NTZS

Dominik Rebič
pic
Podatki o igralcu
Id 4570
Št. tekmovalne izkaznice 087/22/23
Starost 14 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 50 50 250 250
mladinci 17.03.2024 100 20 20
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Škofja Loka kadeti
2022/2023 NTK Škofja Loka mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
43. - 84. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
39. - 75. 17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
45. - 85. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
33. - 40. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
39. - 78. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 32. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
33. - 50. 19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
47. - 88. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
Skupaj: 8 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Jakob Narobe M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Jakob Narobe M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
Skupaj: 2 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Matic Ukmar Gor 5,4,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -12,-4,-10 0:3 26:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Zajc Hace Ili -8,-4,-7 0:3 19:33
17.03.2024 3. OT za mladinke in mladince 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Klešnik Ves -3,-8,4,-5 1:3 27:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -2,-6,-3 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koželj Žal -4,-3,-2 0:3 9:33
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Jevšnikar K-S 6,7,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Erzetič Vrt -0,-6,9,8,-5 2:3 33:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Maks Maček ŠNT -8,-8,-8 0:3 24:33
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Škofja Loka : Šentjošt
7. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt -5,-7,-5 0:3 17:33
4. tekma pic Vid Matija Klančar Šentjošt -3,-6,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Maks Maček Šentjošt -12,6,9,-7,9 3:2 52:49
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec ZIT : Škofja Loka
5. tekma pic Urban Zavasnik Savinja Žalec ZIT 6,4,6 3:0 33:16
3. tekma pic Vid Semprimožnik Savinja Žalec ZIT 9,12,-6,-5,-7 2:3 43:54
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Šentjernej : Škofja Loka
5. tekma pic Anže Vodopivc Šentjernej 5,1,5 3:0 33:11
3. tekma pic Anže Bregar Šentjernej 5,7,2 3:0 33:14
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 4. krog - Škofja Loka : Gorica
7. tekma pic Urban Glavič Gorica 3,-9,10,-13,3 3:2 56:42
4. tekma pic Tomi Konjedic Gorica 6,7,8 3:0 33:21
2. tekma pic Matej Čušin Gorica 7,2,8 3:0 33:17
14.01.2024 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Kajuh-Slovan : Škofja Loka
7. tekma pic Lovro Ažman Kajuh-Slovan -3,-2,-3 0:3 8:33
5. tekma pic Žan Caf Kajuh-Slovan -10,5,6,10 3:1 44:33
3. tekma pic Žiga Jevšnikar Kajuh-Slovan 4,11,12 3:0 38:27
13.01.2024 3. SNTL 2023/2024, 6. krog - Škofja Loka : Melamin
6. tekma pic Žiga Oblak Melamin -13,-7,7,-6 1:3 37:44
2. tekma pic Gašper Žagar Melamin 3,2,4 3:0 33:9
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Urban Glavič Gor -13,10,-8,-6 1:3 39:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Ožbej Benjamin Žot Ves 7,7,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijan Malić Log -9,8,10,-4,-8 2:3 44:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Košir ŠNT 14,-10,7,11 3:1 50:44
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Rus Krka -7,9,10,7 3:1 41:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Lukan Log 6,-11,-9,8,-9 2:3 51:49
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čačić Blažek Arr -2,-5,-8 0:3 15:33
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 2. krog pic Aleks Koren Cir -7,-7,-5 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Miha Čadonič ŠD SU 5,6,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleksandar Miščević Vrt -3,-4,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Može ŠD SU -8,4,6,9 3:1 41:30
19.03.2023 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic David Marčeta Sav -12,-9,6,9,-7 2:3 50:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Vasja Samec Sob 2,4,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Šarc Men -6,9,-8,-5 1:3 30:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Širaj PPR -6,-6,8,7,7 3:2 45:44
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Mali finale, polfinale pic Žan Valantič Arr -9,-9,-6 0:3 24:33
Mali finale, četrtfinale pic Ažbe Rogelj Pres 8,12,7 3:0 36:27
Mali finale, osmina finala pic Anže Jerman ŠD SU 10,5,9 3:0 34:24
Mali finale, 2. krog pic Lovro Gregorčič Sav 3,8,5 3:0 33:16
Mali finale, 1. krog pic Tilen Ravnikar Rebernik Tem -wo 1:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Malenšek ŠD SU 5,-9,6,3 3:1 42:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Glavič Gor -5,-11,5,5,-5 2:3 43:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Timo Urbas PPR -6,-4,7,-2 1:3 23:40
Skupaj: 51,06 % 24:23 87:80 1489:1482
Preskoči na orodno vrstico