3. SNTL 2012/2013, 7. krog - Royal Beach : Šternmatik
9. tekma pic Darko Hergan Šternmatik -9,-9,-9 0:3 27:33
5. tekma pic Danilo Piljak Šternmatik -1,-1,-3 0:3 5:33
1. tekma pic Žan Napast Šternmatik -8,-4,-6 0:3 18:33
16.02.2013 3. SNTL 2012/2013, 7. krog - Royal Beach : Žogica
5. tekma pic Jernej Soklič Žogica -2,-5,-3 0:3 10:33
1. tekma pic Bogdan Fleisinger Žogica -4,-4,-3 0:3 11:33
26.01.2013 3. SNTL 2012/2013, 6. krog - Royal Beach : Branik
3. tekma pic Urban Bahčič Branik -8,-11,-8 0:3 27:35
05.01.2013 3. SNTL 2012/2013, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Andrej Najdič Andrin Kajuh-Slovan -1,-1,-3 0:3 5:33
Skupaj: 32,91 % 129:263 509:873 11295:13436
Preskoči na orodno vrstico