NTZS

David Novak
pic
Podatki o igralcu
Id 4465
Št. tekmovalne izkaznice 165/21/22
Starost 13 let (letnik 2010)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 07.04.2024 43 47 460 460
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2023/2024 NTK Žalec kadeti
2022/2023 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
2021/2022 NTK Savinja Luče mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
33. - 42. 06.04.2024 - 07.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
33. - 44. 03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete, Luče
41. - 80. 12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete, Puconci
39. - 78. 08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete, Novo mesto
33. - 48. 06.05.2023 - 07.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
33. - 46. 22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Logatec
41. - 79. 23.04.2022 - 24.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
39. - 76. 13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Luče
Skupaj: 8 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 06.04.2024 - 07.04.2024 pic Nejc Šalamon M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Cirkovce
17. - 32. 06.05.2023 - 07.05.2023 pic Lukas Košir M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Izola
17. - 32. 23.04.2022 - 24.04.2022 pic Jaka Krajnc M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 3 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
06.04.2024 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Urban Glavič Gor -2,-7,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Ažman K-S -10,-11,15,-11 1:3 49:53
Kvalifikacije, 2. krog pic Gal Kardoš Sob 2,10,6 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rostohar Krka -8,4,-7,7,7 3:2 48:40
03.03.2024 3. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Finalni del, 1. krog pic Žiga Abraham Int 6,-9,-8,-8 1:3 36:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Urh Novak Cir 5,-10,4,5 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Lovro Ažman K-S -5,-10,-9 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Urban Ekar B2 -5,6,7,-5,7 3:2 43:42
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec II : Ljubljana
9. tekma pic Dejan Kremžar Ljubljana -12,4,-8,-9 1:3 40:40
17.02.2024 4. SNTL 2023/2024, 6. krog - Savinja Žalec II : Metlika
6. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-5,-7 0:3 19:33
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 2. krog - Savinja Žalec II : Mengeš I
5. tekma pic Lovro Križnič Mengeš I 5,-7,6,-1,-12 2:3 42:47
1. tekma pic Jaka Rutar Mengeš I -6,-9,7,-7 1:3 33:40
21.01.2024 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : B2
8. tekma pic Urban Ekar B2 -5,-8,8,5,-4 2:3 39:46
6. tekma pic David Zrnić B2 11,5,16 3:0 42:32
3. tekma pic May Bočko B2 -7,-7,-5 0:3 19:33
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 1. krog - Arrigoni : Savinja Žalec II
4. tekma pic Luka Čačić Blažek Arrigoni -5,-7,-4 0:3 16:33
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 2. krog - Vrtojba : Savinja Žalec II
2. tekma pic Filip Miščević Vrtojba -7,-4,-6 0:3 17:33
20.01.2024 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2023/2024, 3. krog - Šentjošt : Savinja Žalec II
2. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt -11,-1,-2 0:3 14:35
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 1. krog - Savinja Žalec II : Tempo
4. tekma pic Tim Tepej Tempo 5,3,4 3:0 33:12
2. tekma pic Žiga Rotovnik Tempo 5,2,6 3:0 33:13
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Savinja Žalec II
6. tekma pic Tine Homan Fužinar Inter Diskont 4,0,4 3:0 33:8
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 3. krog - Savinja Žalec II : Mengeš II
5. tekma pic Matic Požek Mengeš II 8,8,-7,-9,-12 2:3 50:52
14.01.2024 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2023/2024, 5. krog - Cirkovce I : Savinja Žalec II
8. tekma pic Vitan Plajnšek Cirkovce I -12,-2,-9 0:3 23:36
16.12.2023 4. SNTL 2023/2024, 4. krog - Savinja Žalec I : Savinja Žalec II
5. tekma pic Jaka Gačnik Zupanc Savinja Žalec I -7,-12,12,-10 1:3 43:49
2. tekma pic Aleks Koželj Savinja Žalec I -4,-4,-3 0:3 11:33
12.11.2023 2. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Tepej Tem 3,11,2 3:0 35:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Janc Ljub -6,-10,-8 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Tement Mb - ZM -5,-7,8,-7 1:3 30:41
08.10.2023 1. OT za kadetinje in kadete 2023/2024
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Saksida Men -5,-7,-11 0:3 23:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Urban Glavič Gor 12,8,10 3:0 37:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Koren Cir -5,-5,-1 0:3 11:33
06.05.2023 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Saša Obradović Mb - ZM -7,5,-9,-8 1:3 35:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Poberaj Gor 7,-9,4,7 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tristan Franko Log -5,-6,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tai Širec Cir 5,9,9 3:0 33:23
22.01.2023 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2022/2023
Finalni del, 1. krog pic Tai Bač Int -6,7,-9,10,-7 2:3 45:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Koren Cir -1,-1,-2 0:3 4:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Prosenjak Mb - ZM 9,9,4 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Narobe Škl -8,13,13,-6,11 3:2 57:59
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 1. krog - Savinja III : B2 I
5. tekma pic May Bočko B2 I 11,-7,-7,9,-3 2:3 41:53
1. tekma pic Urban Ekar B2 I -4,-7,-8 0:3 19:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 3. krog - Savinja III : Kajuh-Slovan
2. tekma pic Brin Peperko Kajuh-Slovan -4,-4,-4 0:3 12:33
07.01.2023 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2022/2023, 4. krog - Šentjošt II : Savinja III
4. tekma pic Rok Košir Šentjošt II -10,-5,-8 0:3 23:34
1. tekma pic Svit Kadunc Šentjošt II -5,-2,-4 0:3 11:33
23.04.2022 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Kvalifikacije, 3. krog pic Maks Judež ŠD SU -7,-4,-9 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anej Guštin Tem -6,-6,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tristan Franko Log -6,-7,-4 0:3 17:33
13.03.2022 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2021/2022
Mali finale, 1. krog pic Nikola Dolenc PPR 7,-6,5,-8,-7 2:3 43:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Adam Dujmenovič PPR -7,9,5,7 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tai Bač Int -14,-7,-9 0:3 30:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Beno Majhenič Men -3,-2,-3 0:3 8:33
Skupaj: 29,41 % 15:36 64:117 1500:1769
Preskoči na orodno vrstico